banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 15:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 425 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 15 Jul 2011, 23:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
MRKONJIĆ GRAD - Radovan Stupar (22) i Jovo Marčić (43), obojica iz Mrkonjić Grada, utopili su se u noći između četvrtka i petka u jezeru Balkana, kod tog grada.

Ova tragedija, koja je šokirala Mrkonjićane, prijavljena je policiji u petak oko dva sata iza ponoći. Nakon što je izašla na teren, policija je prvo pronašla tijelo Marčića, a nešto kasnije iz jezera je izvučeno i tijelo Stupara.

Prema nezvaničnim informacijama, kobne noći su na Balkanu sa Stuparom i Marčićem došli i njihovi poznanici i sugrađani, Tomislav Topić i Dijana Lujić.

"Utvrđeno je da su oko 00.30 časova Topić i Marčić ušli u jezero da se kupaju, a zatim i izašli. Marčić je, nešto kasnije, ponovo uskočio u vodu, a zatim počeo da se davi. Potom su Topić i Stupar ušli u jezero da ga spasu, u čemu nisu uspjeli, ali se, nažalost, utopio i Stupar", potvrdio je "Nezavisnim" izvor blizak istrazi.

Vidno potreseni Topić prisjeća se da se kupao sa Marčićem, a zatim su izašli iz vode, nakon čega se Marčić ponovo vratio u jezero.

"Sve je to bilo kod brane, na malom jezeru. On je počeo da zove da mu treba pomoć. Potrčao sam da mu pomognem, da ga spasem. U vodu je zatim skočio i moj drug Stupar. Dok sam ja izvlačio Marčića i pokušao ga spasti vještačkim disanjem, u čemu nisam uspio, nisam ni primijetio šta se desilo sa Stuparom", priča Topić.

Prema njegovim riječima, iz mutne vode, uz pomoć lampe, kasnije je izvučeno i tijelo Stupara.

"Došli smo malo da se provedemo, a kobno se završilo", kaže Topić.

Jedan kamper, koji je te noći bio na Balkani, a koji nije želio da mu navodimo ime, ispričao je da je vidio kako na to poznato mrkonjićko kupalište stiže audi, iz kojeg su izašla tri muškarca i djevojka.

"Nešto kasnije, u jednom trenutku je do nas dotrčala djevojka vrišteći i tražila je pomoć. Otrčao sam do brane, zaronio više puta da tražim Stupara, ali nisam uspio da ga nađem", rekao je ovaj kamper.

Napomenuo je da je čuo da utapanje na Balkani nije rijedak slučaj, jer je i ranijih godina bilo takvih tragedija.

U Turističkom centru "Balkana" kratko su nam rekli da, kada su se dva muškarca utopila, niko od radnika nije bio na tom komplesku, izuzev noćnog čuvara, koji nije ništa čuo.

"Tek ujutru, kada smo došli na posao, vidjeli smo policiju, a zatim i čuli šta se desilo", kazali su u Turističkom centru "Balkana".

Izvor "Nezavisnih" blizak policiji ispričao je da je ljekar mrtvozornik pregledom tijela dvojice Mrkonjićana utvrdio da na njima nema tragova nasilja, tako da neće biti vršena obdukcija, jer se radi o nesrećnom slučaju.

Zbog ove tragedije, Divna Aničić, načelnica opštine Mrkonjić Grad, proglasila je 16. jul (subota) danom žalosti u toj opštini. Ugostiteljskim objektima je zabranjeno da puštaju muziku, izuzev onih u kojima su proslave ranije zakazane, ali pod uslovom da se održavaju u zatvorenom prostoru.


:(

Nevjerovatno.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 22 Jul 2011, 00:01 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Stuparu je srce otkazalo na ulasku u jezero...zalosno, tako mlad..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 12 Avg 2011, 11:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
није се десило код нас, али јесте у близини:

http://banjalukain.com/mediji/desetomje ... ranjenosti

ретардирани родитељи :angry4:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 07 Sep 2011, 00:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Ostoja Đurđević (59) iz mjesta Gornji Vijačani, opština Prnjavor, podlegao je povredama nakon što ga je pregazio traktor.

Nesreća se dogodila juče u 18.45, dok je, preko kratkog spoja na alnaseru, pokušavao da upali traktor IMT 539.

"On je, dok je stajao između prednjeg i zadnjeg točka, pokrenuo traktor, pri čemu ga je vozilo pregazilo zadnjim točkom preko glave, dok mu je zadnji točak prikolice prešao preko stomaka", ispričao je "Nezavisnim" izvor blizak policiji.

Uviđaj na mjestu tragedije su izvršili policijski službenici Policijske stanice Prnjavor, zajedno sa mrtvozornikom Marijom Stefanjuk. O događaju je obaviješten i dežurni tužilac.

"Prema prvim rezultatima istrage, sve ukazuje na to da je riječ o nesrećnom slučaju", kazali su u policiji.


:-? jezivo

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 07 Okt 2011, 14:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
http://m.mondo.rs/preview_story/144317/

Omladina se usika pa pravi sranje :?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 17 Okt 2011, 18:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Njemačkog turistu na Polineziji pojeli kanibali?


AGENCIJE - 17.10.2011 15:01
Nakon što su godinama štedjeli za putovanje života kako bi oplovili svijet, njemački turisti Štefan Ramin (40) i Hajke Dorš (37) doživjeli su stravičnu sudbinu na ostrvu Nuku Hiva u Francuskoj Polineziji.
Naime, par je prošle sedmie pristigao na Markižanska ostrva u Francuskoj Polineziji. Tamo su upoznali lokalnog vodiča koji se predstavio kao Henri Haiti. Pozvao je Ramina na tradicionalni lov na kozu, nakon čega se njemačkom turistu izgubio svaki trag.
Kako je ispričala Raminova djevojka Hajke Dorš, Ramin i vodič su otišli u lov u šumu. Haiti se u jednom trenutku vratio iz šume i rekao joj da se dogodila nesreća te da je Ramin povrijeđen, no prije nego je stigla krenuti u šumu, vodič ju je vezao za stablo i silovao. Nakon nekoliko sati uspjela je pobjeći i zatražiti pomoć.
Policija je potom na ostrvo poslala 22 policajca koji su sedam dana tražili Ramina, da bi naposlijetku u jednoj dolini našli pougljenjene kosti, za koje vjeruju da pripadaju njemačkom turistu. DNA uzorci su poslani u laboratorij u Pariz kako bi se utvrdio identitet žrtve, piše Daily Mail.
Istražioci sumnjaju da je Ramin ubijen i raskomadan, a da su i neki dijelovi tijela pojedeni. No, još nije jasno koliko je osoba učestvovalo u njegovom ubistvu. Vodič Henri Haiti je još u bijegu.
Inače, Ramin i Dorš su na put oko svijeta krenuli jedrilicom 2008. godine, a o svojim su putovanjima redovito izvještavali na blogu.


:-?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 25 Okt 2011, 15:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Радника убила преса за производњу чизама
Datum: 23.10.2011 21:00
Autor: Б. Радуловић, Н. Томашевић
ПРЊAВОР - Фуад Ћуран (25) из Ратковца код Прњавора погинуо је у петак у фабрици обуће "Сад Ест", у прњаворском приградском насељу Вијака, када га је повукла радна преса која га је пригњечила у тренутку док је провјеравао њен рад, потврђено је јуче из полиције, наводећи његове иницијале.

У бањалучком Центру јавне безбједности су рекли да се несрећа догодила у петак око 23.30 часова у улици Боже Татаревића у Прњавору.
Несрећни младић је преминуо на лицу мјеста. Његове радне колеге које су прве дошле на мјесто несреће кажу да је призор био стравичан.
Они су испричали да нико није видио тренутак када се трагедија догодила.
- Чекали смо Ћурана, а када се није појавио на мјесту гдје смо били потражили смо га у кругу предузећа. Међутим, у простору главне пресе затекли смо шокантан призор, који ћу вјероватно памтити до краја живота - рекао је један Ћуранов колега, не желећи да се представи.
Он је казао да је Ћуран у петак радио као шеф смјене и да је контролисао рад.
Колеге настрадалог претпостављају да је он у петак ушао у радни простор пресе за убризгавање да нешто провјери.
- Претпостављамо да га је машина ухватила и повукла. Она му је прво ухватила руку, а затим га повукла на покретну траку. Имао је повреде руке, рамена, главе и других дијелова тијела. Стравично је било када смо га пронашли - казао је један Ћуранов колега.
Према првим резултатима истраге, узрок несреће је, највјероватније непажња Ћурана, али то се не може тврдити док истрага не буде завршена.
Портпарол Окружног тужилаштва Бањалука Маја Ђаковић-Видовић казала је да је дежурни тужилац наредио да се обаве све неопходне истражне радње да би се утврдило на који начин је страдао Фуад Ћуран.
Настрадали Фуад Ћуран био је ожењен, а иза њега остали су супруга и шестомјесечна беба.
Јуче нисмо успјели да ступимо у контакт са руководиоцима у предузећу "Сад Ест". На бројне позиве у канцеларију овог предузећа јуче се нико није јављао на телефоне.

:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 25 Okt 2011, 16:07 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Okt 2011, 18:56
Postovi: 21
Lokacija: ...deep inside...
Svima preporučujem jedan od svojih omiljenih sajtova,

www.bestgore.com

pa da vidite šta je bizarna smrt.

_________________
I wish you all had one neck and that I had my hands on it.

Optimizam je samo nedostatak informacija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 25 Okt 2011, 17:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9853
Lokacija: Далеко од раја
Joj taj sajt sam prvi put posjetio kad sam gledao one meksikance kako se kasape motorkom.
Bolesno, neka ne otvaraju ljudi sa trošnom srčkom.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 13 Nov 2011, 16:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
S.K. (17), koji je na Badnjak trebao postati punoljetan, poginuo je u subotu oko 15.30 sati u šumi zvanoj Pepelana između Lasovca i Ribnjačke, pod za sada nerazjašnjenim okolnostima. Neslužbeno doznajemo da je mladić otišao s poznanicima u lov na divlje svinje i on im je navodno trebao pomoći tjerati divljač prema njima. Vidjevši da se nešto kreće u gustišu jedan je od lovaca ispalio hitac i umjesto očekivane divljači pogodio u glavu nesretnog mladića koji je na mjestu preminuo.

Njegov djed sav shrvan od boli ispričao nam je kako je tog dana bio u Bjelovaru i došavši poslijepodne kući doznao je tragičnu vijest.

- Bio mi je sve na svijetu. Dobar mladić pred kojim je bila budućnost. Završio je za automehaničara i bio je jako vrijedan. Ne znam kako ću sada bez njega - kazao je djed.

Policija i Općinsko državno odvjetništvo iz Bjelovara ispituju sve okolnosti ovog tragičnog događaja koji je potresao mještane. Nesretni je mladić bio sin jedinac i živio je s roditeljima u Lasovcu, mjestu udaljenom 20-tak kilometara od Bjelovara.



(24sata.hr, Blin/sb)

:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 13 Nov 2011, 17:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Fenomenalna glupost doticnih lovaca, treba ih sve streljati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 13 Nov 2011, 17:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Hertzog je napisao:
Fenomenalna glupost doticnih lovaca, treba ih sve streljati

Znaš kako za to kaže Radovan III, kad se neko nekom u selu zamjeri, ovaj ga samo pozove u lov, nisu tu baš čista posla...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 13 Nov 2011, 19:20 
Jos bar 80-90 posto njih voli se "zagrijati" prije lova, tj. malo cugnuti zeste i onda jbg...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 14 Nov 2011, 00:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
U bilo kojem slucaju bih sve izveo pred streljacki vod


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 28 Nov 2011, 23:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Banjaluka: Zapalila se poslije svađe sa suprugom
PONEDJELJAK, 28 NOVEMBAR 2011 21:41
Share
58



Nikola Milekić (22) iz Banjaluke, koji je teško povrijeđen kada je bezuspješno pokušavao da spasi nevjenčanu suprugu B. M. (16) koja se zapalila u njihovoj kući u Zelencima na Manjači kod Banjaluke i dalje se nalazi na liječenju u banjalučkom Kliničkom centru.

Milekić je povrijeđen 20. novembra, kada se njegova maloljetna supruga poslije svađe polila benzinom i zapalila, a on pokušao da je spasi. Usljed zadobijenih povreda nesrećna djevojka je preminula u banjalučkom Kliničkom centru dva dana poslije tog tragičnog događaja.

Mještani ovog sela pričaju da su njih dvoje počeli zajedno da žive prije dva mjeseca i da niko nije znao da imaju problema.

- Čuo sam da su se to veče u garaži pored kuće posvađali i da je ona rekla da će se zapaliti, ali Milekić to nije shvatio ozbiljno. Ona je, dok on nije gledao, uzela kanister sa pet litara goriva i otišla u kuću. Kada je primijetio da nema kanistera Milekić je potrčao prema kući, ali već je bilo kasno - rekao je jedan od komšija porodice Milekić.

On je dodao da je kada je Milekić stigao u kuću, ona već polila benzin po sebi i zapalila se. Milekić je odmah počeo rukama da gasi vatru.

- On je tada zadobio teške povrede. Odmah je unio u vozilo i takav povrijeđen odvezao u bolnicu. Čuo sam da je ona bila svjesna kad je dovezena, ali je poslije dva ili tri dana podlegla povredama - rekao je pomenuti komšija.

On je dodao da je tog dana njegova unuka bila kod njih u kući i da mu je rekla da su oni bili u dobrim odnosima i da se nisu svađali kao i da se ovakva tragedija u njihovom selu nikada nije desila.

Milekićev rođak, koji nije želio da mu spominjemo ime, rekao je da nikom u porodici nije jasno zbog čega se B. M. ubila.

- Ona je početkom septembra došla da živi kod njega u kuću i sve je djelovalo odlično. Čuo sam da ona toga dana nije planirala da se ubije, nego više da prepadne supruga. Polila se benzinom i kad je pokušala da zapali cigaretu, njeno tijelo je istog sekunda bilo u plamenu. On je pokušao da je spasi, ali nije mogao - dodao je rođak.

U Centru javne bezbjednosti Banjaluka rekli su da im je pokušaj samoubistva prijavljen 20. novembra, da su obavili uviđaj i o ovom događaju obavijestili dežurnog tužioca.

Kako se nezvanično saznaje, dežurni tužilac je poslije smrti B. M. naredio obdukciju, ali je kasnije ta naredba povučena.

(Glas Srpske)


:(

Jadno i tužno.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 29 Nov 2011, 02:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Питала да уђе у тоалет, па скочила са 16. спрата
Datum: 28.11.2011 21:00
Autor: Г. О.
БAЊAЛУКA - Старија жена, чији идентитет за сада није познат, убила се јуче око подне када је скочила са 16. спрата зграде у улици Кордунашкој 14 у бањалучком насељу Борик, потврђено је у полицији.

Како незванично сазнајемо, жена је дошла у зграду, лифтом се попела на посљедњи спрат и покуцала на врата човјеку који ту живи.
- Када је отворио врата, видио је жену у доби од око 60 година коју није познавао, а она му је рекла да је погријешила улаз и замолила га да је пусти да уђе код њега у тоалет - рекао је извор близак истрази.
Он је додао да је власник стана пустио да уђе и отишао у другу просторију. Када је она видјела да га нема, отишла је у собу и скочила са прозора.
Бројни грађани коју су се окупили у овој улици нису знали о коме је ријеч, казавши да ту жену нису виђали раније.
- Ишао сам с посла и када сам ушао за зграду, зауставио ме полицијски инспектор и питао да ли познајем ту жену. Мислим да она није живјела у нашој згради као ни у улици - рекао је један од станара зграде.
У истој згради дјевојка Јелена П. (29) покушала је самоубиство када је скочила са балкона на четвртом спрату половином јуна 2009. године. Од повреда дјевојка се касније опоравила.
Јеленина комшиница која је то све гледала са свог балкона рекла је тада да Јелена прије него што је скочила није ништа рекла.
- Само је изашла на балкон, одједном стала на ограду и бацила се. Када је скочила, само се чуо ужасан врисак момка са којим је живјела - испричала је комшиница.
Она је додала да је неко од станара одмах позвао Хитну помоћ, која је стигла послије пола сата и дјевојка је преживјела.

:(

Španska serija, što rek'o tensSa.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 29 Nov 2011, 08:56 
Kak'i spanska, ovo vec HC...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 08 Jan 2012, 02:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika

Citiraj:
JEDANAEST ljudi poginulo je u padu balona na vrući zrak pokraj gradića Carterton u Novom Zelandu.



Do nesreće je došlo kada je balon zapeo za žicu dalekovoda i zapalio se, nakon čega se srušio. Nesreća se dogodila u području Wairarapa, oko 80 kilometara sjeverno od glavnoga grada Welinnigtona.

U balonu je bilo pet parova i pilot. Svi su poginuli.

Svjedokinja Bevan Lambess je ispričala za Reuters da je vidjela košaru balona u plamenu te žicu dalekovoda za koju je balon zapeo. "Bio je u zraku i gorio još 15 minuta", rekla je.

Policijski zapovjednik Mike Rusbatch je rekao kako se čini da je dvoje ljudi iskočilo iz zapaljene košare, ali su svejedno izgubili život.

Nesreća se dogodila po lijepom i vedrom vremenu s malo vjetra. Istraživačka komisija za prometne nesreće otvorila je istragu.



:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 08 Jan 2012, 04:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2012, 20:12
Postovi: 162
Ja znam za lika koji je umro dok je jebao.
E sad,nije to nista toliko čudno,već je čudno što se ženska prepala i valjda od straha joj se zgrčili neki mišići u pizdi.Tako da je kurac ostao zarobljen unutra. Morala hitna da interveniše. dali joj neke injekcije da popuste mišići. Bruka i sramota. To mu bila bitcharka. Imao ženu i 2 kćerke. Niko mu nije išao na sahranu.
Al' je umro k'o jebač! :D

_________________
Ono što te ne ubije,to te osakati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 08 Jan 2012, 10:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
@pohoj

Uuu, ovo je bas bizarno, al sto kazes umro je ko bacje.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 425 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs