banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 123 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Maj 2008, 11:14 
Edit:
Citiraj:
НAЈПОЗНAТИЈИ свјетски плесни ансамбл "Лорд оф Тхе Данце" наступа вечерас са почетком у 20 часова у бањолучкој дворани "Борик"


Ladno sjebashe engleski jezik!!!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2008, 14:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2004, 18:48
Postovi: 2247
Lokacija: dancefloor
superhik je napisao:
Prodajem VIP kartu za 60 KM!

Navalite...



prodato! 8)

_________________
differentia specifica


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2008, 14:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
zanimljivo na sajtu uopste nema Banja Luke na spisku

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2008, 14:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Nemoj mi sada to govoriti, par sati pre koncerta :x :x :x


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2008, 14:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
BSE, pogledaj malo bolje.

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2008, 14:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
FLASH je napisao:
BSE, pogledaj malo bolje.

gledam ali vidim 22.maj Sarajevo, 23. maj Tuzla,....
nigdje BL

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2008, 14:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2005, 10:15
Postovi: 1239
Lokacija: Wien / София / Banjaluka
Bogami ja danas sretoh par plesacica u gradu, po konstituciji se vide da su plesacice, a i jednu sam prepoznao :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2008, 14:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
ma super, ali nije mi jasno zasto na njihovom sajtu nema vise BL kao destinacija
btw jel` u 20.00 ?

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2008, 15:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Jeste u 20h, vidimo se tamo :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2008, 22:10 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
Uspjeloooooooo! Slika

Dojmovi:
Bilo je prilicno dobro, samo je prvi dio show-a malo pobrzo prosao, sto je mozda bilo i dobro, jer sam onda promijenio lokaciju i zauzeo jednu od boljih (sa strane, na nekom standu). Ovi koji su uzeli karte od 60KM su tesko mogli vidjeti noge plesaca. Ne kontam bas poentu onakvog rasporeda cijena karata. :-?

Atmosfera - jako dobra; bilo je par dosadnjikavih momenata dok su cure izvodile neke svoje tacke, ali zato za vrijeme "pravog" plesa, bilo je super
Light effects - odlicni
Plesaci - takodje
Posljednjih 10 minuta su bili najbolji, bukvalno nisam treptao. :)

Nije mi se svidjelo to sto je na par momenata bilo nesinhronizovanih udaraca klompama sa stvarnom igrom, jer, ako sam ja dobro primijetio, zvuk je snimljen unaprijed, te oni samo igraju korake po tome, osim na trenucima kada nema muzicke podloge.
Show je kratko trajao, ne 3h (kako su govorili prodavci), vec 1:45h -pauza od 15ak minuta.

Sve u svemu, odlicna vece, odlicni izvodjaci! :)

Slika

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2008, 22:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2008, 00:39
Postovi: 193
@FLASH
sad mi krivo sto ne pokusah s onim dzepom :) :)
jos ti zavidim :):):):):)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2008, 22:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 02 Jan 2008, 16:14
Postovi: 297
Lokacija: bana luka
Bina je trebala da bude na sredini dvorane i daske su trebale da budu ozvucene...ono je sve bio cisti playback....al od koga je dosta je...

_________________
idi vidi...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2008, 22:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
Curious je napisao:
@FLASH
sad mi krivo sto ne pokusah s onim dzepom :) :)
jos ti zavidim :):):):):)

Prebacim ti soundtrack, ako ce te bar to utjesiti. :D

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2008, 01:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Dec 2005, 01:29
Postovi: 618
Lokacija: Burkittsville
Bilo je super. Ne mogu da vjerujem sta su pojedinci napisali ali ok, svi pravimo greske. Ne znam ko je rekao da ce nastup trajati 3h, ali je ocigledno slagao sam sebe. S obzirom da znam njihove nastupe, svi su trajali oko 2h (mozda su trajali duze zbog ponavljanja). Prica je u potpunosti odradjena, tako da nisu nista ispustili a ni dodali. Meni je i logicno, jer ne mogu ni zamisliti da skacu 3h po sceni bez pauze.
Moja zamjerka je to sto koreografiju nisu promjenili u zadnjih 10 godina. Znala sam sta ce se unaprijed desiti i to mi je bilo malo bezveze. Ne vjerujem! Ali ona scena kad joj slome frulicu me opet rastuzila! Joj kako mi je bilo zao!!!!Sreca je sto sam zaboravila kraj, pa mi je to doslo kao slag na tortu i ponovno me odusevio. Samo sam se molila da publika ustane! Ma, super!

I da samo isparavim:
Citiraj:
Ovi koji su uzeli karte od 60KM su tesko mogli vidjeti noge plesaca.


Ja sam uzela tu kartu i vidjela sam apsolutno sve. Imala sam savrseno mjesto- 11 red, tacno prema sredini. Ispred mene je bila praznina od 1m, i da ponovo idem i biram izabrala bih isto mjesto. Znaci, neki su vidjeli. :wink:

Samo da je bio M.F., ehhh . Razlika je velika, jer je on imao nesto u sebi, neku vrstu samouvjerenosti i ponosa...nesto....nesto dobro!
:wink: :wink:
POZ

p.s. vrijedilo je otici! Oni koji nisu bili-steta!

_________________
Born in grief, raised in hate,
Helpless to defy his fate,
Let him run, let him live,
But do not forget what we cannot forgive!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2008, 07:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
extra je bilo
jedine prave zamjerke idu na malu binu i na publiku (pogtovo na kraju kad lik pokusava da digne na noge sve, a prvi red ni da mrdne) - likovi koji sedU, pusU, prolaznike gledU
sto se samih plesaca tice, s obzirom da nema Michaela ni njegove 2 glavne plesacice, vec je uglavnom sve podmladak - zadivljen sam
na koreografiju nemam primjedbi jer to je predstava "Lord of the dance" i samim tim znam da se nece mijenjati, mozda samo korigovati
jedina novina mi je sto djevojka umjesto 1 sad pjeva 3 stvari, a violinistkinje (ah da i njih dvije su mi nova lica, prije su bile 2 plavuse) su dodale jos jedan nastup
telefon sam prepunio fotkama i snimcima :P
i na kraju, kao slag na tortu neko je upropastio vece ispovracajuci se na stepenicama

ps. sinocnje desavanje je definitivno pokazalo kako Banjaluci fali jedna dvorana za takve nastupe

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2008, 08:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Posle vasih komentara suvisno je bilo sta da se prica tako da daljnje pohvale ne treba ni upucivati

BSE je napisao:
ps. sinocnje desavanje je definitivno pokazalo kako Banjaluci fali jedna dvorana za takve nastupe


Upravo tako, svakako je jedina prednost sto je malena dvorana pa se mala bina OKi videla sa svih mesta, ali ventilacija je uzasna i u praznoj dvorani ne moze da se dise.

Svakako dogadjaj za pamcenje kako za mene tako i za BL :D :D :D :D :D :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2008, 12:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2007, 21:09
Postovi: 262
Ljudi znaju sta rade..Nastup, muzika, rasveta, koreografija, kostimi... sve je uklopljeno..mislim da nastup zasluzuje same pohvale! sigurno je da se primeti odsustvo samog Michaela, ali je covek uradio najpametniju stvar - obucio je mladje ljude da nastave tamo gde je on poceo, tacnije i bez njega na sceni zivi duh Lord of the Dance-a! :D

_________________
MORALITY.IS.WEAK
DANCE.FUCK.LIVE.BE.HAPPY


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2008, 15:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Hertzog je napisao:
...svakako je jedina prednost sto je malena dvorana pa se mala bina OKi videla sa svih mesta..


Bina se nije vidjela sa svih mjesta, pa smo u pauzi prešli na balkon, tako da mi se drugi dio više svidio, a najgotivniji su mi bili sa onom tačkom u fluorescentnim kostimima. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2008, 16:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Najgora je napisao:
Hertzog je napisao:
...svakako je jedina prednost sto je malena dvorana pa se mala bina OKi videla sa svih mesta..


Bina se nije vidjela sa svih mjesta, pa smo u pauzi prešli na balkon, tako da mi se drugi dio više svidio, a najgotivniji su mi bili sa onom tačkom u fluorescentnim kostimima. :)

Sa sve belim tangama na muskarcima koje sijaju da ne mozes da gledas :lol: :lol: :lol:

Meni je najbolji deo kada su se prvi put pojavili oni zlobni pod maskama, njihov ples i koreografija kao i muzika su najbolji u tom delu. Mocno izgledaju pod onim maskama kada se postrojavaju kao u vojsci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2008, 23:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Dec 2005, 01:29
Postovi: 618
Lokacija: Burkittsville
Meni su se svi likovi promjenili sem one male u zlatnom. Neko mi je rekao da je ona u braku sa naslednikom M. Flatleya (ne znam mu ime).Likovi su jako uvjezbani. Ne mislim samo na ples i nastup, nego na brzinu i savrsenost. Pa, kad sam ja izasla vani oni su vec bili spakovani.
Eh, da, u pravu je neko ko je rekao da ima zamjerku na publiku. Sta je sa ljudima bilo? Pa da ja nisam ustala u mom redu niko ne bi ustao. Svi samo sjede, blijedo, gledaju... Ali dobro je, ja sam kontala da nece biti ni ovako. Ali najbolje mi je kad zapale cigaretu a ionako je zagusljivo. Pa, izdrzi makar sat vremena. Eto, to je meni jedino zasmetalo-ljudi!

p.s. Samo da je vise ovakvih dogadjaja. Po prvi put mogu reci da se u BL desilo nesto kvalitetno i dobro, za sad.

Poz

_________________
Born in grief, raised in hate,
Helpless to defy his fate,
Let him run, let him live,
But do not forget what we cannot forgive!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 123 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs