banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 22:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Mar 2012, 19:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
a da uvozimo ljude ko nam je bratski narod? pa im reci evo srpska zemlja al nema srba jer smo lijeni da pravimo djecu eh vidite s one strane tamo su turci a vidite s ove strane tu su ti uje ajd vi naselite samo nek ne nasele oni :angry3:

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2015, 18:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Jun 2014, 18:43
Postovi: 469
Рођени и умрли у Републици Српској, 2013.

Смањен број живорођених

Укупан број живорођене дjеце у Републици Српској у 2013. години био је 9 510, од тога 4 907 дјечака и 4 603 дјевојчица. У периоду 2000-2013. године, Република Српска биљежи смањење броја живорођене дјеце. У истом периоду Република Српска je у просјеку сваке године имала 334 мање живорођене дјеце. У односу на 2012. годину, број живорођене дјеце у 2013. години био је за 468 мањи.

Istorijski minimum smo dozivljeli prosle godine u broju rodjenih,a maksimum u broju umrlih.
Takodje i FBiH isto.Prosle godine su bili su bili prvi put negativni.Samo prije 15 godina Federacija je imala 34000/11000,a prosle -35.Nastavljen je pad i u ovoj godini.

_________________
Gasprom je srpska firma-prof.dr.mr.soc.presj.tren.diktat. Dusko Vujosevic.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2015, 20:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
apokalipto je napisao:
Hercegovac je napisao:
apokalipto je napisao:
sta onda raditi da se vise djece radza zabraniti kondome ? :)

Treba zaglupiti naciju maksimalno i naložiti narod kako trebamo svi imati 10 djece kao šipitosi svojevremeno :)
Jer u današnje vrijeme ko imalo misli i promišlja rizično je odgajati i jedno..



djeca su najbolje ulaganje u buducnost ja bi volio imati bar 10-tak 5 djecaka 5 djevojcica imam cak i listu imena :D

Ovo je vec sadizam.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2015, 20:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
-"Rodiću ti petoro dece!"
-"A, da mi za početak rodiš jedno?"

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2016, 03:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Toptenz.net navodi devet država za koje istoričari tvrde da postoji velika mogućnost da za 100 godina više neće postojati.

1. Kiribati

Ovaj tropski raj već je izgubio delove teritorija 'pod talasima', a rast vodostaja u svim morima mogao bi ga s vremenom u potpunosti prekriti.

2. Holandija

Iako zvuči neverovatno da bi ova zemlja mogla da 'nestane', zapravo joj prete klimatske promene.

3. Ujedinjeno kraljevstvo Velike Britanije i Severne Irske

Ovo je ustvari celi naziv onoga što u svakodnevici zovemo "Ujedinjenim Kraljevstvom" ili samo "Engleskom", ali neki političari imaju mišljenje da bi Ujedinjeno Kraljevstvo trebalo da se razdvoji.

4. Kanada

"Zemlja snova" za mnoge koji u Kanadu žele da se isele radi relativno lakog pronalaska posla, ova zemlja možda neće zauvek ostati u ovom delu, budući da je čine jake manjine, koje sve više teže osamostaljivanju.

5. Tajvan

Tajvan je u zanimljivoj poziciji, jer postoji 'večita' debata o tome da Tajvan pripada Kini, ali i ko je onda jedina legitimna sila u tom slučaju.

6. Severna Koreja

Neki još uvek tvrde da bi dve Koreje vremenom mogle da se spoje, ali pitanje je kolike su šanse da Severna Koreja pristane da da deo svoje vlasti u tuđe ruke.

7. Palestina

Palestini, koja se bori s neprijateljskim okruženjem, nepriznavanjem od strane mnogih zemalja i teorizmom, mnogi analitičari ne daju velike šanse da će biti država 2115. godine.

8. Sudan

Južni Sudan je najmlađa nacija na svetu, ali suočava se s velikim poteškoćama u razvijanju i iskorišćavanju svojih zaliha nafte kao prirodnog resursa. Ako se politika 'ne dogovori' i smiri etničke sukobe, zemlja bi mogla da se raspadne u narednih sto godina.

9. Haiti

Haiti je možda jedna od najnesrećnijih nacija na svetu, jer od samog početka postojanja kao nacije imaju probleme s etničkim čišćenjem, siromaštvom, oružanim protestima i prirodnim katastrofama.

Detaljnije u videu:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=fgimvuXiTew[/video]


Uh dobro je, mi nismo u prvoj grupi.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs