banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 19:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 74 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Nesreca kod Skorpiona
PostPoslato: 17 Okt 2007, 16:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Sad sam prosla tu i vidim bio udes. Kazu prije nekih sat vremena, ali niko ne zna da li ima teze ili smrtno nastradalih, ali ne mirisi na dobro.
Motor i bicikl, ali bicikl izgleda kao djeciji i patike su na cesti... :-?
Saobracaj je zaustavljen u dvije trake. Vidim da su dijelovi koji su razbacani okolo nakon sudara obiljezeni brojevima, pa se bojim da se radi o nesreci sa teskim ishodom.

Prizor budi ruzan osjecaj u grudima. :-?

Molim ako neko zna nesto da napise. :-?

_________________
Slika

sportski magazin

Bestija NeOpravljiva!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Okt 2007, 17:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2007, 11:08
Postovi: 1686
Lokacija: Banja Luka
I ja upravo prođoh tuda...
Tačnije, nisam mogao proći...
Izgleda jako ružno! :-?

_________________
'The Funk' is the space that lives between the notes!

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Okt 2007, 21:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
Da nije mozda ovo:

Povrijeđen biciklista

Šezdesetšestogodišnji biciklista Milenko Stanković iz Banjaluke teško je povrijeđen u srijeduk oko 16.30 časova, u Ulici majke Jugovića u Banjaluci, potvrdjeno je iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.

U nesreći je, pored Stankovića, učestvovao i dvadesetsedmogodišnji Vladimir Tadić, takođe iz Banjaluke, koji je upravljao kavasakijem, a koji je zadobio lakše tjelesne povrede.

"Uzroci nesreće biće utvrđeni u toku istrage" saopštila je Bojana Gašović, portparol CJB Banja Luka, prenosi "Fokus".

Prema izjavama očevidaca, motorista se kretao iz smjera banjalučkog naselja Starčevica prema mostu Venecija, kada je udario u biciklistu.

Niko od očevidaca nije primijetio kuda se kretao nastradali biciklista, u koga je motociklista udario, a čiji je crni kavasaki završio na ulazu obližnjeg kafića "Škorpion".

Na kolovozu su ostali potpuno uništeni bicikl, te razbacane stvari teško povrijeđenog Stankovića, koga je Hitna pomoć brzo odvezla.

Prema informacijama iz Kliničkog centra Banja Luka, Stanković je u kritičnom stanju i smješten u šok-sobi na hirurgiji.

Saobraćaj na mjestu udesa bio je obustavljen, u oba smjera, u Ulici majke Jugovića, od raskrsnica s ulicama Vojvode Stepe Stepanovića i Vojvode Petra Bojovića.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Okt 2007, 21:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 12 Avg 2001, 01:00
Postovi: 4102
Lokacija: Izmedju istoka i zapada
razapeti motociklistu....zuri se frajeru...

Leona je napisao:
Niko od očevidaca nije primijetio kuda se kretao nastradali biciklista


naravno, zinula marva u kavasakija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Okt 2007, 21:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2005, 18:20
Postovi: 2691
Lokacija: Banja Luka
VeLiKi_ je napisao:
razapeti motociklistu....zuri se frajeru...

Leona je napisao:
Niko od očevidaca nije primijetio kuda se kretao nastradali biciklista


naravno, zinula marva u kavasakija


ebo mater svoju...zbog ovakvih debila neduzni svijet strada...nek gori u paklu !!! :mad:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Okt 2007, 22:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Nemojte coveka unapred osudjivati, ne znate sta se desilo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Okt 2007, 22:31 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2007, 20:42
Postovi: 40
Lokacija: B.Luka
Da.Nemojte ljudi taaako...mozda je bas dekica...hajmo rec-krivac...zaneo se...a mozda i nije...ko ce znati-ko je bio tu,i video,taj i moze rec...mi ostali se mozemo samo suosecati.
Svasta se desava.Sve je moguce... :drinking: :fadein:

_________________
Pobede su porazi,a porazi su pobede,jedina razlika medju njima je nacin na koji ih posmatramo.

"Nema zveri koja za trun milosti ne zna...;
za milost ne znam,te ni zver nisam."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Okt 2007, 22:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 23:45
Postovi: 726
Lokacija: trapped in the space-time comatorium
a bas prolazio pored ek faksa i vidim vatrogasce i policiju mislio da nije nesto u jednom od kafica onih se desilo ,znaci to je , i opet te iste veceri lik razvlaci audia iznad stoje od venecije do semafora a onaj pjesacki izmedju doma i fakulteta ubio se za naletit na nekog i tu je skoro bila nesreca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Okt 2007, 22:57 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2007, 20:42
Postovi: 40
Lokacija: B.Luka
........c......c..........c.......u kakvim mi to vremenima zivimo.......strrrrasno...... :mad:

_________________
Pobede su porazi,a porazi su pobede,jedina razlika medju njima je nacin na koji ih posmatramo.

"Nema zveri koja za trun milosti ne zna...;
za milost ne znam,te ni zver nisam."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Okt 2007, 00:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Leona je napisao:
Šezdesetšestogodišnji biciklista Milenko Stanković iz Banjaluke teško je povrijeđen


Jel ovo provjereno pošto su moji poznavali unesrećenog i kažu da je danas poginuo?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Okt 2007, 12:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
Sondri je napisao:
Leona je napisao:
Šezdesetšestogodišnji biciklista Milenko Stanković iz Banjaluke teško je povrijeđen


Jel ovo provjereno pošto su moji poznavali unesrećenog i kažu da je danas poginuo?!


Ja sam dobar sa njegovim sinom, odnosno moji su dobri ...

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Okt 2007, 13:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Zna se kolika je brzina na gradskim ulicama, nego žestoki momci nisu žestoki ako voze ispod 60 km/h !

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Okt 2007, 13:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
Pusti ti to, ne želim nikog unapred osuđivati, ali ako je neko bezobrazan u sabraćaju to su stariji ljudi (penzjoneri) koji smatraju da sve znaju i najčeće ne poštuju pravila i propise...meni je milion puta neki stariji čovjek prelazio na crveno na semaforu (što je izrazito opasno),zatim nekoliko metara od pješačkog,zatim biciklom voze po ulici a imaju traku za bicikliste, sreća nikad ne jurcam pa mogu odreagovati,ti ljudi su spori (nemoćni) i oni ne mogu pretrčati ulicu, a prave se kao da mogu.
I onaj što ga je udarilo na tranzitu za pasarelu nije ni cuo (nije mogao pruziti jos 50 koraka), a naravno bezobraznik i ubica je onaj koji ga je udario ni neocekujuci da se tu može stvoriti pješak...nikog ne osuđujem ali treba pogledati i drugu stranu...

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Okt 2007, 13:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Anakin je napisao:
Pusti ti to, ne želim nikog unapred osuđivati, ali ako je neko bezobrazan u sabraćaju to su stariji ljudi (penzjoneri) koji smatraju da sve znaju i najčeće ne poštuju pravila i propise...meni je milion puta neki stariji čovjek prelazio na crveno na semaforu (što je izrazito opasno),zatim nekoliko metara od pješačkog,zatim biciklom voze po ulici a imaju traku za bicikliste, sreća nikad ne jurcam pa mogu odreagovati,ti ljudi su spori (nemoćni) i oni ne mogu pretrčati ulicu, a prave se kao da mogu.
I onaj što ga je udarilo na tranzitu za pasarelu nije ni cuo (nije mogao pruziti jos 50 koraka), a naravno bezobraznik i ubica je onaj koji ga je udario ni neocekujuci da se tu može stvoriti pješak...nikog ne osuđujem ali treba pogledati i drugu stranu...


I još psuje sve živo kad mu svirneš :mad:

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Okt 2007, 13:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ja ću ipak pristupiti akciji penzionera , jedna cigla jedna razbijena šoferšajba+glava vozača! To ako ste umislili da su ceste samo vaše grdno ste se prevarili! Dosad su statistike pokazale da su nesreće koje su izazvali pješaci ili bicikliste daleko manje od ufuranih vozača!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Okt 2007, 14:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
Opet Tadija nekog spucao...pa taj se neće motora riješiti nikada! :D

_________________
Pametni ljudi napravili da se gramofon okrece, a onaj di dzej... On njega zaustavlja!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Okt 2007, 15:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
filozof sa vrbasa je napisao:
Ja ću ipak pristupiti akciji penzionera , jedna cigla jedna razbijena šoferšajba+glava vozača! To ako ste umislili da su ceste samo vaše grdno ste se prevarili! Dosad su statistike pokazale da su nesreće koje su izazvali pješaci ili bicikliste daleko manje od ufuranih vozača!


Baš tako, prije će nastradati biciklista ili pješak nego vozač. A da ne govorim o seljacima koji parkiranjem blokiraju trotoare pa onda pješaci moraju na kolovoz jer ne mogu proći zbog seljačina. I ja sam poželio milion puta da rabijem šajbu tim seljačinama.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Okt 2007, 15:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Sep 2001, 01:00
Postovi: 209
stvarno zasto se na gradske ulice ne postave lezeci policajci...ionako nista ne rade ...ja bi pred svakim usporio i sa smekom ga presao uz najvecu opreznost i zadovoljstvo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Okt 2007, 15:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
Tacno je da su oni krivi za više nesreća, ali sam hoću da kažem da smo svi odgovorni u saobraćaju, kako pješaci tako i vozači! Ovde niko nikog ne poštuje...ali uvjek su vozači ti koji su krivi...

Citiraj:
To ako ste umislili da su ceste samo vaše grdno ste se prevarili!


??? ceste i jesu namjenjene za kretanje automobila....i ako pješaci ne žele paziti na sebi i brinuti za svoju glavu, ja to neću raditi u njihovo ime...ja lično poštujem propise, ako mogu ja koji sam vozač mogu i pješaci, a ne da sebi skraćuju put do kuće pa pretrčavaju 50m od pješačkog, prelaze preko crvenog, jer i meni se nakad žuri pa ne pritisnem papučicu prođem kroz crveno (žuto) i napravim s#anje.

Citiraj:
A da ne govorim o seljacima koji parkiranjem blokiraju trotoare pa onda pješaci moraju na kolovoz jer ne mogu proći zbog seljačina.


Po mom mišljenju ovo se polako iskorjenjuje jer postoje (poprilično velike) akcije protiv toga:lisice,pauk,stubići (koji se sada skoro svugdje postavljaju)....

Citiraj:
I ja sam poželio milion puta da rabijem šajbu tim seljačinama.


Nazoveš komunalnu policiju (to te može izaći 40 feniga u vrh glave) dođu za 15 - 20min u stave mu lisice, u to sam se lično uvjerio i onda njemu ode 50km iz džepa. Ovo sa ciglom neću ni da komentarišem.... :-?

Pogledajte samo primjer u centru grada...ulica sa dvije trake ("brza" ulica)....zeleno se ne pali na oba semafora (u oba pravca) u isto vrijeme....ali ne! čim se na jednoj strani pokaže crveno vozačima, pješaci (najviše stariji ljudi) odmah prelaze, iako je crveno za pješake i iako je i dalje vozačima iz suprotne treke zeleno. :roll:

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Okt 2007, 16:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
mog je brata covjek udario tako sto je otvorio vrata a buraz naisao biciklom (vozio desnom stranom ceste) , a majmun nije ni pogledao da li ima neko iza njega ! sreca pa je samo prosao sa slomljenom nogom, a sad nemoj reci tebao je voziti po trotoaru, jer trotoar je namjenjen za pjesake !!!!

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 74 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs