banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284 ... 361  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 27 Avg 2017, 22:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3551
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
Da nema ko info sta se desilo na tranzitu? Viju hitna kola vec treci put.

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 27 Avg 2017, 23:06 
vidio sam i ja da przi hitna prema dole, ali nikakve vijesti sta se desilo


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 28 Avg 2017, 09:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
PRIJEDOR - Za Ismeta Bešića (36) iz Kozarca, koji je preminuo nakon što ga je, kako se sumnja, šakom udario Nemanja Kragulj (22) iz Prijedora, kobno je bilo krvarenje u lobanjskoj duplji, odnosno povrede mozga, saznaju "Nezavisne" od izvora bliskih istrazi. To je, kako je potvrdio naš izvor, utvrđeno obdukcijom, koja je obavljena u sklopu istrage. Kraguljev advokat Branko Macura ističe da ova tragedija nema nikakve veze s nacionalnom pripadnošću osumnjičenog i nastradalog. Kako tvrdi advokat, pale su suze Kragulja, nakon što je Bešić kobne noći, kada ga je dvadesetdvogodišnjak udario, pao na zemlju. "Ono se ne može odglumiti. Emotivno su mu navrle suze", naglašava Macura. Kragulj je, podsjetimo, uhapšen u četvrtak ujutru zbog sumnje da je ispred lokalne pivnice, gdje je redar, šakom u glavu udario Bešića. Bešić je potom prebačen u Univerzitetski klinički centar RS, gdje je priključen na aparate za vještačko disanje, ali mu pomoći nije bilo. Policajci su u četvrtak oko 1.45 uhapsili Kragulja, osumnjičenog da je Kozarčanina udario u Ulici Ahmeta Babića, nanijevši mu teške povrede. "Pacijent I.B. primljen je s teškom povredom glave. Pacijent je bio u stanju kome, priključen na aparate za vještačko disanje. Preminuo je u četvrtak u 14.25", kazali su ranije iz UKC RS. Bešić je, nezvanično saznajemo, nakon udarca pao i udario glavom o tlo. Osumnjičeni, koji je angažovan kao redar, ali nije radnik nijedne zaštitarske agencije, saslušan je u petak u Okružnom javnom tužilaštvu Prijedor, a do zaključenja ovog broja "Nezavisnih" nije donesena odluka o tome da li će za njega biti zatražen pritvor. Advokat Macura tvrdi da je bio s Nemanjom kada je davao izjavu, te da se Kragulj i Bešić, najvjerovatnije, nisu ni poznavali. "Kragulj je to jako emotivno podnio, rekao je da bi volio da je sad u Bešićevoj poziciji. Bio je to nesrećni slučaj, po mom mišljenju urađen u nužnoj odbrani", tvrdi Macura. Po njegovim riječima, ni sa jedne ni sa druge strane kobne noći nije bilo značajnije upotrebe sile.


Citiraj:
BANJALUKA – U centru Banjaluke prije pola sata zapalio se automobil, ali je brzom reakcijom banjalučkih vatrogasaca spriječena veća šteta. Automobil se zapalio na raskrsnici kod banjalučke Tržnice i izazvao je veliku pažnju građana koji su se zatekli na licu mjesta. Još uvijek nije poznat uzrok požara i da li ima povrijeđenih, ali se pretpostavlja da je u pitanju pregrijavanje motora.


Slika
Slika

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 03 Sep 2017, 10:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
Hahaha koliko nebuloza,lopov bi ih trebao da tuzi zbog povrede ugleda :lol:
1) ukradeni iznos je bar 3x uvecan,tebi bi trebalo tuziti zbog lazne prijave iznosa
2) pistolj nije ukraden,nego izbjegavas placati porez
3) nije odbacena torba sa novcem,a i da jeste murija bi prijavila 10% odbacenog iznosa i sigurno nije bilo tu pasosa i lk
4) murija zna ko je..jest al zamalo
5) dezinformacije su diverzija za
Spoiler:
masovno nadziranje mobilnih ko ponovi te lazi jedan po jedan se iskljucuje sa liste osumnjicenih (to je takodje ilegalna taktika)
6) nivo zlocina i nivo represije su disproporicionalni,hell'kopter trosi bar 8l/minuti tako da je murija potrosila bar 10 000 maraka taj dan
7) sto znaci nije sta je nego ko je zrtva,zadnji put tolika represija u srbcu je bila kad su gonili paravinju
8) nije profic i nije teska kradja jer nije prelazio prepreke ie zakljucana vrata,u tom slucaju dio odgovornosti je na samom vlasniku (osiguranje zna o cemu pricam)

Note: ne znam ko je i ne zanima me,ali kao sto to kazu u brazilu boze blagoslovi taj novac :lol:
Spoiler:
Србац - Лопов који је у четвртак дигао србачку полицију на ноге украо је између 7.000 и 8.000 КМ и пиштољ из куће Стојана Савића у Ножичком код Српца, а за њим су трагали и у петак.

Све се десило у четвртак ујутро када је провалник упао у кућу Савића, који је власник пилане у овом мјесту. Крадљивца је Стојан уочио како бјежи па је позвао сина Драгана. Они су одмах обавијестили полицију, али је лопов брзо нестао у оближњем кукурузишту. За њим су кренуле бројне полицијске патроле наоружане до зуба, а у потрагу је укључен и хеликоптер. Лопов је био обучен у црно и имао плави качкет на глави. Сумња се да је имао и помагача који га је чекао са возилом.

Драган Савић је испричао да се пљачка десила за петнаестак минута док су његови родитељи били у близини.

- Отишао сам до сусједног села да окрпим гуму за комби. Отац је био у дворишту и цијепао дрва, а мајка била у њиви. Кућа је била откључана па је лопов то искористио. Отац је видио човјека како трчи и позвао ме. Када сам ушао у кућу, био сам затечен јер смо били опљачкани - испричао је Савић.

Додао је да је одмах позвао полицију која је брзо дошла и кренула у потрагу.

- Ради се о професионалцу јер није разбацивао ствари. Новац је био сакривен на више мјеста, а он га је пронашао, као и пиштољ за који сам имао дозволу и нешто метака - рекао је Савић и додао да посљедњих дана није примијетио никог сумњивог.

Незванично сазнајемо да полиција сумња да је лопов на неки начин био повезан са Савићима, јер је знао гдје се шта налази. Извор близак истрази је казао да је лопов бјежећи одбацио руксак у којем је пронађено око 4.000 КМ, као и пасош и лична карта. У Полицијској управи Градишка потврдили су да им је ова крађа пријављена у четвртак око девет часова, али нису наводили детаље.

- Након дојаве покренули смо потрагу и блокирали поменуто село. Полиција претреса шири терен, а с циљем заштите истраге више детаља не можемо да кажемо док не буде завршена потрага - рекли су у ПУ Градишка и додали да грађани немају разлога за страх и панику

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 04 Sep 2017, 09:36 
cak se i nasmijah malo

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story ... mobil.html


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 04 Sep 2017, 17:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Sarajevska policija traga za Amelom Sejfovićem koji je juče pobjegao iz Kazneno-popravnog zatvora /KPZ/ Sarajevo, rekao je ministar unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo Vedran Mulabdić.
“Na terenu su sve raspoložive snage MUP-a Kantona Sarajevo i preduzimamo sve da pronađemo Sejfovića”, rekao je Mulabdić za “Avaz”.
Iz MUP-a navode da je Sejfović rođen 09.01.1989. godine u Sarajevu, gdje je i nastanjen. Visok je oko 190 cm, krupne tjelesne građe, težine oko 110 kilograma, duže zalizane kose koju veže u rep, obučen u tamnu trenerku.Ukoliko građani raspolažu bilo kakvim informacijama o osumnjičenom mogu pozvati Operativni centar MUP-a Kantona Sarajevo na broj telefona 122 ili najbližu policijsku stanicu.
“Obavještavamo građane Kantona Sarajevo da nemaju razloga za uznemirenost i zabrinutost, sve raspoložive policijske snage su na terenu”, poručili su iz MUP-a.
Sejfovića je ispred zatvora na motociklu čekao saučesnik sa kojim je pobjegao.Federalni mediji javili su ranije da je u KPZ Sarajevo došlo do incidenta kada je zatvorenik Amel Sejfović pucao u zatvorsku stražu, nakon čega je pobjegao iz zatvora.Prema nezvaničnim saznanjima, on je pucao u čuvare tokom šetnje u dvorištu, a niko ne zna kako je došao do oružja. U pucnjavi niko nije povrijeđen.


:lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Sep 2017, 09:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
https://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu ... jom/441902


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Sep 2017, 09:57 
Citiraj:
kada sam čula kako mu Perica viče maco moja i mazi ga po glavi



:lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Sep 2017, 10:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
https://youtu.be/1IDF-8khS3w


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Sep 2017, 12:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
The_new_Statesman je napisao:
https://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu/Zena-prebila-muza-uhvatila-ga-u-prevari-sa-komsijom/441902


Zašto tekst satiričnog karaktera u crnu hroniku? :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 19 Sep 2017, 07:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
http://mondo.ba/a759498/Info/Hronika/Ba ... IUGmUGA5X0

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 19 Sep 2017, 11:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
Kakvi baksuzi,imaju taj peh da ministar zivi u njihovom naselju

Spoiler:
BANJALUKA - Uprava za organizovani i teški kriminalitet MUP-a RS, u saradnji sa Policijskom upravom Banjaluka, sprovodi akciju "Petrićevac", usmjerenu na suzbijanje trgovine drogom, a do sada je uhapšeno 28 lica, i pretresena ja 31 lokacija, saznaju "Nezavisne". Mirna Miljanović, načelnik Odjeljenja za odnose s javnošću MUP-a RS, rekla je "Nezavisnim" da su izvršeni pretresi na 29 lokacija na području grada Banjaluka, te na po jednoj u Mrkonjić Gradu i Kozarskoj Dubici. "Radi se o dugo pripremanoj i složenoj akciji, koja se sprovodi pod nadzorom Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka", naglasila je Miljanovićeva.


https://www.nezavisne.com/novosti/hroni ... iji/443667

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 25 Sep 2017, 10:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Nasrnuli ciglama na mladića u Boriku i polomili mu kosti lica

http://www.atvbl.com/nasrnuli-ciglama-n ... osti-lica/

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 25 Sep 2017, 10:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2014, 19:41
Postovi: 705
U posljednje vrijeme nesto se cesto desavaju takve stvari u boriku...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 25 Sep 2017, 15:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:42
Postovi: 876
U Nektar pab su po svemu sudeći počeli izlaziti problematični likovi, a Save Kovačevića je nalogičnija putanja ako ideš iz istog prema Centru, Mejdanu, i itd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 25 Sep 2017, 15:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
nektar pab? bivsa kastra? nije mi se tako ucinilo kada sam bio tamo poslednji put.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 25 Sep 2017, 15:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
http://blmojgrad.com/razbijao-po-kaficu-u-lazarevu/

Ђе је онај мрцина? Види, опет Кнежево!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 25 Sep 2017, 15:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
da daaaaa :D
a od kad je njegoseva ulica u dzakasu?!?!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 25 Sep 2017, 16:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
Mislim da znam tog T.Đ.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 25 Sep 2017, 18:04 
Svasta...sjetih se kada je u nekadasnjem knezu lik upao i bukvalno unistio cjeli kafic, kaze poslije nicega se nije sjecao...


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284 ... 361  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs