banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 74 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Okt 2007, 22:21 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2002, 20:07
Postovi: 1149
Lokacija: BL
Ja sam jednom sjedio u skorpionu, cirkao toceno lagano, cujem skripu kocnica i tup udarac...Naravno nisam ustao, nije mi se dalo :D Za 10-ak minuta dosli hitna i policija. Meni i dalje svejedno. Konobar kaze drugu da zovne saobracajca na pice. Ovaj ode a saobracajac ga posalje u pm. Aj dobro. Bio crveni pezo 307, saobracajac uzeo da mjeri trag kocenja...a pezo ima ABS :D Proslo jos oko pola sata, ja zavrsio pivo i krenuo prema centru preko venecije. Predjem ulicu da vidim sta je sa autom. Vidim 307-icu NA TROTOARU sa dva tocka i ispred nje lokva krvi. Uzmem moj W810i da slikam, od nekud se pojavi saobracajac i udari me po ruci i kaze nema slikanja mjesto zlocina. Jbg. Nikad nisam saznao sta je bilo sa udarenim i kako ga je udario na trotoaru!

P.S. Zna li neko Stribu iz Borika? To je valjda onaj lik sto je popio LSD i prolupao!

_________________
*/

?>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Okt 2007, 22:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2002, 20:07
Postovi: 1149
Lokacija: BL
Astor_Piazzolla je napisao:
mog je brata covjek udario tako sto je otvorio vrata a buraz naisao biciklom (vozio desnom stranom ceste) , a majmun nije ni pogledao da li ima neko iza njega ! sreca pa je samo prosao sa slomljenom nogom, a sad nemoj reci tebao je voziti po trotoaru, jer trotoar je namjenjen za pjesake !!!!


I ja sam se jednom zabio u brzini u vrata od auta, isti slucaj, samo meni nekim cudom nista nije slomljeno! Isao sam jako brzo, ali sam nekako udario citavom desnom rukom, tj. od prsta koji mi je bio na kocnici do ramena. Znaci picim ja niz brdo, od jednom tras, trebalo mi je oko 3s da skontam sta je bilo, nisam osjecao prst, dosao sam sebi tek kad sam vidio da su mi svi na broju! I nisam pao sa bicikla! Bas sam bio srecan sto sam to prezivio!

_________________
*/

?>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Okt 2007, 23:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Da nažalost , ali ima on sve se vraća , sve se plaća ! A Bog će takvim naplatit, a i sudijama i tužiocima!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Okt 2007, 23:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
Citiraj:
Zna li neko Stribu iz Borika?


Jesi siguran da se zove Striba...da nije Sliba??

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2007, 00:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
A dok Bog to ne naplati oni mirno mogu i dalje ubijati pjesake po ulicama... :-?

Cini mi se da je Bog jednako efikasan kao nasi sudovi i pravni sistem... :-?

I ne radi se samo o sudarima. Prije par veceri podjem u Tropic po neke stvari za veceru i mrtva macka na cesti. I to nije je zgazilo auto, krv je skroz oko nje...ocito su je djeca bacila sa zgrade... :-?
Jednostavno ljudi se ponovo pretvaraju u zivotinje, jaci ubija slabije...bolesne i slabe treba istrijebiti i to je to...
Ako vlada zakon jaceg - sta ce nam sudovi???
A ako se pravimo da ipak vladaju neke moralne norme i pravo, onda neka sudovi pocnu raditi svoj posao!

Dovoljno je vidjeti kako se vozi u Jevrejskoj, u centru grada, pa da svima bude jasno kako i koliko radi nasa saobracajna policija. Sta onda ocekivati u nekom "zapecku"?

_________________
Slika

sportski magazin

Bestija NeOpravljiva!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2007, 00:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Problem je u neucinkovitosti pravnog sistema i u blagim kaznama kad sistem funkcionise. Zasto neko ne bi zgazio 10 pjesaka kad se ne boji zakona, a ako ga i kazne - kazna je kikiriki?
Ljudi koji se tako ponasaju nemaju nekih moralnih kocnica da ih sprijece, jer onda ne bi to radili cak i da ne postoje kazne, jedino sto ih moze obuzdati je onda drasticna kazna...

Ali kad se kod nas spomenu novcane kazne npr. odmah se spominje standard i male plate...
Ma kakve to veze ima?
Ako vozis kako treba voznja te ne kosta nista (sem troskova goriva i slicno).
E sad druga je stvar sto vecina nasih vozaca odmah unaprijed racuna da ce voziti kako ne treba, tj. da ce krsiti pravila, pa da ce morati placati kazne, pa im je to skupo...
Ali ne, nije skupo, ni 10 000 KM za prolazak na crveno nije skupo, jer je mozda moje/tvoje dijete na putu takvom vozacu, a 10 000 KM i zivot djeteta se ne mogu porediti...
Sve bih ja to racunala kao pokusaj ubistva, jer je svaka neodgovorna voznja upravo to - pokusaj ubistva i jos vozac sve to svjesno radi...

_________________
Slika

sportski magazin

Bestija NeOpravljiva!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2007, 05:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Pare za mito policiji se računaju prije svakog daljeg izlaska kao posebna stavka.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2007, 07:30 
fantomacan je napisao:
Pare za mito policiji se računaju prije svakog daljeg izlaska kao posebna stavka.

A jes...dvadesetica "sa strane".


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2007, 08:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Zato kad se oblijes od alkohola ostavis auto u gradu i 5ak za taxi, e onda ujutro odes u grad da trazis gde si parkirao :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2007, 09:21 
Info je napisao:
Zato kad se oblijes od alkohola ostavis auto u gradu i 5ak za taxi, e onda ujutro odes u grad da trazis gde si parkirao :lol: :lol: :lol:

a zato napises na papiricu gdje si parkirao!!! 8)


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2007, 10:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Uslikaš parkiran auto :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2007, 14:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2002, 20:07
Postovi: 1149
Lokacija: BL
Da, sliba je! Bio ja jedno vece na kupusu (preko puta lilesa) kad su ga neke dve cure razbile, jedna ga odvalila flasom po ruci, ovaj krvario strasno, venu mu presjekla, a koliko je psovao tek...Dosla murija kasnije, pitaju jesmo li ista vidjeli...NE :D

_________________
*/

?>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2007, 14:37 
Jadan covjek.
Vidim vama je to bila prvoklasna zajebancija.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2007, 16:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 12 Avg 2001, 01:00
Postovi: 4102
Lokacija: Izmedju istoka i zapada
nije to covjek, to je sliba...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 74 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs