banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Jun 2024, 21:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 41 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Jun 2009, 16:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
u pravu si za to da je toliko tuznih slucajeva za koje javnost ne zna,a isto su vredna. ali daj coveec malo postovanja i malo spusti gard. iz cista mira iznapadas ljude, a nema potrebe...

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 16:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 23:07
Postovi: 763
Koga sam napao? Tebe? Ljude? Samo pišem ono što svi znaju, sistem vrijednosti je totalno postavljen naopačke...

_________________
In My Life, There Was So Much Anger
Still I Have No Regrets
Just Like You, I Was Such A Rebel
So Dance Your Own Dance, And Never Forget!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 16:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
cini mi se da su ti postovi u poslednje vreme dosta ostri!

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 16:12 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 23:07
Postovi: 763
veverushka je napisao:
cini mi se da su ti postovi u poslednje vreme dosta ostri!


Kako nema Z_M-a počela si prolupavati, vraćaj ga pod hitno ovamo, kako znaš i umiješ, dozvoljeno ti je i sexualno da ga iskoristiš!

_________________
In My Life, There Was So Much Anger
Still I Have No Regrets
Just Like You, I Was Such A Rebel
So Dance Your Own Dance, And Never Forget!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 16:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
socialbug je napisao:
veverushka je napisao:
cini mi se da su ti postovi u poslednje vreme dosta ostri!


Kako nema Z_M-a počela si prolupavati, vraćaj ga pod hitno ovamo, kako znaš i umiješ, dozvoljeno ti je i sexualno da ga iskoristiš!



drugim recima, gresim u konstataciji?

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 16:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 23:07
Postovi: 763
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol:

_________________
In My Life, There Was So Much Anger
Still I Have No Regrets
Just Like You, I Was Such A Rebel
So Dance Your Own Dance, And Never Forget!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 16:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
drago mi je! :D

a kakve veze z_m ima sa mnom?

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 16:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 23:07
Postovi: 763
Slika

:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
In My Life, There Was So Much Anger
Still I Have No Regrets
Just Like You, I Was Such A Rebel
So Dance Your Own Dance, And Never Forget!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 16:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
veverushka je napisao:
vuce, kad budes imao decu videces. tako malo dete ne mozes da pustis da po kuci hoda samo... zato je neko od roditelja uvek tu


Dijete je imalo 4g. i svaku tvoju nepaznju ce iskoristiti a to mozes sprijeciti jedino ako ga vezes
Od takvog dijeteta o kakvom ti pises samo debilcinu (ne debile) mozes stvoriti, dijete mora pasti udariti se razbiti koljeno... Sposoban covijek nezgodno padne pa nastradaa kamo li dijete
nesrece su sastavni dio zivota kakve god i kome god da se dogode.

veverushka je napisao:
nisam ni rekla da se takve stvari cesto desavaju, ali, dete isto tako moze da udari o cosak stola ili cega vec, ili da padne sa stolice i pogine. ja koliko znam, mene keva nikada nije samu ostavljala.


Naravno izbacuj stolove i stolice iz kuce :confused2:

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 16:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
Vuk_samotnjak je napisao:
veverushka je napisao:
vuce, kad budes imao decu videces. tako malo dete ne mozes da pustis da po kuci hoda samo... zato je neko od roditelja uvek tu


Dijete je imalo 4g. i svaku tvoju nepaznju ce iskoristiti a to mozes sprijeciti jedino ako ga vezes
Od takvog dijeteta o kakvom ti pises samo debilcinu (ne debile) mozes stvoriti, dijete mora pasti udariti se razbiti koljeno... Sposoban covijek nezgodno padne pa nastradaa kamo li dijete
nesrece su sastavni dio zivota kakve god i kome god da se dogode.

veverushka je napisao:
nisam ni rekla da se takve stvari cesto desavaju, ali, dete isto tako moze da udari o cosak stola ili cega vec, ili da padne sa stolice i pogine. ja koliko znam, mene keva nikada nije samu ostavljala.


Naravno izbacuj stolove i stolice iz kuce :confused2:



znala sam da si u nekim stvarima ogranicen, ali da si tolika bukva od coveka... nisam znala.

ja nisam rekla da treba sve izbaciti iz kuce, ali konkretno u ovom slucaju, roditelj mora da bude jako oprezan i da ne zaboravi da zakljuca teretanu. hajde ti slucajno zaboravi da iskljucis sporet, ili da zatvoris balkonska vrata!

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 16:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
veverushka je napisao:
znala sam da si u nekim stvarima ogranicen, ali da si tolika bukva od coveka... nisam znala.

Ovo necu komentarisati :confused2:
veverushka je napisao:
ja nisam rekla da treba sve izbaciti iz kuce, ali konkretno u ovom slucaju, roditelj mora da bude jako oprezan i da ne zaboravi da zakljuca teretanu. hajde ti slucajno zaboravi da iskljucis sporet, ili da zatvoris balkonska vrata!


Koliko god ti bila oprezna dijete te vise vreba jedino ako mu ne utjeras strah u kosti pa na jednom mjestu sijedi dok ti okreces pile u rerni, otvaras vrata, ides u WC...

Nesrece su sastavni dio zivota kakve god i kome god da se dogode.

To kad shvatis lakse ces zivjeti i prezivljavati neke stvari

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 16:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
"...u svetu postoji jedno carstvo...
...u njemu je sve lepo,
u njemu je sve nežno..."
:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 16:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
nesrece jesu sastavni deo zivota, ali ovakve nesrece se nikad ne prebole. a kad sam rekla za cuvanje deteta, to zavisi i od velicine prostora (kuce, stana...) a on ima vilu i ne verujem ad se teretana nalazi odmah pored dnevne sobe ili cega vec... e zato me iznenadilo otkud dete u teretani.

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 17:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
veverushka je napisao:
nesrece jesu sastavni deo zivota, ali ovakve nesrece se nikad ne prebole. a kad sam rekla za cuvanje deteta, to zavisi i od velicine prostora (kuce, stana...) a on ima vilu i ne verujem ad se teretana nalazi odmah pored dnevne sobe ili cega vec... e zato me iznenadilo otkud dete u teretani.


Naravno da se gubitak drage osobe a naravno dijeteta ne moze preboljeti ali ne mozes ni roditelje bukvalno kriviti sto u datom trenutku nesrece nije bio na pravom mjestu.
Koliko se samo puta znalo desiti da se dijete kroz igru sakrije pa ga ne moze bataljon vojske naci ali kasnije mu sve objasnis das doznanja da to nije fino i uredu tako je mozda i Tajsonova cerka prvi put usla u teretanu ali nazalost roditelji nisu imali tu srecu da joj objasne kako je to opasna prostorija.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 17:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
Vuk_samotnjak je napisao:
veverushka je napisao:
nesrece jesu sastavni deo zivota, ali ovakve nesrece se nikad ne prebole. a kad sam rekla za cuvanje deteta, to zavisi i od velicine prostora (kuce, stana...) a on ima vilu i ne verujem ad se teretana nalazi odmah pored dnevne sobe ili cega vec... e zato me iznenadilo otkud dete u teretani.


Naravno da se gubitak drage osobe a naravno dijeteta ne moze preboljeti ali ne mozes ni roditelje bukvalno kriviti sto u datom trenutku nesrece nije bio na pravom mjestu.
Koliko se samo puta znalo desiti da se dijete kroz igru sakrije pa ga ne moze bataljon vojske naci ali kasnije mu sve objasnis das doznanja da to nije fino i uredu tako je mozda i Tajsonova cerka prvi put usla u teretanu ali nazalost roditelji nisu imali tu srecu da joj objasne kako je to opasna prostorija.




ja ni ne kazem jao kako je mogao da dete ostavi samo...itd. ali kad se ovako nesto desi, svaki normalan covek se zgrozi i trazi krivca. a u ovom slucaju jedini krivci su roditelji. on je i sam toga svestan, i verujem da ga to jede zivog i jesce ga do kraja zivota. zao mi je i zbog deteta, a i zao mi je njega.

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 17:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31234
Lokacija: Je Suis Ahmed
Majk Tajson nije bio kod kuće kada se nesreća desila, a Peđa je dobar čovjek i nije zaslužio tako nešto.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 17:49 
nije zasluzio ni pedja ni niko drugi da ga zadesi takva uzasna stvar da sahrani dijete, bio to poznati fudbaler ili obicni anonimni gradjanin... ja licno, ovu temu sam stavila jer sam vec dugo znala da je djecak bolestan, od rodjenja i eto izgubio je bitku , na zalost...

a traziti krivca za tajsonovu kcer je tako glupavo, pa nisu je pustili u sobu punu nozeva i ukljucenih motornih pila... teretana moze biti opasna, ali ne nuzno.. ona je mala, ne moze svojom snagom ni pokrenuti neku spravu, ovo je bila velika slucajnost, a ne krivica kao sto govori veveruska..sem toga da su znali sta ce biti ne bi je sigurno pustili tamo..


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 17:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31234
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ono što se desilo njegovoj kćerkici je roditeljski propust i ništa više. Cijena toga je bila velika i platili su je na najgori mogući način, nažalost.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 18:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
majlili je napisao:
nije zasluzio ni pedja ni niko drugi da ga zadesi takva uzasna stvar da sahrani dijete, bio to poznati fudbaler ili obicni anonimni gradjanin... ja licno, ovu temu sam stavila jer sam vec dugo znala da je djecak bolestan, od rodjenja i eto izgubio je bitku , na zalost...

a traziti krivca za tajsonovu kcer je tako glupavo, pa nisu je pustili u sobu punu nozeva i ukljucenih motornih pila... teretana moze biti opasna, ali ne nuzno.. ona je mala, ne moze svojom snagom ni pokrenuti neku spravu, ovo je bila velika slucajnost, a ne krivica kao sto govori veveruska..sem toga da su znali sta ce biti ne bi je sigurno pustili tamo..



majlili, ja mislim da je oni nisu ni pustili tamo. valjda je sama otisla. ili ti mislis da su je pustili malo u teretanu da se igra sa VELIKIM igrackama?! :roll:

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2009, 18:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
KATANAC ovo ode predaleko

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 41 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs