e ovak

sad stigao kuci....
cuku smo odveli u azil, nekako smo skontal ibroj mobilnog od lika koji tamo radi (Uroš) i momak je od kuce dosao i primio cuku u azil, cuko je dobio dve boce, protiv bolova i nesto za hranu (nemam pojma sta jbg) sutra ide kod njihovog veterinara na pregled i sl... uglavno cuko se izgleda ugrijao dok je bio u autu, a mi ganjali gdje cemo sa njim.... i izgleda mi mnogo bolje
citiracu dezurnog veterinara:
Ako pas nema vlasnika, tj. lutalica on onda za njih ne postoji....
sve u svemu zacin C

cuko ce biti vjerovatno dobro to je ono najbitnije

))