banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 16:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Који тип мушкараца вам се свиђа?
1. Овај човек има заповеднички карактер и воли да командује људима. У емотивном смислу, често може да покаже хладну равнодушност. Али он може бити занимљива особа. 3%  3%  [ 1 ]
2. Врло емоционалан, расположење може брзо променити у супротном смеру. Рањив. Људи могу лако повредити га и чак не приметити ово. Изгледа као весео човек, али у срцу је тужан романтичар. Има софистиковну психичку организацију и богати унутрашњи свет. 20%  20%  [ 7 ]
3. Он живи по правилима. Он зна шта жели и шта треба да жели у овом животу. Има негативан став према страсти и их сматра фактором дестабилизације. У друштву људи обично сматрају га примерним човеком. 11%  11%  [ 4 ]
4. Има жртвени карактер. Он може да напусти своје личне интересе и може да живи за другог човека. Има јаке воље, али ретко то показује, jер ово се манифестује у његовим акцијама. 6%  6%  [ 2 ]
5. Други 60%  60%  [ 21 ]
Ukupno glasova : 35
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Feb 2010, 07:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Popokatepetl je napisao:
Pa uvijek imas onu opciju, da uzmes nekog sa potencijalom, pa ga vaspitas...moja cura je, recimo, vrlo vjesta na tom polju (smajli)

Slab sam ti ja pedagog :lol: vaspitavaj momka, vaspitavaj djecu, čitav život u vaspitavanju da prođe.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2010, 09:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5945
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Ne znam samo kako da prevaspitam covjeka od 30 i vise god...
Ako on sa 30 god nije izgradjena licnost, meni ne treba.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2010, 12:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
blackrose je napisao:
Ne znam samo kako da prevaspitam covjeka od 30 i vise god...
Ako on sa 30 god nije izgradjena licnost, meni ne treba.


Pa dobro sad, jedno je izgradnja kuće od temelja, a drugo rekonstrukcija krova, mijenjanje pločica i namještaja, krečenje...

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2010, 13:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Popokatepetl je napisao:
blackrose je napisao:
Ne znam samo kako da prevaspitam covjeka od 30 i vise god...
Ako on sa 30 god nije izgradjena licnost, meni ne treba.


Pa dobro sad, jedno je izgradnja kuće od temelja, a drugo rekonstrukcija krova, mijenjanje pločica i namještaja, krečenje...

Jel to ono "mijenjam bojler za pločice"? :lol:

Spoiler:
SlikaSlika


Ne mijenja se lako odrasla osoba. Može jedino da se radi o obostranom kompromisu, a svaki kompromis je ustupak; na svoju "štetu" a za nečije "dobro".

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2010, 14:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Da, ali kompromis nije promjena, kompromis je najmanje moguće zlo. Promjena je vid odrastanja, ono, shvatimo da je nešto bolje za nas zbog nas, ne zbog nekog drugoga. To nije direktno uslovljeno godinama, već spremnošću da se uči. Mada, jeste, teže je što je čovjek stariji.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2010, 14:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Popokatepetl je napisao:
Da, ali kompromis nije promjena, kompromis je najmanje moguće zlo. Promjena je vid odrastanja, ono, shvatimo da je nešto bolje za nas zbog nas, ne zbog nekog drugoga. To nije direktno uslovljeno godinama, već spremnošću da se uči. Mada, jeste, teže je što je čovjek stariji.

:lol: :lol: :lol:
Gledaj što ga je premazala, pa i sam vjeruje u ovo što govori :D Šalim se, super što tako misliš.

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2010, 14:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Mislim da je nemoguć odnos bez kompromisa, barem u nekoj mjeri. Svi se razlikujemo, i nešto što je odgovaralo jednoj osobi s kojom smo bili ne znači da će odgovarati i sadašnjoj ili sledećoj. Uvijek je potrebno vremena da veza sazrije i naravno da se tokom tog vremena i sami moramo koliko-toliko promijeniti i prilagoditi ako mislimo postići da nešto funkcioniše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2010, 15:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Covjek, kao pojedinac, pravi kompromis sam sa sobom tokom godina. To bas i nema veze sa drugom osobom tj ne mora neko drugi biti uzrocnik.

A ja volim vec izvajana djela. Nisam nek'i vajar a i nemam strpljenja za takvo sto :)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2010, 15:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
zLo_krme je napisao:
Popokatepetl je napisao:
Da, ali kompromis nije promjena, kompromis je najmanje moguće zlo. Promjena je vid odrastanja, ono, shvatimo da je nešto bolje za nas zbog nas, ne zbog nekog drugoga. To nije direktno uslovljeno godinama, već spremnošću da se uči. Mada, jeste, teže je što je čovjek stariji.

:lol: :lol: :lol:
Gledaj što ga je premazala, pa i sam vjeruje u ovo što govori :D Šalim se, super što tako misliš.


Šut' bolan, ko da sam im'o izbora...

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2010, 17:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2009, 13:37
Postovi: 1342
Lokacija: u ambisu suštine
ajkula je napisao:
Covjek, kao pojedinac, pravi kompromis sam sa sobom tokom godina. To bas i nema veze sa drugom osobom tj ne mora neko drugi biti uzrocnik.

A ja volim vec izvajana djela. Nisam nek'i vajar a i nemam strpljenja za takvo sto :)


ne znam, ali ja vidim stvari sasvim drugacije..uvijek ima prostora i potencijala za promjene svih aspekata licnosti..za mene je veoma bitno da u vezi zajedno ucestvujemo u tome, inace bih umrla od dosade :lol:

_________________
i teletabisi su ljudi :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2010, 18:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Sve je više muškaraca metroseksualaca

Suvremeni muškarci provode znatno više vremena u spremanju i uljepšavanju za izlazak od žena, pokazuje najnovije istraživanje. Istraživanje je otkrilo da muškarac dnevno provede 83 minute u spremanju i uljepšavanju.

Za to se vrijeme muškarci peru, briju, mažu kremicama, uređuju kosu te biraju odjeću.

Za razliku od njih, ženama za spremanje i uljepšavanje dnevno treba 79 minuta. U tom vremenu nježniji spol obavi gotovo sve što i muškarci rade.

Zanimljivo je otkriće da prosječan muškarac troši neznatno manje novca na proizvode za uljepšavanje. To je sve donedavno bilo nezamislivo.

Suvremeni muškarci ujutro pod tušem provode prosječno 23 minute, odnosno minutu duže nego žene.

'Živimo u vremenu u kojem se cijene muškarci koji se brinu oko svoga izgleda, koji lijepo mirišu i na kojima se vidi da vode računa o sebi.

U prošlosti su na cijeni bili muškarci poput Brada Pitta i Russella Crowea koji su imali dugu bradu i nije ih zanimao njihov izgled.

Danas su, međutim, na cijeni muškarci poput Davida Beckhama', pojasnio je Simon Comins koji je radio na istraživanju. (tportal)

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2010, 19:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
ajkula je napisao:
Covjek, kao pojedinac, pravi kompromis sam sa sobom tokom godina. To bas i nema veze sa drugom osobom tj ne mora neko drugi biti uzrocnik.

A ja volim vec izvajana djela. Nisam nek'i vajar a i nemam strpljenja za takvo sto :)

Pa dobro, što smo stariji, to je veća mogućnost da ćemo naići na izvajana djela. Ono što ja cijenim je da se neko u vezi prilagodi partneru, te ponekad i promijeni neke stvari ako vidi da nisu ok, a ne da tvrdoglavo tvrdi da je uvijek u pravu i da je najbolji.... Ja sam uvijek za kompromis i volim da mi neko kaže šta ne voli kod mene, pa ću mu izaći u susret..

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2010, 17:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
zLo_krme je napisao:
ajkula je napisao:
Covjek, kao pojedinac, pravi kompromis sam sa sobom tokom godina. To bas i nema veze sa drugom osobom tj ne mora neko drugi biti uzrocnik.

A ja volim vec izvajana djela. Nisam nek'i vajar a i nemam strpljenja za takvo sto :)

Pa dobro, što smo stariji, to je veća mogućnost da ćemo naići na izvajana djela. Ono što ja cijenim je da se neko u vezi prilagodi partneru, te ponekad i promijeni neke stvari ako vidi da nisu ok, a ne da tvrdoglavo tvrdi da je uvijek u pravu i da je najbolji.... Ja sam uvijek za kompromis i volim da mi neko kaže šta ne voli kod mene, pa ću mu izaći u susret..


Veza u ovakvim uslovima je nemoguca!! Nema sanse...
U jednoj vezi mora da se postuje osoba sa kojom smo a i ona nas...kompromisa mora da bude kad se ne nalazimo u nekim stvarima ali to je normalno! Kompromis je dio zivota i drustva, u svakom segmentu istoga! Zasto postujemo zakon? Zato jer ako ga ne postujemo ima da platimo cjenu ne postivanja istoga...eee tako i u vezi ( normalno ako hocemo da imamo uspjesnu vezu ) moramo da izadjemu u susret jedno drugome!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Mar 2010, 22:19 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 11 Mar 2010, 22:50
Postovi: 4
Ako neko zeli pravo drustvo,neka me prijavi za prijatelja.Diskrecija 100%
http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 4540302..1


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Mar 2010, 22:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Dobro moderatori, ocel ko napokon ovog furundziju unormaliti??

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Mar 2010, 17:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2009, 18:22
Postovi: 1395
Lokacija: Москва
Sasa Kostic je napisao:
Ako neko zeli pravo drustvo,neka me prijavi za prijatelja.Diskrecija 100%
http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 4540302..1


:lol: :lol: :lol: Саша на овоj теми! Немоj! Ово jе наше!!!!

_________________
Не бој се непријатеља - у најгорем случају те могу убити. Не бој се пријатеља - у најгорем случају те могу издати. Бој се равнодушних - они нити убијају нити издају, али само уз њихову прећутну сагласност на земљи постоји издајство и убиство


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Mar 2010, 17:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Руjа je napisao:
Sasa Kostic je napisao:
Ako neko zeli pravo drustvo,neka me prijavi za prijatelja.Diskrecija 100%
http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 4540302..1


:lol: :lol: :lol: Саша на овоj теми! Немоj! Ово jе наше!!!!


uh, smijem se vec 10ak minuta :lol: :lol: :lol:

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Mar 2010, 17:30 
Koji retard, da ga vidim nabio bi mu glavu u beton...


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Mar 2010, 17:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
tensSa je napisao:
Koji retard, da ga vidim nabio bi mu glavu u beton...


tensa, cemu tolika mrznja, oholost...zasto ne pokazes malo razumjevanja prema drugacijima :lol: :lol: :lol:
lik je neumoran stvarno... sta god mi kazemo, on nas naziva primitivnim, o on voli ''i da daje i da prima'' kao i Ciceronovo doba :lol:

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Mar 2010, 20:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ko je Sasa? Jesam nešto propustila? 8)

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 197 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs