banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 06:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 467 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Jan 2015, 17:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Hertzog je napisao:
Philby je napisao:
Kad mogu u crkvi nakon liturgije prozivati koliko je ko dao, nije ni na svadbi nešto čudno.

Ja se zenio u maju prosle godine, taman nakon onih poplava i zovem crkvu da pitam je li u redu da ja slavim a ljudi po RS poplavljeni, kaze pop jeste jeste, nema to veze :lol:

Reko ja bih pare sto sam namenio za crkvu uplatio za poplavljene, kaze mozes, ali ne bas onako raspolozeno, ja dao u crkvu 50 i ostalo za poplavljene...


Vidi djubreta :lol: Zeni rekao da je dao u crkvi, popu da je uplatio za poplavljene a na kraju spickao na provod i zene :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 17:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Нова Варош je napisao:
herc, jel se to i u katoličkoj crkvi plaća svadba? 8)

Ne znam sine, ti si iz dervente, pitaj tamo kod sebe, valjda znate svoje obicaje


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 17:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
shakal je napisao:
Hertzog je napisao:
Philby je napisao:
Kad mogu u crkvi nakon liturgije prozivati koliko je ko dao, nije ni na svadbi nešto čudno.

Ja se zenio u maju prosle godine, taman nakon onih poplava i zovem crkvu da pitam je li u redu da ja slavim a ljudi po RS poplavljeni, kaze pop jeste jeste, nema to veze :lol:

Reko ja bih pare sto sam namenio za crkvu uplatio za poplavljene, kaze mozes, ali ne bas onako raspolozeno, ja dao u crkvu 50 i ostalo za poplavljene...


Vidi djubreta :lol: Zeni rekao da je dao u crkvi, popu da je uplatio za poplavljene a na kraju spickao na provod i zene :lol:

To sto pisem u prvom licu ne znaci da sam ja te pare video :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 17:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Oj, Caca, sto te nagrdi. Sve nekako, ali ti iz Dervente... :o

Inace je nasa crkva, pogotovo popovi, poznati kao moralne vertikale. Prozivati na liturgiji ko je koliko dao je za samarcine.
To je sramota nase crkve i naseg naroda. Jednako kao i postojanje raznoraznih cjenovnika i obaveznih "priloga".
Ovo prozivanje po svadbama, gore "vise" Mrkonjica i u ostalim velesredinama je takodje odraz idiotluka.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 17:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
A ono je Caca, misljah djubre dervenCko :lol:

Pa zar jedan akademik tako da pise ccc...

Ma to prozivanje je dokaz da smo primitvna sredina, dalje od 15. veka necemo nikada


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 17:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
jedan akademik čita postove drugog, a ne da nagađa koje pisao
i ne spominji 15 vijek majke ti :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 17:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Evo da se uozbiljim, sinip napisa da mu je laknulo sto nije pravio svadbu, Nirvana se nadovezala da se svadbe prave da bi se imao cim pohvaliti, a ja na to dodam da se svadbe prave svuda u svijetu. Izgleda da sam jedna od rijetkih budala koja cita sve postove. Niti sam igdje spominjala nacin na koji se svadbe prave, s koliko gostiju, itd... ako neko i dalje cita ovaj post, da kazem da sam imala 180 gostiju. Meni taman.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 17:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
Bio sam skoro na jednoj svadbi, mlada iz mijesane porodice, a bas dosta gostiju bilo.
Bio neki bend, svoj standardan repertoar svirali.. onda navece zabavnjaci, poslije 9-10 narodnjaci, i tamo iza 12 krenu rodbina sa Pala (njih par) da narucuje sidji raso sa planine, pitala se vila s trebevica, sta li radi majka karadzica, zasto volim radovana i ostale. :lol:

A poprilicno Muslimana bilo, u prvi mah smijesno, a kasnije skroz neprijatno. Cudno mi je bilo da nisu ranije rijesili to kakva muzika moze ici.. srecom nakon par pjesama sve je regulisano, mada je moglo i brze. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 17:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9853
Lokacija: Далеко од раја
Ja sam za svoju svadbu planirao zvati Žareta i Gocija, ali kako njih dvojica više ne nastupaju zajedno pravljenje svadbe i nema smisla. :(

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 18:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5308
Lokacija: HEAVEN
ratkop je napisao:
Muziku biras i na osnovu ukusa tvog i njenog. Meni je puno znacilo da imam bend koji peva na engleskom, italijanskom, spanskom, ruskom. Repertoar je onda neogranicen. To niko u Bl ne moze.


Za ovo na stranom... NG bend je priblizan tome... Jedna od pjevacica ima aj zdrao glas, i na jednoj svadbi na kojoj sam bio u novembru, pjevala je dosta stranih pjesama (kad kazem strane, ne mislim na engleski :D)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 18:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ma na esperantu ima da pjeva...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 18:27 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Mom burazu je na svadbi svirao "Mapet šou bend" i po našem mišljenju bili su odlični. Nije bilo krkanskih pjesama, dobri pjevači i svirači, dobar repertoar. Jedan od članova radi sa burazom pa je i cijena bila povoljnija nego inače.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 18:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Archangel je napisao:
ratkop je napisao:
Muziku biras i na osnovu ukusa tvog i njenog. Meni je puno znacilo da imam bend koji peva na engleskom, italijanskom, spanskom, ruskom. Repertoar je onda neogranicen. To niko u Bl ne moze.


Za ovo na stranom... NG bend je priblizan tome... Jedna od pjevacica ima aj zdrao glas, i na jednoj svadbi na kojoj sam bio u novembru, pjevala je dosta stranih pjesama (kad kazem strane, ne mislim na engleski :D)

Kao onomad Maja Marijana pjesmu od Vaya con Dios, na izmišljenom španskom.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 18:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
Ja sam imao 450, i to samo zato što smo bili ograničeni brojem mijesta :D Morali smo skidati ljude sa spiska :-?

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 18:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Bio sam na jednoj svadbi na kojoj je goste uveseljavala Maja Tatic- na jastuku za dvoje,ooooo...
Sve je to super. Mladenci organizuju svadbu, treba biti po njihovom, ali treba malo dati i obicnim gostima. Ako mladenci vole stranu muziku, sta onda da radi onaj stric sa Manjace, iz Njemacke ili tetka iz Teslica? Otpjevaj ti i strane, ali daj i Sabana, Miroslava, Marinka. Bes svadbu na kojoj ce pjevati samo deset ljudi, a ostali sjediti na skupo placenim stolicama, jer nemaju pojma sta pjeva ona pjevaljka.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 18:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9853
Lokacija: Далеко од раја
Jes vala, ima pola gosta da se predomisle u vezi planiranog iznosa.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 19:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5308
Lokacija: HEAVEN
Whotanoob je napisao:
Archangel je napisao:
ratkop je napisao:
Muziku biras i na osnovu ukusa tvog i njenog. Meni je puno znacilo da imam bend koji peva na engleskom, italijanskom, spanskom, ruskom. Repertoar je onda neogranicen. To niko u Bl ne moze.


Za ovo na stranom... NG bend je priblizan tome... Jedna od pjevacica ima aj zdrao glas, i na jednoj svadbi na kojoj sam bio u novembru, pjevala je dosta stranih pjesama (kad kazem strane, ne mislim na engleski :D)

Kao onomad Maja Marijana pjesmu od Vaya con Dios, na izmišljenom španskom.


Bas nju su pjevali :D Pored ostalih...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 19:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
U DE se pravi svadba da se ljudi provesele, ne da se skupe pare. Citam ovdje kako ljudi zarade dobro na svadbi.
Mada i ovdje ljudi pretjeruju - dodje par i pokloni 30-40-50 € ,mene licno bi bilo sramota, ali je to mozda zato sto sam navikao od dole - moras bar stolicu da pokrijes.
Ima jos nesto - vecina nasih ljudi zivi jos kod roditelja i pare im trebaju da se osamostale. Ovdje mnogi parovi zive godinama zajedno, imaju sve sto im treba i svadba im dodje kao veliki party.
Da ne spominjem Japan gdje stolica kosta od 250-300€ pa navise. A i pokloni su masala, mada nema sanse da se pokrije.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 20:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Još na prethodnoj strani pročitah da ide pjevač i viče na mikrofon koliko je ko dao, jebem ti majke, jest to treba tući


Bio sam i na svadbi gdje pred ulazom u salu za stolom sjedi dvoje ljudi (po jedno sa svake strane) i zapisuju poklone
Dakle, bukvalno, pise:
"- kum Marinko: "300 eura, prase, televizor"
- Petar Petrovic: "dva praseta, mikrotalasna"

Meni sekund nedostajao da pocnem vristati od smijeha
:lol:

Citiraj:
Majku mu, zar je toliko bitno da se zaradi na rodjenoj svadbi?


Zato sto smo seljaci, jeb'o nas ko nas stvori :?
Meni je to odvratno
Sto Lolly kaze - pravis zbog sebe i svojih da se proveselite - para ce biti
Il' je ne pravi nikako ako nemas novca

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 20:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Sto laoce napisa, jedno je kada ljudi hoce da se skuce, pa im treba za stan, namestaj ili slicno, pa je nekako logicno da gledaju plus na svadbi, jbg to im je jedini nacin mimo kredita da skupe 5-10K, ali kada imas te osnovne uslove, onda si dosta opusteniji, pa te nije briga da li ti je ostalo nesto para...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 467 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs