banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 03:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 143 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Feb 2008, 13:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Bilo je tu još zanimljivih slučajeva, samo što se oni zataškavaju i skrivaju od javnosti. Recimo slučaj kada su vezali čovjeka za drvo i iživljavali se. Neki genije je izmislio da postoji akcija "Policajac u školi". I to je u redu, samo je postojao slučaj kada je policajac u školi postao "Diler u školi", ali to je pažljivo zataškano. Pa u slučaju Vukelić gdje zamjenik načelnika maltretira po nalogu kriminalca čovjeka koji je kasnije ubijen, samo i to je zataškano. Pa kad upadnu u klub u kojem je prosjek godina ispod 18. sa psima, pancirima i karabinima, kao da hapse Bin Ladena lično. Da ne govorim o standardnom bezobrazluku i iživljavanju tih seljačina. Pa jeste gledali juče izvještaj Amnesty international o stanju u zatvorima u BiH? Treba li da vam kažem kakvo je to stanje? Kad je bila frka na Tunjicama, pola zatvorenika koji izdržavaju kaznu hoda po Banjaluci i diluje drogu. :lol: :lol: :lol: U svakoj ćeliji po nekoliko mobilnih telefona i koliko hoćeš droge. A direktor zatvora ubire harač i bogati se. :lol: :lol: :lol: Kaže ministar nakon izvještaja Amnesty internationala kako oni grade novi blok nekog zatvora gdje će biti jedan zatvorenik po ćeliji i to je po evropskim normama. :lol: :lol: :lol: A što kaže Amnesty da čuvari redovno premlaćuju zatvorenike i da se toleriše ogroman stepen nasilja među samim zatvorenicima, ministra ne zanima, to nisu ljudi nego samo zatvorenici. Ali koga ovdje zanima šta kaže Amnesty, oni su stranci, dakle samim tim državni neprijatelji, špijuni i plaćenici. :lol: :lol: :lol:
Policija kao i zatvori nemaju nikakvu kontrolu, i kada se dese neki slučajevi gdje policija nešto zaebe a to nije rijetkost, sve se to zataškava i gura pod tepih. U ovom konkretnom slučaju ima različitih informacija, a razlog za to sigurno leži i u policiji jer oni ne žele da daju prave informacije.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 14:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2005, 10:15
Postovi: 1239
Lokacija: Wien / София / Banjaluka
Svakako da ima losih i dobrih policajaca, jebi ga, taj poziv privlaci i one koji u njemu vide put do brze zarade. Tako je i u dosta razvijenijim drzavama, dosta cesto se cita o brutalnosti policije. Pogledajte samo kako se u USA policija obracunava sa demonstrantima kada su neke antiglobalizacijske demonstracije. To je strava.

Ovo nase drustvance na forumu se skoro bez izuzetka polarizovalo na grupu koja opravdava mladice i grupu koja opravdava policajce a istina je negdje u sredini. ja cisto sumnjam da policajac koji u sred noci cuva zgradu suda ima neke veze jer da ih ima ne bi tu gulio svoje radne dane. A i ova "nevinasca" su cvjecke, cetvorica na jednog, hrabro, nema sta!

Kada sve saberem i oduzmem, ukoliko su stvarno prvi udarili policajca koji ih je razvadjao zasluzili su batine koje bi dobili i u vecini zapadnih demokratija. Ali tamo bi pored batina dobili i zatvor jer se napadi na policiju najostrije kaznjavaju i prekomjernu upotrebu sile je tesko dokazati. Ako si momcina i nasrnuo si na policiju nemoj kukati po novinama kako su te bez razloga istukli. Kako samo mene nikada policajac nije udario ili slicno za zaustavili su me x puta u zadnjih 10 godina i bio sam prisutan kod x racija u nasim kafanama.
poz.

P.S. znam da su pomenuti i drugi slucajevi gdje je bilo policijskog maltretiranja i slicno ali nije mi bila namjera da generalizujem te sam se ogranicio samo na ovaj slucaj.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 14:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
the_grunf je napisao:
Kada sve saberem i oduzmem, ukoliko su stvarno prvi udarili policajca koji ih je razvadjao zasluzili su batine koje bi dobili i u vecini zapadnih demokratija. Ali tamo bi pored batina dobili i zatvor jer se napadi na policiju najostrije kaznjavaju i prekomjernu upotrebu sile je tesko dokazati. Ako si momcina i nasrnuo si na policiju nemoj kukati po novinama kako su te bez razloga istukli.
poz.


Zašto su zaslužili da njih desetorica brutalno pretuku dvojicu? Trebali su dobiti lisice na ruke i krivičnu prijavu što će i dobiti i mjesec dva robije zbog napada na policajca. Tih par mjeseci je kazna za to. A nije to što se njih desetorica iživljava na njima. I to sve pod uslovom da su oni prvi napali policajce, što još uvijek ne znamo da li je istina. Naravno da će policija tvrditi da je tako, ali to i jeste taj problem što se njima uvijek gleda kroz prste i vjeruje bez preispitivanja. Ko je mogao u toj gužvi vidjeti ko je koga prvi? Ali vjerovaće se drotu da su eto ti zlikovci njega prvi napali.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 15:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2005, 10:15
Postovi: 1239
Lokacija: Wien / София / Banjaluka
Vrijednosni, tj. u ovom slucaju kazneni sistem nam je drugaciji. Da smo u nekoj islamskoj (hvala bogu nismo) serijatskoj zemlji vjerovatno bi im odrapili javno bicevanje ili tako nesto. U Singapuru bi dobili bar 5 godina zatvora, ako ne i vise. U USA bi dobili jako fine batine i zatvor nakon toga, a mozda bi bilo i upucanih 8) . Po meni, ukoliko je policajac napadnut imao je pravo da zatrazi pomoc i imali su pravo da ih urazume. Sunce mu, kad sam bio klinac dobijao sam batine nekada od roditelja za neke nestakluke a harambase se drznule napasti i policajca nakon sto su nekog nesretnika zaskocili.
Sa druge strane, pitanje je i koliko su oni batina dobili. Posto mislim da su vecinu price srocili da pas sa maslom ne bi pojeo isto pretpostavljam i za nivo tjelesnih povreda.

Evo samo za ilustraciju jedan zanimljiv slucaj. Moj kum sa prijateljem izisao vani negdje prosle godine i pijane ih u autu zaustavi policija. Tu oni duvaju i krene neka prepirka izmedju policajca i kumovog prijatelja i ovaj policajca posalje u pm (harambasa) a policajac njemu samarcinu. Na to ovaj policajca sakom u glavu i ovi ih uhapse i odvedu u cjb. Izvukla ih stara tog idiota koja radi u cjb-u, zena u 4 ujutro u ogrtacu dosla u stanicu, nije znala sta se desava.
Ovo je samo primjer da nisu ni svi drotovi ekstremno nasiln.

p.s. naravno da ce se vjerovati drotu jer je on neko ko po difaultu sprovodi zakon i pridrzava se istog. Po meni je to izbor manjeg izmedju dva zla, tj. da se po difaultu vjeruje okrivljenom.

poz.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 16:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36444
Ovo hocete:

Citiraj:
БАЊАЛУКА, 8.фебруар-У Соколском дому у Бањалуци рано јутрос дошло је до међусобног обрачуна и пуцњаве из ватреног оружја у којој су, према непотврђеним информацијама, рањена два лица.

Једно лице,чији су иницијали С.М.око шест часова примљено је на хирургију бањалучког Клиничког центра, с повредама из ватреног оружја. О овом догађају ЦЈБ још се није огласио, с образложењем да је истрага у току.


http://www.rtrs.tv


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 16:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2007, 12:36
Postovi: 1708
Lokacija: NBg,Нова Ва`ош,
:cry: ..Sta se desava sa BL...?

_________________
We are the knights who say Ni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 16:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Sassy je napisao:
:cry: ..Sta se desava sa BL...?


Znas kako ide ona pesma: Postali smo metropola, pa je domacih lopova sve vise i vise...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 16:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Mala bara puna krokodila

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 17:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2007, 12:57
Postovi: 165
Lokacija: BL, Caire
upucan je valjda DJ u nogu...sreca pa je hirurgija samo preko ulice...


vezano za prethodni slucaj sa "junacima", da su oni njih brutalno pretukli nebi oni odmah sutradan pjevali po medijima. uz to to su dva klosara koji su se jos `90-ih tukli u music hall-u onako kolektivno 1 vs 10...

BRUTALNO je ono sto se nazalost desilo u susjednoj CRO skoro kad je momak od 17 godina bio u komi 3 dana i preminuo nakon udarca drota u glavu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 20:38 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Feb 2008, 02:17
Postovi: 826
Citiraj:
Zašto su zaslužili da njih desetorica brutalno pretuku dvojicu? Trebali su dobiti lisice na ruke i krivičnu prijavu što će i dobiti i mjesec dva robije zbog napada na policajca. Tih par mjeseci je kazna za to. A nije to što se njih desetorica iživljava na njima. I to sve pod uslovom da su oni prvi napali policajce, što još uvijek ne znamo da li je istina.


Ja ne zauzimam strane, ali ako ti policajac kaže da ćutiš i ležiš na zemlji onda to i uradi. Nemoj se praviti faca pa vikati i zajebavati ih.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 21:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36444
Samo bih volio da vidim koliko bi vas koji branite ove ,,njuske,, stalo u odbranu nekog slucajnog prolaznika kojeg bi ovakvi likovi negdje napali? Hmmm, niko... Svi bi okrenuli glave, jel da?

A vidite li da malo, sasvim malo nedostaje da svakojaka bagra krene napadati na sred ulice neduzan narod?!? E sad sa bagrom mozes samo batinama, a kako se ni Sassy, ni fantomacan nece batinjati onda to mora neko za njih, a to je Policija.

I jos nesto, nad Policijom, mi gradjani, imamo kakvu-takvu mogucnost kontrole, nad bandama apsolutno nikakvu.

I neka mi neko objasni mogucnost gdje je 20-tak policajaca u dokonosti jedne veceri zajednicki odlucila istabanati prvog prolaznika... Glupost.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 21:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Eto ti gore primjer što je naveo Rakun. Možda ih nije bilo 20 nego 2, 3, u čemu je razlika? Pa onaj što je čovjeka vezao za drvo i iživljavao se.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 21:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Да. Не знам које су околности биле, и иако не волим милицију зато што им је смисао поготово у саобраћају више да наплаћују него да побољшавају безбједност, као што каже Д њу стејтсмен већином би требало да је милиција ту да заштити иако имамо слушајева корупције у милицији као и политичке орјентисаности рецимо штићење политичара за које се тврди да су организовали убиство Вукелића и неких мафија, али то је нормално јер их они плаћају мада неби требало бити нормално и у нормалним земљама то није нормално. Када су обични људи у питању смисао милиције је прво да напуни буџет како би имали плату и они и политичари, па тек на другом мјесту им је оно због чега би требали да постоје а то је безбједност грађана.
Иако је далеко боље него у СДС овом систему кад је милиција била практично приватна, још смо далеко од праве сврхе којој служи милиција. Рецимо у ЕУ милиција ће вам у 90 посто случајева дати опомену или савјет са великом љубазношћу, док ће код нас у 90 посто случајева тражити паре. То говори све. Али какав народ корумпиран таква и милиција.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 21:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Citiraj:
Slučaj se desio 15. februara prošle godine, kad je Banjalučanina Tedu Dukića, dok se vozio svojom vektrom, zaustavila policijska patrola. Prema njegovim riječima, jedan policajac otvorio je vrata automobila i ne pitajući ga za ime prislonio pištolj na glavu, a potom izvukao napolje.

`Počeo je da me udara, psujući mi majku. Nakon toga me je svezao za drvo i nastavio da tuče. Nakon dvadesetak minuta rekli su da je u pitanju greška i pustili su me kući`, kazao je Dukić.

Unutrašnja kontrola MUP-a RS utvrdila je da su njegovi navodi istiniti, a policajac batinaš suspendovan je na svega nekoliko mjeseci. Još gore, ovo je drugi sličan incident u biografiji suspendovanog policajca.đ
...
Aldin Čamo, registrovani narkoman i osuđivani provalnik, brutalno je isprebijan u Sarajevu jer je jedan policajac, ko zna iz kog razloga, bio ubijeđen da mu je baš on ukrao pancirni prsluk iz automobila. Videosnimak je, najblaže rečeno, šokantan: trojica policajaca sarajevske Policijske stanice Centar skidaju ga golog, gaze nogama, šibaju pendrecima, šakama, čim god stignu... I sve to jer su vjerovali da je ukrao jedan prsluk!

Skandalozni snimak, snimljen mobitelom jednog od policajaca, objavljen je na Internetu, što je policiju primoralo da suspenduje trojicu osumnjičenih policajaca i pokrene krivični postupak. Da snimak kojim slučajem nije dospio u javnost, malo je vjerovatno da bi iko čuo za ovaj skandal, a ovakvi slučajevi i po samoj policijskoj statistici nisu rijetkost, kako bi se možda dalo pomisliti.

Ovaj slučaj skrenuo je pažnju na brojne slične primjedbe građana o navodnoj policijskoj brutalnosti, koja ne dospijeva baš svaki put na stranice crne hronike i koja, po pravilu, ostaju sitnim slovima zapisana u policijskim evidencijama.

Batinaši su još u policijskim redovima, vidljivo je iz brojnih žalbi, mada policija tvrdi da čini sve što je u njenoj moći da ih bude sve manje.


http://www.nezavisne.com/vijesti.php?meni=6&vijest=5981

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 23:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2006, 09:59
Postovi: 487
Lokacija: Бања Лука, Републикa Српска
The_new_Statesman je napisao:
Samo bih volio da vidim koliko bi vas koji branite ove ,,njuske,, stalo u odbranu nekog slucajnog prolaznika kojeg bi ovakvi likovi negdje napali? Hmmm, niko... Svi bi okrenuli glave, jel da?

A vidite li da malo, sasvim malo nedostaje da svakojaka bagra krene napadati na sred ulice neduzan narod?!? E sad sa bagrom mozes samo batinama, a kako se ni Sassy, ni fantomacan nece batinjati onda to mora neko za njih, a to je Policija.

I jos nesto, nad Policijom, mi gradjani, imamo kakvu-takvu mogucnost kontrole, nad bandama apsolutno nikakvu.

I neka mi neko objasni mogucnost gdje je 20-tak policajaca u dokonosti jedne veceri zajednicki odlucila istabanati prvog prolaznika... Glupost.


Opet vi svi zajedno brkate pojmove.......
Ako su pravili gluposti, tukli se, "narušavali javni red i mir", i policajac ih pokuša zaustaviti, oni ga udare, on zovne pojačanje, stave im lisice puknu im koju plesku,odvedu ih u stanicu i sve je u redu.... To nema šta..... Ali morate napraviti razliku izmedju privodjenja i prebijanja, a to malo koji drot moze. Jbga vjerovatno se zanesu pa te nastave šutati dok si sa lisicama i na podu..... Poenta je da su se previše osilili. Ne znam mozda stariji članovi foruma pamte još komunističku miliciju pa su navikli, i ova im je preblaga. Al za nas mladje generacije premlaćivanje od strane policije zbog ničega nije prihvatljivo.......

_________________
.... поносни потомак истребљене врсте.......
http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?p=16864


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2008, 00:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
vim je napisao:
Да. Не знам које су околности биле, и иако не волим милицију зато што им је смисао поготово у саобраћају више да наплаћују него да побољшавају безбједност, као што каже Д њу стејтсмен већином би требало да је милиција ту да заштити иако имамо слушајева корупције у милицији као и политичке орјентисаности рецимо штићење политичара за које се тврди да су организовали убиство Вукелића и неких мафија, али то је нормално јер их они плаћају мада неби требало бити нормално и у нормалним земљама то није нормално.

Ne, mi placamo i jedne i druge - i policiju i foteljase...
I da nama nije normalno da oni ne rade svoj posao, a primaju plate - ovoga ne bi ni bilo.
Ali nama je to normalno, da jedan drot ne radi svoj posao, zloupotrebljava svoj polozaj, da se bavi kriminalnim radnjama...a kao nagradu za sve to ima redovnu platu, sve privilegije, te benificirani radni staz s kojim je vec sa cetrdeset i kojom godinicom u penziji i opet na teret nama koji radimo i placamo...

Sto se tice ovog slucaja - nisu platili ceh u pekari, pa su malo mlatili grupno nekog, pa su bili bezobrazni prema policiji, pa su bili nasilni prema policiji - i dobili su sto su trazili.
Mislim da su kazne propisane zakonom preblage uopsteno govoreci.
Polomis nekoga i nikom nista, silujes i dobijes 2-3 godine, ubijes i dobijes 3-4 godine...
I onda lezis i imas sve placeno od tog istog naroda kojeg si zlostavljao, pa imas slobodne vikende u zatvoru ( a koliko radnih ljudi se obradovalo ovom novom zakonu o zabrani rada nedeljom da bi ugledali svijetlost slobodnog dana )...

Za slobodu jesam sve dok postujes pravila i ne ugrozavas nikoga.
Ali kad zlocinac prekrsi prava drugog covjeka na normalan zivot nisam bas meka srca kad se nakon toga sam poziva naneka svoja prava...e pa ubijajuci druge ljude okolo izgubio si neka svoja prava druskane...
Tako i ovi - onog trenutka kad si udario uniformisano lice prvi izgubio si neka svoja prava...
Da ih drotovi nisu malo mlatnuli - sutra bi se k*rcili kako su lupali drotove, a ovi im nisu smjeli nista jer su na duznosti...i onda bi ubrzo opet nasrnuli na uniformisana lica, ljude koji samo rade svoj posao...
A da ih drotovi nisu bas isprebijali jasno pokazuje i cinjenica da majka nije ni znala sta se desilo - kako kaze krili su od nje jer ima slabo srce...

Nisam za to da policija maltretira klince, ali nisam ni za to da neki samo zato sto su maloljetni maltretiraju sve okolo, susjede, prolaznike i policiju - bez kazne...

_________________
Slika

sportski magazin

Bestija NeOpravljiva!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2008, 00:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Duffman je napisao:
Ne znam mozda stariji članovi foruma pamte još komunističku miliciju pa su navikli, i ova im je preblaga.
Al za nas mladje generacije premlaćivanje od strane policije zbog ničega nije prihvatljivo.......

Bilo bi nam svima mnogo bolje i ljepse kad za vas mlade generacije ne bi bilo prihvatljivo kretensko ponasanje i drcnost prema roditeljima, komsijama, prolaznicima, nastavnicima, policiji...
Svi se samo busate u prsa i trazite neka prava, ali sa pravima ide i odgovornost, koju je malo ko od 'busadzija' spreman prihvatiti.

Nisam za to da policija pendreci koga stigne, ali cisto sumnjam da bi bilo produktivno da pljackase banke pokusavaju zaustaviti bacajuci tratincice na njih i tepajuci im. :-?
Nasilje i broj zlocina se povecao - policija se mora prilagoditi tome.

Mene da manijak napadne - branila bih se svim sredstvima, sta god da dohvatim...
Ako policajca neko napadne u potpunosti ga podrzavam da se brani kako zna i moze i cim stigne...sve dok potpuno onesposobi protivnika...
Ako neces da zavrsis sa hemijskom u oku rjesenje je vrlo jednostavno - ne nasrci na ljude okolo...
A grad je pun svakakvih psihopata...radim sa trudnicom koja je morala guliti uz stepenice zbog kretena...sta onda ja mogu ocekivati kad nemaju srca ni prema trudnoj zeni, kakvu ljudskost i samilost uopste ocekivati od nasilnika i psihopate, da imaju ljudskosti ne bi ni bili to sto jesu...

_________________
Slika

sportski magazin

Bestija NeOpravljiva!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2008, 01:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2005, 10:15
Postovi: 1239
Lokacija: Wien / София / Banjaluka
Sada se sjetih onog policajca u BG-u kome su navijaci pokusali staviti zapaljenu baklju u usta. Citam da je
cova skroz psihicki otisao.

Citiraj:
Opet vi svi zajedno brkate pojmove.......
Ako su pravili gluposti, tukli se, "narušavali javni red i mir", i policajac ih pokuša zaustaviti, oni ga udare, on zovne pojačanje, stave im lisice puknu im koju plesku,odvedu ih u stanicu i sve je u redu


Ovo u slucaju da se harambase ne opiru hapsenju. A i izrazio sam sumnju da su ih toliko premlatili jer po njihovim rijecima oni su samo jeli picu ispred pekare i odjednom se 10 policajaca ustremilo prema njima :) :)

Vjerovatnije ce biti da su bili malo pijani, mozda i naduvani, dobili malo batina (zasluzeno) i zaradili krivicnu prijavu. E ujutro nasli nekog novinara preko veze ili a male pare i udri pricu koja ce im biti alibi na sudu. "Mi jeli picu kad se stvori 10 pajkana i krenuse da nas mlataraju, a posebno kad prodavacica rece da nismo platili picu" :cat:

Ako se budu drzali tog alibija mozda ih posalju na psihijatrijsko posmatranje :D :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2008, 01:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
Sjećam se da sam jedno veče prošao kroz tu ulicu i da sam vidio jedan razbijen izlog na jednom butiku!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2008, 02:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
the_grunf je napisao:
Sada se sjetih onog policajca u BG-u kome su navijaci pokusali staviti zapaljenu baklju u usta. Citam da je
cova skroz psihicki otisao.

Citiraj:
Opet vi svi zajedno brkate pojmove.......
Ako su pravili gluposti, tukli se, "narušavali javni red i mir", i policajac ih pokuša zaustaviti, oni ga udare, on zovne pojačanje, stave im lisice puknu im koju plesku,odvedu ih u stanicu i sve je u redu


Ovo u slucaju da se harambase ne opiru hapsenju. A i izrazio sam sumnju da su ih toliko premlatili jer po njihovim rijecima oni su samo jeli picu ispred pekare i odjednom se 10 policajaca ustremilo prema njima :) :)

Vjerovatnije ce biti da su bili malo pijani, mozda i naduvani, dobili malo batina (zasluzeno) i zaradili krivicnu prijavu. E ujutro nasli nekog novinara preko veze ili a male pare i udri pricu koja ce im biti alibi na sudu. "Mi jeli picu kad se stvori 10 pajkana i krenuse da nas mlataraju, a posebno kad prodavacica rece da nismo platili picu" :cat:

Ako se budu drzali tog alibija mozda ih posalju na psihijatrijsko posmatranje :D :D


Lakše se držati slučaja o kome se ne znaju svi detalji pa se da špekulisati šta se desilo. Naveo sam gore dva slučaja gdje su životinje bez razloga pretukle dva čovjeka i sve je dokazano i dobili su suspenzije na nekoliko mjeseci. Ovi iz Sarajeva su čak i snimali sve i postavili na net. To je u redu?
Znači ipak postoje životinje u uniformama i to se dešava. I to mnogo češće nego što se sazna u javnosti jer se to sve zataškava.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 143 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs