banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 20:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 425 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 17 Mar 2010, 14:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
Da to je bilo na TV, strasno.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 19 Mar 2010, 13:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
U Kini ubio dječaka i pojeo mu mozak



KINEZ Wang Chaoxu sa zapada Kine optužen je za ubojstvo11-godišnjeg Lija Xuetanga. Naime, muškarac je ubio dječaka i nakon toga je pojeo njegov mozak. Policija je dječaka pronašla zakopanog u polju oko 5 kilometara od kuće. Gornji dio glave mu je oguljen, a dio mozga nedostaje.

Nakon što je pao mrak dječakova majka se zabrinula za njega te je čak preko radija objavila nestanak sina. Nakon nekoliko sati dječak je pronađen mrtav. Mještanin je primijetio muškarca kako kleči i drži dječaka za vrat. Ubrzo nakon toga ubojica je uhićen.

Ubojica je rekao da je ubio dječaka jer vjeruje da bi mu pojeden dječakov mozak mogao izliječio epilepsiju. Istoga dana nestala je i 3-godišnja djevojčica te je pronađena mrtva u javnom WC-u. Djevojčica je pronađena mrtva s ranom na glavi te se sumnja da je i ona žrtva istog ubojice, piše The Sun.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 31 Mar 2010, 18:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Citiraj:
NESRETNI Kinez pokušao je samoubojstvo na vrlo neobičan način. Naime, 62-godišnjeg China Weija pronašla je kći u obiteljskoj kući u Hong Kongu s krastavcem zabodenim u anus. Ipak, bolničari su došli na vrijeme te spriječili unutarnje krvarenje koje je trebao izazvati krastavac.

Način na koji je Kinez pokušao okončati svoj život varijacija je harakirija, ritualnog samoubojstva. Kako pak tvrde liječnici, Chinove ozljede su teške, ali nisu opasne za život.

Cuj pokusao se ubiti... Matora pedercina se samozadovoljavala krastavcem pa mu se zaglavio...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 31 Mar 2010, 18:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
Herz, kada se zadovoljavaš sa krastavcem on se prvo skuha i malo omekša, neobaren se nikada ne stavlja dole.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 31 Mar 2010, 18:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
filozof sa vrbasa je napisao:
Herz, kada se zadovoljavaš sa krastavcem on se prvo skuha i malo omekša, neobaren se nikada ne stavlja dole.

Uopste me ne zanima, a jos manje me zanima odakle ti posedujes te informacije :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 31 Mar 2010, 18:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
:lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 31 Mar 2010, 18:26 
Ludjak...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 31 Mar 2010, 18:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
tensSa je napisao:
Ludjak...

Jel sto nije skuvao krastavac ili...??? :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 01 Apr 2010, 07:30 
Normalno, da je skuvao i dodao malo arome vishnje...samo pitaj Filozofa... :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 05 Apr 2010, 01:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
BANjA LUKA - Miroslav Mišić (30) iz Banje Luke, koji je u četvrtak preminuo od povreda zadobijenih u požaru vozila "golf", koje je izgorjelo, najvjerovatnije je stradao nesrećnim slučajem, saznaje "Glas Srpske" u policiji.

Međutim, još uvijek se ne isključuje mogućnost samoubistva, s obzirom na to da je pored izgorjelog vozila pronađen kanister pun benzina i drugi sa tragovima ovog goriva.

U policiji je, navodeći inicijale, saopšteno da je uviđajem utvrđeno da je Mišić najvjerovatnije polio vozilo zapaljivom tečnošću i zapalio, poslije čega je prilikom pokušaja da ga stavi u pogon i gurne pored puta, došlo do kontakta njegove odjeće i plamena. Tom prilikom je zadobio povrede i preminuo na licu mjesta. N. T.

:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 12 Apr 2010, 01:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Погинули док су сјекли дрва
ДОБОЈ, ДРВAР - Војин Шућур (65) из Кулаша код Добоја и Миленко Ђукић (36) из Дрвара погинули су у суботу у одвојеним несрећама које су се догодиле током радова у шуми.

Шућур је настрадао у суботу око 14 часова приликом сјече шуме моторном пилом. На Шућура је, кажу у полицији, пало стабло брезе, нанијевши му тешке повреде у предјелу грудног коша од којих је преминуо на мјесту.

Полиција у Босанском Грахову у суботу око 20 часова добила је дојаву да је у шуми у мјесту Пећенци тешко повријеђен Ђукић, кога је такође током сјече ударило стабло. До доласка Хитне помоћи и полиције Ђукић је преминуо од тешких повреда.

Послије увиђаја, утврђено је да је Ђукић у тренутку несреће трактором вукао стабло, које је ударило у друго стабло, а које се затим обрушило на возача трактора. Г. О.



http://www.glassrpske.com/vijest/6/hronika/37971/cir/Crna-hronika-ponedjeljak-12-april.html
:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 08 Maj 2010, 16:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Старица изгорјела у пожару изазваним свијећом

- Aнђа има три кћерке, од којих је једна донедавно живјела са њом. Видио сам да је и у сриједу кћерка обишла кућу и направила јој ручак, јер је она слабо могла да се креће - рекао је комшија.

Додао је да је пожар највјероватније проузроковала упаљена свијећа, којом је она покушавала да освијетли кућу, јер су јој прије пар дана искључили струју због дуговања.

- Како није имала струју у кући, Aнђа је ставила свијећу на столицу поред кревета и вјероватно легла да се мало одмори. Вјероватно је заспала и није примијетила да је свијећа изгорјела до краја и запалила столицу. Када је планула столица, пожар се проширио и захватио и кревет у којем се она налазила - истакао је комшија и додао да је од полиције чуо да се несрећна старица угушила од дима.

:(
Drkadžije iz elektroprivrede će je nositi na duši.

Citiraj:
Пожари

Током прошле године у пожарима у кућама настрадало је неколико старијих људи. Супружници Гојко (82) и Роса (84) Вујасин 19. јула прошле године угушили су се у пожару у породичној кући у селу Сводна код Новог Града, када је старица случајно шибицом запалила кревет.

Олга Онофрија (75) изгорјела је у пожару који је 21. септембра 2009. године избио у њеној кући, а узрок је био упаљени фен са којим је настрадала покушала да се угрије.

Рођаци Aнкица (61) и Живко (36) Стокић угушили су се у пожару који је 31. августа избио у Aнкичиној кући, а проузроковала га је Живкова цигарета која је остала упаљена.


http://www.glassrpske.com/vijest/6/hronika/39165/cir/Starica-izgorjela-u-pozaru-izazvanim-svijecom.html

Citiraj:
ТЕ­СЛИЋ - Вид Три­фу­но­вић (71) по­ги­нуо је у по­не­дјељак око 21.30 ча­со­ва, ка­да је пао са ли­ти­це ви­со­ке се­дам ме­та­ра у по­ток у бли­зи­ни сво­је ку­ће, са­зна­је "Глас Српске" у по­ли­ци­ји Те­сли­ћа.

Из ЦЈБ До­бој ју­че је са­оп­ште­но да је нас­тра­да­ли при­ли­ком па­да гла­вом уда­рио у ка­мен и на ли­цу мјес­та пре­ми­нуо.

Пре­ма ри­је­чи­ма мје­шта­на, Три­фу­но­вић је пао обављају­ћи ра­до­ве око свињца. Је­дан од њих је ис­при­чао да је Вид то­га да­на оти­шао да по­пра­ви свињац и на­хра­ни свиње, али се ни­је вра­тио до ка­сно.

По­што се свињац на­ла­зи изнад са­ме ли­ти­це, уку­ћа­ни су оти­шли да га тра­же. Њего­во бе­жи­во­тно ти­је­ло про­на­шла је су­пру­га. Н. Т.

:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 24 Maj 2010, 18:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QEzekrdcgEU[/youtube]

STRAVIČNA nesreća dogodila se na konjičkom natjecanju u ruskom Permu gdje je tijekom vikenda poginula 15-godišnja jahačica.


Na stravičnoj snimci vidi se kako Elena Timonina i njezin konj Vespazijan prilaze preponi koju životinja nije ni pokušala preskočiti nego se u nju zabila i srušila je. U tom "premetu" nesretna Elena je ostala ispod konja koji se ubrzo pridigao. Ruski Life.ru piše kako su liječnici ubrzo stigli na mjesto nesreće, no nesretnu tinejdžericu nisu uspjeli spasiti.

Trenerica je pokušala zaustaviti

U padu je Eleni teško ozlijeđena glava, imala je frakturu lubanje i frakturu kralješnice. Umrla je ubrzo nakon što je prevezena u bolnicu. Njezina trenerica Daria Malkova kazala je kako je Elena obožavala svog konja, a njezin natjecateljski duh je bio nepokolebljiv.

U tijeku nastupa joj je trenerica, zbog lošeg jahanja i mnogo grešaka, vikala da stane, no ona ju nije čula te je nastavila svoj kobni nastup. Kada je stigla do kobne prepreke, već je bilo kasno i ništa se više nije moglo ispraviti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 27 Maj 2010, 05:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Filozofe prno si u cabar!Hertzog je poceo stavljati mnogo interesantnije stvari od tebe :D a ima i vise postova :D
Ja bi se povukao da sam na tvom mjestu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 30 Maj 2010, 16:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
princo je napisao:
Filozofe prno si u cabar!Hertzog je poceo stavljati mnogo interesantnije stvari od tebe :D a ima i vise postova :D
Ja bi se povukao da sam na tvom mjestu!

:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 04 Jul 2010, 18:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
MAKARSKA - Stariji muškarac S.H. (80) umro je u moru na makarskoj plaži oko 17 sati.


Kako saznajemo od očevidaca, kupači koji su se zatekli na plaži su ga izvukli iz plićaka i pokušali spasiti, no prekasno. Hitna pomoć i spasioci su bezuspješno pokušali sa oživljavanjem.

No, ovaj nesretni slučaj i leš koji je na plaži bio prekriven plahtom, nije omeo prisutne kupače. Na svega nekoliko metara od leša, ljudi su se i dalje sunčali i brčkali u plićaku.

Slika

Bolesno... Pogledajte koliko se dece nalazi na slici :-?
Jbt gde ide ovaj svet


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 04 Avg 2010, 06:38 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Ne vjerujem da moze bizarnije i crnje!!Citao sam juce Nezavisne ili Glas i pisu da nikome nije jasno kako se drobilica pokrenula!!Naime covjek je nesto popravljao,vario na masini!
http://www.croportal.net/crna-kronika/S ... en-1331165


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 17 Avg 2010, 23:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Неће бити извјештаја против Марице Врховац
БAЊAЛУКA - Окружно тужилаштво Бањалука неће поднијети извјештај против Марице Врховац (30) која је у недјељу увече несрећним случајем убила супруга Горана, јер нема елемената кривичног дјела.

Марица Врховац је у недјељу око 19 часова у мјесту Шаринци код Прњавора хицем из пушке, пред своје двоје малољетне дјеце убила супруга.

До пуцњаве је дошло када је Марица Врховац покушала да супругу кроз прозор дода пушку "винчестерку" калибра 45 милиметара да био он убио срндаћа. Када је он повукао цијев, она је случајно закачила обарач и погодила га у грудни кош, усљед чега је он преминуо. Г. О.


_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 18 Avg 2010, 07:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29500
Lokacija: Banjaluka
Sinoc mi drug to prica ja kontam zajebava me kad ono stvarno :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 18 Avg 2010, 11:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
Meni je bilo smiješno, jer mi je izgledalo kao u nekoj američkoj komediji, mislio sam da je vijest sa onih šaljivih sajtova što umetneš nečije ime, a ostalo je već napisano.

Jadna djeca, mogu zamisliti njihov strah u tom trenutku. :(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 425 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs