banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 230 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Jun 2011, 01:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3551
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
Pogledajte ovaj dokumentarac. Govori šta nam se sve desilo i šta će se desiti. Pa prokomentarišite.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Dx35KBZw-9w[/youtube]

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2011, 07:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
мораћу погледати кад стигнем


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2011, 16:20 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
ma opet ti srbi lazu kako je zapad zelio unistiti njihovu ekonomiji kad se zna da zapad prvenstveno pomaze siromasnim zemljama..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2011, 19:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2002, 17:16
Postovi: 2344
Lokacija: Moskva
Одгледао сам и остао без текста, феноменално!!!
Свака част аутору.

_________________
I don't like it's job !!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2011, 23:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Sinny je napisao:
Одгледао сам и остао без текста, феноменално!!!
Свака част аутору.



Малугарски је иначе радио и онај одлични документарац о Косову. Јако добро лик ради.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2011, 00:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Maj 2011, 19:01
Postovi: 285
Izdrzao sam do 57. minute i vise nisam mogao. :) Nastavicu drugi put. Reporter iz 57. minute je kralj. Gdje ih iskupi, svaka mu cast. :)
Ovaj dokumentarni film (za mene je humoristicki film) je vjerodostojan i istinit u onolikoj mjeri koliko je tekstualni prijevod u istom gramaticki ispravan. Ima lazi, ima i istine. Kako su samo uklopljene scene iz filmova u tijek desavanja. :) Vidi se da je ulozeno dosta truda i vremena da se ispravi kriva Drina. :)Na sve je do u tancine obracena paznja. Nekome je bas stalo da ne bude na losem glasu, pa mu laganje, obmanjivanje i varanje nije ni malo strano. U americkom stilu, za americko trziste. :D
Oh my God! :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2011, 00:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
rapsodija_wolfsburg je napisao:
Izdrzao sam do 57. minute i vise nisam mogao. :) Nastavicu drugi put. Reporter iz 57. minute je kralj. Gdje ih iskupi, svaka mu cast. :)
Ovaj dokumentarni film (za mene je humoristicki film) je vjerodostojan i istinit u onolikoj mjeri koliko je tekstualni prijevod u istom gramaticki ispravan. Ima lazi, ima i istine. Kako su samo uklopljene scene iz filmova u tijek desavanja. :) Vidi se da je ulozeno dosta truda i vremena da se ispravi kriva Drina. :)Na sve je do u tancine obracena paznja. Nekome je bas stalo da ne bude na losem glasu, pa mu laganje, obmanjivanje i varanje nije ni malo strano. U americkom stilu, za americko trziste. :D
Oh my God! :)


Чкоде, ВЦ није овде. Негде другде кењај. Ако ти се не свиђа заобиђи.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2011, 01:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Vidim da je YouTube prepun dokumentaraca, ja ih jednostavno ne mogu ispogledati sve. Svaki dokumentarac je kao citanje naucne knjige, mora se malo pauzirati, rezimovati, itd...

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2011, 03:41 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
rapsodija_wolfsburg je napisao:
Izdrzao sam do 57. minute i vise nisam mogao. :) Nastavicu drugi put. Reporter iz 57. minute je kralj. Gdje ih iskupi, svaka mu cast. :)
Ovaj dokumentarni film (za mene je humoristicki film) je vjerodostojan i istinit u onolikoj mjeri koliko je tekstualni prijevod u istom gramaticki ispravan. Ima lazi, ima i istine. Kako su samo uklopljene scene iz filmova u tijek desavanja. :) Vidi se da je ulozeno dosta truda i vremena da se ispravi kriva Drina. :)Na sve je do u tancine obracena paznja. Nekome je bas stalo da ne bude na losem glasu, pa mu laganje, obmanjivanje i varanje nije ni malo strano. U americkom stilu, za americko trziste. :D
Oh my God! :)


ocito nemas pojma u vezi ekonomije...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Poslednji put menjao spavac dana 26 Jun 2011, 03:49, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2011, 03:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
rapsodija_wolfsburg je napisao:
Izdrzao sam do 57. minute i vise nisam mogao. :) Nastavicu drugi put. Reporter iz 57. minute je kralj. Gdje ih iskupi, svaka mu cast. :)
Ovaj dokumentarni film (za mene je humoristicki film) je vjerodostojan i istinit u onolikoj mjeri koliko je tekstualni prijevod u istom gramaticki ispravan. Ima lazi, ima i istine. Kako su samo uklopljene scene iz filmova u tijek desavanja. :) Vidi se da je ulozeno dosta truda i vremena da se ispravi kriva Drina. :)Na sve je do u tancine obracena paznja. Nekome je bas stalo da ne bude na losem glasu, pa mu laganje, obmanjivanje i varanje nije ni malo strano. U americkom stilu, za americko trziste. :D
Oh my God! :)


Заборавио си пустити воду :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2011, 03:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Ma W rapsodija je dobar momak, samo ime mu govori neke stvari :wink: :lol: :lol: :lol:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2011, 09:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Maj 2011, 19:01
Postovi: 285
Film je u stilu Milana Panica. Milim da se tako zove covjek koji se onomad pojavi kao grom iz vedra neba. Dovedose ga ko zna od kuda, da objasni svijetu sta se kod nas desava.
Vidi se da su likovi koji se provlace kroz film odrasli u inostranstvu i da nemaju neke velike veze sa nasim prostorima. Kao sto sam rekao, film je namijenjen za americko trziste i to za gledatelje sa niskim kvocijentom inteligencije koji slijepo vjeruju u ono sto im se servira. U Evropi ovaj film nema prolaza. Pa nije niko lud. :) Kada pogledam drugi dio filma, napisacu zavrsni komentar. Do tada nadam se da cu procitati neki dublji komentar o tezini lanaca koji su opasali "jugoslovenske" emigrante u AmeriKi. Pa se otimaju, ali lanci preteski, ni laz ih ne moze pokidati. :D

P.S.
Okanite se mene, komentarisite film.
Svako dobro Bosno i Hercegovino! :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2011, 09:43 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Dobro,tebi se ne sviđa.Je li to razlog da dva puta pišeš skoro isto?Ako ti se nešto ne sviđa,zaobiđi.Daljinski upravljač (u ovom slučaju miš) je najveća demokratija.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2011, 10:00 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Maj 2011, 19:01
Postovi: 285
Dobro jaro moj. Ali moram pogledati i drugi dio filma. Pa mozda i promijenim misljenje.
Sta ti kazes na ovaj filIm :) . Ima li koja pametna? :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2011, 10:02 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Nisam pogledao.Ako pogledam obavjestiću te o svome mišljenju o filmu.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2011, 11:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2002, 17:16
Postovi: 2344
Lokacija: Moskva
Ма да Рапсодијо, све лаж до лажи.

Затворимо очи и вјерујмо у оно што нам наши медији сервирају.
Као што рекоше, ми смо само колонија УСА и ЕУ и то је то, крај приче.

Још је БиХ у добром положају, "само" 1000$ задужености по становнику. "Ситница".
Сваке године нови кредити, плус камате на старе које не враћамо, ма стићићемо ми ту Словенију и Хрватску брзо.
Најбољи ми је дио кад показују Словенију и њихову "одушевљеност" са ЕУ.ж

Али јбг споменута је Сребреница у првом дијелу и то мало другачије него што је званична Башчаршија спомиње и то је одмах разлог да се дигне фрка овдје.

_________________
I don't like it's job !!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2011, 13:51 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
rapsodija_wolfsburg je napisao:
Film je u stilu Milana Panica. Milim da se tako zove covjek koji se onomad pojavi kao grom iz vedra neba. Dovedose ga ko zna od kuda, da objasni svijetu sta se kod nas desava.
Vidi se da su likovi koji se provlace kroz film odrasli u inostranstvu i da nemaju neke velike veze sa nasim prostorima. Kao sto sam rekao, film je namijenjen za americko trziste i to za gledatelje sa niskim kvocijentom inteligencije koji slijepo vjeruju u ono sto im se servira. U Evropi ovaj film nema prolaza. Pa nije niko lud. :) Kada pogledam drugi dio filma, napisacu zavrsni komentar. Do tada nadam se da cu procitati neki dublji komentar o tezini lanaca koji su opasali "jugoslovenske" emigrante u AmeriKi. Pa se otimaju, ali lanci preteski, ni laz ih ne moze pokidati. :D

P.S.
Okanite se mene, komentarisite film.
Svako dobro Bosno i Hercegovino! :wink:


najbolje tako lupetati ljudi su emigrirali po zapadu i sta oni znaju...cim su oni otisli na zapad citavu su familiju poveli tako da nisu imali nikoga u Jugi...

vidi se da lupas sa tom svojom prvom pretpostavkom ko je radi dokumentarac i kako nisu imali pojma...

kao prvo nisi ni ti dao validne argumente za sve prikazano u filmu...jel ima koja pametna od tebe..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2011, 15:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Dokumentarac je strašan ako ima istine u tome.

Dokumentarac se svodi da je rat vođen radi zapadnih ekonomskih interesa. Kažu da je Tito digao kredit za željezaru u Smederevu od 600 miliona$ da bi ta željezara 40 godina poslije bila prodata za 25 miliona$. I da je scenario za Jugoslaviju planiran nekoliko decenija.

Da sam ja bio glavni u to vrijeme ja bih sve Amerikancima poklonio, samo da su to tražili na fin i otvoren načina i fabrike i Kosovo.

Ništa nije vrijedno rata i ubijanja, a pogotovo ako se taj rat vodi radi ekonomije.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2011, 15:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Maj 2011, 19:01
Postovi: 285
Sinny je napisao:
Ма да Рапсодијо, све лаж до лажи.

Затворимо очи и вјерујмо у оно што нам наши медији сервирају.
Као што рекоше, ми смо само колонија УСА и ЕУ и то је то, крај приче.

Још је БиХ у добром положају, "само" 1000$ задужености по становнику. "Ситница".
Сваке године нови кредити, плус камате на старе које не враћамо, ма стићићемо ми ту Словенију и Хрватску брзо.
Најбољи ми је дио кад показују Словенију и њихову "одушевљеност" са ЕУ.ж

Али јбг споменута је Сребреница у првом дијелу и то мало другачије него што је званична Башчаршија спомиње и то је одмах разлог да се дигне фрка овдје.



Zvanicna Bascarsija!? :)
Nisam uopste rekao da je sve laz. Ima malo i istine. Glupo bi bilo da je bas sve laz.
Necu ni pogledati nastavak, iz inata. :mad: Niko nije digao frku. Film je limunaTa obicna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2011, 15:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3551
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
filozof sa vrbasa je napisao:
Dokumentarac je strašan ako ima istine u tome.

Dokumentarac se svodi da je rat vođen radi zapadnih ekonomskih interesa. Kažu da je Tito digao kredit za željezaru u Smederevu od 600 miliona$ da bi ta željezara 40 godina poslije bila prodata za 25 miliona$. I da je scenario za Jugoslaviju planiran nekoliko decenija.

Da sam ja bio glavni u to vrijeme ja bih sve Amerikancima poklonio, samo da su to tražili na fin i otvoren načina i fabrike i Kosovo.

Ništa nije vrijedno rata i ubijanja, a pogotovo ako se taj rat vodi radi ekonomije.

Sve i jedan rat koji se vodio u istoriji čovječanstva je ratovan radi ekonomskih interesa. Ali nikad neće se otvoreno reći da se ratuje zbog nafte, konkurencije na tržištu, robova, ruda,.........

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 230 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs