banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 19:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Pet shop
PostPoslato: 30 Jun 2011, 14:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
Zanima me gdje se u BL nalaze prodavnice hrane i ostalih stvari za kućne ljubimce. Koje su povoljnije, bolje opremljene? Svaki komentar je dobrodošao :) . Konkretno tražim sve vezano za mace :cat: .
Hvala!

Koliko sam vidjela ne postoji slična tema, pa bi ova mogla poslužiti za sve informacije vezano za pet shopove:)

_________________
Where is the wonder where's the awe
Where are the sleepless nights I used to live for
Before the years take me
I wish to see the lost in me


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pet shop
PostPoslato: 30 Jun 2011, 15:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ja znam sa brošura i prospekata Trvie Amelice, crvene zgrade, djeluje mi kao opremljeni i ozbiljni, potom kod kafića Robinzon Kruso, pravo od raskrsnice iz pravca ugostiteljske škole, pa kod pijace iznad kaldrme, kod onih tombola.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pet shop
PostPoslato: 30 Jun 2011, 22:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2008, 13:42
Postovi: 547
Lokacija: Banja Luka
Tamo kod Robinzona imaju dva pet shopa, jedan nemam pojma kako se zove(uglavnom gleda na ulicu), a drugi je Exclusive-evo ovde imaš još nekih informacija o njihovoj lokaciji, uslugama, cjenama, a još ako te nešto zanima možeš ih tu i pitati http://www.livadabl.com/forumdisplay.php?fid=65

Preko puta park Mladen Stojanovića ima jedan- Ergo Best
Kod KAstela- Sportex
Ona ima i na Mejdanu, kad se ide od dvorane Obilićevo prema kaficu Maraton ul. Mirka Kovacevica, mislim da se pet shop zove Oaza

Sad za cjene nešto baš i ne znam, to je najbolje da obidjes i pogledaš :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pet shop
PostPoslato: 30 Jun 2011, 23:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Koja te hrana konkretno zanima? Takođe imam mačku, pa sam uglavnom upućena i u nalazišta i u cijene :) Kupujem superpremijum hranu (Royal Canin) i u ovim pet shopovima koji su nabrojani je skuplja(9KM) nego kad je kupim kod veterinara (7KM iza medicinske elektronike, ne znam kako se zove tačno). To sam srećom uočila kad smo bili na vakcinaciji, pa sad uglavnom kod njih svratim, ujedno kupim i sirup protiv parazita svakih nekoliko mjeseci(2-5KM) i sl. Ovaj Pet Shop kod Robinzona, Exclusive ima u ponudi i premium hranu, ona je nešto jeftinija, briketi (4-5KM) i konzerve(1.5-2). Ovaj drugi pet shop ima samo običnu whiscas i sl. kao i u svakoj prodavnici. Premium hranu možeš naći i u Merkatoru, takođe dehidrat i konzerve, mislim da su slične cijene kao i ove prethodne. Hranu na kilogram možeš naći u skoro svakom pet shopu i jako je jeftina. Pijesak (granulirajući) takođe kupujem u Merkatoru, BioKat oko 6KM. Vidjela sam neki granulirajući pijesak i u dm-u, ali nisam probala, on je oko 4KM. Korpicu za mace sam kupila kod čike koji plete stvari od ratana, na starom tranzitu, raskršće prema Slatini. Tata će mi namontirati i vratanca na nju, pa ću je koristiti kao transporter kad mi zatreba. Ove druge shopove nisam obilazila, ali ako budeš i vidiš kakva je ponuda i cijene javi. Pozdrav za mačku :)

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pet shop
PostPoslato: 01 Jul 2011, 08:37 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39470
Lokacija: Месечева икра
Ja uglavnom sve što mi treba za pse uzimam u Mercatoru,prije toga sam dugo uzimao u Budžaku,na semaforu starom prema Trapistima skreneš desno,pa odmah sa lijeve strane....Dobro su opremljeni.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pet shop
PostPoslato: 01 Jul 2011, 13:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
Bili smo kod Robinzona i u Budžaku, ostalo je još nekoliko za obići:) Do sad je jela Whiskas, ali gledamo da pređe na neku drugu. Kupila sam Raggio di Sole Oscar hranu (500 gr za 3.50 KM) i Oscar pijesak (5 kg za 8 KM) u Budžaku. Prije je imala ovaj pijesak http://www.geohellas.com/products/cat-litter/WHO-CARES . Kao dodatak jede hranu u vrećici i Hill's Science plan http://rs.hillspet.com/ koju voli :) .
Za sad ima 'home-made' grebalicu od namotane špage, kod Robinzona je bila neka za 25 KM što je malo skupo... U svakom slučaju treba isprobati više razl. hrane da se vidi koja odgovara.
Skoro je bila kod veterinara ali trebaće opet u dogledno vrijeme, tako da su mi ovi savjeti baš pomogli.
Pozdrav od mene i Viki, zahvaljujemo se :) .

_________________
Where is the wonder where's the awe
Where are the sleepless nights I used to live for
Before the years take me
I wish to see the lost in me


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pet shop
PostPoslato: 02 Jul 2011, 13:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5209
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
U pravu si, treba eksperimentisati da se vidi koja hrana odgovara. Pero (crno mace) je kod nas 10 dana i napreduje perfektno.
Obozava...hm...vlaznu hranu, tj. onu iz kesica ili konzervi. Onu suhu nece pa za sada mijesamo malo jedne malo druge u istom obroku.
Juce smo uzeli hranu ( ne sjecam se kako se zove) i dopala mu se. Od nje nema nakon jela zadah iz usta kakav ima od pojedinih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pet shop
PostPoslato: 02 Jul 2011, 23:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
Imaju hrane koje se uzimaju posebno zbog daha, znam za Oral care od ove Hill's. U DM ima svašta, pjesak je stvarno jeftiniji. Kad se potroši ovaj probaću ga. DM ima i svoju marku hrane, sad sam uzela samo neke štapiće kao dodatak, sljedeći put ću i hranu. Vjerujem da je dobra, jer su im i ostali proizvodi (kozmetika za ljude :P ) skroz dobri i kvalitetni.

_________________
Where is the wonder where's the awe
Where are the sleepless nights I used to live for
Before the years take me
I wish to see the lost in me


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pet shop
PostPoslato: 03 Jul 2011, 01:18 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Pažljivo sa tm štapićima za mace, preukusni su im. Na pakovanju piše da se daje jedan dnevno, kao dodatak ishrani. Moja i još nekoliko maca za koje znam nije htjela jesti ništa drugo osim tih štapića, kad je znala da ih ima. A uvijek ih je mogla nanjušiti, gdje god da ih sakrijemo :D

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pet shop
PostPoslato: 03 Jul 2011, 20:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5209
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Revan je napisao:
Imaju hrane koje se uzimaju posebno zbog daha, znam za Oral care od ove Hill's. U DM ima svašta, pjesak je stvarno jeftiniji. Kad se potroši ovaj probaću ga. DM ima i svoju marku hrane, sad sam uzela samo neke štapiće kao dodatak, sljedeći put ću i hranu. Vjerujem da je dobra, jer su im i ostali proizvodi (kozmetika za ljude :P ) skroz dobri i kvalitetni.


Nama je veterinar rekao da se ta hrana za zadahne daje do 4. mjeseca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pet shop
PostPoslato: 06 Jul 2011, 12:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
Da, da zaboravila sam da je Pero još mače :) .

PlavaMaca je napisao:
Pažljivo sa tm štapićima za mace, preukusni su im. Na pakovanju piše da se daje jedan dnevno, kao dodatak ishrani. Moja i još nekoliko maca za koje znam nije htjela jesti ništa drugo osim tih štapića, kad je znala da ih ima. A uvijek ih je mogla nanjušiti, gdje god da ih sakrijemo :D


Aha, tako i piše :) . Dajem joj i rjeđe od toga, nekad i samo pola.

_________________
Where is the wonder where's the awe
Where are the sleepless nights I used to live for
Before the years take me
I wish to see the lost in me


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs