banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 08:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 425 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 23 Avg 2010, 07:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Hertzog je napisao:
MAKARSKA - Stariji muškarac S.H. (80) umro je u moru na makarskoj plaži oko 17 sati.


Kako saznajemo od očevidaca, kupači koji su se zatekli na plaži su ga izvukli iz plićaka i pokušali spasiti, no prekasno. Hitna pomoć i spasioci su bezuspješno pokušali sa oživljavanjem.

No, ovaj nesretni slučaj i leš koji je na plaži bio prekriven plahtom, nije omeo prisutne kupače. Na svega nekoliko metara od leša, ljudi su se i dalje sunčali i brčkali u plićaku.

Slika

Bolesno... Pogledajte koliko se dece nalazi na slici :-?
Jbt gde ide ovaj svet


значи, ово је једна од болеснијих ствари коју сам видио у посљедње вријеме . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 26 Avg 2010, 17:12 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Avg 2010, 04:54
Postovi: 46
Lokacija: није гламоч
неком смијешно, неком бизарно:

Судија убио играча због приговора

Slika

_________________
You are not special. You're not a beautiful or unique snowflake.
You're the same decaying organic matter as everything else.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 03 Sep 2010, 20:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Citiraj:
When 15-year-old DeKendrix Warner accidentally stepped into deeper water while wading in the Red River in Shreveport, he panicked.

JaTavious Warner, 17, Takeitha Warner, 13, JaMarcus Warner, 14, Litrelle Stewart, 18, Latevin Stewart, 15, and LaDarius Stewart, 17, rushed to help him and each other.

None of them could swim. All six drowned. DeKendrix was rescued by a passer-by.

http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-11172054

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 04 Sep 2010, 00:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
"Black Americans were largely and systematically denied access to those pools," he notes.

"Swimming never became a part of African- American recreational culture."


Strašno.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 13 Sep 2010, 04:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Niš - Desetogodišnja Kristina M. i njena baka Gordana Mitrović (62), koje su poginule u subotu ujutro u porti niške crkve Svetog Pantelejmona u Ulici Kosovke devojke kada se na njih obrušio deo stabla lipe sa granama, sahranjene su juče na seoskom groblju u Knez Selu.


Citiraj:
U to vreme baka i devojčica su sedele na kamenu ispred ribnjaka u crkvenom dvorištu. Sveštenici i vernicu su začuli jak prasak i istrčali u portu. Pokušali su da pomognu devojčici i ženi, ali one nisu davale znake života. Sveštenik je rekao da „u crkvi nisu odgovorni za ono što se desilo“ i da „niko nije mogao da predvidi da će deo stabla da se odlomi“. I direktor JKP „Gorica“ Branimir Jezdimirović je odbacio odgovornost za tragediju, jer „nisu nadležni za pregled drveća u dvorištu Pantelejmonske crkve“.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/206894/Krenule--da-kupe-notnu-svesku-i-stradale
:( i :-?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 18 Nov 2010, 00:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Srpsku porodicu iz Ingelhajma, kod Majnca, u utorak uveče zadesila je teška tragedija. Maloletna Nataša B. (16) je tragično izgubila život padom sa krovnog prozora u potkrovlju dvospratne kuće. Policija o ovoj tragediji još nije izdala zvanično saopštenje, jer se čekaju nalazi obdukcije koja treba da se obavi na klinici u Majncu.



Slika
http://www.vesti-online.com/Vesti/Hronika/96214/Nemacka-Srpkinja-pala-kroz-prozor-i-poginula

:cry:

Citiraj:
Struja iz bojlera ubila oca i sina
Datum: 17.11.2010 21:00
Autor: Goran Obradović
GRADIŠKA - Vlasnik pogrebnog preduzeća Slavoljub Jovanović (48) i njegov sin Goran (22) poginuli su u utorak uveče najvjerovatnije od udara struje iz bojlera u porodičnoj kuću u Vrbaškoj kod Gradiške.

Njihova beživotna tijela pronašla je Slavoljubova supruga Dragica Jovanović, koja je to prijavila policiji iste noći oko 21.40 časova.

- Policija je odmah izašla na lice mjesta i uz prisustvo dežurnog mrtvozornika obavila uviđaj. Utvrđeno je da su otac i sin najvjerovatnije nastradali od strujnog udara - dodali su u policiji.

Izvor iz policije ispričao je da je neposredno prije tragedije Goran Jovanović došao kući sa posla i odmah otišao da se istušira. Međutim, kad je otvorio slavinu udarila ga je struja, što je bilo kobno. Kada mu je otac Slavoljub pokušao pomoći struja je i njega ubila.

- Kupatilo u kojem je Goran htio da se istušira nalazi se na spratu kuće. Pretpostavljamo da je njegov otac Slavoljub čuo vrisak, a potom i čudan zvuk kao da je nešto palo. Odmah je otrčao na sprat i provalio vrata na kupatilu, a kad je vidio sina da leži pokušao je da mu pomogne - rekao je naš izvor i dodao da se bojler nije nalazio u kupatilu već u prizemlju.

Zaboravljajući na oprez, Slavoljub je vjerovatno pokušao da otme tuš bateriju iz Goranove ruke.

- Ali bojler je i dalje bio uključen, pa kad je nesrećni čovjek dotakao tuš bateriju i tijelo sina struja je udarila i njega i bacila ga na pod - dodao je pomenuti izvor.

Mlađi sin Slavoljuba i Dragice, Slobodan Jovanović ispričao je da su oni u utorak obavili neki posao u Banjaluci. Kaže da su se vratili oko 18 časova i da je Goran odmah otišao da se istušira.

- Kada je otac pokušao da pomogne Goranu struja je udarila i njega i bacila ga na vrata kupatila. Djed koji živi u drugoj kući u neposrednoj blizini čuo je dva-tri udarca, ali nije posumnjao šta se dešava. On je čak došao u našu kuću i galamio što se ne isključi bojler jer se osjetio smrad izgorjelih instalacija. Odmah ga je i isključio, ali... - ispričao je vidno potresen Slobodan.

On je rekao da je njegov djed, ne sluteći kakva se tragedija dogodila na spratu, ušao u kupatilo u prizemlju kuće, obrijao se i otišao.

Prema Slobodanovim riječima, njegova majka Dragica je u kući, kada je došla s posla oko 21.30 časova, zatekla stravičan prizor. Kazao je da je sreća što je djed isključio bojler, jer bi vjerovatno i majku udarila struja da je ostao uključen, pa bi tragedija bila još veća.

Komšije
Komšije nastradalih Jovanovića rekli su da su oni bili veoma čestiti i vrijedni. Navode da su se bavili stolarijom i da su imali pogrebno društvo.

- U posljednje vrijeme se dešavaju veoma loše stvari u selu. Pored ove tragedije, prije manje od mjeseca, samo 100 metara od kuće Jovanovića nastradala su dva momka iz ovog sela - rekao je jedan od komšija.



http://www.glassrpske.com/vijest/6/hronika/48906/lat/Struja-iz-bojlera-ubila-oca-i-sina.html
:cry:
Vjerovatno nije bio uzemljen kako treba.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 29 Nov 2010, 02:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Sedamdesetdvogodišnjeg Lazara Savića iz banjalučkog naselja Bistrica u kući je nesrećnim slučajem pogodio čep u glavu, koji je vadio iz pivskog bureta, te ga usmrtio na licu mjesta.

Nesrećni Savić pronađen je mrtav u nedjelju popodne, a prema saopšenju Centra javne bezbjednosti Banja Luka, uviđajem je utvrđeno da je L. S. smrtno stradao u subotu prilikom otvaranja rosfrajnog bureta za pivo.

- Iz ležišta je iskočio metalni čep sa sondom i ventilom koji ga je pogodio u glavu, usljed čega je zadobio teške tjelesne povrede od kojih je preminuo na licu mjesta - navodi se u policijskom saopštenju.


Kako "Fokus" nezvanično saznaje, radi se o buretu za pivo iz kojeg se u ugostiteljskim objektima toči ovo piće. Ova burad su pod pritiskom i kad su prazna, ali građani uprkos tome skidaju čepove i koriste ih u druge svrhe.

Navodno, bure kojem je Savić htio da skine čep donio je njegov sin kako bi u njega sipali rakiju. Starac je u subotu ujutro pokušao sam da skine ventil kliještima, ali, najvjerovatnije, nije pazio na čep koji je pod pritiskom izletio velikom brzinom i udario ga iznad lijevog oka.

Savić je živio sam u kući, a sin mu je povremeno dolazio u posjetu iz grada. Ima i kćerku koja živi u Njemačkoj. Savićeva supruga preminula je prije više od godinu dana.

On je svaki dan odlazio kod komšija, sa kojima je bio u dobrim odnosima. U subotu su ga vidjeli i od tada se više nije pojavljivao u dvorištu ni kod komšija.

Zabrinuta komšinica otišla je do njegove kuće u nedjelju oko 13.30 časova da vidi šta se dešava i da li je sve u redu. Pronašla je Savića pored bureta u lokvi krvi, a pokraj njega su bila kliješta kojima je skidao čep.

- Savić je bio dobar komšija i svi u Bistrici o njemu mogu reći samo najbolje. Bio je dobar domaćin i niko nije mogao povjerovati da je nastradao na takav način - rekao je za "Fokus" jedan mještanin.

Komšije su pozvale policiju i Savićevog sina, te je obavljen uviđaj. Po naređenju dežurnog tužioca tijelo je prevezeno na obdukciju, kojom je utvrđeno da je smrt nastupila od jakog udarca u glavu.

(Fokus)

:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 29 Nov 2010, 13:48 
http://www.index.hr/xmag/clanak/mlada-k ... 25925.aspx

MLADA kineska pjevačica Wang Bei umrla je tijekom operacije kojom je sužavala kosti lica. Bivša natjecateljica kineskog showa Super Girl, umrla je kada je prošlog tjedna došlo do komplikacija tijekom tog estetskog zahvata. 24-godišnja pjevačica i manekenka ugušila se tijekom operacije, nakon što je u njezina pluća dospjela krv. To se dogodilo zbog greške kirurga. Tamošnji mediji navode kako je moguće da je Wang preminula uslijed komplikacija s anestezijom.

Na sužavanje vilice otišla je u društvu majke. Njezina majka navodno je za smrt svoje kćeri saznala tek dan nakon što joj je kći umrla. Wang Bei natjecala se u showu Super Girl, a nakon toga otišla je na još neka natjecanja. Nigdje nije postigla uspjeh te se zbog toga zamislila i odlučila da mora suziti lice kako bi bila ljepša, a prema njezinoj logici i uspješnija. Kinesko ministarstvo zdravstva pokrenulo je istragu o cijelom slučaju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 06 Dec 2010, 12:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Настављена потрага за двогодишњим дјечаком

ЧЕЛИНAЦ - Двогодишњи Дамјан Ороз из Челинца који је нестао у петак око 14 часова још увијек није пронађен, а рониоци бањалучког клуба "Бук" и Специјалне јединице полиције и јуче су претраживали корито Врбање.

Полиција сумња да се дјечак утопио у ријеци, а рониоци су јуче поподне стигли до Бањалуке, што је петнаестак километара низводно од мјеста несреће.

Дјечак је нестао само неколико метара од своје породичне куће гдје је био са оцем Миланом. Када је Милан само на неколико секунди окренуо дјетету леђа да би закопчао јакну, Дамјана више није било на том мјесту. Г. О.


:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 13 Dec 2010, 19:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Slučajno ubio kuma u lovu
Policajac Predrag Milovanović (42) iz Srebrenice u subotu je u lovu nesrećnim slučajem ubio svog kuma Gorana Cvjetinovića (41), saznaje Press RS iz izvora bliskih istraz.


Citiraj:
Iza nastradalog Cvjetinovića ostala je supruga i troje maloletne dece. Radio je u Rudniku olova i cinka u Sasama, a živeo u srebreničkom naselju Vidikovac. Njegov kum Milovanović zaposlen je u Policijskoj stanici Srebrenica i sa suprugom i dvoje maloletne dece živi u naselju Sase kod Srebrenice.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/republika_srpska/story/143900/Slu%C4%8Dajno+ubio+kuma+u+lovu.html

Tragedija. :(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 14 Dec 2010, 18:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Stojan Ritan (40) izvršio je samoubistvo jučer oko 17.30 sati u svojoj porodičnoj kući u banjalučkom naselju Kuljani. Ritan je sebi oduzeo život tako što je legao u kadu punu vode, a potom u vodu ubacio uključen fen za kosu, nakon čega je došlo do strujnog udara.

U banjalučkoj policiji objašnjavaju da je ovo nezapamćen slučaj samoubistva u posljednjih nekoliko godina, a načinom na koji je Ritan sebi oduzeo život jučer su bili šokirani njegova porodica, prijatelji i komšije.

U porodičnoj kući Ritan živio je sa suprugom i roditeljima, a kako saznajemo od komšija, u posljednje vrijeme imao je psihičkih problema.

Prema riječima komšija, tragedija je i veća kada se zna da je iza nesretnog čovjeka ostala supruga koja je nakon deset godina braka nedavno zatrudnjela.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 14 Dec 2010, 18:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
filozof sa vrbasa je napisao:
Prema riječima komšija, tragedija je i veća kada se zna da je iza nesretnog čovjeka ostala supruga koja je nakon deset godina braka nedavno zatrudnjela.
[/quote]
Možda zato što nije njegovo :D

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 21 Dec 2010, 18:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Dec 2010, 14:25
Postovi: 329
Krenemo prijatelj i ja ove godine na more...njegve roditelje i baku ostavimo u Herceg Novom a mi odemo u Budvu... nakon 2 dana zve njegova mama i javlja nam da je baka ušla u vodu i doživjela srčani udar :tard:

Prije desetak godina moja zubarka iz osnovne škole je pronađena mrtva u fontani u parku Mladen Stojanović dubokoj sveka 20-ak cm... obdukcijom je utvrđeno da je bila u alkoholisanom stanju a da je smrt nastupila gušenjem...

Policajac iz Teslića je umro od srčanog udara za vrjeme seksualnog odnosa sa suprugom svog brata :confused3: A.C.A.B.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 21 Dec 2010, 18:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Dec 2010, 14:25
Postovi: 329
Бојан je napisao:
неком смијешно, неком бизарно:

Судија убио играча због приговора

Slika


Ne raspravljaj se s njim, NABODI GA, NABODI GA, NABODI GAAAA....!!!

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 21 Dec 2010, 18:21 
Dont fak vit edminZ (ili sa sudijama u ovom slucaju)!!!! :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 25 Dec 2010, 06:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Valjak ga pregazio dva puta

http://www.banjalukalive.com/hronika/valjak-ga-pregazio-dva-puta.html
Citiraj:
Banjalučanina ubila spojnica motora

http://www.banjalukalive.com/hronika/banjalucanina-ubila-spojnica-motora.html

Jezivo!!!

U Srpskoj zaštita na radu je imaginaran pojam.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 25 Dec 2010, 07:20 
A jbg kako se pogine da ni ne trepnes...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 25 Dec 2010, 09:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
to ko onaj sto je prije mjesec dva otvarao bure od piva pod pritiskom pa ga cep opucao u po cela i ubio ko zeca (negdje u vrovini krupa karanovac menscini )

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 25 Dec 2010, 11:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Crvić je napisao:
Prije desetak godina moja zubarka iz osnovne škole je pronađena mrtva u fontani u parku Mladen Stojanović dubokoj sveka 20-ak cm... obdukcijom je utvrđeno da je bila u alkoholisanom stanju a da je smrt nastupila gušenjem...


Bugarska skola...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 26 Dec 2010, 22:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
ovdje je sada za Bozic poginuo covjek od 42 godine,tako sto je nesretnik oko 19 h htio da izadje van po jelo, i dok je u hodniku vezao cipele, izgubio je ravnotezu i pao na staklena vrata, prerezao vise krvnih sudova , dok je dosla hitna iskrvario i umro jos u stanu :(
meni se desilo prije jedno 6 godina da padnem kroz staklena vrata ( ne bih o tome kako :oops: ) , rasjekla ruku, momak me tada uhvatio inace bi bilo puno gadnije ..bas mi zao covjeka, ali kad dodje sudnji dan ne mozes pobjeci..podsjeti me na film "final destination"

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 425 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs