banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 106 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Jul 2016, 18:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Princ nije rođen na teritoriji kraljevine?!
19. jula 2016., 17:08
princ
BEOGRAD I Poznata je priča je da je britanski premijer Vinston Čerčil hotelsku sobu u Londonu privremeno dao Kraljevini Jugoslaviji da bi princ Aleksandar Karađorđević mogao da bude rođen na jugoslovenskoj teritoriji, ali BBC danas piše da je teško, možda i nemoguće naći dokaze koji bi potvrdili tu priču.
Čerčil je 17. jula 1945. godine apartman 212 u hotelu „Kleridžis“ proglasio teritorijom Jugoslavije, ali samo na jedan dan.
Tako je princ Aleksandar, sin kralja Petra Drugog, koji je u to vrijeme bio u egzilu, mogao da bude rođen na tlu svoje domovine i da odmah po rođenju dobije titulu prestolonasljednika.
Priča o hotelskom apartmanu može se naći na zvaničnom vebsajtu Karađorđevića, u istorijskim dokumentima hotela i u mnogim knjigama.
Ne postoji, međutim, nijedan dokaz da je priča istinita, navodi BBC.
Kralj Petar i kraljica Aleksandra, koji su od njemačke okupacije Jugoslavije 1941. godine živjeli u Londonu, željeli su da njihovo prvo dijete, i kako su vjerovali budući kralj Jugoslavije, bude rođen u zemlji kojom će vladati.
Britanski premijer je ponudio da djelić Londona proglasi jugoslovenskom teritorijom kako bi princ bio rođen u svojoj domovini, ali očekivalo bi se, piše BBC, da za to postoji neki dokaz, odluka parlamenta, neki zvanični memorandum ili bar novinski članak.
„Ali, izgleda da nema ničeg“, navodi BBC, dodajući da takvog dokaza nema među milionima digitalizovanih dokumenata iz Čerčilove arhive, kao ni u Nacionalnoj arhivi.
Jedini dokument iz 1945. u kojem se pominje Jugoslavija i hotel „Kleridžis“ je pismo britanskom ministarstvu spoljnih poslova od 23. jula u kojem se obavještava da je kraljica Aleksandra rodila sina, ali se dogovor Čerčila i kralja Petra ne pominje.
Dogovor se ne pominje ni u Hansardu, službenom zapisniku debata u britanskom parlamentu, ni u Čerčilovoj biografiji koju je napisao Martin Gilbert, ni u dnevnicima privatnog sekretara britanskog kralja Džordža šestog, koji je zatim bio kum jugoslovenskom princu.
Aleksandar Karađorđević je za BBC rekao da su sva dokumenta odavno nestala iz kancelarije njegovog oca.
„Dokumenta su uključivala sve spise iz vremena rata, posebno obimnu prepisku i pisma od Čerčila, Ruzvelta, Staljina i mnogih drugih. Dokument koji se odnosi na privremenu secesiju sobe u vezi s mojim rođenjem takođe je nestao“, rekao je Karađorđević.
U kancelariji Karađorđevića rečeno je da je Čerčil dao ponudu vjerovatno u maju 1945, tokom sastanka s kraljem Petrom.
„Kada sam rođen, nikada nisam dobio britanski izvod iz knjige rođenih, pošto sam tehnički rođen u Jugoslaviji“, rekao je Karađordević.
Stručnjak za ustav na Londonskom univerzitetskom koledžu Bob Maris izjavio je za BBC da ne postoji ovlašćenje po kojem premijer ili bilo ko može da makar i privremeno preda teritoriju i da tako nešto zahtjeva odluku parlamenta.
BBC podsjeća da je komunistička vlast oduzela državljanstsvo kraljevskoj porodici, ali da je Aleksandru Karađorđeviću i njegovoj porodici vlada SR Jugoslavije vratila državljanstvo 2001. godine, na ceremoniji u apartmanu 212 u hotelu „Kleridžis“.
Nekoliko mjeseci kasnije, 17. jula 2001. godine, Aleksandar Karađorđević se s porodicom preseilo u Beli dvor u srpskoj prijestonici.
Alo.rs

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2016, 21:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Кога брига?

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 15:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
https://www.youtube.com/watch?v=OHw2yY0Gk2Q

Vuk Drašković o Aleksandru od Jugoslavije. Baš zanimljivo.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 18:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
Ne zna se koji je simpatičniji Vuk ili kralj mason Aco.
Posljedice sulude kraljeve politike jugoslavenstva i ujedinjenja sa hrvatima i Slovencima Srbi osijećaju još i
danas.

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 19:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ali tako smo dobili mogućnost svi Srbi u jednoj državi.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 19:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
Mogli su 1918.i svi Srbi bit u srpskoj državi. Što je bila puno bolja mogućnost.Al kralju bilo žao da hrvati u tom slučaju gledaju hrvatsku sa Sljemena.

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 19:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Velika Srbija bez Banata i Vojne Krajine.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 20:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Vuk D. jedan od najkotraverznijih likova u skorasnje doba. Sekijev kum.

Jos od vremena studenskih demonstracija u Beogradu 1968 kad je bjezo ispod nadvoznjaka i vikao "Dole crvena burzuazija" i "Hocemo radnicku drzavu"!!!

Cojek koji je protestvovao 1968 zbog toga sto u tadasnjem zivotu nije bilo dovoljno Marksa a ne protiv Marksa.
I onda njegove price kako je jos u mladim danima bio disident.


Ne znam lika koji voli vise pare sa ovih prostora od njega. Mozda ali vrlo vrlo mozda jedino Brega.
(Brega je poznat kao darodavatelj i pomagac u region i sire.... pokojni Tosa je bio nula za Bregu koliko je Brega podjelio para okolo i pomogo ....kad bi se zajebavli)




Vuk prica o odnosu nacija i Jugoslovenstvu o nasim kosuljama i nasem kaputu a ne spominje kozu.

Kozu mjenjat ne moze se lako.
Zasto o tome malo vise na kaze kad prica o Jugoslaviji, nama i naravno i sebi. Mogao bi i o tome u nekom kracem romanu moze i u trecem, cetvrtom ili petom licu kojem god mu pase.
Ne trebaju mu kao nadahnuce i izvor dnevnici jednog novinara za to.

btw, Izvinjavam se onima koji postuju i vole pokojnog Tosu sto ga stavi u tekst sa Bregom. :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 20:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
filozof sa vrbasa je napisao:
Velika Srbija bez Banata i Vojne Krajine.

Зато је тренутна мало сужена...

Порука краљу ујединитељу - хвала, није требало.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 20:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
sinip je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Velika Srbija bez Banata i Vojne Krajine.

Зато је тренутна мало сужена...

Порука краљу ујединитељу - хвала, није требало.


Sinipe tvoj komentar je na razini onog slucaja : Opet to ponavljam ali nema veze, voli to da cujem jos jednom.
Kao kad je onaj sudija pitao ovu sto ju je jedan tip silovao u sudnici pred porotom: "Gospodjice a zar niste mogli skupit noge?"
Istinit dogadjaj!

Taj ne sudi vise. Tako da izvuces i ti pouku. :)

Ne smij se Srpskom narodu nikad a ni ostalima.

Pozdrav.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 21:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
sinip je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Velika Srbija bez Banata i Vojne Krajine.

Зато је тренутна мало сужена...

Порука краљу ујединитељу - хвала, није требало.


Ti stvari posmatraš iz današnje perspektive, prije 100 godina mi smo bili obični seljaci, a interesi velikih sila su bile negdje drugo.

Franc Ferdinand je isto u sklopu svoje države htio da stvori super državu Južnih Slovena. Mislim da se radilo o trci u stvaranju zajedničke države.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 22:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
filozof sa vrbasa je napisao:
sinip je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Velika Srbija bez Banata i Vojne Krajine.

Зато је тренутна мало сужена...

Порука краљу ујединитељу - хвала, није требало.


Ti stvari posmatraš iz današnje perspektive, prije 100 godina mi smo bili obični seljaci, a interesi velikih sila su bile negdje drugo.

Franc Ferdinand je isto u sklopu svoje države htio da stvori super državu Južnih Slovena. Mislim da se radilo o trci u stvaranju zajedničke države.


Svaka monarhija je stvarana i svaki monarh ima jedino za cilj da "obogati, usreci i sluzi" svoje podanike.

Tako plemenitu zadacu monarh odradjuje i ekipa oko njega uvijek i vazda to smo vidjeli i poznato je kroz istoriju gdje god se okrenes.

Monarsima nije lako pod tim teretom sluzenja svome narodu, ali eto tako nekako se proturaju, skromno zive na onom sto ostane kad se narod podmiri jel.

Zato su monarhije sve redom "dobre i plemenite" bogom dane jedan veliki "poklon" za plebes.

Naravno plebes to ne shvaca i ne razumije koliko je "sretan, pocascen" sto ima monarhiju.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 22:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
filozof sa vrbasa je napisao:
Velika Srbija bez Banata i Vojne Krajine.

U svakom slučaju bolje nego ovo danas.
Ne radi se samo o teritorijama,puno je veći problem kolko su žrtava Srbi podnijeli za obadvije Jugoslavije i šta su na kraju dobili sa Jugoslavijom !?
Svi drugi su imali koristi od Jugoslavije,Srbi baš nikakve,osim velikih ljudskih,i teritorijalnih gubitaka.

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 22:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
Brale001 je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
sinip je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Velika Srbija bez Banata i Vojne Krajine.

Зато је тренутна мало сужена...

Порука краљу ујединитељу - хвала, није требало.


Ti stvari posmatraš iz današnje perspektive, prije 100 godina mi smo bili obični seljaci, a interesi velikih sila su bile negdje drugo.

Franc Ferdinand je isto u sklopu svoje države htio da stvori super državu Južnih Slovena. Mislim da se radilo o trci u stvaranju zajedničke države.


Svaka monarhija je stvarana i svaki monarh ima jedino za cilj da "obogati, usreci i sluzi" svoje podanike.

Tako plemenitu zadacu monarh odradjuje i ekipa oko njega uvijek i vazda to smo vidjeli i poznato je kroz istoriju gdje god se okrenes.

Monarsima nije lako pod tim teretom sluzenja svome narodu, ali eto tako nekako se proturaju, skromno zive na onom sto ostane kad se narod podmiri jel.

Zato su monarhije sve redom "dobre i plemenite" bogom dane jedan veliki "poklon" za plebes.

Naravno plebes to ne shvaca i ne razumije koliko je "sretan, pocascen" sto ima monarhiju.

A u socijalizmu nije bilo tako ? Narod je bio sretan što ima socijalizam i maršala ? Narod veseo skače dok im maršal iz mercedesa maše !

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 22:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Krajiški Srbin je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Velika Srbija bez Banata i Vojne Krajine.

U svakom slučaju bolje nego ovo danas.
Ne radi se samo o teritorijama,puno je veći problem kolko su žrtava Srbi podnijeli za obadvije Jugoslavije i šta su na kraju dobili sa Jugoslavijom !?
Svi drugi su imali koristi od Jugoslavije,Srbi baš nikakve,osim velikih ljudskih,i teritorijalnih gubitaka.



KS malo si netacan.

Razlog sto je Kraljevina Srbija napadnuta nije bila Jugoslavija i nije zbog Jugoslavije.

Jugoslavija jos nije ni postojala(jbt. poceo sam citirat Vuka). I nije K.Srbija 1914 usla u rat i nisu gubitci strahoviti i devestirajuci u 1.sv. ratu bili zbog razloga da se stvori Jugoslavija ili nisu podnjeli zrtve kako ti kazes zbog Jugoslavije.

(Iako sam zamoljen da to ne radim ,moram ovde ubacit) Sorry.

Brale, KS moramo se drzat cinjenica.


btw, nisam ja nista pricao o Socijalizmu to ide u drugi fah,socijalizam, kapitalizam i td.
A monarhije, republike i sl idu u drugu kolonu ako se ja razumijem u balet a moze bit da si ti u pravu.

Ja ne volim monarhije jbg. licni stav. Naravno tebi je sve drugo otvoreno pa uzmi nesto sto ti pase cijenim to.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 22:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Monarhija, republika, .....bla,bla,bla...
Postoje oni koji vladaju u oni koji služe- uvijek bilo i biće. Kako se to zove je totalno nevažno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 23:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
Brale001 je napisao:
Krajiški Srbin je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Velika Srbija bez Banata i Vojne Krajine.

U svakom slučaju bolje nego ovo danas.
Ne radi se samo o teritorijama,puno je veći problem kolko su žrtava Srbi podnijeli za obadvije Jugoslavije i šta su na kraju dobili sa Jugoslavijom !?
Svi drugi su imali koristi od Jugoslavije,Srbi baš nikakve,osim velikih ljudskih,i teritorijalnih gubitaka.



KS malo si netacan.

Razlog sto je Kraljevina Srbija napadnuta nije bila Jugoslavija i nije zbog Jugoslavije.

Jugoslavija jos nije ni postojala(jbt. poceo sam citirat Vuka). I nije K.Srbija 1914 usla u rat i nisu gubitci strahoviti i devestirajuci u 1.sv. ratu bili zbog razloga da se stvori Jugoslavija ili nisu podnjeli zrtve kako ti kazes zbog Jugoslavije.

(Iako sam zamoljen da to ne radim ,moram ovde ubacit) Sorry.

Brale, KS moramo se drzat cinjenica.


btw, nisam ja nista pricao o Socijalizmu to ide u drugi fah,socijalizam, kapitalizam i td.
A monarhije, republike i sl idu u drugu kolonu ako se ja razumijem u balet a moze bit da si ti u pravu.

Ja ne volim monarhije jbg. licni stav. Naravno tebi je sve drugo otvoreno pa uzmi nesto sto ti pase cijenim to.

Nije Kraljevina Srbija napadnuta zbog Jugoslavije,nisam to ni napiso. Al se kralj odreko poslje rata srpske državnosti radi stvaranja zajedničke države sa hrvatima i Slovencima.
I šta su Srbi dobili sa Jugoslavijom ?
Nije problem što ne voliš monarhiju,ne volim je ni ja,samo sam se osvrno na tvoje pisanje kako monarh "brine o plebesu". I u drugim sistemima nije bolje. Npr.veliki vođa u S.Korei također brine o plebesu,u Americi Trump,u
Njemačkoj Merkelova (pogotovo da ne fali muslimana)
moglo bi se reć čak da brine o natalitetu. :D

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 23:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
filozof sa vrbasa je napisao:
sinip je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Velika Srbija bez Banata i Vojne Krajine.

Зато је тренутна мало сужена...

Порука краљу ујединитељу - хвала, није требало.


Ti stvari posmatraš iz današnje perspektive, prije 100 godina mi smo bili obični seljaci, a interesi velikih sila su bile negdje drugo.

Franc Ferdinand je isto u sklopu svoje države htio da stvori super državu Južnih Slovena. Mislim da se radilo o trci u stvaranju zajedničke države.

Јесте, Фрањи су баш били Срби запели за око па је хтио да их усрећи и среди им љуЦка права и тај рад, тако што је БеЊамин Калај радио на стварању "босанске" нације у анектираној БиХ. Филозофе, који је теби?
И да, увијек та прича, нисмо ми могли, велике силе су хтјеле нешто друго, qрац-палац.
Па де јеби га да се манемо демократије и сад и питамо великесиле шта то оне хоће од нас па да живимо срећно и задовоиљно...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 23:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Brale001 je napisao:
sinip je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Velika Srbija bez Banata i Vojne Krajine.

Зато је тренутна мало сужена...

Порука краљу ујединитељу - хвала, није требало.


Sinipe tvoj komentar je na razini onog slucaja : Opet to ponavljam ali nema veze, voli to da cujem jos jednom.
Kao kad je onaj sudija pitao ovu sto ju je jedan tip silovao u sudnici pred porotom: "Gospodjice a zar niste mogli skupit noge?"
Istinit dogadjaj!

Taj ne sudi vise. Tako da izvuces i ti pouku. :)

Ne smij se Srpskom narodu nikad a ni ostalima.

Pozdrav.

Оно, јебе ми се за остале. Дође то тако у мојим годинама. А има и она мање културна варијанта оног "хвала - није требало"

Јебо нас ко нас састави.

И онда кажу Тиле крив за ово. Није Тиле, краљ је, Срби су.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2018, 23:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Sve u svemu glupost jedne politike ili vizija koja nije uspjela.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 106 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs