banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 17:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 126 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Jan 2009, 17:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Вентилатор је то одрадио на комичан начин. Наравно, Сафле вјероватно није мислио на блиске пријатеље као што је кум и сл., него на пријатеље који су били у вези или су се гледали са симпатијама. Наравно да мушкарац може бити пријатељ са неком која му се не свиђа или је старија и слично. Иако као што сам рекао раније, могуће је али није баш честа појава.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jan 2009, 18:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
evo citam sta ti ljudi pisu, lako je svasta reci kad se ne radi o TVOJOJ kozi, inace jako je bolno i jako je tesko, tesko je naci snage da se otmes svemu tome i jos vise porazava cinejnica da si nekome dao sebe a zauzvrat ne da nisi dobio nista nego je krajnje porazavajuce i ponizavajuce priznati sam sebi da si ostavljen. Draga, znam da je tesko ali nekako snadji snage, okupiraj misli necim drugim, mozda ti je dobro i da se zatvoris i samo prekukas prvi dio krize, izbjesni se nekome u koga imas povjerenja, i polako, sama sa sobom kreni dalje. Idi u drustvo idi sa prijateljicama, pricaj o glupostima. Bolno je kad ostans sam sa sobom na kaznjenickoj klupi, a znas sve si dao, sve si ucinio i sad si jos kriv i kaznjen. Nadam se da Neko gore ipak sve vidi...

pussa ti ako te moze ikako utjesiti.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jan 2009, 20:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Nigdje ne napisah da je nesto naucno dokazano,a sto se tice mog prijasnjeg posta,stojim iza svake rijeci. Znam iz iskustva,licnog ili tudjeg,ziveci u liberalnoj zemlji po pitanju odnosa musko-zensko,gdje mnoge stvari kao npr. sex nisu tabu-tema,ispliva sve,prije ili poslije....Ocito je da (posto napisah 99% slucajeva),osoba c (ventilator),sebe smatra pogodjenom,tj.misli da spada u one ruzne,te reaguje malo zestoko,ali 1% je ipak neka cifra.

P.s Kumovi,rodbina,radne kolege i sl ne ulaze u definiciju,prica je o prijateljima.

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2009, 18:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
ajkula je napisao:
Citiraj:
..a on zbog bolnog razvoda nije bio u stanju da voli. E, sad kad je konacno sve to prebrodio, kaze mi da zeli da bude sam i da oseti zelju za ljubavlju..


A ti predji preko trenutnih emocija i odjebi to sebicno stvorenje od sebe. Niti ces umrijeti niti je on zadnji muskarac na planeti. Bila si mu dobra kad je cvilio a sad kad se digao na noge onda ne valjas. Zamisli :angry3: Nogu u dupe emotivnim pijavicama.


e, svaka cast ajkula! :)

stvarno je ispao kreten, ako smem tako da kazem, i znam da je lako reci, ali mani ga se!

nego, moze li ova kombinacija i da li uspeva? duga veza- raskid- dug postraskidni period- veza (sa istom osobom) :-?

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2009, 18:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
veverushka je napisao:
ajkula je napisao:
Citiraj:
..a on zbog bolnog razvoda nije bio u stanju da voli. E, sad kad je konacno sve to prebrodio, kaze mi da zeli da bude sam i da oseti zelju za ljubavlju..


A ti predji preko trenutnih emocija i odjebi to sebicno stvorenje od sebe. Niti ces umrijeti niti je on zadnji muskarac na planeti. Bila si mu dobra kad je cvilio a sad kad se digao na noge onda ne valjas. Zamisli :angry3: Nogu u dupe emotivnim pijavicama.


e, svaka cast ajkula! :)

stvarno je ispao kreten, ako smem tako da kazem, i znam da je lako reci, ali mani ga se!

nego, moze li ova kombinacija i da li uspeva? duga veza- raskid- dug postraskidni period- veza (sa istom osobom) :-?


Da, i ja se slazem. Meni nije jasno zasto ljudi trce i mole nekog ko ih ne zeli. Ako neko nekoga ne zeli, pusti ga neka ide, to je njegov izbor. Na ljubav se ne tjera, nego je dobrovoljna.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2009, 23:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
kako vas je fino i lako naloziti na idiotsku diskusiju :lol:
i uvijek se prvi upale standardni pisaci sa svojim najpametnijim objasnjenjima
a usput svi ste emotivi tarzani znaci kao da ste od celika
ne znam da li je pitanje bilo sala ili zbilja ali strasno to moze znati samo onaj ko je to prosao kroz vezu(samo znaju ostavljeni) a komentar TRPI KURVO je stvarno za svaku sankciju
moje su postove odavde brisali za mnogo manje stvari


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2009, 00:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
ja vidim da se jedino ti ovde pravis kao da si od celika!
a mislim da ovde ima komentara koji nisu napamet izgovoreni!

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2009, 12:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
princo je napisao:
kako vas je fino i lako naloziti na idiotsku diskusiju :lol:
i uvijek se prvi upale standardni pisaci sa svojim najpametnijim objasnjenjima
a usput svi ste emotivi tarzani znaci kao da ste od celika
ne znam da li je pitanje bilo sala ili zbilja ali strasno to moze znati samo onaj ko je to prosao kroz vezu(samo znaju ostavljeni)



Dusice, ko je tebe najedio danas? :lol:
Gdje su ti pobjegli znakovi interpukcije? :o
Disi duboko, do 10. Bice ti lakse, vjeruj mi :wink:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2009, 16:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
interpunkcija mi je jaca strana nemoj se sikirati
super ste majke mi kad bi neko postavio pitanje a ima rak ili sidu i sutra umire ovde bi nasao lijek za dug dug zivot cak sta vise izlijecio bi se 100%


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2009, 22:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
upotrebi ili cak ili sta vise, zajedno je nepravilno! jer imaju isto znacenje... :)

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2009, 16:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Mar 2009, 15:54
Postovi: 33
Imam veliko iskustvo sa ženama bar ja tako mislim ? Uvijek sam na vasoj strani jer smatram da ste vrijedne mnogo pažnje .Zasto ste dozvolili sebi da budete izabrani kad je to naprosto neprirodno.Pokazite tom svom da je sa vama samo zato sto vi to hoćete i sitAoacija će se promijeniti stotinu na sto.Svagdje u prirodi ženka kolo vodi i mi muškarci kada osjetimo lak teren izgubimo interesovanje i sve bi smo dali da nam se malo opire da joj mi mozemo pokazati kako sko je zaveli itd.Uvijek je žena ta koja pristaje.Ako zelite tog svoga on se nemoze oteti samo morate naci načina a on uvijek postoji.Nemoj te mu davati do znanjua da je glavni i sve ce te promijeniti u vasu korist.Ako vam ne upali kod njega upalit će kod drugog a kod koga upali on je pravi vjerujte mi!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 21:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Citiraj:
nego, moze li ova kombinacija i da li uspeva? duga veza- raskid- dug postraskidni period- veza (sa istom osobom) :-?

Ne!! Uvek puca iz istog razloga kao i prvi put i svaki sledeći je samo gori...
Da su mogli uspeti prvi put ne bi se ni razilazili!!

I kenja svako ko kaže da je super, extra prijatelj sa nekim s' kim je do juče delio postelju... Ta priča ne pije vode..
Može naravno, ako je jedna strana ostala povređena i željna one druge pa pošto poto ostaje u njegovoj/njenoj blizini i glumi mu/joj prijatelja...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 21:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
Moze, kako da ne moze, ali ce veza biti, hrvatski receno, nago musko spolovilo...

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 22:03 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39482
Lokacija: Месечева икра
Nicole je napisao:
Citiraj:
nego, moze li ova kombinacija i da li uspeva? duga veza- raskid- dug postraskidni period- veza (sa istom osobom) :-?

Ne!! Uvek puca iz istog razloga kao i prvi put i svaki sledeći je samo gori...
Da su mogli uspeti prvi put ne bi se ni razilazili!!




Dijelimo isto mišljenje.Meni se desilo dva puta da nakon što sam ja prekinuo sa curom bude teško,a onda vidim da je i njoj isto tako.Stvori se neki prostor za pomirenje ali znam da ću zbog iste stvari prekinuti opet,pa ne iskoristim to.Što da sebi,a posebno njoj priređujem još jedan neprijatan raskid.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2009, 23:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Rakun_Slavko je napisao:
nago musko spolovilo...

ili ti ga GO QRAC :lol: :lol: :lol:


@zoka_
Ma teško je uvek.. Kada bi kamen nosio u džepu mesec dana falio bi ti kad bi ga izbacio a kamoli kad podeliš nešto lepo sa drugim ljudskim bićem...
Posle raskida nema veze... Koliko god se trudiš, nije više to to...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2009, 01:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 23:07
Postovi: 763
Nikad mi nisu jasni ti likovi i likuše, kao vole se, tucaju se, ljubav cvijeta pa onda se raziđu pod izgovorom to nije to ali ostaće prijatelji. Zatim, nađu neke druge, tucaju se, vole se, ljubav žestoka, žešća nego ikad pa onda nije ni to to. Šta se dogodi sa tim ljudima da se ponovo vrate tom nekom poslije određenog vremena i, kako se mogu tucati poslije svega, pričati jedno drugom: "Volim te"? Ne znam, neću napisati nikada ali, u istu vodu ne gazim dva put!

_________________
In My Life, There Was So Much Anger
Still I Have No Regrets
Just Like You, I Was Such A Rebel
So Dance Your Own Dance, And Never Forget!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2009, 11:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
socialbug je napisao:
Nikad mi nisu jasni ti likovi i likuše, kao vole se, tucaju se, ljubav cvijeta pa onda se raziđu pod izgovorom to nije to ali ostaće prijatelji. Zatim, nađu neke druge, tucaju se, vole se, ljubav žestoka, žešća nego ikad pa onda nije ni to to. Šta se dogodi sa tim ljudima da se ponovo vrate tom nekom poslije određenog vremena i, kako se mogu tucati poslije svega, pričati jedno drugom: "Volim te"? Ne znam, neću napisati nikada ali, u istu vodu ne gazim dva put!


Pa nije samo to, meni je eto nezamislivo da neko raskine sa djevojkom, budu razdvojeni 2 mjeseca, u tom periodu nju neko neuspjedno plodi, i on neku, i onda opet zajedno, pa brate, ne bih je mogao taketi :-? :-? :-?

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2009, 11:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Drago mi je čuti da ima još ljudi koji imaju isti stav kao ja... :D
Već sam se zabrinula da nisam normalna :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2009, 11:34 
Nicole je napisao:
Drago mi je čuti da ima još ljudi koji imaju isti stav kao ja... :D
Već sam se zabrinula da nisam normalna :D

Ni ti ne bi moglka taketi svoju djevojku? :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Mar 2009, 11:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Ne bi!!
Ti se meni smeješ a ja se zabrinula.. :(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 126 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs