banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 21:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 153 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Jun 2008, 22:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
jeste li ikad obnovili vezu sa bivsom ljubavi a da ste u medjuvremenu imali jednu ili vise veza? ako jeste, da li je veza evoluirala u novu dimenziju zbog pauze,novih iskustava etc. ili je to bio samo "bumerang"sjecanja i nostalgije koji nije potrajao...
koliko obnovljena veza uopste moze biti romanticna i da li je za njeno obnavljanje presudan razlog prekida ili nesto drugo...?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2008, 22:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
manitu uci da svira je napisao:
jeste li ikad obnovili vezu sa bivsom ljubavi a da ste u medjuvremenu imali jednu ili vise veza? ako jeste, da li je veza evoluirala u novu dimenziju zbog pauze,novih iskustava etc. ili je to bio samo "bumerang"sjecanja i nostalgije koji nije potrajao...
koliko obnovljena veza uopste moze biti romanticna i da li je za njeno obnavljanje presudan razlog prekida ili nesto drugo...?


probala. i naučil za sva vremena da se nikad ne vraćam bivšem. pri tom ne poričem da se nekom drugom vraćanje možda dobro završilo...

ali ja - nikad više... ipak je sigurnije investirati energiju u nekog novog, jer je tu zrak čistiji i ulazi se čistije svijesti i savjesti.. e sad, mislim da je problem što za novo poznanstvo treba više napora,u svakom smislu, nanovo upoznajvanje, to je priličan smor - barem meni

ma najopuštenije je biti solac 8)

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2008, 23:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:23
Postovi: 1563
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Ja sam jednom to uradio
Poodavno je to bilo. Ja za sankom u Cedubalu a ona se pojavila sa nekim drugaricama
I malo po malo..................
Jednom i nikad vise poslije toga
Mislim da treba dati prednost novim cvjetovima :confused3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2008, 17:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Imao sam priliku za tako nešto početkom ove godine. Nisam to radio i ne kajem se.
Prosto sam se okrenuo nekim novim, boljim, prijatnijim osobama uz koje sada uživam... :D
Uostalom, čaša koja se jednom razbije, nikada se više ne može dobro sastaviti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2008, 18:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
XIX century je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
jeste li ikad obnovili vezu sa bivsom ljubavi a da ste u medjuvremenu imali jednu ili vise veza? ako jeste, da li je veza evoluirala u novu dimenziju zbog pauze,novih iskustava etc. ili je to bio samo "bumerang"sjecanja i nostalgije koji nije potrajao...
koliko obnovljena veza uopste moze biti romanticna i da li je za njeno obnavljanje presudan razlog prekida ili nesto drugo...?


probala. i naučil za sva vremena da se nikad ne vraćam bivšem. pri tom ne poričem da se nekom drugom vraćanje možda dobro završilo...

ali ja - nikad više... ipak je sigurnije investirati energiju u nekog novog, jer je tu zrak čistiji i ulazi se čistije svijesti i savjesti.. e sad, mislim da je problem što za novo poznanstvo treba više napora,u svakom smislu, nanovo upoznajvanje, to je priličan smor - barem meni

ma najopuštenije je biti solac 8)

potpisujem

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2008, 21:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Probala, i nikad više... Samo bude još gore... I opet na kraju pukne iz istog razloga kao i prvi put... Pa da je moglo preko toga ne bi pucalo...
Al opet ne mora značiti, to je samo moje iskustvo, svaka čast ako neko uspe posle da se snađe i napravi još bolje, ali mislim da u velikoj većini ne uspeva...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2008, 09:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
mada ima slucajeva kad se parovi vrate zajedno (zavisi od tipa raskida), moje je misljenje da je to bolje zaobici
uostalom jos nisam naucio da oprastam i zaboravljam :D

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2008, 09:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
dobro je Nicole rekla.. drugi put opet pukne, iz ISTOG razloga.. Meni je najgore od svega bilo to što sam protraćila vrijeme s čovjekom koji se naprosto igra umnih igrica... Koliko direktni i iskreni ljudi uštede i sačuvaju vremena, to je čudo... Tako, s nekim možeš provesti dosta vremena, jer čovjek igra toplo-hladno, pa ti u tom prođu najbolje godine ...

e zato je bolje pokušati s nekim novim, veće su šanse, makar ćeš se bolje osjećati :wink: :evil3:

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2008, 09:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
to se vidi odmah ili ima ili nema, sve te glupe trzavice, razmirice, kad nešto pokušavaš a ne ide nikako... a kad pukne, sta imas moljakati i vraćati se na staro, ništa dobiti nećeš... ali, ima i druga strana,npr. ako ne mogu naći ništa bolje pa se oboje uhvate jedno drugog... kompromis (fuj)...

@XIX ali zato si tog zapamtila za cijeli život (te umne igrice)... neće djevojke jednostavnost (valjda su im dosadni)... sadisti su poželjni...

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2008, 09:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
emeritus je napisao:

@XIX ali zato si tog zapamtila za cijeli život (te umne igrice)... neće djevojke jednostavnost (valjda su im dosadni)... sadisti su poželjni...


ako neko misli da je uspješan, jer ga pamtim po zlu, i to govori puno o mentalnom stanju te osobe, i samo daje još jedan čvrst razlog da je što dalje od mene.

jel ti to misliš da ja svaki dan mislim na tu osobu? Šta ti to znači " pamtim ga" majketi? Pamtim ja i ljude koji su bili dobri prema meni, isto tako - kako ćeš ovo objasniti? Ja teorije zvikaste, Bože pomozi :roll:

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2008, 10:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
jebiga sad... bukvalisto...

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2008, 10:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
emeritus je napisao:
jebiga sad... bukvalisto...


pamtim sve što mi se u životu događalo, kao na filmskoj traci.. bilo dobro, loše, neutralno... takav ja pogled imam na život.. sve ima svoje mjesto i razlog. A ljudima koji su ispali neodgovorni šupci jednostavno ne dajem dovoljno mjesta u svojoj memoriji, jedino ako slučajno nabasam na njih ili neko spomene, evo sad ova tema recimo pokrenula , itd

neodgovorni ljudi nemaju šta tražiti u mom životu

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2008, 11:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
XIX century je napisao:
neodgovorni ljudi nemaju šta tražiti u mom životu

Potpisujem!!!
Neodgovornost i licemjerje.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2008, 11:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
kakva odgovornost, žene obožavaju kad ih zajebavaš, omalovažavaš, lažeš, muljaš...

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2008, 11:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
emeritus je napisao:
kakva odgovornost, žene obožavaju kad ih zajebavaš, omalovažavaš, lažeš, muljaš...

Pa dobro ti onda budi neodgovoran, zajebavaj, omalovažavaj, laži, muljaj...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2008, 11:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
emeritus je napisao:
kakva odgovornost, žene obožavaju kad ih zajebavaš, omalovažavaš, lažeš, muljaš...



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ronny broj 2.............. :cat: :cat: :cat: :cat:

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2008, 11:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:23
Postovi: 1563
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
To je tacno. Jer ako pricas istinu one svakako kontaju da ih lazes. Pa je isplativije uvijek lagati x10
To one same kazu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2008, 11:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
emeritus je napisao:
kakva odgovornost, žene obožavaju kad ih zajebavaš, omalovažavaš, lažeš, muljaš...


ti imaš kompleks moći, a on obično krasi muškarce sa limpavim malim penisom i gadnom facom.

nemoj sad ti da si bukvalan. to samo ako joj se muškarac sviđa. ako joj se ne sviđa, džaba mu bilo, šta god on radio ( istine, laži, penjanje na Mt Everest). :roll: Mada je i ovo relativno, jer meni se recimo muškarac drastično proružni kad postane lažljivac, i gubim svaku želju za njim. ( iako mi se recimo prije laži sviđao).

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2008, 11:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
samo sam iznio činjenice, svi smo mi individue za sebe... ali XIX pogledaj oko sebe svoje prijateljice, vidjećeš da je poželjniji ako laže, vara i ne znam šta sve...
kad govoriš o kompleksu moći, i epitetima koji ga krase... upitan je taj termin moć, moć u pogledu čega?! snage, mudrosti, politike, policije...?

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Poslednji put menjao emeritus dana 26 Jun 2008, 11:38, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2008, 11:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
ima tu nesto

kad se zaljubljujemo, u tom uzvisenom iracionalnom stanju, presudnu ulogu odigra neka intrigantna simpaticna ljudska mana kod onog drugog, da- bas ona ista zbog koje cemo se kasnije odljubiti

zato obnavljanje starih veza nema smisla-ciklus se zatvorio

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 153 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs