banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 18:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7212 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 361  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Crna hronika
PostPoslato: 11 Dec 2005, 15:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
10.12.2005.
Dupla tragedija
Dječak usmrtio mlađeg brata pa si pucao u glavu
Nezapamćena tragedija u malom mjestu Novakima kraj Ozlja, u kojoj je poginuo desetogodišnji Tomislav Jurina, a liječnici se još bore za život njegova brata, četrnaestogodišnjeg Kristijana, jučer je paralizirala cijeli kraj. Oko 10.30, nakon učenja pošli su se igrati u spavaćoj sobi roditelja, jedan s plinskim pištoljem, a drugi s pravim. Tada je stariji, Kristijan, u brata nehotično ispalio metak koji ga je pogodio u prsa. Vidjevši što se dogodilo, baka je krenula pozvati Hitnu pomoć, no Kristijan si je, shvativši što se dogodilo, ispalio metak u glavu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 17:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2004, 19:53
Postovi: 561
Slusala sam o tome nekidan na vijestima, strasno. kaze otac je imao dozvolu za oruzje, ali sta mu ta dozvola vrijedi kad je pistolj drzao u u nocnom ormaricu kraj kreveta. Koliko roditelj moze bit neodgovoran i glup kada ostavi vatreno oruzje na dohvat 4- i 10-godisnjem djetetu.

_________________
"Nema slučajnih građevina, izdvojenih iz ljudskog društva u kome su nikle, i njihovih potreba, želja i shvatanja kao što nema proizvoljnih linija i bezrazložnih oblika u neimarstvu."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 18:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
Kako samo svako moze imati djecu! :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 18:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2004, 19:53
Postovi: 561
upravo tako... koliko ljudi, koji bi bili sjajni roditelji ne mogu imati djecu, a neki nisu ni svjesni sta imaju, vec stvari uzimaju zdravo za gotovo :(

_________________
"Nema slučajnih građevina, izdvojenih iz ljudskog društva u kome su nikle, i njihovih potreba, želja i shvatanja kao što nema proizvoljnih linija i bezrazložnih oblika u neimarstvu."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 22:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Citiraj:
Sinove terao da siluju sestru

Jedan od drastičnih primera porodičnog nasilja je slučaj Ž.U. (40) iz Kragujevca, koji je osuđen na tri godine zatvora zato što je duže vreme maltretirao suprugu i četvoro dece. Sudija Zorica Đurić kaže da je ovaj kovač zaposlen u „Zastavi“, a koji važi za izuzetno dobrog i mirnog radnika, u svom domu zaveo pravi teror.
- Njega su policiji prijavila deca kada su pobegla od kuće. Žena, koja je u međuvremenu od nasilnika pobegla u Crnu Goru, na suđenju je rekla da ju je on seksualno zlostavljao tako što joj je u polni organ stavljao gumenog Paju Patka, dečju igračku, kako bi video „koliko može da stane“. Osim toga, njegovi „rekviziti“ bili su i drugi predmeti, među kojima je i drvena držalica od motike. Pre toga ju je omamljivao terajući je na silu da pije rakiju - kaže sudija Zorica Đurić.
Ž.U. je decu, sinove N. i D. noću budio i terao ih da igraju i pevaju, a onda ih tukao ako mu se njihova koreografija i melodije ne bi svidele. Njih i trećeg sina M. terao je da seksualno opšte sa sestrom A, inače njegovom ćerkom iz prvog braka. Kada su oni to odbijali, šamarao ih je, udarao pesnicama, kaišem ili palicom po glavi i telu. Primoravao ih je da jedu na silu, tako da je mišljenje Centra za socijalni rad u njegovom slučaju uvek bilo pozitivno, kao o ocu koju dobro brine o svojoj deci jer su bila uhranjena i dobro obučena! Istovremeno je sinove vezivao za šljivu i lozu u dvorištu, a onda im, za kaznu, povezivao kanapom polne organe kako satima ne bi smeli da se pomere.


i ovaj covjek je dobio 3 godine zatvora!!??

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2005, 23:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2004, 19:53
Postovi: 561
treba ga streljati

_________________
"Nema slučajnih građevina, izdvojenih iz ljudskog društva u kome su nikle, i njihovih potreba, želja i shvatanja kao što nema proizvoljnih linija i bezrazložnih oblika u neimarstvu."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 00:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5337
Lokacija: Wien, Österreich
ne treba ga streljati
treba ga ushtrojiti :drinking:

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 00:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2005, 23:54
Postovi: 694
Lokacija: Istok B.L.
i pustiti da izkrvari...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 00:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Dobro ljudi ovo nije tema o tome šta biste nekome uradili.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2005, 22:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
12.12.2005.
Tragedija na svadbi u Pakistanu
Četrdeset ljudi je poginulo, a 12 je povređeno, kada je slavljenik na jednom venčanju u pakistanskom gradu Lahoreu bacio petardu ispod autobusa u kome su se nalazili gosti, zapalivši rezervoar sa gorivom i pirotehnička sredstva koja su bila smeštena u vozilu, saopštila je lokalna policija. "Za nekoliko sekundi čitav autobus je bio zahvaćen plamenom i jedva da je iko mogao da se spase", izjavio je policajac Amir Zulfikar. On je rekao da je iz autobusa do sada izvučeno 40 tela, a da je najmanje 12 putnika povređeno. Veruje se da se u pretrpanom autobusu u trenutku nesreće nalazilo najmanje 70 ljudi. (Tanjug)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2005, 08:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2005, 23:54
Postovi: 694
Lokacija: Istok B.L.
Pakistan pa petarda ???
Mozda je u pitanju nesto drugo, kazu da nam se dragi Osama vucara po tim krajevima...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Dec 2005, 17:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
16.12.2005.
Ubio čoveka jer mu je gađao psa
Beogradska policija privela je juče istražnom sudiji maloletnog S. A. (17) iz Beograda zbog sumnje da je 12. decembra, u Ulici Topličin venac 19, na smrt pretukao Slobodana Babića (35), iz Železnika. Kako piše današnji Glas javnosti, maloletni S. A. priznao je juče policiji da je ubio Babića. On je izjavio da je bio ljut što je Babić gađao njegovog psa i da ga je zbog toga i napao. Istražni sudija za maloletnike odredio mu je posle saslušanja jednomesečni pritvor. Do sukoba je došlo kada je Babić u parku na Topličinom vencu kamenjem gađao psa kog je S. A. šetao, plašeći se da će ga napasti. Maloletnik ja tada izudarao Babića rukama i nogama po glavi, a zatim pobegao. Nesrećnog čoveka pronašli su prolaznici, koji su slučaj prijavili policiji. Babić je, inače, imao psihičkih problema i plašio se pasa, koje je u Železniku gađao kamenjem. Jedno vreme je radio, ali je zbog bolesti penzionisan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Dec 2005, 22:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
Jebote Vejderu, po tvojim postovima covjek bi rekao da si miran, "produhovljen" co'ek, ono, mislim, da malo gledas na ljepsu stranu zivota, a kad pogledam koje isjecke postavljas...

Vrli novi svjet, pa ova crna hronika, pa jos pun ku*ac toga... Daj covjece, k'o sto kazu Pajtonovci :

Olvejs luk to d brajt sajd of lajf... :drinking: 0X

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Dec 2005, 22:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5337
Lokacija: Wien, Österreich
Ako se ne varam i kod nas je neko pistoljem gadjao covjeka .zbog psa,pa ranio curu,slucajnu prolaznicu.Ali znate vec o cemu je rijec,ima na NID Pucnjava u Titanijumu.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Dec 2005, 13:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Pero_Bombas je napisao:
Jebote Vejderu, po tvojim postovima covjek bi rekao da si miran

Ja jesam dosta miran. Ove stvari koje iznosim me ne pogađaju nešto posebno. Iznosim ih da se malo vidi čega sve ima (sve više), a mogu biti i poučne.


Pero_Bombas je napisao:
Olvejs luk to d brajt sajd of lajf...


Slažem se :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Dec 2005, 21:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
Pa stavi nesto pozitivno, nesto sto je neko uradio, pa neka bude za primjer drugima...

Eto, npr. live 8 ove godine... To je revolucija!

A ako te ne pogadjaju, to onda ne valja... :wink:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jan 2006, 23:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
03.01.2006.
Udavio se dok je prosio devojku
Jedan Britanac se udavio dok je preplivavao reku ne bi li isprosio devojku. Pol Mekgregor i Ema Prisli zabavljali su se dve sedmice, ali ju je on za to vreme dva puta prosio. Pre nekoliko dana, dok su šetali obalom reke Trnta, Pol je Emi predložio da prepliva reku, na šta je ona rekla da nema šanse da on uspe u tome. „Šta ću dobiti kao nagradu ako uspem?”, upitao je on, na šta je ona odgovorila: „Udaću se za tebe.” Pol je istog trenutka skočio u hladnu vodu. Njegovi prijatelji kasnije su rekli da je bio odličan plivač, ali da je na sredini reke upao u snažne virove nabujale reke, koji su ga odvukli na dno. Devojka je odmah pozvala rečnu policiju, ali udvaraču nije bilo spasa. (FoNet)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jan 2006, 13:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Maj 2005, 21:02
Postovi: 1572
Vader je napisao:
03.01.2006.
Udavio se dok je prosio devojku
Jedan Britanac se udavio dok je preplivavao reku ne bi li isprosio devojku. Pol Mekgregor i Ema Prisli zabavljali su se dve sedmice, ali ju je on za to vreme dva puta prosio. Pre nekoliko dana, dok su šetali obalom reke Trnta, Pol je Emi predložio da prepliva reku, na šta je ona rekla da nema šanse da on uspe u tome. „Šta ću dobiti kao nagradu ako uspem?”, upitao je on, na šta je ona odgovorila: „Udaću se za tebe.” Pol je istog trenutka skočio u hladnu vodu. Njegovi prijatelji kasnije su rekli da je bio odličan plivač, ali da je na sredini reke upao u snažne virove nabujale reke, koji su ga odvukli na dno. Devojka je odmah pozvala rečnu policiju, ali udvaraču nije bilo spasa. (FoNet)


Nema sta, popravio se... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jan 2006, 15:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Jao, ljudi, koliko je sve ovo grozno, ja se smijem, ne znam ni sama zashto........ :lol: :lol: :lol: Valjda mi je Vader smijeshan...... Chovjeche, gdje nadje sve ove grozote?! Pretplatio se na Crnu hroniku?
On topic: onog oca shto je dobio samo 3 godine tvorzije bih sama sredila, ne bi vishe mogao s poda ustati........ Manijak odvratni....... :evil: :evil: :evil:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jan 2006, 10:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Zna li iko shta je sa onim psihopatom koji je do smrti silovao onu devojchicu Katarinu (3) iz Beograda ? Jedno vreme se oko toga dizala velika prashina, pa onda zatishje... E tom bih ja lichno presudio..

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7212 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 361  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs