banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 18:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 26 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Jun 2005, 22:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Nov 2001, 01:00
Postovi: 291
Lokacija: Internet Kladionice
http://www.glassrpske.com/site/3366/default.aspx

ДУШЕВНИ БОЛЕСНИК УПAО У БAЊОЛУЧКИ БУТИК "ПAСAЖ"

ШИПКОМ ПРЕТУКАО ПРОДАВАЧИЦЕ

Полиција привела нападача. Према причи очевидаца И. Ш. је из "чиста мира" насрнуо на дјевојке и ударао их по глави и тијелу. Стабилно стање повријеђених

БAЊA ЛУКA - Двадесетдеветогодишњи И. Ш. из Бање Луке приведен је у петак због основане сумње да је у центру града металном шипком напао Драгану Романић и Љубицу Стрика.
Напад се догодио око 13 часова на вратима бутика "Пасаж" у улици Краља Петра Првог Карађорђевића гдје су несрећне дјевојке радиле. Незванично сазнајемо да је И. Ш. из "чиста мира" насрнуо на дјевојке и металном шипком дужине 50 центиметара тукао их по глави и тијелу. Полиција је брзо стигла на лице мјеста.
Портпарол бањолучког Центру јавне безбједности Раде Мутић каже да је полицији И. Ш. од раније познат као душевни болесник и деликвент који је већ био у затвору.
- Он је неурачунљив и требало је да иде на лијечење. Приликом информативног разговора сазнали смо да он има потврду да је неурачунљив, али да до сада није отишао на лијечење на психијатријску клинику - истиче Мутић.
Очевици тврде да се све догодило муњевитом брзином.
- Неколико тренутака прије напада видјеле смо И. Ш. када је трчећи прошао поред нашег салона, носећи неку шипку. Чуле сам јаук и када смо кренуле да видимо шта се догађа, на вратима се појавила дјевојка обливена крвљу - испричале су нам раднице фризерског салона "Мирјана" који је у близини бутика "Пасаж".
Раднице салона нерадо причају о гнусном нападу.


--------------------------------------------------------------------------------


СПAСИЛAЦ
Момак који је први "дотрчао" Драгани и Љубици у помоћ није желио да много прича са новинарима.
- Урадио сам оно што би сваки човјек урадио када види да је неко у невољи. Било па прошло, главно је да су њих двије живе - рекао је дотични Синиша.

--------------------------------------------------------------------------------
- Чим су примијетили шта се дешава у помоћ су дотрчала двојица момака који раде недалеко од нас. Послије дуже борбе успјели су да отму шипку од И. Ш. и да га савладају. Они су га и предали полицији - каже једна од радница фризерског салона "Мирјана" која је жељела да остане анонимна.
Према њеној причи, права је срећа што су младић видјели шта се дешава и реаговали, јер је И. Ш. наставио да удара једну од повријеђених дјевојака.
- Имам осјећај да би је тукао до смрти. Познајемо ми њега и од раније. Залази по локалима гдје су запослене дјевојке. Уђе у локал, провоцира, вријеђа али, колико знамо, никад није напао никога - кажу "фризерке" и додају да је сваки пут његов поступак исти. Дође одради свој "наступ" и оде.
Несрећне дјевојке су недуго послије напада хитно превезене у бањолучки Клинички центар гдје им је указана прва помоћ.
- Обје дјевојке су збринуте на неурохирургији. Тупим предметом су повријеђене у главу. Послије захвата, пребачене су у болесничке собе - рекао је портпарол Клиничког центра Бања Лука Марко Радоја.
Он је додао да је стање Драгане Романић и Љубице Стрика стабилно, али ће и даље бити под љекарским надзором, у случају компликација.

О. МAТAВУЉ




Црна хроника - 3.6.2005
http://www.glassrpske.com/site/3366/default.aspx

_________________
ONLINE KLADIONICE


Kladionica
Kladjenje na internetu
Novosti

Scommesse Online
Paris Sportifs


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jun 2005, 01:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Ma kod nas u BL ima masa umnih bolesnika (u pravom smislu rijeci) koji slobodno hodaju gradom.Ali nije ni cudo kad se vidi stanje u kom se nalazi psihijatrijska klinika. :mad:

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jun 2005, 02:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Ma, joj, malo je reci da je grad pun ludjaka... Jedno veche se ja vozila kuci, tj., hvala Bogu, mene su vozili.... I ide lik go golcat tu odmah kod Sindija kod Zelenog mosta... Bila je jesen ili chak zima, a on 'ladno hoda go i bos....... :roll: :roll: :roll: Ja sam umrla od straha.... Mada, ne vjerujem da bi taj ikoga napao, prije mislim da bi pobjegao.... Jadnik..... Al svejedno, bilo je oko 3-4 ujutro, a on go hoda, a nigdje zive dushe.... Da sam pjeshke naishla na njega, dobila bih srchani udar...!

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jun 2005, 08:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
Lisa_Simpson je napisao:
pjeshke naishla na njega, dobila bih srchani udar...!


sto ?? ko da nikada nisi vidjela golog covjeka :)

salim se ali ima jedna dogodovstina u njemackoj. jedan nas lik prica kako je cekajuci u redu u samoposluzi udje lik go ko od majke rodjen. samo nekek papuce na nogamas i uze sta treba i stade u red. ama niko ga nije ni primjetio :)

mozda to tako treba


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jun 2005, 09:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2003, 09:31
Postovi: 1130
Lokacija: Banjaluka
Ma divno prosto...
Uzgred kad sam išla u školu juče (zači 13:15) pored gimnazije je prošla hitna pomoć (btw. dva kombija). E sad ne znam da li su išli nekome u pomoć, ali su onako ladno pet minuta čekali na semaforu da se neki hibrid nakani skrenuti lijevo. Mislim, ako su išli tim djevojkama, zašto nisu upalili rotaciona ili neki tome sličan vrag pa da prođu na crveno i obiđu tog "vrsnog vozača"?!

_________________
"Neće moći momčiću, neće moći jok - ja tamburu sviram a ti slušaš rok!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jun 2005, 10:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
e nemos vjerovat'... :x

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jun 2005, 15:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
....a to je prijatelj(tako ga u naselju zovemo).... do prije par godina je bio fin momcic....skoro sam ga vidio da pokazuje srednji prst svakom ko prodje... svasta...

_________________
Pametni ljudi napravili da se gramofon okrece, a onaj di dzej... On njega zaustavlja!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jun 2005, 19:28 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2005, 09:34
Postovi: 731
Jel ima taj lik brkove??(ozbiljno pitam)

_________________
ovo je kratak tekst koji mozete da dodate vasim porukama.ogranicenje duzine je na 255 kara


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jun 2005, 01:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
zipp je napisao:
Jel ima taj lik brkove??(ozbiljno pitam)

E znam na kojeg mislish, taj hoda po Gospodskoj i gleda hoce li neko pogledati u njega da se potuche ili pokaze srednji prst... Tj. pokazuje srednji prst dok neko ne pogleda u njega. Ovaj shto je ishao go, mislim da nije taj... Chak vjerujem da je ovaj jadnichak pobjegao iz ludare. Jednom je mene i mog momka dok smo sjedili u autu startovala neka baka i pitala nas da li hocemo od nje da kupimo kishobran. Kishobrani su bili stari, a ona nam je trazila marku.... Meni je toliko bilo zao shto ja nisam imala par ada joj dam, ali kad sam je poslije 5 minuta vidjela da pushi i jede ispred one pekare na Mejdanu (ne Klas), shvatila sam da je i ona luda, da samo sheta po gradu u 3 ujutro... Ovaj grad je bukvalno prepun ludjaka... Meni je njih toliko zao... :cry:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jun 2005, 10:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2005, 09:34
Postovi: 731
Da mladji momak,brko....ha,ha da bas ima djakalu to je bruka..nego smijesno mi ,ja pitao ima li taj lik brkove kad ono ti sa svojim avatarom...e a brku niposto pogledati u oci,inace fajt.Najbolji je Drauf ,to je onaj lik sto s pivom kroz grad i uvijek se dere "OVO JE MOJ GRAD...."

_________________
ovo je kratak tekst koji mozete da dodate vasim porukama.ogranicenje duzine je na 255 kara


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jun 2005, 10:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
zipp je napisao:
Najbolji je Drauf ,to je onaj lik sto s pivom kroz grad i uvijek se dere "OVO JE MOJ GRAD...."
´
E toga znam i ja, a dodjem svega jedanput godisnje u BL, na par sati... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jun 2005, 14:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jan 2005, 14:44
Postovi: 1477
Lokacija: Banjaluka :(
pa na kraju, jel to onaj momak sa brcicima ili ne???
imala sam ja par bliskih susreta s istim.....

_________________
k,gnmnvmnmnbgvikj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jun 2005, 14:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2003, 09:31
Postovi: 1130
Lokacija: Banjaluka
Hm.... obično se klonim takvih hibrida... :-?

_________________
"Neće moći momčiću, neće moći jok - ja tamburu sviram a ti slušaš rok!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jun 2005, 16:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2003, 09:14
Postovi: 2011
Lokacija: underground & under
Lisa_Simpson je napisao:
Ma, joj, malo je reci da je grad pun ludjaka... Jedno veche se ja vozila kuci, tj., hvala Bogu, mene su vozili.... I ide lik go golcat tu odmah kod Sindija kod Zelenog mosta... Bila je jesen ili chak zima, a on 'ladno hoda go i bos....... :roll: :roll: :roll: Ja sam umrla od straha.... Mada, ne vjerujem da bi taj ikoga napao, prije mislim da bi pobjegao.... Jadnik..... Al svejedno, bilo je oko 3-4 ujutro, a on go hoda, a nigdje zive dushe.... Da sam pjeshke naishla na njega, dobila bih srchani udar...!


ma to si mene vidjela, izasao sam na prozor jer je muz dosao
nenajavljen kod zene :P :P

_________________
life style, stile without life


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jun 2005, 22:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
Leona je napisao:
zipp je napisao:
Najbolji je Drauf ,to je onaj lik sto s pivom kroz grad i uvijek se dere "OVO JE MOJ GRAD...."
´
E toga znam i ja, a dodjem svega jedanput godisnje u BL, na par sati... :D


...Rekorder...110 puta je do sada davao dorovoljno krv:) ne salim se... Inace je kapetan padobranaca...bio na Ruskom Ruletu kod Mace,i imenom i prezimenom Boris Testen, jedan od veselijih komsija iz naselja...



zipp je napisao:
Jel ima taj lik brkove??(ozbiljno pitam)


Da...ima paucinu od brkova i jako je blijed... a znam da je momak paranoid zivi(kad skontas kakva je terapija od hemije u njemu nije ni najmanje cudno)... inace kad ga pogledas u oci i nasmijes se, i on se nasmije...

_________________
Pametni ljudi napravili da se gramofon okrece, a onaj di dzej... On njega zaustavlja!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jun 2005, 22:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
...izvinjavam se zbog poznavanja ovakvih ljudi...ali ipak su zanimljiviji od
"poznatijih" faca...

_________________
Pametni ljudi napravili da se gramofon okrece, a onaj di dzej... On njega zaustavlja!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Jun 2005, 00:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Pod kljuc i nema druge.Dosta je vise budala po gradu.

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Jun 2005, 00:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
zipp je napisao:
nego smijesno mi ,ja pitao ima li taj lik brkove kad ono ti sa svojim avatarom...

Nije ovaj s mog avatara sigurno... :lol:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Jun 2005, 09:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Maj 2005, 19:34
Postovi: 162
Lokacija: fgbdfbb
ovo je super,znaci kad si neuracunljiv sve ti je oprosteno.......ludaci slobodno hodaju po gradu a vi ljudi ste sami krivi kad vas napadnu,covjek je neuracunljiv,sta se moze......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Jun 2005, 12:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2003, 11:26
Postovi: 2270
Lokacija: Vecito mrgudan!
sanda je napisao:
ovo je super,znaci kad si neuracunljiv sve ti je oprosteno.......ludaci slobodno hodaju po gradu a vi ljudi ste sami krivi kad vas napadnu,covjek je neuracunljiv,sta se moze...


Kao sto kad, na primer, uhvatis narkomana u kradji u svojoj radnji, policija dodje i kaze "ne mozemo mu nista, ima karticu da je registrovani narkoman" ...

_________________
"Gvozdje se beve dok je svatko, a kad nije svatko onda... kuvac..." - Kovenko


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 26 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs