banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 08:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 243 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Jul 2020, 19:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2014, 19:41
Postovi: 705
danijell je napisao:
https://youtu.be/RsErTtABoEw


Ovo je dosta bolji snimak :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 19:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
spavac je napisao:
ko necemo pod stranu cizmu a sve su nas obucili..sad sibamo marketing ko ludi..sutra ce postojati policijske emisije, tipa traffic cops, police interceptors, 24 hours in police custody..

dernjava je cisto psiholoski afekat...


Tako nekako, samo reklama kako nam je policija toboze spremna. Covjek se uopste nije krio, pije kafu u sred bijela dana ispred hotela Bosna :)
Kao cirkuska predstava.


Cetvoricu Zemunaca uhapsise onda u avionu dvojica uniformisanih francuskih policajaca. "Dobar dan, mi smo ti i ti, podjite molim sa nama". Kraj price.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 19:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8734
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
A nije se zezati sa specijalcima, kad je on maskiran i ima dugu cijev, to mu daje još jedan par muda, a najviše vole da se istresaju na slabijim, vidjeli ste na protestima u BG kako u grupi mlate nenaoružane civile NA ZEMLJI, a kad krene rulja na njih, povuku se kao pizde.

Stvarno bih volio da vidim tebe šta bi uradio kad rulja krene ....da li bi se pobio ili povukao...

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 19:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8734
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Zna kitu, to su obični dresirani kerovi sa niskim IQ koji lade jaja veći dio vremena i ponekad odigraju neku predstavu.
Nema veze što neko krade milione, ali ako vide kojeg klinca sa džointom odmah predstava i izvještaj za javnost.


Volio bi da ti sa visokim IQ izađeš na cijev nekom lokalcu.....da li bi smio?

Ako neko krade milione za to postoji tužilac i sudija, tek kad oni kažu da se hapsi i privodi onda to ovi i rade ...a dotle igraju predstave.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 19:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Nismo mi dostigli još ovakav nivo da fino priđeš i zaustaviš. Sve kulturica.

https://videos.dailymail.co.uk/video/mo ... 324701.mp4

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 19:19 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Čudo jedno kako ljudi vole srati po policiji, a kada se nađu u belaju prvo njih zovu. Moje iskustvo je da ti što drotove pljuju i zovu kerovima i sl ustvari nemaju muda ni za šta i da su inače manji od makovog zrna.
SAJ gospoda, na kraju popravili stolice te se zahvalili i izvinili gostima.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 19:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8734
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Pečenko je napisao:
Upravo. Oduvijek je bilo da ko nije nizašta ide za policajca ili vozača. Obični bandoglavci koji ne vide dalje od svoje ćune.


Bez da ih branim.....ono što sam vidio i znam da su vrhunski obučeni....izvoditi ovakve zaključke može samo onaj koji nema pojma o policijskom poslu i obuci ....slažem se da oni portiri oko zgrade vlade kao i neki saobraćajci ne ulijevaju neko povjerenje ali ne možeš sve generalizovati...

Pred napad na SSSR Hitler je vozače Vermahta oslovljavao sa "gospodo vozači"....

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 19:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4195
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Nisam neko ko "mrzi" policiju niti sam imao loša iskustva sa njima, ali da li je normalno ovo od desete sekunde klipa? https://www.youtube.com/watch?v=e87mGP5u4_g
Lik leži na zemlji i udari ga svaki pandur koji prođe, toliko o njihovom fer pleju i obučenosti, i tako je u svakoj državi i na svakim protestima, tako bi bilo i kod nas, njima svaka čast kad rade ono što trebaju ali često rade ono što ne trebaju.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 19:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
bokac je napisao:
danijell je napisao:
https://youtu.be/RsErTtABoEw


Ovo je dosta bolji snimak :)


mutiras video i pustis ovu pjesmu u pozadini :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=DyDfgMOUjCI

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 19:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8734
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Rideru čudan si ili se praviš ko francuska sobarica.....
Na snimku se vidi da je kordon policije raširen do maksimuma i da se krenulo u razbijanje demonstracija, a kad se krene palicom na protestante onda, vjeruj mi, nema fer pleja .....
Dalje svaki onaj koji ode na protest mora da zna da ako isti postane nasilan(a to u Bg jesu bili nasilni protesti) da će policija odgovoriti silom i da će tući redom kako im ko dopadne palice....
Opet dalje, srpska policija u Bg je od početka imala svoje ljude među protestantima i namjerno su izazivali haos i napadali policajce da bi neko od civila napravio neki eksces.....ovi ubačeni su sve snimali i kasnije samo zašli po kućama i hapsili redom ko je pravio sranje, napadao policiju i uništavao državnu imovinu. Vjerujem da su i mnogi osuđeni do sad.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 19:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4195
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Znam za insajdere, ali nevezano za Srbiju, specijala voli da se iživljava nad nemoćnim, da li su to racije po kafićima, da li su to protesti.
Volim ih kad rade svoj posao, ali ne volim ih kad im je najveća satisfakcija tući svoj goloruki narod, ovo je nevezano za sve navedeno, nebitno, ajd zdravo da ne oftopičarimo.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 20:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Nemam losa iskustva sa nasom policijom, nemam dosije, nemam naoruzanje.

Ali mi je zalosno gledati u sta smo se pretvorili, kao da smo Venecuela ili brazilske favele.
Cemu predstava, za koga, zbog cega? U sred bijela dana, u centru grada 15-20 ljudi sa puskama istrcavaju i skacu.

Nisu ga mogli nazvati da se javi u stanicu Policije? Kao nije niko znao gdje je ili sta?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 20:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8734
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Rider on the storm je napisao:
Znam za insajdere, ali nevezano za Srbiju, specijala voli da se iživljava nad nemoćnim, da li su to racije po kafićima, da li su to protesti.
Volim ih kad rade svoj posao, ali ne volim ih kad im je najveća satisfakcija tući svoj goloruki narod, ovo je nevezano za sve navedeno, nebitno, ajd zdravo da ne oftopičarimo.



Ma zdravo i tebi.....

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 20:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
motozeljo je napisao:
Rideru čudan si ili se praviš ko francuska sobarica.....
Na snimku se vidi da je kordon policije raširen do maksimuma i da se krenulo u razbijanje demonstracija, a kad se krene palicom na protestante onda, vjeruj mi, nema fer pleja .....
Dalje svaki onaj koji ode na protest mora da zna da ako isti postane nasilan(a to u Bg jesu bili nasilni protesti) da će policija odgovoriti silom i da će tući redom kako im ko dopadne palice....
Opet dalje, srpska policija u Bg je od početka imala svoje ljude među protestantima i namjerno su izazivali haos i napadali policajce da bi neko od civila napravio neki eksces.....ovi ubačeni su sve snimali i kasnije samo zašli po kućama i hapsili redom ko je pravio sranje, napadao policiju i uništavao državnu imovinu. Vjerujem da su i mnogi osuđeni do sad.


I policija je konacno dosla na svoje, naucili su vec jedom od zapada kako se to radi!

Citam ovo pa mi malo cudno zvuce ovi izrazi( ne opravdavam niti me interesuje konkretan dogadjaj).
Protesti cuj pa jos nasilni!!

Ja sam za mirne proteste!

Brale odes kultuno mirno i fino na livadu polijes se benzinom i zapalis ko covjek?
btw, mora biti malo dalje od plebesa i pogleda da nebi gusio i uznemirio dimom tj. narusavao jrm.
Dajmo malo ozbiljnosti!

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 20:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8734
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Dukke je napisao:
Nemam losa iskustva sa nasom policijom, nemam dosije, nemam naoruzanje.

Ali mi je zalosno gledati u sta smo se pretvorili, kao da smo Venecuela ili brazilske favele.
Cemu predstava, za koga, zbog cega? U sred bijela dana, u centru grada 15-20 ljudi sa puskama istrcavaju i skacu.

Nisu ga mogli nazvati da se javi u stanicu Policije? Kao nije niko znao gdje je ili sta?


Ne, nisu ga mogli nazvati ...

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 20:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
_зока je napisao:
Čudo jedno kako ljudi vole srati po policiji, a kada se nađu u belaju prvo njih zovu. Moje iskustvo je da ti što drotove pljuju i zovu kerovima i sl ustvari nemaju muda ni za šta i da su inače manji od makovog zrna.
SAJ gospoda, na kraju popravili stolice te se zahvalili i izvinili gostima.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока


I jesu. 100% su vrhunski obučeni i spremi, što dolikuje specijali. Isti je slučaj sa Jedinicom za specijalnu podršku u FBiH. Mislim da su to dvije jedinstvene jedinice u BiH.
Ovdje niko ne priča o saobraćajcima ili Srbijanskoj policiji. Rajder, ovaj snimak što si pokazao nema veze sa specijalnom jedinicom kao što je SAJ. To je nebo i zemlja.
Normalno da saobraćajac ne može i neće biti obučen kao specijalac. To je kao da porediš u fudbalu Borac i Barselonu. Svako na svome nivou.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 21:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Dukke je napisao:
Nemam losa iskustva sa nasom policijom, nemam dosije, nemam naoruzanje.

Ali mi je zalosno gledati u sta smo se pretvorili, kao da smo Venecuela ili brazilske favele.
Cemu predstava, za koga, zbog cega? U sred bijela dana, u centru grada 15-20 ljudi sa puskama istrcavaju i skacu.

Nisu ga mogli nazvati da se javi u stanicu Policije? Kao nije niko znao gdje je ili sta?


:cry: Gdje preskoci Sjevernu Koreju, nema smisla.

Profesionalno odradjeno, zacas mi se ucinilo ko da smo USA ili bar Francuska.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 21:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
Novinari prate forum :D

https://www.banjaluka.com/drustvo/ranij ... a-hapsili/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 21:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Dukke je napisao:
Nemam losa iskustva sa nasom policijom, nemam dosije, nemam naoruzanje.

Ali mi je zalosno gledati u sta smo se pretvorili, kao da smo Venecuela ili brazilske favele.
Cemu predstava, za koga, zbog cega? U sred bijela dana, u centru grada 15-20 ljudi sa puskama istrcavaju i skacu.

Nisu ga mogli nazvati da se javi u stanicu Policije? Kao nije niko znao gdje je ili sta?
Da zovnu i da ga pitaju, gospodine Kinez da li biste mogli da se javite u stanicu policije, osumnjičeni ste za teško ubistvo?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jul 2020, 21:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
Dobar dan gospodine osumnjičeni za ubistvo, budite ljubazni i pođite sa nama.

Da l' ste vi ljusi normalni?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 243 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs