banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9744 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451 ... 488  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Sep 2022, 13:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Hvala, Blafe. Ne zove se slucajno tema bas po tebi. :)

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2022, 14:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9281
:-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2022, 08:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2020, 06:41
Postovi: 592
Gdje tražiti dobru kancelarijsku stolicu?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2022, 09:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
Ne znam šta znači dobra kancelarijska stolica, ali ja sam u Jysku prije 2 godine kupio za 200tinjak KM stolicu i zadovoljan sam. Izgleda kao sportsko sjedište za auto, tzv kadica.


Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2022, 09:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
NoSmoking je napisao:
Gdje tražiti dobru kancelarijsku stolicu?
Imam na poslu jednu od ovih što zovu "laboratorijska stolica", bez naslona za noge i druge dvije malo veći model(nema ih na sajtu). Preživile poplavu iz 2014. i sada su u funkciji
https://www.grafokomerc.com/kancelarijs ... erc-d-o-o/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2022, 10:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
NoSmoking je napisao:
Gdje tražiti dobru kancelarijsku stolicu?


FEF kod Nestro pumpe u Novoj Varoši. Imaju raznih stolica, pa i one baš, baš dobre. Takva im je i cijena...

EDIT:
DesignOffice kod pekare Tadić u Novoj Varoši je imao odlične stolice, slovenačke, ali ne znam da li još rade ili su zatvorili...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Poslednji put menjao Castra dana 19 Sep 2022, 10:38, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2022, 10:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2020, 06:41
Postovi: 592
Megabyte je napisao:
Ne znam šta znači dobra kancelarijska stolica, ali ja sam u Jysku prije 2 godine kupio za 200tinjak KM stolicu i zadovoljan sam. Izgleda kao sportsko sjedište za auto, tzv kadica.
Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Mislio sam na kvalitetnu. Da može da me posluži par godina da se ne slomi...

hadzidado je napisao:
Imam na poslu jednu od ovih što zovu "laboratorijska stolica", bez naslona za noge i druge dvije malo veći model(nema ih na sajtu). Preživile poplavu iz 2014. i sada su u funkciji
https://www.grafokomerc.com/kancelarijs ... erc-d-o-o/


Ne znam da li imaju ovakvu ali da je presvučena nekim platnom, a ne plastikom. Sjedim dosta na stolici, pa ne bih da se znojim i da mi bude neudobno


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2022, 11:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2010, 18:28
Postovi: 461
Херман Милер и Бог да те види.......за живота да те послужи.

_________________
Није Слобо крив, ми смо говна!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2022, 12:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9281
NoSmoking je napisao:
Gdje tražiti dobru kancelarijsku stolicu?

Ovaj FEF sto Castra rece ima solidne stolice, ali kad sam ja gledao jnajjeftinija je bila 250KM prije par godina.

A ovo drugo sto Castra navede nisam uspio naci gdje su.

I ja mrzim kozu, eko kozu, skaj... Stalno mokra ledja i dupe. Najbolje neko platno.

Nemoj iz Yuska, ne valjaju nista. Ima par modela koji su udobni ali su neki skaj/eko koza. Ono sto je od platna je neudobno, kao da na dasci sjedis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2022, 12:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
DesignOffice, u Pave Radana su bili: https://search.bisnode.ba/ba/283083/des ... anja-luka/
Ali izgleda da su zatvoreni...

U svakom slučaju, imali su ove stolice: https://www.sitkomp.eu/en/
Nisu tako skupe kao poznati brendovi, ali su i dalje nadprosječno dobre.

Herman Miller su jedne od najpoznatijih stolica, zato je takva i cijena.
Ja bih vam toplo preporučio da probate naći Interstuhl ili Steelcase.
Mislim da trenutno imam 6 komada Interstuhl i stvano nemam nijedne zamjerke...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2022, 18:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Avg 2005, 19:20
Postovi: 343
NoSmoking je napisao:
Gdje tražiti dobru kancelarijsku stolicu?


Evo moj post od prije 4 godine

Dobre stolice u BiH prodaje FEF.ba i DM Creativa iz Sarajeva. FEF je zastupnik za Herman Miller, a DM Creativa za Steelcase.

Stolice koje po meni su dobre stolice su: Steelcase Leap V2, Steelcase Gesture, Herman Miller Aeron, Herman Miller Embody, Haworth Zody i Humanscale Freedom. Ljudi kazu i da je dobar IKEA Marcus.

Ja sam skoro nabavio Steelcase Leap V2, a prije toga sam probao HM Aeron Remastered, Aeron Classic, HM Embody, Ergohuman V2, par gaming stolica sto izgledaju ko sjedalo od auta. Mimo probavanja posjedovao sam od 1997. pa na ovamo neku nepoznatu njemacku klasicnu stolicu, JYSK model osrednje cijene, fotelju iz lesnine i neku obicnu kinesku, te klasicnu kuhinjsku.

Cijene za dobru stolicu nisu male i ovakve su bile u Decembru 2017. kad sam ja trazio:

Steelcase Leap V2 je oko 750 eura u DM Creativi.
Steelcase Gesture je oko 920 eura u DM Creativi.
HM Aeron Remastered je oko 1300 eura u FEF.
HM Aeron Classic je oko 750 eura u FEF.
HM Embody je oko 1850 eura u FEF.
Haworth Zody ima u NITEA.rs i cijena je oko 900 evra plus srpski PDV.
Ergohuman V2 ima kod vise dobavljaca ne sjecam se cijene.
Humanscale Freedom ima isto u NITEA.rs i cijena je oko 600 evra plus srpski PDV.
IKEA Marcus ima u Zagrebu i cijena je oko 130 eura.

Sto se tice mog izbora, cijena mi nije igrala ulogu, vise dostupnost na nasem trzistu, te udobnost i kvalitet. Evo iskustva od ovih skupih koje sam probao.

HM Aeron Remastered i Classic razlika mi nije bila previse tolika izmedju samih stolica da bude tolika razlika u cijeni. HM Aeron takodje ima mrezicu koja se meni licno ne svidja ali ljudi koji se znoje preferiraju bas mrezu na stolici. Aeron je poprilicno rigorozan sto se tice posture. Ja cesto sjedim prekstenih nogu, jedne noge podvijene i tako raznih nekih cudnih poza koje nisu prakticne u njemu. Relativno je udoban iako mom kolegi nije bio udoban. Tako da osjecaj je subjektivan.

HM Embody mi je bio neudoban, dal nisam posvetio dovoljno vremena da ga podesim, dal ta stolica ne pase mrsavim ljudima ne znam, ali model koji sam gledao sam cak na momente imao osjecaj da je plastikaner iako nije.

Ergohuman V2 je isto pristojan iako vidno losiji od HM i Steelcase-a. Bio je jeftin ali sam negdje procitao da krenu skripat nakon nekog vremena pa sam odustao.

Steelcase Leap V2 (sto sam kupio) je ekstra stolica i omiljena stolica redditora. Jednom podesen po zelji izuzetno je udoban bolji nego premium kozna fotelja. Po meni je bolji i udobniji od Aerona Remastered, a upola je cijene. Ima tkaninu, razni niz boja, podesivo je sve zivo (to zavisi i od paketa opreme ali ova cijena spomenuta gore donosi to), a kvalitet je u najmanju ruku impresivan. Iako stolica mozda ne izgleda kao stolica od 750 eura na prvi pogled, kad sjedes skontas da sjedis u necem isplaniranom i skupom. Garancija na samu stolicu je 12 godina. Za razliku od Aerona i neke losije posture u njemu su skroz upotrebljive. Cini mi se da sam vec nakon 2-3 dana nakon prelaska na ovu stolicu prestao imati bolove u donjem dijelu ledja, a to kaze covjek koji sjedi 12 sati za racunarom.

E da, povremeno se pojave polovni i povoljni Aeroni i Steelcase stolice na PIK.ba, njuskalo.hr i kupujemprodajem.com 12, vjerujem da bi se direktnom inspekcijom mogao probrati dobar i ocuvan komad.

Mislim da se u medjuvremenu nista nije promjenilo osim mozda cijena. Probao sam jos i nakon originalnog pisanija Herman Miller Mira dal 1 dal 2 (nije mi se svidjela), Ikea Marcus (djeluje izdrzljiv i dobar za te pare, ali ergonomija je ocigledno losija od Herman Millera i Steelcasea), te Steelcase Gesture (dobra stolica ali preskupa).


Poslednji put menjao Hellas dana 19 Sep 2022, 18:54, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2022, 18:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
NoSmoking je napisao:
Gdje tražiti dobru kancelarijsku stolicu?

Na forumu: viewtopic.php?f=45&t=69659


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2022, 19:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9281
Hellas je napisao:
NoSmoking je napisao:
Gdje tražiti dobru kancelarijsku stolicu?


Evo moj post od prije 4 godine

Dobre stolice u BiH prodaje FEF.ba i DM Creativa iz Sarajeva. FEF je zastupnik za Herman Miller, a DM Creativa za Steelcase.

Stolice koje po meni su dobre stolice su: Steelcase Leap V2, Steelcase Gesture, Herman Miller Aeron, Herman Miller Embody, Haworth Zody i Humanscale Freedom. Ljudi kazu i da je dobar IKEA Marcus.

Ja sam skoro nabavio Steelcase Leap V2, a prije toga sam probao HM Aeron Remastered, Aeron Classic, HM Embody, Ergohuman V2, par gaming stolica sto izgledaju ko sjedalo od auta. Mimo probavanja posjedovao sam od 1997. pa na ovamo neku nepoznatu njemacku klasicnu stolicu, JYSK model osrednje cijene, fotelju iz lesnine i neku obicnu kinesku, te klasicnu kuhinjsku.

Cijene za dobru stolicu nisu male i ovakve su bile u Decembru 2017. kad sam ja trazio:

Steelcase Leap V2 je oko 750 eura u DM Creativi.
Steelcase Gesture je oko 920 eura u DM Creativi.
HM Aeron Remastered je oko 1300 eura u FEF.
HM Aeron Classic je oko 750 eura u FEF.
HM Embody je oko 1850 eura u FEF.
Haworth Zody ima u NITEA.rs i cijena je oko 900 evra plus srpski PDV.
Ergohuman V2 ima kod vise dobavljaca ne sjecam se cijene.
Humanscale Freedom ima isto u NITEA.rs i cijena je oko 600 evra plus srpski PDV.
IKEA Marcus ima u Zagrebu i cijena je oko 130 eura.

Sto se tice mog izbora, cijena mi nije igrala ulogu, vise dostupnost na nasem trzistu, te udobnost i kvalitet. Evo iskustva od ovih skupih koje sam probao.

HM Aeron Remastered i Classic razlika mi nije bila previse tolika izmedju samih stolica da bude tolika razlika u cijeni. HM Aeron takodje ima mrezicu koja se meni licno ne svidja ali ljudi koji se znoje preferiraju bas mrezu na stolici. Aeron je poprilicno rigorozan sto se tice posture. Ja cesto sjedim prekstenih nogu, jedne noge podvijene i tako raznih nekih cudnih poza koje nisu prakticne u njemu. Relativno je udoban iako mom kolegi nije bio udoban. Tako da osjecaj je subjektivan.

HM Embody mi je bio neudoban, dal nisam posvetio dovoljno vremena da ga podesim, dal ta stolica ne pase mrsavim ljudima ne znam, ali model koji sam gledao sam cak na momente imao osjecaj da je plastikaner iako nije.

Ergohuman V2 je isto pristojan iako vidno losiji od HM i Steelcase-a. Bio je jeftin ali sam negdje procitao da krenu skripat nakon nekog vremena pa sam odustao.

Steelcase Leap V2 (sto sam kupio) je ekstra stolica i omiljena stolica redditora. Jednom podesen po zelji izuzetno je udoban bolji nego premium kozna fotelja. Po meni je bolji i udobniji od Aerona Remastered, a upola je cijene. Ima tkaninu, razni niz boja, podesivo je sve zivo (to zavisi i od paketa opreme ali ova cijena spomenuta gore donosi to), a kvalitet je u najmanju ruku impresivan. Iako stolica mozda ne izgleda kao stolica od 750 eura na prvi pogled, kad sjedes skontas da sjedis u necem isplaniranom i skupom. Garancija na samu stolicu je 12 godina. Za razliku od Aerona i neke losije posture u njemu su skroz upotrebljive. Cini mi se da sam vec nakon 2-3 dana nakon prelaska na ovu stolicu prestao imati bolove u donjem dijelu ledja, a to kaze covjek koji sjedi 12 sati za racunarom.

E da, povremeno se pojave polovni i povoljni Aeroni i Steelcase stolice na PIK.ba, njuskalo.hr i kupujemprodajem.com 12, vjerujem da bi se direktnom inspekcijom mogao probrati dobar i ocuvan komad.

Mislim da se u medjuvremenu nista nije promjenilo osim mozda cijena. Probao sam jos i nakon originalnog pisanija Herman Miller Mira dal 1 dal 2 (nije mi se svidjela), Ikea Marcus (djeluje izdrzljiv i dobar za te pare, ali ergonomija je ocigledno losija od Herman Millera i Steelcasea), te Steelcase Gesture (dobra stolica ali preskupa).
Svaka cast za riview.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2022, 22:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2022, 10:57
Postovi: 122
Kabinet Plus Banja Luka


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2022, 16:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2010, 18:28
Postovi: 461
@Хеллас

Занимљиво је да ни мени Ембоди од Херман Милера никако није сјео, баш сам мислио да ће бити савршена, међутим кад сам пробао гола вода удобност.

Аерон је добар али прескуп, а његова јефтинија алтернатива је Мира 2, која је мени врхунски удобна била.

_________________
Није Слобо крив, ми смо говна!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2022, 17:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Evo moje Steelcase na poslu:
Slika

Slika

A u dokolici malo i biciklam:
Slika

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2022, 17:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ta Steelcase se ne može više spustiti?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2022, 20:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9281
Jesi đubre


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2022, 21:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2022, 10:57
Postovi: 122
danijell je napisao:
Ta Steelcase se ne može više spustiti?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2022, 22:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Vidiš da je već na podu... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9744 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451 ... 488  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs