banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Jun 2024, 19:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 143 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Feb 2008, 21:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Duffman je napisao:
kako se prilagoditi, tako što će te pretući dok si još maloljetan i prije nego što izvršiš kakvo krivično dijelo, čisto da budu sigurni?
Sad vas većina tvrdi da ne mozeš dobiti batine od policije ako si 100% nevin?????????????
Daj nemojte biti ludi......... Što je najgore to nije nikakva rijetkost......
Ili vi mozda smatrate pitanje "Mogu li znati zašto?" kao napad na uniformisano lice????
S obzirom da vas je većina ovdje 25+, nekako vas i razumijem....... jbga sa godinama dolazi i konzervativnost,

Da su ih pretukli - nisu.
Kad nekog pretuku lako se vidi da je osoba pretucena, a oni su to bez problema krili od mamice srcane bolesnice.
Buduci da lazu, varaju i prave kavgu nije bas malo vjerovatno da seru i pretjeruju da bi skrenuli paznju sa svog zlodjela na nesto drugo i izvukli se...

I batine ocito nisu dobili preventivno - jer su oni prije batina bili eto samo 'malo nevaljali', glumili face pa klopali na racun jadne radnice koja je pola svoje krvnicki zaradjene dnevnice taj dan morala ostaviti da namiri stetu koju su debili napravili, onda su frajercine malo tabale nekoga u jednom finom matematickom omjeru od 4 prema 1, pa su se malo kurcili pred policijom, pa su onda malo za*ebani momci mislili i mlatiti drotove, jer ko njima sta smije i moze...i tu su se malo za*ebali...
Da se mene pita prosli bi oni i gore. Znam ja da je za ove nove omladince cool to sto oni rade, oni su prosto face i junaci u ocima danasnje mladezi...
Sve dok takav jedan ne udje u radnju gdje ti radi sestra pa je napadne, opljacka i siluje, a zatim pretuce...Onda ce biti ajoj kuku lele...Onda ce biti - ja cu mu presuditi, sramota, dobio je samo 3 mjeseca zatvora...
Onda neces reci - ima covjek svoja prava, ko njega smije da pipne...

Godina imam 30. :D

Zivim u zgradi sa narkomanom i dilerom.
U tri sata noci mi obijalo stan dok sam ja u njemu i ja jasno i glasno govorim da cu zvati policiju, ali znas sta - zaboli njega k*rac za to onako nadrogiranog... :roll:
I gdje je tu moje pravo da zivim normalno u svom vlastitom stanu, za koji sve rezije uredno placam? Gdje je tu moje pravo na mir? Moje pravo da se naspavam jer ujutro radim prvu?
Bitno da on ima svoja prava.
Oni koji ne postuju tudja prava - oni moraju imati sva svoja prava, a normalne ljude ko *ebe...zanimljiv stav...
Ja valjda treba da radim i iz svog dzepa izdvajam za sistem koji ce stititi ljude koji mene napadaju?
Nije ni mladost sto je nekad bila, vidim ja...

Iskljucena mu je bila i struja pa smo komsije i ja morali prosto preskakati preko njih jedno vrijeme jer su navece zivjeli na hodniku - iznesu stolice i zaglave svjetlo u haustoru pa se zezaju, puse, smiju, dernjaju, tuku... :roll:
U zgradi male djece, krenem u kupovinu i nadjem krvave sprice kraj ograde u stubistu...
Normalan razgovor i opomene ne vrijede.
I da, ja sam za vece i strozije kazne...
Ima on prava biti narkoman, ali imam i ja prava na normalan zivot, a ne da cekam kad ce me neko od njih napasti ili kad cu se nabosti na iglu (ja ili necije djete) i u amanet dobiti dva miliona bolesti...
U sred noci njegovi halfovi narkomani urlaju ispod prozora i mole za dozu, pa ce to kasnije regulisati, a on im jebe majku zauzvrat...
I da, ode on malo u zatvor, izadje i onda opet isto...

Ovdje su kreteni, lopovi, dileri i nasilnici zasticena vrsta *eboteee...
Nedao Bog da nekom takvom uskratis prava, odmah pobuna, a za prava normalnih ljudi koje takva bagra krsi vecinu boli *urac...
Dobro nam je, ma i predobro kakav smo narod. Bolje nismo ni zasluzili.

_________________
Slika

sportski magazin

Bestija NeOpravljiva!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2008, 21:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
V@nja je napisao:
Citiraj:
Sad vas većina tvrdi da ne mozeš dobiti batine od policije ako si 100% nevin


Mozes .. ali su vece sanse da prodjes bez batina nego sa frakturom lobanje ..

Svaki vikend .. prije odlaska kuci odem do 5+ / zitopeke .. i X puta je tamo bilo milicije .. i X puta je zapocinjana neka kavga .. a ja batine nijednom nisam dobio .. Po svim zakonima vjerovatnoce, da su svi policajci takvi kreteni kao sto se tvrdi da jesu, ja bih na hirurgiji bio barem 2-3 puta .. cisto zato sto sam jeo sendvic, a ne burek ..

Glupo je reci da nema magaraca medju plavim drugovima .. ali ja u to redovno pendrecenje naroda bez razloga ne vjerujem ..

Druga stvar je kad se vec dokaze da se takvo nesto desilo .. tada ih treba najstrozije sankcionisati .. ali to je vec druga prica ..

:thumbup:

BlackHand je napisao:
Da Milicija i danas tuče, ne bi narod bio ovakav..

:lol: :thumbleft:

Ima u ovom i previse istine... :D

_________________
Slika

sportski magazin

Bestija NeOpravljiva!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2008, 00:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Klinci popiju 5,6 piva i onda su najjaci na svetu,samo hapsiti bagru.

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2008, 01:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31234
Lokacija: Je Suis Ahmed
Pa sad eto u svakoj opštini po jedan ovakav slučaj teško se može nazvati slučajnošću!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2008, 01:15 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Ova tema podržava tezu da narod ima vlast kakvu zaslužuje. Pošto su brojni ljubitelji brutalnosti policije neka onda budu dosljedni ako se to i njima desi.
Naravno da će batinaši nastaviti da batinaju kada vide da imaju široku podršku javnosti.
Svi su fini, svi za pravdu ali treba batinati narkomane i klošare, to nisu ljudska bića.
To narodna milicijo!

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2008, 01:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31234
Lokacija: Je Suis Ahmed
Prije sam se smijao tom filmu, sad mi više nije smiješan.
Sad mi postaje jasno zašto je zabranjivan u onoj državi!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2008, 01:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2007, 12:57
Postovi: 165
Lokacija: BL, Caire
@filozof sa vrbasa

na temi Sokolski CSI kukas o pucnjavi i kako se bojis da nebi jedan metak zalutao u tvoju sobu a ovde branis klosare...taj isti koji je pucao tebi pod prozorom je istog dana bio priveden zbog bacanja eksplozivne naprave...e sad da je taj isti dobio po glavi stanovnika kako treba nebi bio u stanju izaci pa pucati to isto vece...strpio bi se bar sedam dana da povadi konce i skine langetu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2008, 02:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31234
Lokacija: Je Suis Ahmed
E šta ti to govori?

Da naša policija ne smije da prismrdi tamo gdje je tvrdo, ali smije prosipati silu na nekoj pijanoj bagri!

Zato volim profesionalnu policiju koja će ići i na metak i na tu pijanu bagru!

Šta je sa obećanjima biće policija na svakom ćošku?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2008, 04:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2005, 23:44
Postovi: 178
samo udri milicijo, uostalom ti momci sto su bili u sakoima i tukli te bitange su ustvari specijalci iz srbije koji su dosli ovdje na dodano usvrsavanje recimo... taman im dobro doslo ovo, da malo vide svoje sposobnosti koje nisu nimalo lose;))... a fantomacanu i sassy bih mogao da preporucim da ne komentarisu ovu temu, ako imaju imalo obraza nek se okanu ove teme i kada bude tema "purgeri razbili muriju" nek se onda jave... imam osjecaj da ce ona imati stosta za reci , nego sada...poz :)

_________________
Plans are made to be broken.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2008, 05:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
fantomacan je napisao:
Svi su fini, svi za pravdu ali treba batinati narkomane i klošare, to nisu ljudska bića.
To narodna milicijo!

Tebi je narkoman ljudsko bice, a zrtva narkomana nije ljudsko bice???
Drug clan narkoman je vec neko i nesto - on je ljudsko bice...a zrtve, zrtve nisu ljudska bica, treba ih gaziti, ubiti, pokrasti...ko ih *ebe kad nisu narkomani ili bar agresivci, dileri, reketasi...???

Znam da neki vjeruju kako je serijskom ubici dovoljno reci "hej, to sto radis je ruzno, nemoj vise to da radis" i on ce poceti saditi cvijece...ali to u praksi nije tako...
Ako policija iz cista mira zaskoci nekog ni krivog ni duznog - ja ih ne bih suspendirala, vec zauvijek zabranila rad u bilo kojoj drzavnoj ustanovi + kazna za fizicko nasilje.
Ali ako neko napadne policajca ja sam za to da policajac ima pravo da se brani svim raspolozivim sredstvima.

_________________
Slika

sportski magazin

Bestija NeOpravljiva!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2008, 07:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 315
Lokacija: Australija
Joj da hoce tako da ih marisu i ovde kako bi ovaj svijet bio jedno lijepo mjesto za zivjeti.
Naime prije neko vece dvojica pandura uhvate jednog dsu koji je pravio sranja (vidio svojim ocima ) a on kreno vikati kako mu lome ruku tj. da ga puste , a ja stojim sa strane i kontam pa "konje" murija i jeste tu da ti slomi ruku jer postajes samo takav kreten poslije 6-7 piva, mislim sta reci
, a o narkosima da ne pricam ima ih i previse ovde da bi se izdvajali individualni slucajevi ...

_________________
don't touch myself !!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2008, 09:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36432
Policija u malom gradu poput BL u glavu zna svakog klošarčića i zato se recimo ne može desiti da ,,masiraju,, ledja, recimo V@nji ili Ventilatorki...

Kada te Policija zaustavi, nasmiješi se i razgovaraj normalno sa čovjekom koji je tu ipak da odradi svojih 8 sati. Pa sad nekad tih 8 sati padne kada je dan, nekada noć, nekada nedelja, praznik, nekada mu je djete bolesno, pa mu treba još neki krelac da psuje mater...

Ne branim Policiju, ali i to je posao koji neko mora da obavlja da bi neki mogli piskarati po Forumu bez da ih iko upita šta rade.

------------

Zamislite da je situacija obrnuta i da u gradu mafija otvoreno i potpuno vlada svim sferama života. Da vas je strah izaci na ulicu sa prvim mračkom. E sada da vidimo da li bi ovi što brane siledžije smjeli bilo sta kritikovati o situaciji? O pravima itd.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2008, 10:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2007, 12:57
Postovi: 165
Lokacija: BL, Caire
ventilator je napisao:
Ako policija iz cista mira zaskoci nekog ni krivog ni duznog - ja ih ne bih suspendirala, vec zauvijek zabranila rad u bilo kojoj drzavnoj ustanovi + kazna za fizicko nasilje.


apsolutno se slazem, s tim da bih dodao, da kako u svakom poslu uvijek postoji mogucnost ljudske greske, tako je i sa MUP-om.
Svi nesto ogorceni na miliciju, ni ja ih brate ne volim nesto posebno, ali nisu svi tu samo da kradu, iznudjuju, mlate bez razloga...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2008, 11:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Kako uvijek policija bez razloga prebije nekog celavog i pijanog ... a jos nikako momka sa curom ili nekog sa dioptrijskim naocalima

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2008, 13:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
ventilator je napisao:
fantomacan je napisao:
Svi su fini, svi za pravdu ali treba batinati narkomane i klošare, to nisu ljudska bića.
To narodna milicijo!

Tebi je narkoman ljudsko bice, a zrtva narkomana nije ljudsko bice???
Drug clan narkoman je vec neko i nesto - on je ljudsko bice...a zrtve, zrtve nisu ljudska bica, treba ih gaziti, ubiti, pokrasti...ko ih *ebe kad nisu narkomani ili bar agresivci, dileri, reketasi...???

Znam da neki vjeruju kako je serijskom ubici dovoljno reci "hej, to sto radis je ruzno, nemoj vise to da radis" i on ce poceti saditi cvijece...ali to u praksi nije tako...
Ako policija iz cista mira zaskoci nekog ni krivog ni duznog - ja ih ne bih suspendirala, vec zauvijek zabranila rad u bilo kojoj drzavnoj ustanovi + kazna za fizicko nasilje.
Ali ako neko napadne policajca ja sam za to da policajac ima pravo da se brani svim
raspolozivim sredstvima.


Ako želiš da diskutuješ na nekom normalnom nivou ne bavi se konstrukcijama i zamišljanjima šta je neko rekao. Nigdje nisam rekao da žrtve narkomana nisu ljudska bića, niti sam spominjao žrtve narkomana.
Kao što treba razdvojiti šta je dozvoljeno a šta nije. Dozvoljeno je koliko im treba sile da nekoga savladaju i stave lisice. U bilo kojem krivičnom zakoniku nema kao sankcija premlaćivanje, sankcija za nekoga ko je recimo napao policajca je par mjeseci zatvora a ne premlaćivanje. Pošto je dotičnu braću pretuklo njih desetorica, sigurno ih nije toliko trebalo da dvojicu savladaju jer to nisu dva bijesna grizlija, nego ljudi. Znači to je pretjerana upotreba sile ili policijska brutalnost. Ovdje je potrebno razlikovati pojmove. Kada nekoga policijska komisija suspenduje, to je zbog pretjerane upotrebe sile. A postoji i upotreba sile.
Ako je već to rješenje što ti tvrdiš, hajde onda da pohvatamo sve narkomane i odmah ih spalimo u visokoj peći. Što se zamajavati premlaćivanjima? Jednog dana možda nekoga napadnu.
Volio bih da svi koji su pristalice brutalnosti budu dosljedni ako se isto njima desi, a kako se vidi iz navedenih primjera sasvim je moguće. A dešava se mnogo češće nego što dospje u medije, pa samo vi podržavajte "dobre momke" koji vole da se malo iživljavaju.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2008, 13:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36432
Meni ili ventilatorki ce se teskodesiti bezrazlozno mlacenje od strane murije. To nije slucaj sa likovima koji po citave dane prave probleme i onda ih jednom sustigne policijski pendrek iako su ga zasluzili bezbroj puta.

I kao sto rekoh, policija kad bije, uglavnom tacno zna koga bije.

Uostalom neko mora i da bije, u suprotnom bi bili dovoljni i popovi da odrzavaju mir u drustvu. A znamo da danas takav sistem djeluje samo u nekim amazonskim prasumama gdje je plemenski vrac bog i batina.

I jos nesto, kao sto vidimo problemi su sa njuskama su sve ucestaliji... To nije konstrukcija, vec cinjenica.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2008, 13:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2004, 16:56
Postovi: 1652
ventilator je napisao:
Bolje nismo ni zasluzili.


pa kad nisi u stanju sa svojim komsijama rijesiti te probleme, zaista bolje niste ni zasluzili...

_________________
Slika
http://www.banjalukacafe.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2008, 13:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
The_new_Statesman je napisao:
Meni ili ventilatorki ce se teskodesiti bezrazlozno mlacenje od strane murije.


Dobro je da si ti tako uvjeren. Sigurno je tako mislio onaj iz Čitluka što je dobio metak ili onaj iz BL što su ga vezali za drvo i iživljavali se.

Citiraj:
I jos nesto, kao sto vidimo problemi su sa njuskama su sve ucestaliji... To nije konstrukcija, vec cinjenica.


To je lijepo objasnio žaoka na jednoj temi. Imaju odlične uzore na televiziji, samo ulične metode nisu tako sofisticirane. Dobro se zna ko je za to kriv.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2008, 15:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2006, 09:59
Postovi: 487
Lokacija: Бања Лука, Републикa Српска
The_new_Statesman je napisao:
Policija u malom gradu poput BL u glavu zna svakog klošarčića i zato se recimo ne može desiti da ,,masiraju,, ledja, recimo V@nji ili Ventilatorki...
Kada te Policija zaustavi, nasmiješi se i razgovaraj normalno sa čovjekom koji je tu ipak da odradi svojih 8 sati. Pa sad nekad tih 8 sati padne kada je dan, nekada noć, nekada nedelja, praznik, nekada mu je djete bolesno, pa mu treba još neki krelac da psuje mater...

Prvo, ovo da ti se ne moze desiti, moze, samo ti se nije desilo. Ne znam odakle ti taj zaključak da se ne moze desiti.
A ti se smiješi kad te napadne bez razloga, krene se derati i još ti pukne plesku ako se kreneš objašnjavati........ Očekuje da mu se obraćaš sa DA, gospodine, izvinite gospodine....... Vi ako to mozete svaka vam čast..
Jedan primjer, prije jedno 3-4 godine, bio sam prisutan kad su dječaka od 14 godina maltretirali samo zato što ima probušeno uho.... Al baš maltretirali vukli ga za to uho, gurali, prijetili da će mu ga iščupati.... Znači za naše super-inteligente plavce dovoljna je i mindjuša da bi skontali da li je neko narkoman/lopov/kriminalac ili ne.......
U svakom slučaju, mislim da smo svi otišli u off topic, pa predlazem viewtopic.php?f=27&t=35875 da se preselimo na temu Policija na podforumu ČiD, pa da tamo nastavimo.....
Pošto vidim da vas dosta još uvijek zivi u zabludi da policajci pomazu i štite...

_________________
.... поносни потомак истребљене врсте.......
http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?p=16864


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2008, 20:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36432
Vidis, u zivotu se svasta nesto moze desiti, pa cak postoji mogucnost da se sretnu mali zeleni, a kamoli da imas bliske susret sa policijom.

Najvise zavisi u kakvim se krugovima kreces, jel. Ako si u drustvu klipana ili si sam klipan, tako ti se najvjerovatnije i pise.

Sa druge strane postoji odredjeni regularni sistemi kako da se natovaris na vrat nekom policajcu koji te je bez razloga maltretirao. Znam za par slucajeva gdje su zandari izgubili posao jer su zajebavali momke okolo. Ali ovi nisu sjedili i cutali vec su iste prijavili i uzeti su za ozbiljno jer je rijec o OK momcima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 143 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs