banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 337 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Apr 2019, 11:40 
Citiraj:
ATV saznaje da je policija na tragu drugom napadaču na Slavišu Krunića.Tragovi upućuju da je riječ o muškarcu koji je od ranije poznat policiji , te da je nekoliko puta hapšen.

Ranije je potvrđeno da je jedan od napadača na Slavišu Krunića, koji je ubijen tokom pucnjave u Glamočanima kod Banjaluke, Željko Kovačević. I on je od ranije poznat policiji po mnogim krivičnim djelima.

Uskoro opširnije...


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 11:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
danijell je napisao:
Treba ići u Novi Zeland, tamo je najsigurnije.


Ili u Ameriku. Tamo djeca nisu profesionalci.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 11:56 
kutak je napisao:
danijell je napisao:
Treba ići u Novi Zeland, tamo je najsigurnije.


Ili u Ameriku.

x2

Citiraj:
Kadira Zivkovic: U OVIJ BANJALUCI NAJVECI KRIMINAL KAKO LJUDI MOGU ZIVJETI TU SVAKI DAN JE NEKO UBIJEN RANJEN ILI NESTAO ZALOSNO STA SE RADI. ZIVIM U AMERICI I NIJE TAKO U OVOJ VELIKOJ ZEMLJI PRAVDA I ZA DAVIDA


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 12:06 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Maj 2018, 11:37
Postovi: 65
veljo1981 je napisao:
Daj link za nas bez tvitera

Sent from my Tesla_SP9.1L using Tapatalk


https://imgur.com/a/wDay1sy


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 12:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Hertzog je napisao:
Pise u tekstu da su ubice pucale sa obe strane auta, znaci ladno je ovaj poginuo od metka kolege iz sacekuse. Sumnjam da je neko od krunicevih stigao da puca na njih.
Da li je moguce da su pucali jedan preoputa drugog i da su ocekivali da nijedan metak nece proci kroz auto i njih pogoditi

Boze me sacuvaj i sakloni... Boze baci ciglu i budi precizan u ovu hercovu telecu glavu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 12:08 
PIB je napisao:
veljo1981 je napisao:
Daj link za nas bez tvitera

Sent from my Tesla_SP9.1L using Tapatalk


https://imgur.com/a/wDay1sy


Kako ova nepismena spodoba dodje na takvu funkciju?


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 12:16 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Maj 2018, 11:37
Postovi: 65
Dud dudom ... sramota me sto disem vazduh sa takvim krkanom ... Citam na RTV BN, cuj Igor Crnadak dosao na mjesto zlocina. Sta on ima da gleda mjesto zlocina ... Oni tacno nisu bazdareni.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 12:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Crnadak gleda oba mjesta odakle je pucano. Odjednom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 12:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
_Krol_ je napisao:
Hertzog je napisao:
Pise u tekstu da su ubice pucale sa obe strane auta, znaci ladno je ovaj poginuo od metka kolege iz sacekuse. Sumnjam da je neko od krunicevih stigao da puca na njih.
Da li je moguce da su pucali jedan preoputa drugog i da su ocekivali da nijedan metak nece proci kroz auto i njih pogoditi

Boze me sacuvaj i sakloni... Boze baci ciglu i budi precizan u ovu hercovu telecu glavu
Pera Kojot-Genije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 12:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
_Krol_ je napisao:
Hertzog je napisao:
Pise u tekstu da su ubice pucale sa obe strane auta, znaci ladno je ovaj poginuo od metka kolege iz sacekuse. Sumnjam da je neko od krunicevih stigao da puca na njih.
Da li je moguce da su pucali jedan preoputa drugog i da su ocekivali da nijedan metak nece proci kroz auto i njih pogoditi

Boze me sacuvaj i sakloni... Boze baci ciglu i budi precizan u ovu hercovu telecu glavu

Teleca je vise tvoja nego moja. A jedino ako nisi bio prisutan pa znas da je moja ideja pogresna :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 12:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
_Krol_ je napisao:
Hertzog je napisao:
Pise u tekstu da su ubice pucale sa obe strane auta, znaci ladno je ovaj poginuo od metka kolege iz sacekuse. Sumnjam da je neko od krunicevih stigao da puca na njih.
Da li je moguce da su pucali jedan preoputa drugog i da su ocekivali da nijedan metak nece proci kroz auto i njih pogoditi

Boze me sacuvaj i sakloni... Boze baci ciglu i budi precizan u ovu hercovu telecu glavu


Ovako nešto se od fikija očekuje da napiše

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 12:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4364
Mektić: Vlast RS je stavila Kruniću metu na čelo
https://impulsportal.net/index.php/vije ... xmdG8reR9Y

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 12:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Citam na RTV BN, cuj Igor Crnadak dosao na mjesto zlocina. Sta on ima da gleda mjesto zlocina ... Oni tacno nisu bazdareni.


Igor je ozenio Slavisinu bivsu suprugu Djurdjicu.
Dosao je sa njom i sa Slavisinom i Djurdjicinom kcerkom, vidi se na jednoj od slika.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 12:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Koliko je realno da napadnuti iz auta ubiju napadača sa automatskom puškom, iz pištolja ?

Iako mu glava nije za samo dvije noge, nije hercog puno promašio ovdje, ima mjesta za njegovo razmišljanje.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 12:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Da inače se zasjeda postavlja tačno tako da napadači budu jedan preko puta drugog. I što ne bi bilo realno ako je čovjek profi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 12:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Odakle mi znamo da su napadnuti imali samo pistolje?
Nesto sumnjam da je Slavisino licno obezbjedjenje islo sa njim bez dugih cijevi.
Na nekim sajtovima govore da je ta Slavisina pratnja bila sa 2 vozila.

Ja se ipak priklanjam teoriji da je Hertz idiot :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 12:31 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Maj 2018, 11:37
Postovi: 65
V@nja je napisao:
Citiraj:
Citam na RTV BN, cuj Igor Crnadak dosao na mjesto zlocina. Sta on ima da gleda mjesto zlocina ... Oni tacno nisu bazdareni.


Igor je ozenio Slavisinu bivsu suprugu Djurdjicu.
Dosao je sa njom i sa Slavisinom i Djurdjicinom kcerkom, vidi se na jednoj od slika.


Nisam znao, moja greska ... Jbg ko ce znati ko koga zvekece i ko je koga ozenio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 12:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
V@nja je napisao:
Odakle mi znamo da su napadnuti imali samo pistolje?
Nesto sumnjam da je Slavisino licno obezbjedjenje islo sa njim bez dugih cijevi.
Na nekim sajtovima govore da je ta Slavisina pratnja bila sa 2 vozila.

Ja se ipak priklanjam teoriji da je Hertz idiot :lol:

Kako misliš teoriji?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 12:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Stvarno ne znam kako je to regulisano i da li bilo ko osim policije smije nositi duge cijevi.
U svakom slučaju je vrlo mala vjerovatnoća da napadač iz zasjede pogine, ma koliko smotan bio.

Valjda će biti više informacija, da se konačno potvrdi jel herc debil ili mu se sad potrefilo.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2019, 12:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4364
Ne treba isključiti ni teoriju likvidacije vođa zemunskog klana, šiptara i kuma...

edit: najnovija vijest

Citiraj:
POZNAT PO BIJEGU IZ SUDA Emilio Baldo pod istragom za ubistvo Slaviše Krunića

Pripadnici MUP RS uhapsili su Emilia Baldu u okviru istrage rasvjetljavanja ubistva banjalučkog biznismena Slaviše Krunića.
Baldo je od ranije poznat po izvršenju teških krivičnih djela.
Baldo je ranjen u novembru 2006. godine pri pokušaju bijega iz Okružnog suda u Banjaluci.

Uskoro opširnije.


https://srpskainfo.com/poznat-po-bijegu ... e-krunica/

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 337 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs