banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 01:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1682 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 85  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 01 Avg 2009, 21:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
filozof sa vrbasa je napisao:
Citiraj:
Требиње: Једно лице убијено, једно рањено

http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=7046
Sranje i u Trebinju, VELIKO!

Da, na žalost, opet Trebinje. Sinoć, nakon koncerta grupe Amadeus Bend, (tj. jutros oko 02h) se desio obračun iz sukoba koji datira od prije više mjeseci.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 01 Avg 2009, 21:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Sva sreća da nije bilo nevenih žrtava. diskoteka SKy je u samom starom gradu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 01 Avg 2009, 21:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
filozof sa vrbasa je napisao:
Sva sreća da nije bilo nevenih žrtava. diskoteka SKy je u samom starom gradu.

Da, sreća... ubica je bio precizan :) svih pet metaka su pogodile metu.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 02 Avg 2009, 17:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
jebote, svaki dan sve je gore i gore. svaki dan u nekom gradu ove dicne nase po jedno ili vise mrtvih zbog vatrenih okrsaja. jos malo neces smjeti iz kuce...

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 26 Sep 2009, 15:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Осамнаестогодишњи, Радан Митровић из Угљевика, који је тешко рањен у ноћашњој пуцњави у мјесту Доња Трнова код Угљевика, преминуо је ноћас у Ургентном центру у Београду, потврдио је портпарол Клиничког центра, Драго Јовановић.

Начелник хируршког Одјељења болнице "Свети врачеви" у Бијељини Миленко Поповић изјавио је да је осамнаестогодишњи младић, који је ноћас пребачен у Ургентни центар у Београду, задобио устрелну рану из пиштоља у предјелу челу.
У ноћашњој пуцњави рањени су и отац преминулог дјечака Зоран Митровић и осамнаестогодишњи Славиша Радић.
Поповић је рекао да је отац настрадалог дјечака, који је у пуцњави задобио прострелне повреде лијевог грудног коша и руку, самоиницијативно напустио болницу у Бијељини и отишао за сином.
Полиција из Угљевика ухапсила је 53-годишњег мушкарца чији су иницијали Д.С. из Доње Трнове, који је синоћ у Угљевику из пиштоља тешко ранио Радана и Зорана Митровића и Славишу Радића.
О.Б.

http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=9577
:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 06 Okt 2009, 00:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Sjećate li se ovoga slučaja?
http://www.banjalukalive.com/content/view/11424/204/

Rasplet!
Citiraj:
Banjolačani Ognjen Ćutković (19), zvani Ćutko, i Nebojša Mirjanić (19), zvani Šime, koji su optuženi da su krajem aprila pretukli sugrađane Marka Kotaraša (22) i Gorana Bajića (22), juče su pred banjalučkim Osnovnim sudom priznali krivicu.


Citiraj:
Željka Fabić, okružni tužilac, u završnoj riječi je zatražila da sud prilikom odmjeravanja kazne uzme u obzir činjenicu da je riječ o bezobzirnom napadu u kojem je Ćutković bio vođa.


On je zbog Kotarašove duge kose povikao "Hajmo onu dvojicu razbiti". Poslije toga izvadio je pištolj i ispalio hitac, a potom su on i Mirjanić pritrčali mladićima s leđa i pretukli ih.
http://www.banjalukalive.com/content/view/12826/82/

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 06 Okt 2009, 10:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Sjecam ja, u cetvrtak u pola 2 ce biti donijeta konacna presuda..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 06 Okt 2009, 10:56 
Nadam se da ce dobiti mnogo godina...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 06 Okt 2009, 21:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Policija traga za nepoznatim napadačima koji su u ponedjeljak poslijepodne oteli 200.000 maraka od Miodraga Topića (39) u centru Banje Luke.







- Policiji je u ponedjeljak oko 16 časova prijavljena pucnjava i napad na čovjeka. Izlaskom na teren je utvrđeno da su nepoznate osobe u ulici Đure Daničića napale jedno lice i oteli mu torbicu sa novcem - rekli su u CJB Banja Luka.

Dalje se dodaje da je u toku istraga s ciljem pronalaska napadača ne navodeći više detalja o ovom događaju.

Prema nezvaničnim informacijama, napadači su znali da Topić ima novac jer se bavi dilanjem deviza i pratili su ga na motoru, piše "Glas Srpske".

Razbojnici su na glavama imali motociklističke kacige.

Topića su sustigli u ulici Đure Daničića kod Muzeja Republike Srpske, gdje su nasrnuli na njega.

Prema riječima očevidaca, napadači su zatim počeli da udaraju Topića ciglama, šakama i čime god su stigli, tražeći novac. Poslije toga, iz pištolja su ispucali metak koji je prošao pored Topićeve glave.

- Sve se odigralo veoma brzo. Govorili su mu: "Daj pare". Jedan je imao i pištolj sa kojim je udarao po glavi nesrećnog čovjeka - ispričao je jedan očevidac ne želeći da se predstavi.


On je dodao da su napadači tada oteli torbicu od čovjeka, zatim su sjeli na motor i pobjegli.

Topić, koji je bio sav okrvavljen, zaustavio je jedan automobil i otišao prema Službi hitne pomoći.

Prema još nepotvrđenim informacijama, policija ima indicije o mogućim počiniocima ovog djela.

"Glas Srpske" saznaje da je sa Topićem bio i Marinko Mišić, koji je Topiću pomogao da ode do Službe hitne pomoći. Njega napadači nisu dirali. Topić je rodom iz Jajca, a živi u Banjoj Luci i bavi se preprodajom deviza.

http://www.banjalukalive.com/content/view/12842/82/

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 15 Okt 2009, 23:28 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2009, 12:24
Postovi: 55
[quote="filozof sa vrbasa"][quote]Policija traga za nepoznatim napadačima koji su u ponedjeljak poslijepodne oteli 200.000 maraka od Miodraga Topića (39) u centru Banje Luke.


Zao mi covjeka, nije zasluzio batine, ali.... Odakle mu 200.000 maraka u kesu????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 15 Okt 2009, 23:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Isao da plati rezije, struja, voda, telefon i tako to


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 18 Okt 2009, 21:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Nebojša Dujaković (30) teško je povrijeđen u tuči i pucnjavi koja se dogodila u nedjelju u ugostiteljskom objektu "Žitopeka" u užem centru Banjaluke.







Gospa Arsenović, portparol CJB Banjaluka, potvrdila je da je oko tri sata ujutro došlo do tuče u kojoj su učestvovala četiri lica, te da je tom prilikom korišteno i vatreno oružje.

"U tuči su učestvovali N.D, S.K, te radnici 'Sektor sekjuritija' N.Ć i R.D, a tom prilikom N.D. je zadobio povrede i prebačen je u Klinički centar Banjaluka", kaže Arsenovićeva.

Prema nezvaničnim informacijama banjalučkih "Nezavisnih novina", u tuči su, pored povrijeđenog Dujakovića, učestvovali i Siniša Karanović, koji je u MUP-u RS zaposlen kao krim-inspektor i radnici 'Sektor sekjuritija' Rade Kuzmanović i Nenad Ćoragić, koji inače rade kao obezbjeđenje pekare "Žitopeka".

U Kliničko-bolničkom centru Banjaluka kažu da je Dujaković primljen u ranim jutarnjim časovima u Kliniku za neurohirurgiju s povredama glave, a prema riječima dr Vesne Ivanišević, pacijent ima potres mozga, ne sjeća se događaja koji je prethodio povredi, svjestan je i trenutno stabilan.

Darko Avramov, direktor fizičkog obezbjeđenja u "Sektor sekjuritiju", ističe da je do tuče došlo kada su Karanović i Dujaković ušli u objekat i počeli da vrijeđaju radnike i zahtijevaju da ih usluže preko reda.

"Oni su stalni gosti i uvijek su se tako ponašali. Naši radnici su ih upozorili i rekli da izađu iz objekta nakon čega su oni počeli da provociraju i govore 'šta vi hoćete majmuni jedni', a kada su naši radnici počeli da reaguju, oni su izvadili pištolje", kaže Avramov.

On ističe da je u tom trenutku u objektu bilo dvadesetak ljudi, te da su Karanović i Dujaković krenuli na obezbjeđenje i da je tada nastala tuča u kojoj su oba radnika "Sektora" zadobila povrede.

"Imamo video-zapis kompletnog događaja. Naši radnici su bili nenaoružani. Karanović i Dujaković su u objektu sve polupali, razbili su prozore i vrata i neko je opalio i metak", naglašava Avramov.


Šetao sam Srpskom ulicom i čuo sam galamu, znao sam da se kod jedne od pekara dešava neko sranje. U to doba kod pekara je uvijek sranje.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 18 Okt 2009, 21:47 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 11 Okt 2009, 18:54
Postovi: 36
Lokacija: Dalaran
Ponekad pozhelim da ostanem doma i ne izlazim nidje...
Ko zna shto mi se mozhe desiti...
Obichno uvjek kupujem u Zhitopeci :O


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 18 Okt 2009, 22:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
filozof sa vrbasa je napisao:
Šetao sam Srpskom ulicom i čuo sam galamu, znao sam da se kod jedne od pekara dešava neko sranje. U to doba kod pekara je uvijek sranje.


:lol: :lol: :lol: :lol:

Ja stvarno ne vidim ni jedan razlog zbog kojeg pekare, 5+, liles, i ostale prcvare rade 00-24h stvarno dok se neko ne ubije na takvim mjestima ustvari dok ne nastrada jedno 3-4 covjeka to ce da radi.
Ako kafana radi do 24h nocni klub do 03h po cemu onda Krunic, Liles, 5+, neke rostiljnice... mogu da rade 00-24h ja da sam gazda neke od kafana isto bi trazio radno vrijeme kao i ove "streljane".

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 18 Okt 2009, 22:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
I meni je upalo u uci ono "Šetao" :lol: u cetiri ujutru :lol kazem ja vama da nam fali ona specijala od pre destak godina sto je bubrege razvaljivala :lol:

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 18 Okt 2009, 22:38 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 11 Okt 2009, 18:54
Postovi: 36
Lokacija: Dalaran
U Crnoj Gori imash kazneni odred koji se nalazi u Podgorici... Oko 20ak momaka...
I tako kad se napravi neko vece sranje po crnogorskim gradovima, oni dodji, ostanu mjesec dana, poshklapaju sve odreda, smire grad i vrate se u Podgoricu...
Poslije toga treba jedno 2-3 mjeseca da se grad 'oporavi' pa kad opet naprave sranje - eto njih opet :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 19 Okt 2009, 01:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Apr 2006, 19:03
Postovi: 816
Vuk_samotnjak je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Šetao sam Srpskom ulicom i čuo sam galamu, znao sam da se kod jedne od pekara dešava neko sranje. U to doba kod pekara je uvijek sranje.


:lol: :lol: :lol: :lol:

Ja stvarno ne vidim ni jedan razlog zbog kojeg pekare, 5+, liles, i ostale prcvare rade 00-24h stvarno dok se neko ne ubije na takvim mjestima ustvari dok ne nastrada jedno 3-4 covjeka to ce da radi.
Ako kafana radi do 24h nocni klub do 03h po cemu onda Krunic, Liles, 5+, neke rostiljnice... mogu da rade 00-24h ja da sam gazda neke od kafana isto bi trazio radno vrijeme kao i ove "streljane".

To sto ljudi prave haos po pekarama nije problem vlasnika pekare nego policije. Po tebi najbolje onda uvesti policijski sat poslije 2 ujutru pa cemo onda svi biti sigurni. Problemi se rjesavaju u korjenu a ne zamazavanjem ociju.

_________________
Nisam arogantan i nadrkan, to je zbog nespavanja.
BSE je napisao:
hvala ti o ekonomski mesijo, spasioce drustvenog poretka, ikono monetarne politike i portparolu robovlasnistva,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 19 Okt 2009, 09:36 
Istina, a dodushe ovi su od ranije poznati policiji...samo prave sranja po gradu i velike su pi*ke...sve pucaju u vazduh niko yaya da upuca lika...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 19 Okt 2009, 11:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Time trek je napisao:
To sto ljudi prave haos po pekarama nije problem vlasnika pekare nego policije. Po tebi najbolje onda uvesti policijski sat poslije 2 ujutru pa cemo onda svi biti sigurni. Problemi se rjesavaju u korjenu a ne zamazavanjem ociju.


Pogresno si me shvatio ja necu da jedem u pekari obicno to ni ne radim pojedem sendvic kod kuce ali hocu da pijem do 06h ujutro ali ko covijek da imam muziku da normalno ulazim i izlazim iz lokala ali radno vrijeme svega je do 03h a tamo gdje se do sad vise potezao pistolj nego na nekim strelistima dozvoljen je rad 00-24h Nisam ja rekao da je gazda kriv za tuce u pekarama vec vlast komunalna policija koja neke objekte pa i te pekare uslovljava radom nedeljom do 16:00h prodavnica piljara cvjecara rade isto tako do 16:00h nedeljom a 5+ 00-24 ko je taj 5+ da je iznad zakona o radnom vremenu. Samo hocu da kazem ja da drzim kafanu bunio bi se i trazio radno vrijeme 00-24, registrovana kafana moze da radi 07-24ljeti-23 zimi sat duze vikendom nocni klub radi mislim od 18:03h zasto kafane ne mogu da rade 00-24h samo sam to pitanje postavio.

A to za policijski sat okaci macku o rep zivio sam ja i izlazio kad je i taj policijski bio na snazi pa nista opet se pilo do 04h ujutro i normalno islo kuci. Meni je samo zao sto ja moram iz kafane izaci kad mi je najbolje a iz pekare kad mi se cefne a svi znamo da se u grad izlazi radi druzenja i cuganja a ne radi komada pice.

tensSa je napisao:
Istina, a dodushe ovi su od ranije poznati policiji...samo prave sranja po gradu i velike su pi*ke...sve pucaju u vazduh niko yaya da upuca lika...


Naravno i svi i kad pucaju pucaju u noge iznad struka je pokusaj ubistva a kad je neko upucan na BL ulicama iznad struka

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pucnjava i tuča
PostPoslato: 19 Okt 2009, 12:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Apr 2006, 19:03
Postovi: 816
Vuk_samotnjak je napisao:
Time trek je napisao:
To sto ljudi prave haos po pekarama nije problem vlasnika pekare nego policije. Po tebi najbolje onda uvesti policijski sat poslije 2 ujutru pa cemo onda svi biti sigurni. Problemi se rjesavaju u korjenu a ne zamazavanjem ociju.


Pogresno si me shvatio ja necu da jedem u pekari obicno to ni ne radim pojedem sendvic kod kuce ali hocu da pijem do 06h ujutro ali ko covijek da imam muziku da normalno ulazim i izlazim iz lokala ali radno vrijeme svega je do 03h a tamo gdje se do sad vise potezao pistolj nego na nekim strelistima dozvoljen je rad 00-24h Nisam ja rekao da je gazda kriv za tuce u pekarama vec vlast komunalna policija koja neke objekte pa i te pekare uslovljava radom nedeljom do 16:00h prodavnica piljara cvjecara rade isto tako do 16:00h nedeljom a 5+ 00-24 ko je taj 5+ da je iznad zakona o radnom vremenu. Samo hocu da kazem ja da drzim kafanu bunio bi se i trazio radno vrijeme 00-24, registrovana kafana moze da radi 07-24ljeti-23 zimi sat duze vikendom nocni klub radi mislim od 18:03h zasto kafane ne mogu da rade 00-24h samo sam to pitanje postavio.


Aha, ne bi skracivao rad pekarama, nego produzavao kafanama. Tu se slazemo :occasion5: :occasion5:

_________________
Nisam arogantan i nadrkan, to je zbog nespavanja.
BSE je napisao:
hvala ti o ekonomski mesijo, spasioce drustvenog poretka, ikono monetarne politike i portparolu robovlasnistva,


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1682 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 85  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs