banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 23:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 48 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2007, 00:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
koliko se sjecam cura je pisala ovdje na temi zgrada vlade kako se ljekari i medicinsko osoblje uopste odnose prema njenom ocu, pisala je kako je i podmicivala ih - ali sve je bilo bezuspjesno...

filozofe, mnogo si pretjerao si ovaj put...

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2007, 01:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
zipp je napisao:
prednost imaju samo oni koji su doktorima "kanuli".a malo ih je takvih koji nisu. to je jednastavno postalo nesto sto se podrazumijeva.a ako nisi dovoljno kanuo jasno ce ti dati znak svojim ponasanjem.
ja razumijem da su njihove plate mizerne u odnosu na citav trud koji su ulozili da bi postali to sto jesu.uslovi u kojima se radi, pogotovo na hirurgiji su bez komentara.ali dokle ce se doci taktikom iznudjivanja para od unesrecenih ljudi .do propasti.
i tako sve institucije.jednom rjecju , pusiona.


Svaka ti cast za post. Takvo stanje je ( i tako ce ostati ) u cijeloj BiH sve dok se ne uspostavi pravilo demokratije ( podjednaka prava za svakog gradjanina BiH ), pravde i zakona na cijeloj teritoriji. Prije 3.5 godine kad sam se tek ukljucila na ovaj forum, u jednom od prvih postova sam napisala da su nas presisale Poljska i Ceska. U medjuvremenu su nas presisale i Bugarska ( heeeeeej Bugarska ! ) i Rumunija ! A vi se dicite srpstvom dok vas ... ( bolje da ne pisem svasta), drugi bosnjastvom, treci hrvatstvom, dok-zemlja-tone. Princip je isti, rezultat takodje. Vi ste svi skupa sve siromasniji, mi koji smo u inostranstvu sve rezigniraniji.

Jasno mi je da nista ne mogu promijeniti, niti znam kako se mijenja svijest naroda kojem su na grbacu zajahali nacionalisti ciji odvratni pir traje vec vise od 15 godina, ali ponekad stvari postanu prebolno ocigledne, kao u ovom slucaju. Uzas.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Poslednji put menjao Japanese_rose dana 10 Dec 2007, 08:46, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2007, 01:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
blejalo je napisao:
koliko se sjecam cura je pisala ovdje na temi zgrada vlade kako se ljekari i medicinsko osoblje uopste odnose prema njenom ocu, pisala je kako je i podmicivala ih - ali sve je bilo bezuspjesno...

filozofe, mnogo si pretjerao si ovaj put...

Bojim se da tebe pamćenje ne služi baš najbolje! Ja sam čitao temu od početka do kraja i bio sam jedan od rjetkih koji se interesovao za zdravlje ljudi te užasne tragedije! dok su ostali širili dezinformacije kako im je u komšiluku eksplodirala plinska boca! Najlakše se praviti lud! A čini mi se da su barake pored kampusa sada najsigurnije mjesto za sve nas!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2007, 01:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
prelistaj temu "zgrada vlade", i nacices sta je cura pisala...
nemoj se vaditi, jako je ruzno ono sto si napisao...

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2007, 02:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ne vadim se ja i stojim iza svega! Nije me briga za zgradu vlade i da su je napravili od 34 sprata i da sutra bude zemljotres i da je poravna! Ali ne volim kad mi neko uskraćuje slobodu govora na koju imam pravo koliko svaki kosrisnik ovog foruma! Da li je nešto novo u našem društvu dan ajbolje prolaze oni koji maju da podmažu sa nečim! Ja nemam i ja sam toga svjestan danas sutra kad me nešto strefi ne daj Bože, znam da sam Bogin!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2007, 02:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
cijanida, pa pod zub, gric...:D

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2007, 09:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
filozof sa vrbasa je napisao:
a Ajkulu ne razumijem, prije nekoliko sedmica tražila je da se tema o tom nesretnom slučaju zakljuača! A sada ona priča na TV! :roll:

Eto ti si pametan, nisi ni bio član , a već lupaš gluposti, ja sam jedan od rjetkih koji je pitao otvoreno za zdravlje njenog oca i kako se brinu o njemu, a ona je tad rekla da je sve OK, ali moli ljude da daruju krv! Pitanje što je gospođica toliko ćutala. što odamh nije ukazala na nepravilnosti!

Pa Ajkula radi u Njemačkoj, ona je mogla kanuti tim našim jebiguzijama da pruže njenom ocu najveću moguću pažnju! Nažalost naravno! :(


Izvini, ali ti si stvarno idiot.

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2007, 09:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
dajte ovo pod kljuc, nema smisla vise !!!!!!

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 48 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs