banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 18:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3784 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 190  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 31 Jan 2019, 12:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
U Mejdanu na pješačkom Moj market-pekara Klas je izgibija proći autom, non-stop neko prelazi, većina i ne daje znak da namjerava preći ulicu, samo se baci na pješački.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 31 Jan 2019, 12:08 
hadzidado je napisao:
U BL sam proveo 3 godine


I ja 15 u Doboju. I nisam rekao o vozackoj vec saobracajnoj kulturi.

Govorim o pustanju na pjesackom, parkiranju, pa onda o prskanju pjesaka kada su lokve na cesti. Dalje, u Doboju voze sporo u pm (i u BL takodje, ali opet je malo bolje nego u Doboju). Jbt kad sam vidio lika da je parkirao auto pored kafane (kod banana zgrada) na sred trotoara da bi sebi pustio muziku dok sjedi u kafani...sta imam koji kurac pomisliti? Ah da, paralelno parkiranje je takodje misaona imenica....uglavnom samo ulete ukoso u taj dio gdje bi trebali paralelno parkirati...

Zatim ulica gdje sam bio...takodje ljakasi koji idu u kafane tamo kod banana zgrada parkiraju auto tako da sto vise zagrade ulicu, a kroz istu tu ulicu idu bageri...a glavna ulica je 2 minute pjeske od tog mjesta...da se razumijemo, nisam rekao da je razlika nebo i zemlja, ali je ima...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 31 Jan 2019, 12:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2014, 19:41
Postovi: 705
Za puštanje pješaka sam već rekao, a za spore vozače u doboju, ne pomaže činjenica da je većina ulica u užasnom stanju. A o parkiranju to je svugdje divljina i samo što bliže. Evo primjer šta sam vidio sinoć kod As marketa na Starčevici, kod Nešković pumpe što je. Žena se parkira odmah do ulaza na trotoar iako je evidentno da ima parking mjesta slobodnih?! Doboj je manje mjesto, pa je možda samo lakše uočiti saobraćajnu nekulturu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 31 Jan 2019, 12:18 
bokac je napisao:
Doboj je manje mjesto, pa je možda samo lakše uočiti saobraćajnu nekulturu.


Moguce da je i ovo u pitanju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 31 Jan 2019, 12:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Jedino s čime se slažem je bespotrebno spora vožnja(auto škole mi skidoše i ovo malo dlaka sa glave). Ostalo je u 5 deka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 03 Feb 2019, 16:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
A сунце ти, шта вас је из Добоја :confused2:
Whotanoob je napisao:
U Mejdanu na pješačkom Moj market-pekara Klas je izgibija proći autom, non-stop neko prelazi, većina i ne daje znak da namjerava preći ulicu, samo se baci na pješački.

Па и не мора ако се не варам, пјешачки је ;) Не мора да даје знак, постоји зебра означена, саобраћајни знак... Возачу доста. Е једино се пјешак мора више пазити, застанеш мало, погледаш има ли аута, и онда пређи.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 03 Feb 2019, 17:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Mislio sam na govor tijela, obično ljudi kad misle preći ulicu pogledaju i iza sebe, smejr iz kog su došli, da vide ima li auta, pa tek onda prelaze.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 03 Feb 2019, 17:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
E то да ;)

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 21 Feb 2019, 23:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Interesantna saobracajka na semaforu kod kasarne kozara u budzaku.
Izgleda da je mladic skrivio udes pa htjeo da guli... U medjuvremenu je doslo do rasprave i u roku od 3 minuta jedan lezi na trotoaru razbijene glave!
Nema sta, policija se stvorila stvarno brzo na tom mjestu, djelovalo je napeto jer se izgleda pocelo okupljati i pojacanje jednoj od strana ucesnika u udesu...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 12 Mar 2019, 11:12 
Citiraj:
Dva muškarca i jedna žena poginuli su u saobraćajnoj nesreći koja se sinoć dogodila na putu Bosanska Krupa – Bosanska Otoka, potvrđeno je u Operativnom centru Ministarstva unutrašnjih poslova Unsko-sanskog kantona.

Kako saznaje Klix.ba, putničko motorno vozilo “audi” slovenačkih registarskih oznaka kretao se iz pravca Bosanske Krupe prema Bosanskoj Otoci i tom prilikom je direktno podletio pod kombi bh. tablica koji je dolazio iz suprotnog smjera.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 02 Apr 2019, 14:44 
Citiraj:

BANJALUKA - U saobraćajnoj nesreći u mjestu Drugovići, opština Laktaši, danas je, prema prvim informacijama, stradalo jedno lice, rečeno je Srni u Policijskoj upravi Banjaluka.

Saobraćajna nesreća dogodila se u 13.20 časova na magistralnom putu Klašnice-Prnjavor.

U toku je uviđaj dežurnog okružnog tužioca i preduzimanje mjera i radnji na utvrđivanju uzroka saobraćajne nesreće, naveli su u policiji.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 03 Apr 2019, 13:16 
Citiraj:

​Automobil marke Volkswagen Pasat je u 10 sati zavšio u rijeci Vrbas na području užeg gradskog jezgra Gornjeg Vakufa/Uskoplja.

Odmah po prijavi na teren su izašli vatrogasci i pripadnici Policijske stranice Gornji Vakuf/Uskoplje te pristupili izvlačenju vozila.

Vlasnik vozila je S. Č., a autom je upravljao njegov brat J. Č., koji je, srećom, prošao bez povreda, prenosi Avaz.

Okolnosti slijetanja vozila u rijeku još nisu poznate.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 04 Apr 2019, 14:07 
Citiraj:
Na području Manjače, u blizini Ribnika, prije nekoliko trenutaka dogodila se teška saobraćajna nesreća, saznaje Srpskainfo.
Prema prvim informacijama, teško je povrijeđeno nekoliko osoba, a u nesreći su učestvovali automobil marke „audi“ i terenac „mercedes“.
Nesreća se dogodila danas oko 13.30 na putu u Sitnici, a poslije nesreće povrijeđenima su u pomoć pritekli vojnici, ali i slučajni prolaznici.


https://www.banjaluka.com/drustvo/teska ... enih-foto/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 12 Apr 2019, 16:51 
Citiraj:
U stravičnoj nesreći koja se dogodila danas na putu Sarajevo – Pale kada je jedno vozilo sletjelo u Miljacku poginule su pedagogica, higijeničarka i bivši direktor Osnovne škole “Kovačići”, pišu federalni mediji.

Ovu informaciju “Klixu” je potvrdila Nihada Čolić, direktor Prosvjetno-pedagoškog zavoda Kantona Sarajevo.

Prema podacima koje je ona dobila od direktora OŠ “Kovačići” Nađe Pejak koja se nalazi na terenu, u nesreći su stradale Merima Baltić, Lejla Sadiković i Alma Čorović.

Pojedini portali pišu da su one poginule kada su krenule sahranu bivše koleginice na Palama, dok drugi navode da se nesreća desila pri povratku sa sahrane.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 13 Apr 2019, 12:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2014, 19:41
Postovi: 705
Na tom dijelu je prije jedno 15 godine sletio neki Ceh, nasli ga tek nakon 3 mjeseca neki ribolovci, niko nije ni znao da je sletio covjek dole autom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 20 Apr 2019, 10:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
https://www.nezavisne.com/novosti/hroni ... uci/534473

https://www.nezavisne.com/novosti/hroni ... ije/534478
Slava mu!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 20 Apr 2019, 18:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Udarilo auto djevojku kod mene na Bulevaru na pješačkom, auto u prvoj saobraćajnoj traci joj je stalo da pređe pješački, ali u drugoj auto je naglo kočilo i opet ju je pokupilo. Uspjela je ustati na noge.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 20 Apr 2019, 18:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Cuo sam skripanje guma maloprije, pretpostavljam da je to.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 25 Apr 2019, 09:18 
Citiraj:
Užas u Hrvatskoj: Poginulo četvoro državljana Srbije!


U teškoj saobraćajnoj nesreći na autoputu u Hrvatskoj poginule su četiri osobe, dok je jedna povređena, saopštila je policijska uprava vukovarsko-sremska. Među poginulima i dete. Reč je o srpskim državljanima.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke #2
PostPoslato: 25 Apr 2019, 10:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2014, 19:41
Postovi: 705
Milan je napisao:
Citiraj:
Užas u Hrvatskoj: Poginulo četvoro državljana Srbije!


U teškoj saobraćajnoj nesreći na autoputu u Hrvatskoj poginule su četiri osobe, dok je jedna povređena, saopštila je policijska uprava vukovarsko-sremska. Među poginulima i dete. Reč je o srpskim državljanima.


Jedini preživjeli i jedini imao pojas, to je najtužnije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3784 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 190  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs