banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Maj 2024, 15:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 425 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 10 Jan 2011, 18:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Maloljetna D.S. (17) preminula je nakon što se iznenada i pod još nerazjašnjenim okolnostima srušila u kafiću "Kastelo" u Prokuplju i izgubila svijest, izjavila je portparolka Zdravstvenog Centra Toplica Jelena Pantović.

Pantovićeva je rekla da je djevojku noćas nešto poslije ponoći Hitna služba dovezla bez znaka života.

Ona je objasnila da su iz kafića pozvali Hitnu pomoć pošto se djevojka u gužvi odjednom srušila bez svijesti na pod u kafiću.

"Naša ekipa stigla je veoma brzo ali je ljekar na licu mjesta nažalost mogao samo da konstatuje da je djevojka mrtva", rekla je Pantovićeva.

Na lice mjesta izašla je i policija, a istražni sudija Osnovnog suda Ivan Rakić je poslije uviđaja naložio obdukciju tela nakon čega će se znati šta je uzrok smrti djevojke.

(Beta)

:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 10 Jan 2011, 18:27 
Svasta, iz cista mira. :(


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 11 Jan 2011, 02:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Dec 2010, 14:25
Postovi: 329
TaškoBL je napisao:
Crvić je napisao:
Prije desetak godina moja zubarka iz osnovne škole je pronađena mrtva u fontani u parku Mladen Stojanović dubokoj sveka 20-ak cm... obdukcijom je utvrđeno da je bila u alkoholisanom stanju a da je smrt nastupila gušenjem...


Bugarska skola...



DA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 11 Jan 2011, 10:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Par dana prije smrti meni izvadila pogresan zub, istina mlijecni...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 11 Jan 2011, 11:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5341
Lokacija: Wien, Österreich
E ovo bas znaci biti pehista:

Citiraj:
U TEŠKOJ prometnoj nesreći koja se dogodila jučer navečer na križanju Oporovečke ulice i Avenije Gojka Šuška poginuo je 22-godišnji pješak.

Na njega je dok je prelazio cestu pao semafor u koji je udario automobil VW Polo. Vozač iza automobila udario je u semafor izbjegavajući 24-godišnju vozačicu Opel Astre koja je naglo iz desne trake, skrenula u lijevu.

Uslijed ozljeda zadobivenih u nesreći, pješak je brzo preminuo u KB Dubrava.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/pjesak-poginuo-nakon-sto-mu-je-semafor-pao-na-glavu/532497.aspx

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 11 Jan 2011, 11:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
laoce je napisao:
E ovo bas znaci biti pehista:

Citiraj:
U TEŠKOJ prometnoj nesreći koja se dogodila jučer navečer na križanju Oporovečke ulice i Avenije Gojka Šuška poginuo je 22-godišnji pješak.

Na njega je dok je prelazio cestu pao semafor u koji je udario automobil VW Polo. Vozač iza automobila udario je u semafor izbjegavajući 24-godišnju vozačicu Opel Astre koja je naglo iz desne trake, skrenula u lijevu.

Uslijed ozljeda zadobivenih u nesreći, pješak je brzo preminuo u KB Dubrava.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/pjesak-poginuo-nakon-sto-mu-je-semafor-pao-na-glavu/532497.aspx


Kad ti kucne čas nema dalje, kao što neko reče Final Destination... :?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6sx5D76nLdk[/youtube]

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 01 Feb 2011, 01:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Nije smrt, hvala Bogu, ali jeste bizarno.

Citiraj:
Nepoznati muškarac, prema podacima policije visok oko 180 centimetara, mršav i tamnoput je 28. januara ušao u prodavnicu neposredno pred zatvaranje, uperio revolver u radnicu i zatražio novac.

Međutim, radnica je rekla policiji da je odbila da napadaču da novac jer je "bila sigurna" da se radi o revolveru igrački i gađala napadača novinama koje su stajale na pultu, posle čega je on pucao i pogodio je u glavu.

Prodavačica je iz bolnice u Smederevskoj Palanci prebačena u beogradski Urgentni centar i kako je navela policija, nije u životnoj opasnosti.

Napadač je iz kase uzeo pazar i pobegao.

(Beta)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 28 Feb 2011, 15:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Dragoslav Jerkić (35) iz Stupne kod Šipova, radnik na pilani šipovačke Fabrike ambalaže, poginuo je u subotu ujutro nesrećnim slučajem koji se dogodio dok je radio na jednoj brenti, saznaje "Fokus".

Izvor upućen u slučaj kazao je da je Jerkić preminuo na Odjelu hirurgije banjalučkog Kliničkog centra zbog teških povreda kuka i stomaka.

Iz banjalučkog Centra javne bezbjednosti, navodeći mu inicijale, saopštili su da se slučaj dogodio oko 9.50 časova te da im je dežurni doktor lokalnog Doma zdravlja uputio prijavu o nesrećnom događaju.

Sagovornik "Fokusa" ispričao je da je Jerkić stradao u trenutku dok je brenta, odnosno mašina za sječenje trupaca, sjekla jedan trupac koji je iskočio i udario ga dok je radio na mašini.

- Koliko je udarac bio težak svjedoči činjenica da ga bukvalno cijelog polomio. [color=#0000BF]Čak su i crijeva prošla s teškim povredama. [/color]Sve radne kolege odmah su pritrčale u pomoć, a uskoro je došlo i vozilo hitne pomoći koje ga je odvezlo. Pružena mu je pomoć u Šipovu a potom je hitno upućen u Banju Luku. Nažalost, ni tamo mu nije bilo spasa - ispričao je sagovornik "Fokusa".

:( Jezivo.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 18 Maj 2011, 12:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Napravio lik corbicu i lagano... :?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zXtYrSlBF-I[/youtube]

Najjaci je lik koji objasnjava svoj "pronalazak", kada udje u kontejner da slikovito opise situaciju :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 19 Maj 2011, 02:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
koliko sam ja skontao on je pojeo jaranovu jetru i kopmpirice?ako izbacis ovo jaranovu,meni to djeluje kao ok rucak!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 19 Maj 2011, 08:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Maj 2009, 20:41
Postovi: 281
Lokacija: Tooting
Hertzog je napisao:
Napravio lik corbicu i lagano... :?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zXtYrSlBF-I[/youtube]

Najjaci je lik koji objasnjava svoj "pronalazak", kada udje u kontejner da slikovito opise situaciju :lol:


Meat Is Murder :D

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=QzbS7iWqYhE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 19 Maj 2011, 15:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
alkibijad je napisao:
koliko sam ja skontao on je pojeo jaranovu jetru i kopmpirice?ako izbacis ovo jaranovu,meni to djeluje kao ok rucak!

Теби то ок, а вамо само супу и то из кесе једеш. :)

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 03 Jun 2011, 02:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Spasojević je oko 18.50 časova pobjegao iz Klinike za psihijatriju u Banjoj Luci, te skočio u rijeku Vrbas i utopio se.

Ono što je ostalo nepoznato jeste da je Spasojević pobjegao iz bolnice i koliko vremena se liječio u njoj. Vrata ove ustanove juče su bila zatvorena za novinare. Tamo su kratko rekli da je načelnica odsutna, jer je na seminaru, a doktorka koja ju je mijenjala otišla je kući, tako da niko drugi nije imao ovlašćenje za zvanično davanje izjava.

S obzirom da je Klinika za psihijatriju smještena neposredno pored rijeke Vrbas, očevici su novinarima potvrdili da je Spasojević skočio u vodu naočigled više ljudi koji su u to vrijeme šetali obalom. Niko od njih u prvom trenutku nije shvatio šta se događa, sve dok se Spasojević nije ugušio. Policija i vatrogasci, koji su obaviješteni o slučaju, izvukli su njegovo tijelo nekoliko stotina metara nizvodno.

http://www.fokus.ba/nov/index.php?option=com_content&view=article&id=17158:isjekao-vene-zbog-mladia-&catid=25:hronika&Itemid=162
:o

Ja tuda često prolazim, kako im je mogao izaći.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 03 Jun 2011, 02:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26557
Lokacija: Banja Luka
Pa nije zatvor, nego psihicka ustanova... Nema tu bas zidova od 7m, cuvara i vucijaka...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 05 Jun 2011, 01:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
filozof sa vrbasa je napisao:
kako im je mogao izaći.

kome???
likovima na kapiji?
WinstonWolfe je napisao:
Теби то ок, а вамо само супу и то из кесе једеш. :)

samo knor,najskuplju :P

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 05 Jun 2011, 16:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Da, tamo se može jedino izaći na kapiju, a čuvar bi trebao da odreaguje na pacijente koji nemaju otpusnu listu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 07 Jun 2011, 00:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Nakon uviđaja, inspektori su utvrdili da je Brkić u vrijeme izbijanja požara brenerom sjekao bager koji je firma "Eurogradnja" još ranije odvojila za rashodovanje.
"Prilikom presjecanja metalnog dijela, on je oštetio hidraulično crijevo na bageru u kojem se nalazilo ulje. Nakon presijecanja crijeva, ulje je prsnulo i došlo je do požara. Vatra se brzo proširila i zahvatila Brkića, nanijevši mu teške opekotine", pojasnio je izvor "Nezavisnih" blizak istrazi.
Brzom reakcijom kolege Dragana Ajdera, ali i radnika "Eurogradnje" koji su radili s Brkićem u trenutku nezgode, njega su u rekordnom vremenu uspjeli ubaciti u Vrbas kako bi ugasili vatru, koja je zahvatila odjeću i tijelo nesrećnog radnika.
"Bio je prekriven vatrom i momak koji je bio s nama mu je dobacio da skoči u rijeku. Brkić ga je poslušao i onako sav u plamenu potrčao te skočio u vodu. Kada je izašao napolje, ostao sam zaprepašten. Njegova odjeća je bila spaljena i ostao je samo u gaćama, a koža je bukvalno visila s njega", ispričao je Ajder dan nakon nesreće.
Suzana Majstorović, vlasnica firme "Prizma komerc", u šoku je, posebno što je Brkić bio dugogodišnji radnik ove firme.


Zapalio se čovjek uljem, a ubio ga je savjet da skoči u vodu.


Citiraj:
On je u subotu oko 12 časova podlegao povredama na Klinici za anesteziju i intenzivno liječenje Kliničkog centra (KC) Banjaluka, potvrđeno nam je juče u toj zdravstvenoj ustanovi.
Iz KC-a podsjećaju da je pacijent primljen s opekotinama drugog i trećeg stepena, koje su zahvatile oko 70 odsto površine kože, nakon čega je priključen na aparate za mehaničku ventilaciju.
Ovaj slučaj, koji je zaveden kao nezgoda na radu, policiji je prijavljen 26. maja oko 14.30 u mjestu Petoševci, kod Laktaša. "Nezavisne" saznaju da su iza Brkića ostala dvojica sinova, od kojih je jedan oženjen i ima kćerku, dok drugi studira.
"Žena ga je ostavila ima već dosta godina. On je, jadan, bio vrijedan, žrtvovao se za svoje sinove, ali vidite kako je završio. Ma, vjerujte, ponekad nije imao vremena ni unuku da vidi, koliko se trudio da zaradi koji dinar. Ovo je velika tragedija, jer je riječ o jako dobrom i požrtvovanom čovjeku", ispričao je jedan poznanik Brkićevih, koji nije želio da mu objavimo ime.

http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... 92440.html
:(

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 07 Jun 2011, 06:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Jest fiki trebao je čekati da ga ovi ugase... :roll:
Šteta zaista kad neko tako vrijedan i dobar pogine radeći da prehrani sebe i porodicu...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 10 Jul 2011, 19:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23504
Citiraj:
Indija: Devojčica se ubila da bi donirala organe bratu i ocu

NJU DELHI - Mumpi Sarkar(12) iz istočne Indije odlučila je da žrtvuje svoj život za svog oca i brata.

Ona je popila pesticid u želji da nakon smrti lekari njen bubreg daju njenom bratu, a oči ocu koji gubi vid i nema dovoljno novca za operaciju. Njen brat je teško bolestan i bez transplantacije bubrega ne bi još dugo živeo.

Mumpi se ubila 27. juna, ali njena žrtva nije bila plodotvorna. Njeno telo je kremirano, a poruka u kojoj je devojčica izrazila svoju želju nađena tek sutradan.

Prema navodima lista “Times of India”, devojčica je svojoj starijoj sestri ispričala za plan, čak je i pozvala da joj se pridruži u “misiji”, ali je sestra mislila da se Mumpi šali i otišla je u školu.

Mumpi je tada uzela otrov i otrčala do oca kome je rekla da je sanjala da joj je neko sipao otrov u usta i da je stomak zaista jako boli. Otac ju je odveo u bolnicu, ali ona je sutradan preminula.

Predstavnik lokalne vlasti posetio je dom porodice preminule devojčice i obećao novčanu pomoć za njenog oca i brata.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bizarne smrti
PostPoslato: 10 Jul 2011, 19:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Baksuz


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 425 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs