banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 15:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1682 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 85  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 19 Okt 2009, 12:00 
Citiraj:
a kad je neko upucan na BL ulicama iznad struka

Ne pamti se.


Jbt Vuche jedva recenicu provalih, hebe te gramatika. :D :D :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 19 Okt 2009, 12:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
tensSa je napisao:
Jbt Vuche jedva recenicu provalih, hebe te gramatika. :D :D :D


Vuk je malo nervozan, al vazno da si ti provalio sta sam ja napisao :lol: :lol: :lol:

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 20 Okt 2009, 08:26 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Apr 2008, 22:30
Postovi: 64
Vuk_samotnjak je napisao:
Naravno i svi i kad pucaju pucaju u noge iznad struka je pokusaj ubistva a kad je neko upucan na BL ulicama iznad struka


Molicu te da mi pojasnis gdje se to razlicito tretira pucanje iznad i ispod struka?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 21 Okt 2009, 16:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 26 Okt 2009, 22:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
БAЊA ЛУКA - Непознато лице је у недјељу око 2.50 часова у Јеврејској улици у Бањој Луци испалило два метка на аутомобил "BMW" власништво београдске фирме "Пролајн акустик", потврђено је јуче у ЦЈБ Бања Лука.
У полицији је потврђено да је пуцњава пријављена у недјељу око три часа ујутру.
Увиђајем је утврђено да је непознато лице из за сада непознатих разлога испред пицерије "Дел капо" испалило два метка на аутомобил "BMW".
На возилу је од метака разбијен прозор возача и задње вјетробранско стакло. Г. О.

http://www.glassrpske.com/vijest/6/hronika/29961/cir/Crna-hronika-utorak-27-oktobar.html

Citiraj:
Приједорчанина три пута уболи ножем
Datum: 26.10.2009 20:59
Autor: Перо Шпандић
ПРИЈЕДОР - Приједорска полиција ухапсила је Д. A. (20) и држављанина Словеније П. Х. (35) због основане сумње да су у недјељу увече покушали да убију Касима Чолића (30) из Камичана код Приједора нанијевши му три убодне ране.
Чолић је избоден испред паркинга у Светосавској улици, у дијелу Приједора званом Језера, у самом центру града, око 22 часа. Пронађен је испред Занатског центра поред контејнера удаљеног стотињак метара од мјеста гдје је нападнут.
В. д. начелника Станице јавне безбједности Приједор Радомир Дукић рекао је јуче новинарима да су осумњичени јуче ујутру ухапшени на основу оперативних сазнања и да криминалистичка обрада над њима још није завршена.
- На основу до сада прикупљених доказа ријеч је о покушају убиства - рекао је Дукић. Навео је да је у недјељу око 23 часа полицију позвала Служба хитне помоћи пошто су младића са тешким тјелесним повредама смјестили у приједорску Општу болницу.

http://www.glassrpske.com/vijest/6/hronika/29962/cir/Prijedorcanina-tri-puta-uboli-nozem.html
:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 05 Nov 2009, 15:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Taksista Božidar Galić (51) povrijeđen je od gelera bombe "kašikare", koju je za sada nepoznato lice preksinoć oko jedan sat bacilo u baštu kafića "Fejs", u Gundulićevoj ulici, u banjolučkom naselju Borik.








Galić je za "Fokus" ispričao da je u vrijeme eksplozije bio u lokalu s još četvoro lica, a čekao je konobara da ga odveze kući poslije popisa robe u kafiću.

- Sjedio sam pored prozora, okrenut leđima, i samo nekoliko sekundi prije eksplozije ustao sam sa stolice. Da sam nastavio da sjedim, od mene bi vjerovatno ostali samo komadi. Nakon eksplozije osjetio sam oštar bol u lijevoj nozi. Shvatio sam da sam ranjen i odmah sam sjeo u svoj automobil i odvezao se do bolnice - ispričao je Galić.

On kaže da su ga geleri pogodili u lijevo stopalo i potkoljenicu te desnu stranu debelog mesa.

- Srećan sam što sam ostao živ. Dobro se osjećam, iako mi je jedan geler ostao u nozi - istakao je Galić.

On pretpostavlja da se nepoznati napadač došuljao do lokala i bacio bombu, a potom pobjegao.

U bašti kafića juče se mogao primijetiti krater koji je napravila eksplozija bombe, te polomljena i izbušena stakla na vratima i ogradi bašte lokala.

Mještani kažu da se neposredno prije eksplozije u okolini lokala čula neka graja i škripa guma automobila.

- Spavao sam u hotelu preko puta, kada se nešto poslije jedan sat prolomila detonacija. Usljed praska zatresli su se svi prozori. Aktivirali su se alarmi na svim automobilima koji su bili parkirani iza hotela. Kroz prozor na suprotnoj strani nisam ništa vidio, a pošto se nisam usudio da izađem iz sobe, vratio sam se u krevet - ispričao je za "Fokus" jedan od gostiju hotela.

Vlasnica kafića "Fejs", Dragica Pašalić, juče nije bila voljna za bilo kakve komentare u vezi s eksplozijom.

- Vi imate totalno pogrešnu informaciju! Nemam šta da komentarišem - kratko je rekla Pašalićeva.

Prema spekulacijama koje su se juče mogle čuti u Banjoj Luci, motiv napada su najvjerovatnije kockarski dugovi.

"Fejs" je i prošle godine, u julu, bio mjesto vatrenog obračuna, kada je Dalibor Ponorac pištoljem ranio Dragišu Gajića.

Iz banjolučkog Centra javne bezbjednosti juče su kazali da im je oko 1.15 sati javljeno da je jedno lice povrijeđeno aktiviranjem najvjerovatnije ručne bombe, što je okvalifikovano kao izazivanje opšte opasnosti. U Okružnom tužilaštvu samo su rekli da je nadležni dežurni tužilac naredio dalju istragu.

Izvor: Fokus

:o , :(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 27 Dec 2009, 18:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
БAЊA ЛУКA - Три непозната лица у четвртак су физички напала Бањолучанина С. К. (27) у бањолучком насељу Обилићево, рекла је портпарол Центра јавне безбједности Бања Лука Госпа Aрсеновић.

"Глас Српске" сазнаје од извора блиског истрази да је ријеч о Сандру Косићу који је задобио посјекотине и љекарска помоћ му је пружена у станици Хитне помоћи. Косића напала њему непозната лица. Истрага ће утврдити мотиве напада. Г. О.



Citiraj:
Запаљен аутомобил у бањолучком насељу Обилићево
БAЊA ЛУКA - У бањолучком насељу Обилићево у ноћи између четвртка и петка запаљено је путничко возило "застава 101", рекла је у петак Срни портпарол Центра јавне безбједности Бања Лука Госпа Aрсеновић.

Полицији је пола часа иза поноћи пријављено да је возило запаљено, а потом је пожар локализован. Возило је запаљено у Улици царице Милице у Бањој Луци, а у току је увиђај да би се утврдио узрок.

Полиција ухапсила вишеструке провалнике
БAЊA ЛУКA - Бањолучани Aнђелко Чавловић (25) и М. М. (26) ухапшени су због 15 крађа и четири покушаја крађа, које су извршене у периоду од 16. јула до 13. децембра ове године.

Из ЦЈБ Бања Лука у петак је саопштено да су они проваљивали у куће и станове на подручју бањолучких насеља Центар и Лауш одакле су крали новац, златни накит и техничку робу.

На основу наредбе судије за претходни поступак Основног суда у Бањој Луци претресено је више локација и том приликом су пронађени предмети за које се сумње да су украдени. Г. О.

Оптужени потписали споразум о признању кривице
БAЊA ЛУКA - Према споразуму који су у петак потписали у бањолучком Основном суду, оптужни за отмицу и наношење тјелесних повреда, Бањолучани Рајко Бореновић (38) требао би бити осуђен на 24 мјесеца, Мирослав Пејчиновић (33) на 15 мјесеци, а Јован Марчета из Приједора (33) на 30 мјесеци затвора.

Они се терете за отмицу Дарка Ивановића (32) из Лакташа, а организатор је Бореновић, који се сумњичи и за неовлашћено посједовање и трговину кокаином.

Да ли ће споразум бити прихваћен или не судија Основног суда Сњежана Кудрић одлучиће у понедјељак, 28. децембра. Н. Т.


http://www.glassrpske.com/vijest/6/hronika/32946/cir/Crna-hronika-vikend-26-27-decembar.html

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 21 Feb 2010, 05:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Из суднице: Затражене најоштрије казне за убиство Марковића
Datum: 18.02.2010 21:00
Autor: Глас Српске
БAЊA ЛУКA - Републичко тужилаштво и родбина убијених Слађана (17) и Радмиле (16) Марковић на јучерашњем суђењу у Врховном суду РС у Бањој Луци затражили су изрицање најстроже казне оптуженима за њихово убиство, Васи Нешковићу (23) и Саши Лазићу (24).



Jedan slučaj od par godina, ali veoma brutalan.

http://www.glassrpske.com/vijest/6/hronika/35445/cir/Iz-sudnice-Zatrazene-najostrije-kazne-za-ubistvo-Markovica.html

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 31 Mar 2010, 17:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Razbojnici profesoru Bogdanoviću zapalili "mercedes" iz osvete zbog lažnih diploma?
Razbojništvo je očito dugo i dobro planirano, jer niko od prisutnih nije mogao ni trepnuti da pomogne napadnutome

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna-hronika/razbojnici-profesoru-bogdanovicu-zapalili-mercedes-iz-osvete-zbog-laznih-diploma

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 07 Apr 2010, 19:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Danas mi mama rece .. bio joj na prijemu sin od koleginice .. 91. godiste .. sinoc otpratio djevojku kuci i vracao se pored 1. Maja, presrela ga grupica huligana. Pretukli su ga do te mjere da mu je lice puno oziljaka i modrica, a obe ruke polomljene :?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 07 Apr 2010, 19:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
V@nja je napisao:
Danas mi mama rece .. bio joj na prijemu sin od koleginice .. 91. godiste .. sinoc otpratio djevojku kuci i vracao se pored 1. Maja, presrela ga grupica huligana. Pretukli su ga do te mjere da mu je lice puno oziljaka i modrica, a obe ruke polomljene :?


ccc... kretenluk, pa nije ratna '94 ( ne opravdam ni cirkus iz tih godinam, naravno) ....
koji je motiv toliko isprebijati momka od 19 godina?! kako ne nalete na nekog, na prvi pogled spartnog momka, a spremnog do bola, da ih isprebija.... ima takav jedan u Kotor Varosu, Ljubinko, ladno pobaca nas 10ak sa foruma sad :D
lik je zivotinja.... ono nisam u zivotu vidio... jednom mu se omaklo pa je izbacio pola La Tasea napolje, kako god se pisalo ime navedenog lokala ... sreca pa je lik ''dobrica'', da ne sravni konjine iz K.V.-a sa zemljom ...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 07 Apr 2010, 19:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ma strašno. :o

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 07 Apr 2010, 22:33 
Balavurdija...treba ih sve nogom potamaniti...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 22 Nov 2010, 21:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Premlatili mladića u piceriji

BANjALUKA - Banjalučka policija privela je Vladana Kljajića (31), Dalibora Petkovića (30), Roberta Jojića (26), Milana Lalića (27) i Zorana Jekića (27) iz Banjaluke u noći između nedjelje i ponedjeljka u piceriji "Del Kapo" zbog sumnje da su pretukli sugrađanina Zorana Kovačevića (28).

Prema izvoru bliskom istrazi, petorka uhapšenih je prilikom upada inspektora u piceriju pokušala da pobjegne. Iako su se opirali, policajci su ih brzo savladali.

Svi osumnjičeni su policiji poznati odranije. Prema nezvaničnim informacijama, sumnja se da je Kovačević ranije zajedno sa njima počinio nekoliko krivičnih djela u Banjaluci. N. T.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 14 Mar 2011, 21:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Dušan Ćudić (28) iz Velike Sočanice, kod Dervente, nasmrt je izbo nožem jednog od svojih najboljih drugova, Darka Davogića (26) iz sela Cerana, dok je drugu Branislavu Miloševiću (23) iz Donjih Cerana nanio povrede opasne po život.

Ovaj nemili događaj desio se u subotu veče u 20.30 časova u kafani "Stela" u Velikoj Sočanici, dvadesetak kilometara od Dervente.

Prema riječima očevidaca, sve je počelo uobičajenim druženjem u kafani kada su se drugovi, ispijajući čašice žestogog pića, žestoko posvađali. Svađa sa još nepoznatim motivom ubrzo je prerasla u tuču, koja se završila krvavim posljedicama.

- Niko nije ni pomislio da bi se mogli potući, a kamoli se poubijati. Pili su zajedno i onda je odjednom nastala svađa, ne znam oko čega, ali sve se dogodilo u nekoliko trenutaka, odjednom je izbila tuča i radnici su ih istjerali napolje, a tamo se desio masakr - prepričavaju događaj gosti "Stele", koji su i juče bili u šoku.

Citiraj:
Ubica iz Sočanice, koga su stanovnici opštine Derventa već prozvali Dušan Trbosjek, od juče se nalazi u nadležnosti Okružnog Tužilaštva u Doboju.

http://www.banjalukalive.com/hronika/nozem-iskasapio-najbolje-drugove.html
:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 14 Mar 2011, 21:25 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Filozofe,potroši sve tužne smajlije,j3bote....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 14 Mar 2011, 21:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Hvala Bogu rijetko ovakvih crnih sedmica, ali kada tresne baš tresne.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 07 Jun 2011, 00:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
БAЊAЛУКA - Бањалучанин Младен Плавшић (34) ранио је хицем из пиштоља у пету суграђанина и пријатеља Драгана Галеша (25), а потом је нехотице ранио себе у десну ногу, сазнаје "Глас Српске".

То се догодило у четвртак нешто прије 21 час у башти кафића "Осирија" у улици Бранка Загорца у близини Основне школе "Змај Јова Јовановић" у бањалучком насељу Кочићев вијенац.
Исто вече дошло је и до пуцњаве у бањалучком насељу Весели бријег, али нико није повријеђен. Испред кафане "Ромско срце" пуцао је власник овог угоститељског објекта Месуд Мујкић, како би отјерао нападаче који су тукли једног његовог госта и кренули да и њега нападну.
Прије пуцњаве у "Осирији", према незваничним информацијама, Плавшић, Галеш и њихов пријатељ Слободан Гаковић сједјели су и пили у башти тог кафића. Послије краће свађе и нагуравања Плавшић је из пиштоља "ЦЗ" пуцао према Галешу и Гаковићу. Галеша је погодио у пету, Гаковића промашио, а потом нехотице себе ранио.
Непосредно послије рањавања Плавшић и Галеш су се "опел омегом" одвезли у болницу, а полиција је послије дојаве о догађају ухапсила Гаковића, од којег је одузет пиштољ из којег је пуцао Плавшић. Он је касније пуштен на слободу.

http://www.glassrpske.com/vijest/6/hron ... -sebe.html

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 07 Jun 2011, 00:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Kralj banjalucke crne hronike.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 11 Jun 2011, 09:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
http://www.blic.rs/Vesti/Republika-Srps ... fic-Merlin

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1682 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 85  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs