banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 12:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 177 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 19 Mar 2009, 22:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2005, 10:00
Postovi: 1425
Lokacija: Banjaluka...
a `oce i trunuti, maksimalno 8 godina....

_________________
IzvinjavaM Se Na RukopisU
http://www.youtube.com/watch?v=lqHgv0g3x1o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 19 Mar 2009, 22:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
Neki dan sam imao sličnu situaciju... Stao sam ljudima da pređu pješački a čoban iza mene je krenuo u zaobilaženje... Srećom pa je ulicu prelazilo troje mlađih ljudi i samo su ih njihovi refleksi spasili slične sudbine...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 19 Mar 2009, 22:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
pcelica_501 je napisao:
a `oce i trunuti, maksimalno 8 godina....

Jebeni zakon, kao i za svako krivicno delo, kod nas su kazne minimalne


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 19 Mar 2009, 22:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
"Pritrčala sam da pomognem djevojčici. Još su joj oči bile otvorene i gledala me, ali su se nakon samo nekoliko sekundi i one zatvorile, a krv joj je krenula iz nosa", ispričala je jedna od šokiranih očevidaca koja je željela da ostane anonimna.

Prizor nesreće je bio užasan. Tijela Kuridže i malene djevojčice ležali su više od sat vremena na travnjaku, pored puta, prekriveni celofanom, odnosno crvenom plahtom.

U njihovoj neposrednoj blizini u automobilu je nepomično i u potpunom šoku sjedjela Branka Balaban.

Na mjestu nesreće ostali su bojanka, olovka, te malene patike koje je nosila djevojčica.


Jezivo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 19 Mar 2009, 23:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2009, 13:46
Postovi: 2437
Lokacija: Bandza Luka
filozof sa vrbasa je napisao:
Citiraj:
"Pritrčala sam da pomognem djevojčici. Još su joj oči bile otvorene i gledala me, ali su se nakon samo nekoliko sekundi i one zatvorile, a krv joj je krenula iz nosa", ispričala je jedna od šokiranih očevidaca koja je željela da ostane anonimna.

Prizor nesreće je bio užasan. Tijela Kuridže i malene djevojčice ležali su više od sat vremena na travnjaku, pored puta, prekriveni celofanom, odnosno crvenom plahtom.

U njihovoj neposrednoj blizini u automobilu je nepomično i u potpunom šoku sjedjela Branka Balaban.

Na mjestu nesreće ostali su bojanka, olovka, te malene patike koje je nosila djevojčica.


Jezivo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Da ti se sledi sva krv... Ne pamtim kad me je neka vijest vise potresla od ove danasnje...
Tragedija kakva se ne moze opisati...

_________________
Ja sam Sotir zvani đubre,stara majko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 19 Mar 2009, 23:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Citiraj:
"Pritrčala sam da pomognem djevojčici. Još su joj oči bile otvorene i gledala me, ali su se nakon samo nekoliko sekundi i one zatvorile, a krv joj je krenula iz nosa", ispričala je jedna od šokiranih očevidaca koja je željela da ostane anonimna.

Prizor nesreće je bio užasan. Tijela Kuridže i malene djevojčice ležali su više od sat vremena na travnjaku, pored puta, prekriveni celofanom, odnosno crvenom plahtom.

U njihovoj neposrednoj blizini u automobilu je nepomično i u potpunom šoku sjedjela Branka Balaban.

Na mjestu nesreće ostali su bojanka, olovka, te malene patike koje je nosila djevojčica.



Uzasno suze su mi krenule

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 19 Mar 2009, 23:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
pcelica_501 je napisao:
a `oce i trunuti, maksimalno 8 godina....


Neće dobiti toliko, veća kazna za nju će biti to da je svojom nepažnjom ubila dvoje ljudi. Ma sama pomisao na to baca te u depresiju, a ne još da si lično za to odgovoran.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 19 Mar 2009, 23:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Ja sam brata vodio u skolu u to vrijeme.
On ide u Vuk Karadzic,i to tamo smo ga upisali samo zbog jednog razloga...zbog te ulice...
Ne mogu vjerovati...
Zanimaju me pojedinosti oko ove saobracajne nesrece ali sto vise citam sve gore se osjecam...

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 19 Mar 2009, 23:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
Ja sam isao sa faxa kad sam vidio da je ulica zatvorena...
Parkirao kola i otisao vidjeti sta se desava...
Imao sam sta vidjeti....

TUGA...

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 19 Mar 2009, 23:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Maj 2008, 17:38
Postovi: 339
Ali, neka je gospođa, jureći u svom novom automobilu, obavila važan razgovor! Pu!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 20 Mar 2009, 00:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Ovo je zaista strašno, ali nažalost ne i neobično za ovu primitivnu i zatucanu sredinu. I što je najcrnje, NIKAD se situacija neće popraviti, jer što reče Zoka, svakom drotu možeš da platiš veliku porciju ćevapa i "riješio" si problem. Naš narod je POTPUNO lud i ne treba biti genije da se to vidi, dovoljno je pogledati bilo koju ulicu i primijetiti da 90% ljudi voze kao totalni idioti. Recimo u glavnoj ulici (Kralja Petra I) svi jedva čekaju da se upali zeleno pa da nagare do stotke. A pješački prelaz naravno ništa ne znači, meni se već u dva navrata desilo da prelazim ulicu na zeleno i da me zamalo zgazi imbecil na motoru i još me pri tom ISPSUJE jer sam stao na cestu dok on prolazi. A mog druga je prije nekoliko godina, opet nasred pješačkog, tresnuo auto izvjesnog ministra (ne znam tačno kojeg), srećom bez težih posljedica. Ajd pogađajte da li je neko za to odgovarao? Možda se ovo čini kao laprdanje nevezano za temu, ali hoću da kažem - kriminal i korupcija koji su duboko usađeni u naš mentalitet imaju i te kako veze i sa ovim užasnim događajima. Jer dok se oni (K&K) ne iskorijene (a to se nikad neće desiti), nema šanse da počnu ispravno da se sprovode drakonske kazne za saobraćajne prekršaje, a one su NEOPHODNE jer naš narod kao sredstvo vaspitanja razumije jedino batinu.
Mada to sad ništa ne znači, izjavljujem saučešće porodici nastradalih :cry: Nadajmo se da će naše vlasti bar jednom da negiraju vlastitu prirodu i urade nešto korisno - da se pooštre kazne, da se konačno postave ti ležeći policajci, bilo šta samo da se bar malo ograniči manevarski prostor stoci za volanom (ovo je izraz koji ćemo sasvim sigurno često koristiti u periodu koji slijedi, te stoga uvodim skraćenicu SZV).

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 20 Mar 2009, 00:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
Опет кажем, ниједном од тих идиота који се иживљавају брзом вожњом кроз насеља у којима дјеца и стари и немоћни
прелазе улицу неће бити свеједно кад први пут добије рачун за нове крајнице и лежајеве.

Што је најсмјешније читав Борик је петицију за постављање лежећег полицајца кроз булевар потписао прије три године.
Ова бебица и њен дека иду на душу ономе у општини и саобраћајној полицији
који је ту петицију примио, а онда је само сложио у ладицу.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 20 Mar 2009, 01:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
'Bem ti, prešao sam danas taj prelaz 15-ak minuta prije događaja :confused3: Strašno...

Moj rođak je poginuo nedavno u Rudarskoj, neki dan je bilo 40 dana, čovjek išao u ambulantu, prelazio ulicu i tip ga pokupi...

Kako god, uzalud su svi ležeći i neležeći policajci, pravila, propisi i kazne... jednostavno, takva sr*nja će se nastaviti dešavati dok god se proizvode vozila koja mogu da idu brže od 50-60 km/h. Veće brzine su suviše opasne i sasvim nepotrebne. To je uzrok problema ali znamo svi da se ova civilizacija mnogo više voli baviti rješavanjem posljedica nego uzroka :-?

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 20 Mar 2009, 02:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Citiraj:
a `oce i trunuti, maksimalno 8 godina

njoj ne treba veca kazna od pomisli da na dusi nosi 5-ogodisnju curicu. kako se po gradu vozi to nije normalno. ja tom ulicom nikad nisam presao 50 na sat, ima dosta ljudi, djece pogotovo i za tren oka moze neko da izleti.
tragedija, ali bice jos veca ako se iz ovoga nista ne nauci. kod nas sve ide naopako, prvo mora nesto da se desi pa da se reaguje.
koliko ljudi mogu biti neprezni, to je cudo jedno.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 20 Mar 2009, 03:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Prevrnoh čitav net, ali ne mogu da nađem, slična situacija se desila na Starčevici prije 3 godine, kada je stradala isto učenica na sličan način.

Ne znam da li su završili pasarelu na Starčevici. Trebali bi i stanovnici Borika natjerati Davidovića da i njima napravi jednu pasarelu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 20 Mar 2009, 09:16 
ma najbolje da citav grad pregradimo pasarelama i mosticima... to nista nece promijeniti... samo im omogucavate da nesmetano jure... nego lezeci na svakih malo u gradu... pa kazne... kamere sto su rekli.. mislim da bi se situacija popravila..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 20 Mar 2009, 09:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
WinstonWolfe je napisao:
Citiraj:
a `oce i trunuti, maksimalno 8 godina

njoj ne treba veca kazna od pomisli da na dusi nosi 5-ogodisnju curicu. kako se po gradu vozi to nije normalno.

Istina, ali tako drugi vozači neće ništa naučiti.. kad vide kako se lako prolazi sa takvim ubistvom!

Štaviše, koliko ima slučajeva da vozač, nakon što nekoga pokupi i ubije, samo produži dalje i poslije i ne odgovara za zločin!

Ovdje za takva ubistva niko ne odgovara i dok se to ne promijeni, neće biti ni mira na ulici.

U po naselja... jebem ti provinciju i kulturu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 20 Mar 2009, 09:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Ne bi joj trebao ni suz ni zatvor!!

A kada se kod nas uvedu kazne kao sto npr. Njemci udaraju po usima, i oduzimanja vozacke.. Mnogo toga bi se promjenilo.. Mada, prije 3 god mom poznaniku je pijana budala, u po bijela dana, ubila zenu i cerku. Lik je dobio 2 god :roll: Od drugog druga sestra ojadila banku za nekih 100k Eu i dobila 7 god.. Na zapadu je vrjedniji novac od dva ljudska zivota :-?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 20 Mar 2009, 09:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
filozof sa vrbasa je napisao:
Prevrnoh čitav net, ali ne mogu da nađem, slična situacija se desila na Starčevici prije 3 godine, kada je stradala isto učenica na sličan način.

Ne znam da li su završili pasarelu na Starčevici. Trebali bi i stanovnici Borika natjerati Davidovića da i njima napravi jednu pasarelu.

Nisu jos zavrsili pasarelu, jos se radi. Samo su postavili lezeceg policajca i nekada u udarnim terminima, pred pocetak nastave, tu stoji jedan saobracajac


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Saobraćajke!
PostPoslato: 20 Mar 2009, 09:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2009, 13:46
Postovi: 2437
Lokacija: Bandza Luka
Hertzog je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Prevrnoh čitav net, ali ne mogu da nađem, slična situacija se desila na Starčevici prije 3 godine, kada je stradala isto učenica na sličan način.

Ne znam da li su završili pasarelu na Starčevici. Trebali bi i stanovnici Borika natjerati Davidovića da i njima napravi jednu pasarelu.

Nisu jos zavrsili pasarelu, jos se radi. Samo su postavili lezeceg policajca i nekada u udarnim terminima, pred pocetak nastave, tu stoji jedan saobracajac


Bolje ista, nego nista u svakom slucaju...

_________________
Ja sam Sotir zvani đubre,stara majko


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 177 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs