banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 478 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Feb 2013, 11:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Pošto sam vidio da se na temi Slika sve govori povela neka rasprava o obući, a ne bih da spamujemo previše otvorio sam ovu temu. Šta nosite i šta imate za preporučiti? Nisam siguran al' nešto kontam da je bila ovakva tema ranije samo ne mogu naći...

Nego, moja kolekcija...

Ovo su bile moje prve Vansice...
Spoiler:
Slika


Sad su malo (više) raspradnute pa ih koristim u druge svrhe.
Imam i ova dva para još uvijek, prve su crne...
Spoiler:
Slika

Spoiler:
Slika


Imam i neke Conversice koje sad ne mogu da nađem. Uglavnom, mnogo volim Vans zbog dizajna samo im je kvalitet đona očajan. Ili to ili ja ne znam da hodam u njima. Uvijek mi se izliđu na petama pa onda voda ulazi kroz to i iza prstiju se izližu, na onom brdu al tu još nisu pukle. Što se tiče udobnosti, nisu loše uopšte ali ako se đon već uništi zna biti nezgodno...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 12:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5337
Lokacija: Wien, Österreich
Just do it - only :). Vec skoro 20 godina, u medjuvremenu sam imao jedne Adidas i Reebok - onako usput, bile toliko jeftine da nisam imao srca da ih ne kupim. Te adidas su mi napravile kurje oci nakon par dana nosenja i ta greska ce me pratiti citav zivot.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 12:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Die Marke mit den drei Streifen only :)
Ne zbog toga što je vjerovatno otkucao svog brata Amerima da je bio u SS-u, pa nastale Puma patike :D nego što sam odrastao u slovenačkim Adidas patikama, pa mi izgleda i stopalo po tom kalupu izraslo.

A što se tiče patika koje su toliko jeftine da ih moraš kupiti i nabiješ žuljeve... samo ću reći Rang patike na rasprodaji za 20 KM :)

Što se tiče izdržljivosti veliki plus za Mizuno. A udobne i kvalitetne su Asics. Nedavno kupio za 68 KM kožne Adidas u Mekratoru. Sniženje + popust za Pika karticu i sa 129 KM došle na 68 KM.

http://adidascenter.com/product.php?id_ ... &id_lang=1

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 13:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Adidas (skater) nosim vec duze vrijeme, samo boje mjenjam. Udobne i lake za odrzavanje, jedino sto definitivno nisu za ljeto :).
Spoiler:
Slika

Ljeti ako moram u patike mjenjam asics (gel) i merell (manistee). Inace bih svima preporucila merell, prezadovoljna sam kvalitetom i udobnoscu.
Spoiler:
SlikaSlika

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 13:25 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Ja nešto nisam oduševljen Merelom, imao sam jedan par i nisu bile Bog zna šta. Naročito kada se uzme u obzir koliko sam ih platio. Patike, tj obuću ne biram prema brendu nego prema tome kako izgledaju, koliko su udobne i koliko su kvalitetne. Pošto na nogama, uglavnom stojeći, provodim od osam do deset sati dnevno jako mi je bitno da budu udobne, sa dobrim đonom i da pružaju dobru potporu kičmi. U suštini, Nike, Adidas, Puma i Scetchers što se tiče patika, a Scetchers i Timberland što se tiče cipela. Uzeo jednom jedne Kangaroo's cipele, većeg sranja nisam obuo....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 13:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
A vidis ja smatram skecers nevidjenim smecem, dok su mi nike i puma meh meh. Skecers baletanke i patike su mi ostavljale zuljeve po nogama, da ne pricam o tome kako se noge usaftaju u tome, skoro pa ko u rang obuci :D.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 13:33 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Jbg, sa Skečersom sam imao dvojaka iskustva, od super udobnih do izuzetno neudobnih ali recimo da mi se njihov dizajn dopada (određeni modeli) i stalno kupujem iste, samo u različitim bojama....Ma doživljaj cipela zavisi i od anatomije stopala, deformiteta, načina korištenja....Teško da je bilo ko od nas probao vrhunske cipele, ovo sve kod nas je low cost razred....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 13:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2011, 00:44
Postovi: 950
One sto su me nagrdile su bile slican model, ne mogu naci identican ali to je nesto nagore sto mi se dogodilo u zivotu. Potpora na zadnjoj strani je jednostavno bila pretvrda i nisko stavljena pa sam imala strasne bolove. Pokusavala sam to izvaditi, otkuhavala sam ih, mazala svim i svacim ali su jednostavno neunistive, a samim tim i ta potpora.

Slika


Nakon svih trauma dobila sam ove starke, cisto bijele iz neke rijetke jednobojne kolekcije, cak je i znak cisto bijeli. Preudobne su, koza se lako cisti pa nije problem ni boja.


Slika

_________________
Largate de mi casa, maldita sea!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 13:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
Panzer je napisao:
Pošto sam vidio da se na temi Slika sve govori povela neka rasprava o obući, a ne bih da spamujemo previše otvorio sam ovu temu. Šta nosite i šta imate za preporučiti? Nisam siguran al' nešto kontam da je bila ovakva tema ranije samo ne mogu naći...

Nego, moja kolekcija...

Ovo su bile moje prve Vansice...
Spoiler:
Slika


Sad su malo (više) raspradnute pa ih koristim u druge svrhe.
Imam i ova dva para još uvijek, prve su crne...
Spoiler:
Slika

Spoiler:
Slika


Imam i neke Conversice koje sad ne mogu da nađem. Uglavnom, mnogo volim Vans zbog dizajna samo im je kvalitet đona očajan. Ili to ili ja ne znam da hodam u njima. Uvijek mi se izliđu na petama pa onda voda ulazi kroz to i iza prstiju se izližu, na onom brdu al tu još nisu pukle. Što se tiče udobnosti, nisu loše uopšte ali ako se đon već uništi zna biti nezgodno...


Naravno da je očajna, sve skejt patike su pravljene za bogatu djecu koja kupuju nove čim poderu stare, a to je jako često. Ali jebi ga, i ja ih volim, pa se svaki put zajebem i kupim ih. :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 13:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
I ja najvise volim taj skejterski dizajn, ravne, siroke... Ove platnene sportske brzo razvalim

Trenutno nosim neke Zoo York

Slika


Ranije sam imao neke Ecko, ubjedljivo najbolje patike koje sam imao, kad sam ih prvi put obukao kao da sam stao na oblak

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 14:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Nosim uglavnom Adidas najbolje mi leže 8) od ostalih patika bih izdvojio i Levi's zbog prirodnih materijala i izuzetne izdržljivosti, čak su se bolje pokazale od Converse modela po nepoderivosti (a imam 100 Kg) :) ljeti nosim Lacosta starke, nosim ih tri godine platio ih na sniženju 60 KM samo malo izblijedile :thumbright: Puma je sranje u bojama jedne sam bacio koliko su smrdile to je strahota, nisam se smio izuti od sramote nigdje Slika a platio ih 129 KM :angry1: West Coast su me dobro služile i bile su jako jeftine al u zadnje vrijeme nikako ne mogu broj pogoditi kalupi su im manji a najveći broj 46 koji inače nosim :-?

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 15:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2012, 07:51
Postovi: 891
Lokacija: na biciklu
Nemam nekog pravila pri izboru,mnoge marke dolaze u obzir,ali nekako uvijek na NIKE padne izbor...vazno je samo da mi se svide i da su udobne...
Ove sam no'so do skoro :)
Slika

A ove sam skoro uzeo :)
Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 15:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Nike dobro lupa cijene zato ih ne kupujem...jednostavno ne vrijede tih para :-?

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 16:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2012, 07:51
Postovi: 891
Lokacija: na biciklu
Ja ih nikad ne platim preko 150 KM...ove druge patike na slici (AIR MAX EXCELLERATE 2013) u sport visionu kostaju 270 KM , ja platio 110 KM sa postarinom :D Usporedio sam ih sa ovima iz sport visiona,svaki detalj pogledao i iste su. Covjek prodaje preko fb-a,salje brzom postom i ima sirok izbor modela i brojeva,evo stranica: http://www.facebook.com/pages/Trenerke- ... 17?fref=ts

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 17:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Koliko su ove zute Nike kanadjanke kod nas po radnjama?

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 17:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2011, 00:44
Postovi: 950
Puno vise od 40e :) :)

_________________
Largate de mi casa, maldita sea!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 17:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
150+


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 17:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Pa pretpostavio sam. To bi se isplatilo uzeti od ovog lika, a ostalo sta ja znam, odjeca mu uopste nije jeftina.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 17:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 1995
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Nosim Dsquared, napapijri, hugo boss, ralph lauren, Y-3, levis. Hugo Boss patike toplo preporucujem, jedne od naudobnijih patika koje sam ikada nosio. Y-3 je promasena investicija, jako neudobne.ne preporucujem. Napapijri odlicne za duge setnje. lauren lagana ljetnja patika jako ugodna.
Inace sto se tice patika izbor u BL je nula. Udjes u jednu radnju usao si u sve. Sve se svodi na adidas, nike, puma i sve su sportske tako da u BL cak ni za sport patiku ne kupujem posto su cene preterane. Patika ne sluzi samo za sport vec ima i drugu namjenu ali izgleda da neki ljudi u BL to jos nisu shvatili.

Inace trenutno sam odusevljen s salomon patikama za trcanje, maestralan proizvod za trcanje napolju. Kod nas u Intersportu je oko 250KM a istu tu sam kupio na rasprodaji u Austriji za 60eur tako da toliko o cjenama u BL


Slika

Sto se tice ostale obuce, sve kupujem u inostranstvu. Izbor, cene i kvalitet su neuporedivi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2013, 18:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 1995
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
ratkop je napisao:
Sve se svodi na adidas, nike, puma i sve su sportske tako da u BL cak ni za sport patiku ne kupujem posto su cene preterane. Patika ne sluzi samo za sport vec ima i drugu namjenu ali izgleda da neki ljudi u BL to jos nisu shvatili.
.

Da se ovde odmah objasnim, ovde mislim na vlasnike radnji koji svi imaju iste proizvode, gde god da udjes isti su im modeli i samo nabavljaju nike, adidas i puma. Za nekoga ko ne nosi ove brendove traziti patiku u Bl je nezamislivo. Pored toga nema patike u BL za koju verujem da je original i da se opet nadovezem na cjene koje su apsurdne. gledam cjene onih patika u outletu na malti i tamo je skuplja od te iste patike kad je nadjem na rasprodaji u inostranstvu. Svi su im modeli isti, sve je isto. Ja sam se sokirao pozitivno kad sam video u intersportu u BL ovaj Salomon run model ali isto tako sam se i sokirao cjenom. prodje leto prodje zima stalno ista cjena i naravno kupim je u inostranstvu za 3 puta manje pare.

Kolega ima dobrog prijatelja koji radi u jednoj od tih sportskih radnji i ovaj mu se povjerio i rekao da 2/3 patika su laznjaci.

Ako sam dobro shvatio iz prijasnjih postova neki tip prodaje NIke kanadjanke za 40eur pa se giometar raspituje. kakva je to kanadjanka za 40eur? meni je uvek svrha obuce bila njena funkcijonalnost i kvalitet a to kanadjanka od 80Km sigurno ne posjeduje. Koje je onda poenta da se kupuje? Ako sam krivo razumeo post izvinjavam se odmah i ovo kao da nisam ni napisao


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 478 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs