banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 119 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Avg 2005, 17:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Chula sam za ovo, ali sad sam prvi put vidjela sliku jadne curice.... :cry: Koja su to govna, evo sad sam i babi pokazala sliku, pravo smo se razestile...... I prije sam htjela to dvoje da raskomadam, ali sad kad sam vidjela sliku, josh sam vishe pobjesnila.... Osudila bih oboje na smrt, shteta shto kod nas nema te kazne.... Ne zasluzuju da zive ni jedan trenutak, perverznjaci jedni odvratni! :drinking: :drinking: :drinking:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Avg 2005, 18:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Avg 2005, 09:10
Postovi: 449
Lokacija: Jacksonville,FL
Ma nas zakonski sistem je legenda legendi.

Ako progovoris i iznesez svoje misljenje moze neko da te ubije.
Ako ubijes covjeka mozes da dobijes maksimalu od 40 godina a ako otvoris koncetracioni logor i pobijes vise ljudi onda dobijes 8-15 godina zatvora.
Ako ubijes citav grad ljudi onda te proglase svecem i narodnim herojem.


Kontam ovo dvoje ce dobiti jedno 20-30 godina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Avg 2005, 18:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2003, 07:03
Postovi: 580
prvi put kad sam ovo procitala dusu sam svoju isplakala...

ovaj slucaj je podigao dosta prasine u srbiji, dosta ljudi se diglo da se uvede smrtna kazna, valjda je i skupstina trebala zasjedati o tome... moje licno misljenje je da je smrtna kazna malo za ovo...
inace, navodno postoje cvrsti dokazi da je mama jedini krivac, a da lik uopste nema udjela u tome...
ma sve to treba popaliti majku im izopachenu svima

_________________
So close that your hand, on my chest, is my hand.
So close, that when you close your eyes, I fall asleep.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Avg 2005, 21:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2005, 19:12
Postovi: 1454
Da,chula sam za ovu jadnu djevojchicu,ali i ja prvi put vidim sliku..stvarno grozno,nemam rijechi,..nisam znala da je imala samo 3 godine.. :(

_________________
Everyone in the world was programmed by the place they were born, hemmed in by their beliefs, but you had to at least try to grow your own brain.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Avg 2005, 14:38 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2003, 09:31
Postovi: 1130
Lokacija: Banjaluka
Mjesec dana se čeka analiza krvi?! Žalosno... :roll:

_________________
"Neće moći momčiću, neće moći jok - ja tamburu sviram a ti slušaš rok!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Avg 2005, 18:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2005, 19:12
Postovi: 1454
Pa da kod nas sve procedura..

_________________
Everyone in the world was programmed by the place they were born, hemmed in by their beliefs, but you had to at least try to grow your own brain.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Avg 2005, 20:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2004, 22:02
Postovi: 1336
Lokacija: selo veselo
ja bih takve na lomacu... i citav zivot u zatvoru je malo!
bog takvima ne moze da oprosti! :(

a bostech2000: puno pametujes, majke mi

_________________
Kad bih imao jednu malu, malenu kućicu.
Kad bih u njoj imao jedan mali tepih
I kad bi sve to bilo moje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Avg 2005, 09:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Bostech2000 je napisao:
Broj ubistava u Americi na 100,000 je 7 a broj ubistava u Srbiji je 12 na 100,000...pa ti racunaj sada.


Gdje iskopa taj nemoguci podatak? Jel u novinama "Manji broj ubistava u Americi nego u Srbiji"? :lol:

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Avg 2005, 09:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Avg 2005, 09:10
Postovi: 449
Lokacija: Jacksonville,FL
Zavod za statistiku Srbije i Zavod za statirsiku SAD.Drzavne ustanove koje se bave time PROFESIONALNO.

Ti previse gledas filmove i lose si upucen u zivot kad si odmah "pretpostavio" da je gore u USA u vezi kriminala.
Ako ti nije jasno malo,u USA zivi 300 miliona a Srbiji 7.5,procentualno vise ima ubistava po glavi stanovnika u Srbiji nego u Americi.

Ako ti se ne svidja informacija ti idi tuzi zavod za statistiku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Monstrumi
PostPoslato: 15 Nov 2010, 16:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2003, 14:00
Postovi: 1042
Lokacija: Selo
znam da je tema prestara da...ali istrazujem nesto...
Ako moze neko da se sjeti sta se tacno dogodilo?

_________________
Liberate Tutamet Ex Inferis
http://www.youtube.com/watch?v=HQjsYL3-pDU


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Monstrumi
PostPoslato: 15 Nov 2010, 17:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2010, 21:17
Postovi: 240
http://www.srbijanet.rs/tag/malisa%20jevtovic.html

Evo ti komplet, bilo je ponovljeno sudjenje, on je ponovo osudjen na 40, ona na 37. Oboje su mijenjali iskaze, ona se branila time da ju je on drogirao i da nije mogla da brani djevojcicu, on je tvrdio da je ona sve uradila i da je potpuno nevin.


Treba iskopirati tekst vijesti a ne samo link, nase portale vode amateri i arhiviranje je misaona imenica.

Opet, oboje ce izaci zivi iz zatvora, najvjerovatnije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Monstrumi
PostPoslato: 15 Nov 2010, 17:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Mislim da ne znam kakvu smrt da im smislim....možda ko Turci da ih žive nabijem na kolac pa da umiru u mukama tri dana :angry4:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Monstrumi
PostPoslato: 20 Okt 2014, 22:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
MONSTRUM Ovo je mladić koji je na smrt išutirao dvojicu beskućnika
Blic | 20. 10. 2014. - 12:31h | Komentara: 196

Objavljene su fotografije mladića koji je počinio dvostruko ubistvo, posle koga je Raška i dalje u šoku.
Slika
Tinejdžer Petar Tomić je počinio stravično dvostruko ubistvo, kada je na smrt išutirao dvojicu beskućnika Dragoslava Jeftića (70) iz Beograda i Denisa Penzela (45) iz Knića, šutirajući ih martinkama u glavu do smrti.



Tomić se na saslušanju u Višem sudu u Kraljevu branio ćutanjem. U policiji je rekao je policajcima da su ga “celo veče pratila dvojica muškaraca” i da je zbog toga na stanici napao dvojicu beskućnika, koje je brutalno ubio.



Inače, priča se da kao srednjoškolac Tomić nikada nije bio agresivan. Ali drastična promena se najverovatnije dogodila u poslednjih godinu dana, nakon završetka Srednje ekonomske škole. Retko ko ga je viđao. Katkad bi ga sretali u parku u centru Raške, gde bi sedeo sam na klupi, sa dugom kosom i obučen u crno.


Citiraj:
HOROR U RAŠKOJ Devetnaestogodišnji skinhed izmasakrirao dvoje beskućnika
RTS, Tanjug, B. V. | 15. 10. 2014. - 07:37h izmena vesti 16:42h | Komentara: 153

Rašku je noćas potresao zločin kakav žitelji ove varošice na Ibru ne pamte decenijama u nazad. Skinhed Petar Tomić (19) izmasakrirao je dvoje beskućnika Dragoslava Jeftića (70) iz Beograda i Denisa Penzela (45) iz Knića, šutirajući ih martinkama u glavu do smrti.

Slika
Stanica na kojoj se odigrao ovaj stravičan zločin

Zločin se dogodio u ranim jutarnjim časovima na autobuskoj stanici. Kako smo saznali, nesrećni ljudi spavali su na klupama pored perona, kada im je Tomić prišao i počeo da ih udara.



Da se nešto čudno dešava, prvo je primetio dežurni dispečer koji je čuo lomljavu stakla. Kada je izašao video je okrvavljenog ubicu koji pokušava da razbije izlog obližnjeg bifea kako bi došao do vode i sprao krv sa sebe.



Pozvao je policiju koja je uhapsila ubicu kod Domu zdravlja. Prilikom pokušaja privođenja policiji je pretio i rekao im da je naoružan, ali se to ispostavilo kao netačno.


Tinejdžer ubica se branio ćutanjem

Tragovi svireposti devetnaestogodišnjeg skinhedsa ostali su vidljivi nakon ubistva: lokva krvi, a na jednoj od klupa čak i delovi ljudskog mozga.



Jedan od ubijenih preminuo je na licu mesta, dok je drugi davao znake života kada je policija stigla. Međutim, umro je na putu za novopazarsku bolnicu.



Pretpostavlja se da su beskućnici u Rašku stigli zbog vašara koji je u utorak završen. Inače, jedan od beskućnika, Jeftić, je često boravio u ovoj varošici, a vlasnici i gosti lokalnih kafana ga znaju kao "dobrog dekicu koji nije bio agresivan i kojem su često poklanjali sitan novac, nudili mu hranu ili piće".



Drugi ubijeni Denis Penzel ranije zvao Slobodan Beljaković. Zašto je menjao ime i prezime nije poznato.



Ubica se pre par godina, sa porodicom, doselio iz Novog Pazara i nastanio u naselju Vlasovo. Bio je tih, povučen, a nedavno se pridružio grupi skinhedsa iz Beograda.



Nije imao policijski dosije, a nije bio poznat po učestvovanju u tučama ili drugim incidentima. Građani Raške često su ga mogli videti kako luta ulicama ili u mraku sedi sam u parku.



Nakon hapšenja, ubica se branio ćutanjem.


Citiraj:
islio sam da spavaju, a oni su se gušili u krvi
Nenad Božović | 18. 10. 2014. - 08:09h izmena vesti 08:09h | Foto: N. Kočović, N. B. | Komentara: 98

Radomiru Bukari, dispečeru koji je prijavio dvostrukog ubicu Petra Tomića (19), sledila se krv u žilama kada je video mrtve beskućnike.
Ubica je navodno policiji ispričao da su ga celo veče pratila dva muškarca i da je zato na autobuskoj stanici napao beskućnike Dragoslava Jeftića (70) i Denisa Penzela (45).

Bukara je policiju zvao misleći da neko na Autobuskoj stanici lomi stakla. Ispostavilo se da je tada Tomić ubijao Dragoslava Jeftića (70) i Denisa Penzela (45).


- Kada je policija došla, izašli smo napolje. Mislio sam da dvojica beskućnika spavaju. Čuli smo da jedan od njih krklja. Otišli smo do njih i ugledali lokve krvi i dvojicu muškaraca koji nepomično leže sa strašnim povredama - svedoči Bukara, dodajući da je video muškarca sa dugom kosom, za koga se ispostavilo da je ubica, kako odlazi preko mosta na Ibru.


Tomić se na saslušanju u Višem sudu u Kraljevu branio ćutanjem. U policiji je, međutim, bio pričljiv. Rekao je policajcima da su ga “celo veče pratila dvojica muškaraca” i da je zbog toga na stanici napao dvojicu beskućnika, koje je brutalno ubio.

Tuča: Park gde su se okupljali beskućnici

Inače, priča se da kao srednjoškolac Tomić nikada nije bio agresivan. Ali drastična promena se najverovatnije dogodila u poslednjih godinu dana, nakon završetka Srednje ekonomske škole. Retko ko ga je viđao. Katkad bi ga sretali u parku u centru Raške, gde bi sedeo sam na klupi, sa dugom kosom i obučen u crno.


- Samo je ćutao i posmatrao, uglavnom noću - rekle su nam devojke koje smo sreli u parku.


Profesori u Ekonomskoj školi u Raški ne mogu da veruju da je Petar počinio takav zločin. Bojana Veselinović, njegov razredni starešina, kaže da je Tomić u školi bio divan mladić.

- Vaspitan, miran, dobar đak, inteligentan, sa dobrim ocenama. Bio je povučen, nije išao na ekskurzije, a ni na maturi nije bio. Jednom sam videla kako hoda po ogradama i skače sa njih, i baš sam se uplašila. Pozvala sam njegove roditelje i majka mi je rekla da ne brinem, jer on to radi već neko vreme i da je spretan. Verujte, kada sam pročitala njegovo ime u novinama, morala sam da popijem tablete za smirenje – priča Bojana.


Da su se neke promene dogodile sa Petrom nakon škole, primetili su pojedini njegovi školski drugovi i o tome obavestili razrednu.


- Pozvali su me telefonom i pitali da li sam videla Petra skoro. Rekla sam da ga nisam viđala, a oni su mi pričali da drugačije izgleda - priča Bojana za “Blic”.



Majka ubice: Ovde ste nepoželjni

Policijski pretres: Kuća Tomića

Petrova Majka Violeta Tomić ispričala nam je juče da joj je policija rekla da je njen sin „počinio tu stravičnu stvar“. Vidno potresena, žena nije želela da priča o tome šta je prethodilo ubistvu niti da govori o svom sinu i njegovom ponašanju.
- Policija je pretresla kuću. Ne znam šta su odneli. Nisam bila kod kuće - rekla nam je majka i poručila da nismo poželjni na njihovom posedu. Posle toga nam je zalupila ulazna vrata.


Asocira me:
Slika

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Monstrumi
PostPoslato: 20 Okt 2014, 23:02 
Strasno...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Monstrumi
PostPoslato: 20 Okt 2014, 23:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Najcupaviji skinhead ikada


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Monstrumi
PostPoslato: 21 Okt 2014, 09:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
I meni je to prvo palo na pamet.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Monstrumi
PostPoslato: 21 Okt 2014, 09:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
Visak energije... Obavezno sluzenje vojnog roka je imalo svoje pluseve.
Vecinu ove nove omladine bih poslao u sumu da cijepaju drva koju godinu, ili da izvlace debla sa konjima.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Monstrumi
PostPoslato: 21 Okt 2014, 09:14 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Što sa konjima?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Monstrumi
PostPoslato: 21 Okt 2014, 09:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
I to sto kazes...

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Monstrumi
PostPoslato: 09 Jan 2015, 19:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Beba N.Z. stara 15 dana tragično je nastradala rano jutros, kada je otac B.Z. usled nervnog rastrojstva bacio kroz prozor stana na drugom spratu zgrade u Beogradu. U stanu su bili i majka bebe, kao i dvoje starije dece, devojčica od tri i po godine i dvogodišnji dečak.
Prozor odakle je otac navodno bacio svoje tek rođeno dete

Tragedija se dogodila oko 5.28 sati u Drinčićevoj ulici 9 u opštini Stari grad, a horor koji se odigrao u stanu, policiji je prijavio komšija.



Sumnja se da je otac devojčicu staru samo 15 dana usled nervnog rastrojstva bacio kroz prozor sa drugog sprata na dvorišnu stranu zgrade. Na licu mesta vidljivi su tragovi krvi, i policijskog uviđaja.



- Dobili smo poziv jutros oko 5.28 sati i javljeno je da je otac bacio devojčicu staru samo 15 dana kroz prozor sa trećeg sprata. Lekarska ekipa je, na žalost mogla samo da konstatuje smrt devojčice. Otac koji ima između 35 i 36 godina uz policijsku pratnju je prevezen u psihijatrijsku bolnicu "Dr Laza Lazarević" - kaže za "Blic" doktorka Nada Macura, portparol Hitne pomoći.



!!!!! UPOZORENJE Snimak sa mesta nesreće je uznemirujući, i sadrži scene krvi i nasilja koje bi mogle biti uznemirujuće nekim gledaocima:





Kako saznaje "Blic", osumnjičeni je živeo sa ženom sa kojom ima već dvoje dece, sina od dve i ćerkicu od tri i po godine. U trenutku tragedije i njih dvoje su bili u stanu, ali ih je majka čim se tragedija dogodila sakrila kod komšije.



Prema saznanjima "Blica" sa lica mesta, posle tragedije, policija je imala velike poteškoće da privede muškarca.



U policiji je rečeno da je pronađena beba na pločniku, kao i da se utvrđuju okolnosti pod kojima je došlo do nesreće.



Komšije kažu da je reč o veoma povučenoj porodici, da skoro uopšte nisu kontaktirali sa komšijama i da su se često svađali, a da je u svađama muž vodio "glavnu reč".


http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/525232 ... lo-u-stanu

:cry:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 119 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs