banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 09:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 73 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 15:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Avg 2010, 21:51
Postovi: 1350
Ja sam protiv pasa u stanu .. Psi zahtjevaju prostor.. Negdje gdje mogu trcati ... To je patnja za psa i za vlasnika .. Moraces ga setati barem 5 puta dnevno ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 15:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Slažem se sa Gamerom.

Miška je kod nas pa će dok još malo naraste ići na selo. Da uživa u prirodi! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 16:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Avg 2010, 21:51
Postovi: 1350
Fala mrkvice sto me podrzavas :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 16:11 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39410
Lokacija: Месечева икра
Gamer je napisao:
Ja sam protiv pasa u stanu .. Psi zahtjevaju prostor.. Negdje gdje mogu trcati ... To je patnja za psa i za vlasnika .. Moraces ga setati barem 5 puta dnevno ...

Kako pet puta dnevno? U početku je dovoljno tri puta po desetak minuta,a nakon što pas navrši godinu dana dovoljno je jedna šetnja od deset minuta,ujutru recimo,i predvečernja šetnja od 40-ak minuta. Plus,ajkula ima dvorište :wink:

Go for it,ajkula!

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 16:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Ma ni ja nikad ne bih držao psa u stanu, ali ima ljudi koji to jednostavno žele i gotovo :) pa ako već žele, ne može niko da im zabrani, ali onda neka vode računa kako treba i o psu i o komšiluku.

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 16:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Avg 2010, 21:51
Postovi: 1350
Kupanje 1 u 2 mjeseca ... Nikad direktno nanositi sampon, vec ga razblaziti u vodi, i psa pjenom istrljati isprati osusiti ... I paziti na usi oci ..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 16:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Gamer je napisao:
Fala mrkvice sto me podrzavas :D


Ma ništa! :) Ipak treba najviše o psu misliti. Ali ajkula reče da ima dvorište. To je veliki plus!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 16:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11339
Lokacija: PL / BL
Imam psa i macku u stanu od 70m2 i ne vidim nikakve probleme :) E, sad, sto pas ide sa mnom na posao i trci po krugu firme, to je druga stvar. Ali i pored toga makar 2-3 puta dnevno joj moram bacati lopticu 20-30min (dok joj se jezik ne otegne do zemlje) plus dvije setnje po sat vremena. Jbg, pastirski pas i mora da se krece ;) (I meni dobro dodje :D )
Komsije imaju labradora u stanu (identicnom) i ponekad ne izadje po 12h napolje. Ali tako je naucena od malena da na pisanje ide 2-3 puta dnevno.
Licno mi je najveci minus labradora tendencija ka debljanju. Mada, sve je stvar kretanja i odgovarajuce kolicine hrane.
Sto se tice kupanja - Figu kupamo samo kad se izvalja u blatu ili konjskim g*vnima (voli vise nego ista :lol: ) inace nema potrebe.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 18:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
mirdza je napisao:
Licno mi je najveci minus labradora tendencija ka debljanju.



Znaci to je TO. Kakva gazdarica takav pas!! :lol:
Nevjerovatna je cinjenica koliko ljudi ne citaju kompletan post :) Lijepo napisem da imam dvoriste a oni udarili po stanu :lol:


Sto se mene tice ima jos jedna prepreka i ako me ubjedite da se i to moze prebroditi, Gara je moja :D Elem, poslije BL, gdje je kuce, idem na skijanje. Sta sa njom? Ako bi ju stavila u jaknu, da li bi se plasila? Nema sanse da ju ostavim samu u apartmanu?!

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 18:33 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39410
Lokacija: Месечева икра
Da skijaš sa psom u jakni? Ne kontam :?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 18:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11339
Lokacija: PL / BL
Ostavi je u apartmanu, sta ces sa njom na stazi? Da trci kraj tebe - zgazice je neko. Da je nosis pod jaknom - paaaaa, ne bas... Odes sa njom ranije u setnju da obavi sta treba i onda je ostavis u sobi nek' unistava :D Zezam se, stenci vecinu vremena ionako spavaju - ako je ostavis 3h nista joj nece biti. Ali duze bas i ne moze, jer ce morati da obavi fizioloske potrebe.
Ili nadji nekoga da je voda dok ti skijas. Odakle mi to poznato? :lol:

ajkula je napisao:
Znaci to je TO. Kakva gazdarica takav pas!! :lol:
Nevjerovatna je cinjenica koliko ljudi ne citaju kompletan post :) Lijepo napisem da imam dvoriste a oni udarili po stanu :lol:


Bem te ludu :lol:
A za stan pisem ovima gore ;)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 20:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Zoka, stavila bih ju u jaknu, njuskica bi virila vani :D Ali posto svakako nisam ljubitelj skijanja, eto meni razloga da ostanem u dolini i hodam po prodavnicama :lol:


mirdza, jesi siguran da moze ostati sama 3h?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 20:08 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39410
Lokacija: Месечева икра
ajkula je napisao:
Zoka, stavila bih ju u jaknu, njuskica bi virila vani :D Ali posto svakako nisam ljubitelj skijanja, eto meni razloga da ostanem u dolini i hodam po prodavnicama :lol:


mirdza, jesi siguran da moze ostati sama 3h?

Mi smo kuče ostavljali sami i po sedam-osam sati jer se dešavalo da svi radimo prvu...Tri sata može bez problema...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 20:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
I ne napravi nikakvu stetu? Kako je sa lajanjem po noci?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 20:18 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39410
Lokacija: Месечева икра
Moj nije lajao uopšte u kući,naročito dok neko spava...Znali su ljudi doći na prozor i kuckati,ona priđe sa unutrašnje strane,pogleda ih i vrati se do kreveta i legne na pod pored :)

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 20:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Pricas o Labradoru?


Prije par godina sam uzela stene Jack Russel.a na tri dana a dvije noci. Mislila sam da cu poluditi koliko je cvilio po noci a preko dana, iako sam ga izvodila svakih pola sata van, zapisao je sto je mogao :-?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 20:36 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39410
Lokacija: Месечева икра
Da,o ženki labradora koju imam.
viewtopic.php?p=839934#p839934
Terijeri su po prirodi živi psi. Labradori su drugi par opanaka.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 20:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Znaci trom, lijen, sklon debljanju.. Meni se sve vise cini da je to savrsen pas za mene :lol:


Sto se mene tice, to je to.. Samo jos da ugovorim posao sa balkanskim spijunom :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 20:55 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39410
Lokacija: Месечева икра
ajkula je napisao:
Znaci trom, lijen, sklon debljanju..

Pazi,labradori nisu ni lijeni,ni tromi. To su radni i lovčki psi. Traže barem jednu dužu šetnju dnevno i jednom sedmično sat do dva istrčavanja (loptica,park,gore-dole :D ). Voli da pliva.Veoma su inteligentni,sigurno su među pet najinteligentnijih rasa i lako ih je obučiti u svemu. Od ponašanja u kući do interakcije sa drugim psima i ljudima. Nisu nikakvi čuvari,lopovu će bukvalno jesti iz ruke. Jedino što su poveliki i imaju glasinu duboku pa ih se ljudi boje kada zalaju. Meni je ovo drugi labrador,prvog sam pokvario :( i iako imam još tri različita psa,kada budem uzimao psa ponovo za sebe to će biti labrador.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labrador u stanu
PostPoslato: 21 Feb 2012, 21:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Ma ono gore je bilo na moj racun :lol: Ja kucice jos nisam vidjela i znam da svi predlazu da uzmes onog psa koji ti prvi pridje ali posto nemam tu priliku, vjerujem da ce mi ostaviti lijepu zenku a ja sam u nju vec zaljubljena :D Sliku komplet legla sam stavila na desktop i sami ih gledam :oops:

Zoka, ocekuj da cu te ugnjaviti pitanjima kada ju dovedem kuci :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 73 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs