banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326 ... 361  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 21 Dec 2018, 10:15 
Džontra je napisao:
Ja u njegovim godinama igrao Red Alert 2 i kontao to je vrhunac života, a ovaj ganja trebe, prijeti, a siguran sam da i cigare puši, što daje dodatni cool faktoe
Sad kad razmislim on u tim godinama radi gore navedeno, a ja skoro 20 godina stariji, jedino što se promjenilo je što sam Red Alert zamjenio Witcherom...


A pazi ovog...pusi vutru i jebe uciteljicu koja je ko zmaj...

https://9gag.com/gag/aA3xvD2


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 21 Dec 2018, 12:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
https://youtu.be/h7SpXGz-XOc

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 21 Dec 2018, 12:21 
mislio sam da ce opet biti my nigga...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 21 Dec 2018, 12:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Katastrofa...
https://www.atvbl.com/vijesti/srbija/to ... ideo-21-12


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 21 Dec 2018, 13:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Uh, sunce ti hebem! Gore nije moglo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 21 Dec 2018, 13:40 
A zla...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 23 Dec 2018, 15:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
https://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu ... zem/514734
I pretekla


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 28 Dec 2018, 10:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Mar 2004, 10:14
Postovi: 116
Lokacija: BL
ovo mi je upalo u oci

Spoiler:
BANJALUKA - Grupa psihologa, kandidata koji su se prijavili na konkurs u Okružnom sudu Banjaluka, tvrdi da je kandidatkinja koja je dobila posao primljena jer joj je majka poznata tužiteljka i da im je čudno da je upravo ona osvojila skoro maksimalan broj bodova.

"Zadnjeg dana jula dobijam odgovor s obrazloženjem da je za radno mjesto psiholog primljena kandidatkinja Sara Brković, koja je navodno uspjela dobiti 58 bodova od mogućih 60. Osvojiti 58 poena od 60 je nemoguće ako niste dobili pitanja, jer su toliko širok dijapazon znanja obuhvatila da je praktično nemoguće bilo znati ih do te mjere. Obrazložili su nam da se gledao i prosjek ocjena, koji uopšte nije bio naveden u konkursu, a ona se školovala na privatnom fakultetu", kaže za "Nezavisne" Danijela Mlađenović, diplomirani psiholog i jedna od nezadovoljnih koja nije prošla na konkursu za zapošljavanje.

Kada su nezadovoljni kandidati počeli da se raspituju ko je dobio posao, saznali su da je to kćerka tužiteljke.

"Da stvar bude nevjerovatna, saznajem prije nekoliko dana da je Sara Brković kćerka tužiteljke Svetlane Brković (zamjenica glavnog republičkog tužioca). Da li je to slučajnost", pita Mlađenovićeva.

Juče nismo uspjeli dobiti telefonski broj Sare Brković kako bismo čuli njen komentar, a u kancelariji tužiteljke se niko nije javljao na fiksni telefon.

Iz Okružnog suda Banjaluka demantuju navode nezadovoljnih kandidata i kažu da je sve urađeno po propisima.

"Kategorično tvrdim, što sve po potrebi mogu i argumentovati, da je navedena konkursna procedura u potpunosti izvršena sa svim relevantnim procedurama i da sam u okviru te procedure donijela rješenje o prijemu Sare Brković u radni odnos u ovaj sud", kazala je za "Nezavisne" Marija Aničić-Zgonjanin, predsjednica banjalučkog Okružnog suda.

Ona je naglasila da je navedeno rješenje dostavljeno svim kandidatima čije su prijave stigle na konkurs i da niko nije uložio žalbu protiv istog iako im je data pravna pouka u tom pravcu.

"U skladu s propisima o takovoj žalbi bi odlučivala predsjednica Suda jer ne postoji drugostepeni organ. Međutim, eventualno odbijanje takve žalbe daje podnosiocu pravo da protiv ovog suda podigne sudski spor pred nadležnim sudom", kazala je Aničić-Zgonjaninova.

Borislav Zeljić, jedan od kandidata, smatra da je konkurs bio farsa.

"Ovo je ipak mali grad i sve se sazna, ko je čije dijete. Znao sam doći i prije ovoga na neki konkurs i da mi ispred vrata neko od kandidata kaže 'nemoj se nervirati, ovo je za mene raspisano'", rekao je Zeljić.

Na pitanje zašto niko od kandidata nije podnio žalbu ako smatra da nije prošao najbolji kandidat, Zeljić i ostali kažu da znaju da ništa ne bi postigli time jer se sve i dešava u pravosudnoj ustanovi, već hoće putem medija da ukažu šta ih muči.

"Meni je sada najvažnije da odem negdje u inostranstvo, jer ne mogu više da živim u zemlji gdje kao diplomirani psiholog čistim tuđe stanove i kosim travu. Veoma sam nezadovoljan, imali smo mnogo kvalitetnijih kandidata, ali za njih nema posla", rekao je Zeljić.

Prema izvještaju Komisije za izbor, za posao je stiglo 40 prijava, a devet ih je u startu odbačeno zbog toga što nisu bile potpune. Na testiranje se nije odazvalo dvoje, tako da je na kraju pristupilo 29 kandidata.

Pismeni test je sadržavao 10 pitanja, a odgovor na svako pitanje bodovala je Komisije bodovima od jedan do pet, tako da je svaki kandidat mogao maksimalno dobiti 45. Na usmenom testiranju su imali šansu da osvoje još 15 bodova, koje je takođe davala Komisija.

Sara Brković osvojila je 58 bodova od mogućih 60. Ostali rangirani koji su prošli u drugi krug su imali od 30 do 57 bodova.

u vezi sa jucerasnjim danom
Spoiler:
Pripadnici Policijske uprave Banjaluke od utorka do danas uhapsili su pet osoba osumnjičenih da su napali policajce tokom protesta u centru Banjaluke.

Vijesti Republika Srpska Četvrtak, 27.12.2018. | 14:01



Prema nezvaničnim informacijama slobode su lišeni Borislav Zeljić (1976), Petar Perduv (1996), Rajko Topić (1958), Brane Milošević (1959) i Rade Šljivić (1977).

U PU Banjaluka rekli su da su slobode lišeni zbog sumnje da su napali i spriječavali policijske službenike, koji su obavljali službenu radnju 25. decembra na Trgu Krajine, a koji su pri obavljanju svoje dužnosti zadobili tjelesne povrede.

"Sumnjiče se da su 25. decembra na Trgu Krajine u Banjaluci, upotrebom fizičke snage, nanijeli povrede policijskim službenicima", navode iz policije.

Dodali su da sve dalje radnje u cilju dokumentovanja navedenih krivičnih djela, kao i identifikaciju drugih osoba koji se mogu dovestu u vezu sa ovim događajem, nastavljaju u koordinaciji i pod nadzorom tužilaštva.


btw boro je bio najstariji student te 2001 i jos uvijek zivi sa mamom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 28 Dec 2018, 10:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Koja je poenta rečenice da živi s mamom?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 28 Dec 2018, 10:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Mar 2004, 10:14
Postovi: 116
Lokacija: BL
pa antisocijalni stavovi i radnje
nosi dugu kosu,glasa za babu (prosipa bosnjacku politiku),i kladim se da je sutno drota samo zato da bi bio na 'vjestacenju' kod bivse kolegice
I znas da bio prosipao onu pricu ona dosla preko p do posla,a sad meni sudi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 28 Dec 2018, 10:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Apr 2013, 13:31
Postovi: 266
Rajko recimo po cijeli dan je sjedio pred seoskom prodavnicom i najkompetentniji za dati odgovor ko je koga jebao,ko se se nakrao u "rotas-u"," cajevcu"...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 31 Dec 2018, 10:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Kako je ovaj biser promakao... :lol:

Опљачкао пумпу у Теслићу маскиран у Дарта Вејдера

Citiraj:
Теслић - Славен Лазаревић (30) из Теслића ухапшен је због сумње да је маскиран у Дарта Вејдера опљачкао бензинску станицу “Нестро петрол” у улици Светог Саве у Теслићу, гдје је украо око 10.200 КМ.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 31 Dec 2018, 10:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Прочитала сам ово. Из Теслића, па напредан :lol:

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 04 Jan 2019, 12:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Budući da je Milošev dosije bio čist kao suza, po Lukavici se spekuliše da je on ubijen greškom, te da je meta napada mogao biti samo jedan od članova njegove porodice.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/re ... ala-poruka

Užas.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 14 Jan 2019, 17:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Troje poginulih, jedna djevojcica na aparatima, jedan momak na hirurgiji i jedan pusten kuci. Dvije odvojene saobracajne nesrece...
https://www.nezavisne.com/novosti/hroni ... ima/517626

Pa jebem mu mater, hocemo li se ikad dozvati pameti...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 14 Jan 2019, 20:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
I dok je to na BN udarna vijest, na ATV je proslava NG.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 15 Jan 2019, 01:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
shakal je napisao:


Citiraj:
​LJUBLJANA - Državljanin BiH Mervan Šljivar (38), koji ima i državljanstvo Slovenije, osuđen je u toj državi na 30 godina robije za ubistvo Nedžada Kličića (34) iz Cazina, poznatijeg kao krajiški Rambo, saznaju "Nezavisne".

Nedžadov otac Zaim Kličić bio je zadovoljan ovom prvostepenom presudom, a koja, inače, predstavlja najveću moguću kaznu koju propisuje slovenačko pravosuđe.

"Tih 30 godina zatvora je prikladna kazna, ali ako mene pitate, ja bih mu odrubio glavu", rekao je otac ubijenog Cazinjanina.

Šljivara je osudila Vesna Podjed, sudija Okružnog suda u Ljubljani, a u presudi se navodi da je zločin izvršen iz bezobzirne osvete.

"Ne postoje olakšavajuće okolnosti, a kazna je u skladu sa sudskom praksom u slučaju najtežih zločina", rekla je Podjedova.

Šljivar je u završnoj riječi pred sudom u Ljubljani tvrdio da nije kriv.

"Samo ću ovo reći - s ovim zločinom nemam apsolutno ništa", rekao je tada Mervan Šljivar.

Potpuno drugačije mišljenje tada su iznijeli Nedžadovi roditelji, Zaim i Safija. Otac je uzviknuo da nema sumnje u to ko je ubio Nedžada.

"Znamo tačno ko je krivac. Ovaj junak je bio glavni organizator. Ovaj kriminalac", rekao je ožalošćeni otac, gledajući u Šljivara.

Majka ubijenog muškarca je u hodniku ispred sudnice Šljivaru plačući dobacivala: "Ubica".

Za tužioca Dragicu Abrahamsberg u ovom slučaju sve je jasno kao dan.

"Osudite ga na 30 godina zatvora, za njega nema olakšavajućih okolnosti", rekla je tužiteljka tokom završnih riječi.

Sa druge strane, kako saznaju "Nezavisne", odbrana optuženog tvrdila je da protiv Šljivara nema dokaza, te zatražila da on bude oslobođen optužbi. Odbrana je najavila žalbu na ovu presudu.

Inače, krivično gonjenje Šljivara slovenačke vlasti preuzele su od bh. pravosuđa. U optužnici on je označen kao glavni krivac u slučaju ubistva u jednom kafiću, u noći 14. septembra 2014. godine, u Ostrošcu, kod Cazina.

Kako je navedeno u optužnici, dok je Kličić sjedio sam u loži u kafiću, pred lokal su sa Šljivarom stigli Haris Gredelj, Sabahudin Ikeljić, Dragan Pavlović i Mehmed Rekić, a bili su naoružani i maskirani. Većina ih je ušla u kafić.

Šljivar je tada, kako se navodi, stao pored Ramba, pretukao ga pištoljem, a zatim ga ustrijelio pucanjem u glavu.

Nakon ubistva, Šljivar je pobjegao u Sloveniju, dok su preostali osuđeni u BiH, gdje su priznali umiješanost ovaj slučaj.

Vrhovni sud FBiH Gredelja je osudio na šest godina i dva mjeseca zatvora. Rekić je dobio šest godina, a Ikeljić je osuđen na pet godina zatvora. Pavlović je po sporazumu o priznanju krivce osuđen na dvije godine i osam mjeseci.

Pred slovenačkim pravosuđem Šljivar je i na početku suđenja tvrdio da nije kriv.

"Danas pred vama stoji nevin čovjek, koji se nalazi u pritvoru skoro tri godine", rekao



Vezane vijesti: Rambo likvidiran zbog dugova prijatelja?;

Ranjen osumnjičeni za ubistvo Krajiškog Ramba;

Osumnjičeni za ubistvo Ramba pobjegli iz BiH?;

Potvrđena optužnica za ubistvo Krajiškog Ramba

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 15 Jan 2019, 01:32 
RIP nedzad rambo


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 15 Jan 2019, 01:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
RIP, tuga brt.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 15 Jan 2019, 01:48 
Džontra je napisao:
RIP, tuga brt.

x2


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326 ... 361  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs