banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 16:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Mar 2014, 14:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Lako je Miodragu kad može duvati kod kuće, ne brane mu roditelji.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Mar 2014, 14:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
SKAKALI PO “GOLFU“: Maloljetni
Banjalučani napali policajce!

http://istinito.com/index.php/hronika/i ... kakali-po-“golfu“-maloljetni-banjalučani-napali-policajce.html

komendija

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Mar 2014, 14:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Maloljetni od 19 i 20 godina?

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Mar 2014, 17:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5306
Lokacija: HEAVEN
Whotanoob je napisao:
Maloljetni od 19 i 20 godina?


A da procitas kako treba:

Citiraj:
Ona je naglasila da je policija nakon ovog događaja uhapsila dvojicu maloljetnika i osobe čiji su inicijali Đ.T. /19/ i N.U. /20/ iz Banjaluke.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Mar 2014, 17:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Editovali su :D

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2014, 13:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/461585 ... as-maskama


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2014, 14:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2873
Ovo jos dobro sta se sve radi....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Apr 2014, 10:44 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
Људи су стварно безвезе зачуђени.
Нек дођу мало код дјеце на информације,па нека се тад мало крсте кад њихов анђелчић крене бити мало ђаво по својој драгој васпитној установи. :iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2016, 23:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
VELIBOR LUKIĆ
Slika
Poruka Srbima i Bosancima: "Niste veliki, mnogo ste mali i dotakli ste dno dna!"

10.01.2016 - 10:41 | Vijesti >> Region submit to reddit
Povodom tragičnih slučajeva samoubistava dječaka u BiH i Srbiji, Velibor Lukić je odlučio podijeliti svoje mišljenje na Facebooku te ukazati na surovu realnost. Status prenosimo u cjelosti:

Mahir Rakovac dečak iz Sarajeva...imao 14 godina..zlostavljan i silovan oklagijom u školi od strane svojih "drugara". Zapalio svoju đačku torbu i bacio se sa osmog sprata zgrade gde je živeo.


Aleksa Janković dečak iz Niša... imao 13 godina...zlostavljan i svakodnevno mučen u školi od strane svojih "drugara", povrede mozga, tukli ga i pred nastavnicima. Skočio je sa trećeg sprata i okončao svoje muke.

Dva dečaka skoro istih godina i identičnih sudbina.

Mahira u školi šikaniraju i zovu "peško" pa čak ga i profesor fizičkog zove "Mahira".

Aleksu u školi tuku pred nastavnicima i oni sami ga nazivaju bolesnikom.

Dve zemlje, Srbija i Bosna, gde ljudi nikako da se otarase prošlosti. Dve zemlje gde je mnogo bitno kako ti je ime, da li si musliman ili srbin. Dve zemlje, gde se kćerka zove sinom.

Dve zemlje koje su samo bogate po psovkama kao "jeboli ti ćaću svoga", gde se jebe:bog, majka, crkva,džamija, sestra, sunce. "Srbe na vrbe" ,"Noz žica Srebrenica" , "Ubij pedera" su takođe svakodnevnica ove dve zemlje. (Hrvatska takođe nije nista bolja ali ću je izostaviti ovaj put)

Dok su u Bosni aktuelne vehabije u Srbiji glavnu reč imaji kurve i starlete po medijima. Kriminalci postaju pisci. U Bosni se sve vise pokrivaju a u Srbiji skidaju.

Ali... "Ipak su drugi krivi za sve"..."Mi smo dobar narod"... Najljubazniji narod..

Pa gde vam "ba", "bre" bi ta ljubaznost i humanost kad su tukli i mučili ovu decu?

Gde ce vam duša kad ste oterali ova dva dečaka u smrt!

Kako vaspitavate svoju decu?

Kako komšije posmatraju dečaka da par sati sedi na prozoru (na 8 spratu!) a ne reaguju!?!

Kakvi su to nastavnici koji vaspitavaju decu nazivajuci ih najstrašnijim imenima!

Kakve su to škole?

Kakve su to države?

Ali to nije bitno.

Nisu bitna dva dečaka koji su okoncali svoje zivote.

Nisu bitne dve budućnosti.

Nije bitno sto je mržnja na svakom koraku!

Bitno je da je himna na Balkanu: "Bela ciganka tebi biću ja, kostaću te ali nikada ne žali" i bitno je da su većina veliki Srbi i Bosanci.

Niste veliki, mnogo ste mali i dotakli ste dno dna! Izgubili ste najvredniju osobinu, a to je ljudskost!

Ovim dečacima želim večni mir i spokoj. Počivajte u miru anđeli!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2016, 00:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
29.01.2016 23:10 | Сања Амиџић
Бијељина - Ученик првог разреда трговачког смјера Средње стручне школе у Јањи у петак је у дворишту ове образовне установе убо чакијом у стомак вршњака из разреда и том приликом га тешко повриједио.

Напада се догодио око 12 часова, а шта је мотив овог обрачуна у петак нико од надлежних није могао рећи.

Повријеђени седамнаестогодишњак хитно је пребачен у бијељинску болницу "Свети врачеви". У овој здравственој установи кратко су потврдили да је малољетник примљен са повредама стомака и да ће више информација бити познато након операције.

Након операције у Болници "Свети Врачеви" у Бијељини, гдје је повријеђени збринут, љекари су рекли да је дијете у тешком стању, са веома тешким повредама од убода ножа, од којих је најтежа повреда аорте.

Према ријечима хирурга, дијете је имало и повреде желуца и цријева, а убод у грудном кошу је, на срећу, заустављен у ребру.

Како сазнајемо, нападач има шеснаест година и по доласку у полицију рекао је да се не осјећа добро и да жели да разговара са психијатром.

Извор близак истрази је казао да је младићу обезбијеђен преглед код психијатра.

- Прегледом је утврђено да он нема никаквих психичких проблема. Он ће бити подвргнути и другим љекарским прегледима, чији резултати ће бити познати у наредном периоду - казао је извор "Гласа Српске".

Додао је да је нападач Бошњак, док је повријеђени младић Србин. Да ли је национална основа један од могућих мотива за обрачун или је у питању ученичка свађа, требало би да буде познато након истраге.

У Центру јавне безбједности Бијељина рекли су да је овај случај пријавила полицији медицинска сестра из Дома здравља у Бијељини, када је повријеђени младић довезен у ову здравствену установу.

- Полиција је обавила увиђај, након чега је наставила истрагу, с циљем расвјетљавања овог случаја. Против малољетника биће предузете законом прописане мјере и радње - казали су у бијељинској полицији.

До закључења овог броја "Гласа Српске", упркос нашим напорима, нисмо успјели да ступимо у контакт са управом Средње стручне школе у Јањи.

Ово није први пут да ученици своје неспоразуме током одмора, између часова или послије наставе, рјешавају песницама и "ножевима".

Тако је у фебруару прошле године ученик Средње школе "Никола Тесла" у Теслићу А. Ђ. из Теслића шрафцигером у стомак убо колегу из разреда и вршњака З. Н. (17), нанијевши му тешке повреде. Ова туча одиграла се послије завршетка практичне наставе недалеко од школе. Обрачуну је претходила свађа.

Сличан случај догодио се и током 2014. године у Средњој економској школи у Брчком. Ученик другог разреда ове школе почетком септембра 2014. године напао је годину старију колегиницу у школском тоалету. Према незваничним информацијама, дјевојка је била дежурна у школи када се десио напад. Ученик јој је пришао, насрнуо на њу, ухватио је за врат, а затим одвукао у школски тоалет. Ученица је из страха дозивала помоћ. Преко пута школе се налазио кафић, гости су чули како неко дозива помоћ и одмах реаговали и спријечили тежи инцидент.

Убиство
У фебруару прошле године поприште крвавог обрачуна било је и школско двориште Основне школе "Јован Цвијић" у бањалучком насељу Кочићев вијенац у Бањалуци. Туча се одвијала мимо наставе у вечерњим часовима, око 22 часа. Тада је Анђело Марковић (19) усмртио вршњака и суграђанина Александра Ролда.

Због овог убиства Марковић је правоснажно осуђен на 16 година затвора.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2016, 01:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
...ja cu svoju djecu derat ko volove, dneeevno, nece bit stoka :confused1:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2016, 01:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ok, ali opet ćeš im morati dati neko sredstvo za samoodbranu, zlu netrebalo.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2016, 01:15 
Pogresno draga....to nije dobar pristup...


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jan 2016, 02:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
:lol: pa mora neko bit hitler... ti ih brani od lude matere :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2016, 07:28 
"nemoj zeno, nije htio, ne zna dijete"... :D

salu na stranu, grozno mi je ovo procitati sta djeca rade...


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jan 2016, 10:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
убо чакијом у стомак


Cuj "ubo cakijom"
O sve ti novinarsko jebem
:lol: :lol:

Djeca su otisla u qrac :?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2016, 11:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ajd što su djeca oišla, ali kada će ovo delikvencija preći u delinkvencija. Treba neko da nastrada zbog toga? Da neko u Mejdano slično napiše... pa čakija bi radila samo tako i onda se ljudi pitaju zašto...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2016, 11:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Nicole je napisao:
...ja cu svoju djecu derat ko volove, dneeevno, nece bit stoka :confused1:

To je pola posla. Druga polovina je, kada ga/u istučeš, da smisleno objasniš zašto je dobilo batine(to nije lako kao što izgleda)......i da obećaš da će biti mnogo gore ukoliko ponovi sranje(mora se bojati kazne inače kazna nema smisla). Ne moraju uvijek biti batine- zabrana neta je takođe dobra stvar u ovo moderno vrijeme.
Inače, ja sam Hitler u svojoj kući.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2016, 13:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
U kuci mora bit hitler. Mene je moja mlatila ko kravu, jbt nije dan prosao da nisam barem plesku dobila a jesam bila tarzan :lol:
Sve sto sam pozeljela u zivotu trebalo je samo da uprem prstom al sam zato za svaki "prekrsaj" modra hodala.
Odrasla sam medju ljudima od kojih je 80% trenutno na robiji, cigaretu nisam nikada zapalila da ne pricam za ostalo.
Ja se svoje majke i dan danas ustrucavam i njeno misljenje se u kuci i dan danas postuje iako ne zivim s njom i ona kad meni dolazi najavi se dan ranije iako zivim u njenoj kuci.
A sve krenulo od djeda..
Tako da me uopste ne zanima koje je vrijeme i sta ono nosi. Ja cu obezbijediti sve maksimalno ali ce oni biti ljudi. U mojoj familiji je bilo tako i ja cu se potruditi da tako bude i onoj koju ja stvorim.
Uvijek ima ono da ne zna covjek sta ga sutra moze zadesiti... Ali koliko ja budem u mogucnosti, trudicu se.
Danas su djeca bez ikakve kontrole i mali procenat roditelja radi sa svojom djecom na ljudskosti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2016, 14:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Zato si sada lepo odgojena... harambasa, prostak i seksualni predator :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 313 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs