banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 08 Jun 2026, 16:09 Danas je 08 Jun 2026, 16:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 529 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Maj 2026, 15:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1978
Lokacija: bajna luka
Castra je napisao:
Ma jok, otiđi u Elnos na Starčevici i kupi sve šta ti treba.


Gdje ima Elnos na starcevici? Da ne mislis mozda na Elios?


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Maj 2026, 17:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10193
Vjv misli. Veseli brijeg.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Maj 2026, 20:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12589
Da Elios, gore iznad Nešković pumpe..

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Maj 2026, 21:09 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40499
Lokacija: Месечева икра
Ima i Elim na Rebrovačkom mostu.

Poslato sa BRP-NX1M pomoću Tapatoka

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Maj 2026, 21:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9628
Zasto jok za Beoplast? Drze skoro sve sto i Centrum, samo su definitivno najjeftiniji. U Centrumu imas Hager osigurace, drze ih i oni. Imas isti program uticnica i šaltera, samo jeftiniji. Iste kutije za osigurace kao u Elimu kod Marco Polo, samo jeftinije.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2026, 08:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Okt 2012, 09:53
Postovi: 166
Metalex zna imati dobre cijene (jeftinije od Centruma)


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jun 2026, 10:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1978
Lokacija: bajna luka
Odlucio sam uzeti OSB ploce i nekakav linoleum odozgo. To mi je najpovoljnija varijanta. Gledao sam sve ostale podove ali su cijene od 20KM/m2 na vise. To kad budem pravio neki veci objekat.
A da li znate nekoga ili neku firmu koja reze OSB ploce na mjeru? Ja mogu kupiti ali mi je problem isjeci to da lici na nesto.
Pokusacu otici u centrum da pitam, ali mozda ima neko radi to.
A sto se tice elektromaterijala otici cu u Beoplast. Centrum je ubjedljivo najskuplji. Prednost je samo sto je sve na jednom mjestu pa zato i koriste priliku.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jun 2026, 10:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12589
Najbolje ti je uzeti mali stoni cikular ili ručni sa vodilicom.
Isječeš sebi sve kako ti treba i izgleda uredno.

Obrati pažnju da ti visine poda budu u vaser-vagi da poslije ne žvaće i ne škripi.

----
Ako imaš cementnu košuljicu na podu, šta će ti OSB ploča?

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jun 2026, 12:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1978
Lokacija: bajna luka
Castra je napisao:
Ako imaš cementnu košuljicu na podu, šta će ti OSB ploča?


Nemam kosuljicu, to su neki paneli od cementa i vlakna, tako mi rece covjek. Ploce dimenzija 1500x750x20, tako nesto. I posto me kisa zadesila kad su montirali to malo se smocilo i vec se vidi da nije nesto pretjerano cvrsto.
Zato hocu osb plocu preko toga. Radi i toplotne izolacije a i radi toga da bude cvrsce.
A osb ploce su mi neka najpovoljnija varijanta.


Vrh
  
 
 [ 529 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Common Crawl [Bot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs