banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Maj 2024, 18:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 80 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 28 Mar 2008, 09:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2008, 13:42
Postovi: 547
Lokacija: Banja Luka
ronny_legenda je napisao:
Ma kako god meni su nekako sinteri pravo dragi ljudi....cisto i uredno rade svoj posao.... :D

pa ne bih ja bas rekla da dobro rade svoj posao,kako onda izostavise tebe,a s to mi nikako nije jasno.... :-? :-?
e ovde se radi o azilu a ne o sinterima,a ako ih toliko volis,pa otvori onda temu sinteri,pa tamo pisi koliko ti dusa zeli


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 28 Mar 2008, 09:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2006, 14:28
Postovi: 980
A bi li se ti udala za Sintera...sta fali ti skupljas on cisti smece...ma idealna kombinacija :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 28 Mar 2008, 09:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2008, 13:42
Postovi: 547
Lokacija: Banja Luka
ronny_legenda je napisao:
A bi li se ti udala za Sintera...sta fali ti skupljas on cisti smece...ma idealna kombinacija :D

jesmo smijesni
e pogrijesio si temu :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 28 Mar 2008, 09:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2006, 14:28
Postovi: 980
Ma ljubim te :wink: :wink: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 14 Apr 2008, 01:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Okt 2003, 15:24
Postovi: 2195
Evo jedan komentar Oslobodjenja vezan za naslovljenu temu.
http://www.oslobodjenje.ba/index.php?op ... &Itemid=48


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 11 Jun 2008, 00:10 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 10 Jun 2008, 23:58
Postovi: 1
azil je katastrofa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 01 Jul 2008, 15:29 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Dec 2007, 19:56
Postovi: 53
ivaanaa je napisao:
littledevil je napisao:
XIX century je napisao:
- pse lutalice treba sterilizirati, ne ubijati

ovo je the best rijesenje za zivotinje[/qu Ne slazem se da je to neko rjesenje,jer i steriliziran pas,ako je na ulici,tj.lutalica,i dalje je problem!Pse treba sterilizirati,ali ih treba i skloniti sa ulice!Uslovi u postojecem azilu jesu teski,ali ako se bolje razmisli,nije psima bolje na ulici,nego gore!Tamo imaju zdravstvenu njegu,ne lutaju,nisu izlozeni svakojakim opasnostima,a nisu ni pretnja bilo kome i u bilo kom smislu!A i kod nas ljudi radije kupuju pse(koji ce mozda poslije zavrsiti na ulici),nego sto ce otici u azil i udomiti nekog jadnog,napustenog psa!Moja drugarica je uzela dalmatinerku iz azila i prezadovoljna je njome,djeca je obozavaju,a kujica ima divnu narav,i vec je bila naucena na red,ne pravi nikakve probleme!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 03 Jul 2008, 19:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2008, 13:42
Postovi: 547
Lokacija: Banja Luka
Hmm zdravstvenu njegu kažeš...ehhh da je to tako ja bih bila presretna...e bože,meni je najgore to što ljudi misli nešto pozitivno o našem azilu,ali na žalost gore nema ništa pozitivno... :cry: :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 04 Jul 2008, 00:55 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Jun 2008, 00:19
Postovi: 22
Banjalucki azil za pse
http://www.nezavisne.com/banjaluka/vije ... iteta.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 05 Jul 2008, 11:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Mar 2008, 20:07
Postovi: 66
kako bi ja voljeda da volontiram u azilu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 07 Jul 2008, 10:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2006, 14:28
Postovi: 980
Citiraj:
kako bi ja voljeda da volontiram u azilu...


Pa da pokupis kakvu bolest....daj da ja tebe gurnem da volontiras u Sinterskom udruzenju...kazu i puske dijele dzaba!!! ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 11 Jul 2008, 10:43 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Mar 2008, 20:07
Postovi: 66
ajde jebote...SAM ZELIM POMOCI!! :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 13 Jul 2008, 17:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2008, 13:42
Postovi: 547
Lokacija: Banja Luka
ronny_legenda je napisao:
Citiraj:
kako bi ja voljeda da volontiram u azilu...


Pa da pokupis kakvu bolest....daj da ja tebe gurnem da volontiras u Sinterskom udruzenju...kazu i puske dijele dzaba!!! ;)



CCCCCCCCCC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 13 Jul 2008, 17:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2008, 13:42
Postovi: 547
Lokacija: Banja Luka
Stocanin je napisao:

Jaooo što ovaj Slaven zna fino pričati,a još da je tako,ufff
Ljudi molim vas nemojte me pogrešno shvatiti,ja ovo ne pričam tek tako,već zato što znam dosta stvari o azilu,znam koje osobe su zaposlene,i ne bih baš rekla da su to stučne osobe tj.veterinari...
I baš me nervira kad se o azilu priča se tako lijepo,a zapravo gore nije baš tako...
Pričala sam sa stručnom osobom koja je radila gore i od te osobe sam saznala dossta stvari..

Ivana i ja bih isto voljela gore volontirati, iz jednostavnog razloga,da pomognem malo tim životinjama,koje ne izlaze iz onog kaveze....ali možda se to ostvari,jedino ako ga premjeste na novu lokaciju...pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 14 Jul 2008, 11:19 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Mar 2008, 20:07
Postovi: 66
Citiraj:
Ivana i ja bih isto voljela gore volontirati, iz jednostavnog razloga,da pomognem malo tim životinjama,koje ne izlaze iz onog kaveze....ali možda se to ostvari,jedino ako ga premjeste na novu lokaciju...pozz

i ja isto kazem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 18 Jul 2008, 18:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2008, 17:21
Postovi: 114
Lokacija: Banja Luka
Yovana je napisao:
azil je katastrofa







pa šta da se priča, istina je,zar ne? :mad: :confused3: :cat:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 18 Jul 2008, 21:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2008, 17:21
Postovi: 114
Lokacija: Banja Luka
ivaanaa je napisao:
tacno tako...svi bjeze od problema umjesto da se suoce...a ovaj primjer sto sam dala za ovog psa,zena sto ga je uzela kaze da je pas fenomenalan,jako pametan..mislim stvarno ne razumjem ove ljude.Njima je najlakse ubiti zivotinju,a ni ne pokusaju da joj pomognu.
evo ja sam pokupila jednu zenkicu sa ulice-mjesanka,ma jako pametan pas...
mozda ima jos ljudi koji bi tako uzeli psa....



Uzeti psa sa ulice je najpametnija odluka bilo kojeg čovjeka. Ja na prošli Božić uzela ženku mješanca(naravno sa ulice). Iako živim u kući koja ima veliko dvorište, ona ni ne pomišlja da prespava napolju. Uvijek se naveče nekako uvuče u kuću i legne na moj krevet.A ja nemam duše da je izbacim,pa svaku noć spavam sa njom. Strašno je pametna i uredna,nikad ne pravi nered po kući. A trenutno sjedi na mom krilu i prati kako se na ekranu ispisuju slova. :D :lol: :lol: :lol: :D E pa sad kako neko može izbaciti takvog psa na ulicu?! :grommit:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 18 Jul 2008, 22:49 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Mar 2008, 20:07
Postovi: 66
To SU GROZNI LJUDI!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 12 Avg 2008, 13:15 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Dec 2007, 19:56
Postovi: 53
Nema smisla toliko negativnih stvari iznositi o azilu,pa zar biste bili zadovoljniji da svi ti psi koji su gore,budu na ulici?Nemam ja nekakvu iluziju o azilu,mnogo puta sam bila tamo,pomogla sam da se 4 psa iz azila udome,a ovu cetvrtu kujicu sam sama uzela.Ne pljujte toliko,jer bez obzira na sve,bolji je i ovakav kakav je,nego nikakav(azil)!A koliko nas narod moze da "producira"pasa lutalica,tesko da bi koji azil mogao primiti!A to sto je neko napisao, ne rade gore veterinari,ne vidim razlog zasto i bi?Pa nije to vet.ambulanta!A i zasto bi koji veterinar htio ganjati pse lutalice po BL ulicama?Budite realni,azil je pokusaj da se umanje posljedice koje nas neodgovorni narod pravi!Uzmu psa,nije skup,100 maraka,ili malo vise i za koji mjesec ili i ranije eto psa na ulici...cuj,on vrsi nuzdu,pa to smrdi,prlja,linja se,jede,kosta,dosadio mi,itd.mnogo je besmislenih razloga zbog kojih pas zavrsi na ulici!A ja ipak kazem,bolje i u azilu,takvom kakav je,nego na ulici!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Azil za zivotinje
PostPoslato: 13 Avg 2008, 17:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2008, 13:42
Postovi: 547
Lokacija: Banja Luka
dukat je napisao:
Nema smisla toliko negativnih stvari iznositi o azilu,pa zar biste bili zadovoljniji da svi ti psi koji su gore,budu na ulici?
A to sto je neko napisao, ne rade gore veterinari,ne vidim razlog zasto i bi?Pa nije to vet.ambulanta!A i zasto bi koji veterinar htio ganjati pse lutalice po BL ulicama?Budite realni,azil je pokusaj da se umanje posljedice koje nas neodgovorni narod pravi!

Eh pa sa, naravno svako ima neko svoje mišljenje..Ali iskeno ponekad mislim i da im je bolje na ulicu, bar imaju slobodu kretanja, nađu nešto hrane, a naravno nisu zaštićeni od opasnosti na ulicama...ali i gore oni brzo okončaju život,i to ne na način na koji bi trebalo, i kako oni pričaju, a i gore nemaju neku slobodu kretanja, ako uopšte mogu da se imalo kreću, zar nje tako???
A zašto gore da rade veterinari?
Pa mislim, meni je logično da psa dovedenog u azil pregleda veterinar, a ne neka tamo nestručna osoba, ili da mu daje vakcinu i neke lijekove..Ti ne misliš tako??
Ja nisam sad nešto protiv azila uopšte, ali protiv ovakvog jesam.Ako nemaju uslove da drže 50 nego 30 pasa, pa neka ih onda toliko i drže, zašto ih sve gurati , a nema mjesta..
Ali opet, ok , poštujem tvoje mišljenje..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 80 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs