banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 18:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 52 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Avg 2008, 07:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
nemas potrebe END-irati, i ne znam zasto se isfuravas na odgovore, lijepo si pitala za misljenje, i ljudi ti ga dali ...svako na svoj nacin....ne mogu svi reci ono sto bi ti htijela ....neko to malo prostije kaze neko palamudi kao Aristotel....al' svi su ti rekli ..........



ON TOPIC:

ma samo jednom ako ti sijevne kroz glavu da bi prevario a pruzi ti se prilika i vrti ti se u blizu osoba danima.....ides pod prikolicu kao keks.....i kad tad...lijezes.......

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Avg 2008, 08:12 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2008, 14:34
Postovi: 51
mA U PRAVU SI! :oops: Bar je neko primijetio da sam se isfurala :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Avg 2008, 13:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
blue je napisao:
Citiraj:
Osoba koja jednu vezu započinje prevarom u drugoj vezi, je beskičmenjak i lažov. Postavlja se pitanje koliko se čovjek može osloniti na takvu osobu.


Fino napisano blue.
Naravno da se ne mozes osloniti na takvu osobu.
Zalosno je da spas od lose veze trazis u tudjem krevetu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2008, 00:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
Blind_Guardian je napisao:
Da sam na mjestu te djevojke, naravno da ne bih prevarila muza, a pogotovo da razorim (eto cisto sto je meni u braku lose) drugu vezu, pa kakva god da je. To je malo sebicno...Da li je njihova veza navika ili ne, nije moja stvar, koja sam u braku, a pogotovo da bude izgovor za prevaru mog muza i unistavanje neke djevojke koja nema pojma da pokusavam biti druga cura u zivotu njenog momka. Ako je ta ljubav toliko jaka ja bih razgovara sa svojim muzem a "kolega" neka razgovara sa svojom djevojkom. Ali sa obzirom da niko od njih dvoje ne znaju sta zapravo hoce, sramota je o tome uopste i raspravljati, a za zenu koja je u braku je obicna djetinjarija. Ona je nesretna, pa ce to izlijeciti na ovaj nacin? Jadno...

poz

p.s. umjesto da se bavi problemima izmedju sebe i svog muza, ona se brine o vezi sa kolegom? Kako odlucna zena!!! Cisti primjer osobe koja samo gleda na svoje dupe!


nemam sta da dodam! odlican post

al izgleda da JEDINO OVAJ post niko drugi nije primjetio,,, hm pitam se zasto...

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2008, 14:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 14:20
Postovi: 185
Lokacija: Banja Luka
pa elena87 znas sta bi ja uradio ljijepo bi izasao sa zenom koj je u toj situaciji i iskoristio je totalno, a kada rasturimo brakove ozeni 8) o bi se sa njom jer hemija je hemija, a samo se ti isfuruj ja znam lijek za to. ali bi tebe samo jos vise nadigao tj. isfurao

_________________
Zaintresovan za sve, samo me pitajte


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2008, 09:59 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 06 Okt 2008, 09:43
Postovi: 2
mozda ne primjecujes, ali ti si zrela za ucenje o braku,..
obzirom da trazis misljenje, sto jeste dobro, predlazem da ga potrazis kod strucnih ljudi,
ja licno ti preporucujem magazin "ljubav i brak" gdje mozes saznati o mnogo vecim vrijednostima braka no sto je "hemija" o kojoj pricas,..
sretno! :evil3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2008, 13:06 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Okt 2008, 05:14
Postovi: 4
elena78 je napisao:
Prica je istinita! :D Ima li neko ideju kako ovu zavrzlamu :confused2: rijesiti, tj. sta bi vi uradili?

On ima djevojku , sa kojom se zabavlja vec stoljecima. Cini se da ljubav izmedju njih jos traje, ili je pusta navika.
Ali u toj prici pojavljuje se zena koja je udana ( mlada, zgodna, atraktivna itd.). Njih dvoje
su "poslovno" vezani. I sad...javljaju se obostrane simpatije ( usput da napomenem da on poznaje njenog muza) a isto tako zna da njihov brak ne funkcionise bas najbolje. On nije siguran ni sta bi ona htjela. A isto tako nije siguran je li vrijedno rizikovati svasta nesto zbog takvog necega. Stvar u tome je da...ako ste skontali.. hemija izmedju njih postoji, ali nista se ne desava. Pitanje za muskarce je sta bi ste uradili na njegovom mjestu, a za zene ...sta drugo vec sta bi ste uradile na njenom mjestu? :D

Lose je varat muza i lose varat devojku znaci ne, nek se razvedu pa nek rade sta zele onda je ok!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2008, 20:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
elena78 je napisao:
Prica je istinita! :D Ima li neko ideju kako ovu zavrzlamu :confused2: rijesiti, tj. sta bi vi uradili?

On ima djevojku , sa kojom se zabavlja vec stoljecima. Cini se da ljubav izmedju njih jos traje, ili je pusta navika.
Ali u toj prici pojavljuje se zena koja je udana ( mlada, zgodna, atraktivna itd.). Njih dvoje
su "poslovno" vezani. I sad...javljaju se obostrane simpatije ( usput da napomenem da on poznaje njenog muza) a isto tako zna da njihov brak ne funkcionise bas najbolje. On nije siguran ni sta bi ona htjela. A isto tako nije siguran je li vrijedno rizikovati svasta nesto zbog takvog necega. Stvar u tome je da...ako ste skontali.. hemija izmedju njih postoji, ali nista se ne desava. Pitanje za muskarce je sta bi ste uradili na njegovom mjestu, a za zene ...sta drugo vec sta bi ste uradile na njenom mjestu? :D

Je li se ovo tebi dešava?
Citiraj:
A isto tako nije siguran je li vrijedno rizikovati svasta nesto zbog takvog necega
A šta to da rizikuje? Da izgubi dosadnu vezu? Ili ona da rizikuje da izgubi propali brak? Zar nije jadno što još osoba zna da ona ima loš brak? Javna tajna?
Ja bih im predložila da prvo oparlože svoje veze pa onda neka krenu u nove.
Malo mi je bljutavo razmišljanje "ček, da vidim valja li išta ovo novo, ako ne valja da zadržim ovo staro". To su egoisti koji samo o sebi misle.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2008, 19:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Nov 2008, 19:30
Postovi: 87
elena78 je napisao:
Prica je istinita! :D Ima li neko ideju kako ovu zavrzlamu :confused2: rijesiti, tj. sta bi vi uradili?

On ima djevojku , sa kojom se zabavlja vec stoljecima. Cini se da ljubav izmedju njih jos traje, ili je pusta navika.
Ali u toj prici pojavljuje se zena koja je udana ( mlada, zgodna, atraktivna itd.). Njih dvoje
su "poslovno" vezani. I sad...javljaju se obostrane simpatije ( usput da napomenem da on poznaje njenog muza) a isto tako zna da njihov brak ne funkcionise bas najbolje. On nije siguran ni sta bi ona htjela. A isto tako nije siguran je li vrijedno rizikovati svasta nesto zbog takvog necega. Stvar u tome je da...ako ste skontali.. hemija izmedju njih postoji, ali nista se ne desava. Pitanje za muskarce je sta bi ste uradili na njegovom mjestu, a za zene ...sta drugo vec sta bi ste uradile na njenom mjestu? :D



ona nek se razvede, on nek ostavi curu, nek se potom spetljaju, ako već nisu prije...hehehe....dakle nek budu skupa bez da ih opterećuju obveze koje vuku..sve čisto....i eto...happy end....
....vjerovatno ovaj moj princip nitko ne bi primijenio....previše je moralno.... 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2008, 14:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Najdraži su mi ti što ostaju u vezi koja se temelji na uspomenama...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2008, 15:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Dec 2004, 11:18
Postovi: 856
Lokacija: Banja Luka
Posto ste i poslovno vezani,slobodno okreni glavu,jer upetljas li se ostaces bez svega.
A drugo moja je deviza,ako "poznajem" bivse od moje "buduce" uvijek okretati glavu,tako da ti i zbog toga nebi preporucivao.

_________________
I'm a man that will go far
Fly the moon and reach for the stars
With my sword and head held high
Got to pass the test first time, yeah
I know that people talk about me
I hear it every day
But I can prove them wrong 'cause I'm right first time.


Poslednji put menjao murphy_law dana 19 Nov 2008, 13:32, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Nov 2008, 19:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Okt 2006, 13:07
Postovi: 295
elena78 je napisao:
Prica je istinita! :D Ima li neko ideju kako ovu zavrzlamu :confused2: rijesiti, tj. sta bi vi uradili?

On ima djevojku , sa kojom se zabavlja vec stoljecima. Cini se da ljubav izmedju njih jos traje, ili je pusta navika.
Ali u toj prici pojavljuje se zena koja je udana ( mlada, zgodna, atraktivna itd.). Njih dvoje
su "poslovno" vezani. I sad...javljaju se obostrane simpatije ( usput da napomenem da on poznaje njenog muza) a isto tako zna da njihov brak ne funkcionise bas najbolje. On nije siguran ni sta bi ona htjela. A isto tako nije siguran je li vrijedno rizikovati svasta nesto zbog takvog necega. Stvar u tome je da...ako ste skontali.. hemija izmedju njih postoji, ali nista se ne desava. Pitanje za muskarce je sta bi ste uradili na njegovom mjestu, a za zene ...sta drugo vec sta bi ste uradile na njenom mjestu? :D


Da sam na njegovom mjestu priznao bi sebi da u već postojećoj vezi nešto ne štima i djelovao iz te pozicije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 52 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs