banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 12:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2887 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 145  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Sep 2022, 19:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1540


Nek' i Drale da malo normale. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2022, 19:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2020, 06:41
Postovi: 592
<Enter_name> je napisao:
Ako su mongoloidi ovi što glasaju za poziciju, šta su onda ovi što glasaju za opoziciju, u koji oni grupu spadaju?


To je lako. Svi oni koji glasaju za drugu opciju su mongoloidi.
Velika većina ljudi koji glasaju na izborima glasa iz ličnog interesa. Misli ili zna da će mu biti bolje ako taj neko bude na vlasti ili bar glasa za manje lošu opciju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2022, 20:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Pečenko je napisao:


Nek' i Drale da malo normale. :lol:


Dobar spot i dobar pravac kako treba voditi kampanju. Za razliku od golmana i onog sranja. Ko im samo ono smisli. Mada vidim da su neki oduševljeni tim. Po meni ne može biti gluplje.

Inače vidim da je skoro svima slogan "Srpska...."....Srpska mora da se brani, Za bolju Srpsku, Srpska su ljudi itd....nisu baš inventivni. SP je najjači " Srpska iznad svega". Meni odmah baca na Deutschland über alles :lol:

Jedino SDS je tata, "Živjećeš bolje".Nema od tog ništa, al su bar jedini konkretni. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2022, 20:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Spot je cist penal za snsd. Tesko da nece na ovo krenuti sa pobrojavanjem u jos vecem stilu.

Ali ajd dobro, mozda i preskoce :lol:

Btw. Jel ovo Nesic sjasio sa motora?

https://www.instagram.com/reel/ChrwFSVj ... MyMTA2M2Y=


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2022, 21:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Pečenko je napisao:


Nek' i Drale da malo normale. :lol:

Hoce li i nova pjesma sad, ili bar remake.. posto se ne brani vise, sad se voli.. :D

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Sep 2022, 07:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
danijell je napisao:
Šta reći čiča. Ne valja ni patrijarh, Vučić, Putin...

Zvanična politika Rusije je da podržava trenutnu vlasti, ko god da je. Uzme SDS vlast i ode kod Putina... Biće ista priča. Ako zadrže sličan kurs. Ali ako je bliži kurs na pravcu GB i USA ambasada, da se midžet putler smjesti u Aziju gdje pripada. Onda neće biti ista priča. Baci samo seen :lol:

Neka bude što biti mora....samo da se smanji udvornička politika domaćih političkih pajaca na vlasti.Ako hoćeš podršku mog naroda onda tom narodu daj nešto konkretno.....ne kao do sad,bratsku ljubav,pravoslavlje,gas za upaljače i ostali kurci palci

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Sep 2022, 11:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Da li u to konkretno ulazi i podrska u UN u, blokiranje one rezolucije


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Sep 2022, 20:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1670
Lokacija: banja luka
Pitanje vezano za naredne izbore...

Da li je bitno da stranka ima vise glasova odnosno jedan njihov član ili je bitnije da se glasovi rasporede?

Elem PDP, nema sumnje da ce dosta ljudi glasato za Draska Stanivukovica, ali ne kontam sta im je bitno? Odnosno ako on odnese 95% glasova PDP a, da li to znaci da danas sutra u skupštinu RS moze "upasti" i neki osmi kandidat sa liste koji nije dobio vise od 200 glasova (figurativno)

S druge strane vjerujem da će moćni Nešo Speed imati vise glasova nego Đajić al eto, čuće se...

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Sep 2022, 21:10 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 961
Lokacija: Land of Downunder
The_new_Statesman je napisao:
Evo jos malo pomoci Lemiju od uvijek za to spremne Frau Wölfl :)

https://www.derstandard.at/story/200013 ... -bei-putin

P.S. U godini 2022-oj Google prevodilac sasvim solidno pomaze u razumijevanju.


Deepl.com daleko bolji što se tiče prevoda.

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Sep 2022, 21:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Tabako Pit je napisao:
Da li u to konkretno ulazi i podrska u UN u, blokiranje one rezolucije

Ulazi i dignuta ruka za sankcije Srbiji

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Sep 2022, 21:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5306
Lokacija: HEAVEN
baki je napisao:
Pitanje vezano za naredne izbore...

Da li je bitno da stranka ima vise glasova odnosno jedan njihov član ili je bitnije da se glasovi rasporede?

Elem PDP, nema sumnje da ce dosta ljudi glasato za Draska Stanivukovica, ali ne kontam sta im je bitno? Odnosno ako on odnese 95% glasova PDP a, da li to znaci da danas sutra u skupštinu RS moze "upasti" i neki osmi kandidat sa liste koji nije dobio vise od 200 glasova (figurativno)

S druge strane vjerujem da će moćni Nešo Speed imati vise glasova nego Đajić al eto, čuće se...


Nisam najbolje razumio pitanje, ali ako se dobro sjecam kad sam bio brojac prije 10ak god... ako glasas za nekoga iz stranke, ta stranka dobija glas i taj lik dobija glas... a mozes glasati samo za stranku... u slucaju da odredjena stranka osvoji recimo 8 mjesta, a nema dovoljno ljudi koji su presli prag, onda stranka odlucuje o kandidatima koji prolaze dalje ).... tako da je tvoja pretpostavka tacna...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Sep 2022, 22:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1670
Lokacija: banja luka
Pa ono gledajuci PDP listu od meni poznati Drasko Stanivukovic broj 1, Milko i vidim Crnadak je tu, preostalo tanko.

Primjer,Drasko dobije 50 000 glasova, svi preostali iz njegove stranke 2000 glasova.

Ok ovde Drasko "ide" u skupstinu a da li se njegovi glasovi mogu preliti na neke preostale kandidate iz te stranke koji ono realno nisu imali 100 glasova i bili su visoko pozicionirani?

Mislim da ce SNSD dobiti dosta vise glasova na konto raznih pojedinaca, ali je upitno da li ce imati vise kao stranka. Mislim na ovu nasu regiju BL

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Sep 2022, 22:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Citiraj:
Mandati koje dobije lista raspodjeljuju se najprije između kandidata s liste, od kojih je svaki dobio
najmanje pet posto od ukupnog broja važećih glasova koje je dobila ta lista, i to dodjelom mandata
redoslijedom od najvećeg do najmanjeg broja glasova. Ako ima još mandata koje treba dodijeliti listi, a
preostali su kandidati dobili manje od pet posto od ukupnog broja važećih glasova koje je ta lista dobila,
mandati se među preostalim kandidatima s te liste raspodjeljuju prema njihovom redoslijedu na listi.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2022, 02:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9167
Čiča iz Rogače je napisao:
Tabako Pit je napisao:
Da li u to konkretno ulazi i podrska u UN u, blokiranje one rezolucije

Ulazi i dignuta ruka za sankcije Srbiji
Pamet zlatne ribice. I uz to klasika od argumenta , moj čiča. "Tad je bio onaj pijani idiot, sad je Putin! On ne dozvoljava na nas bla bla...."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2022, 08:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Čiča iz Rogače je napisao:
Tabako Pit je napisao:
Da li u to konkretno ulazi i podrska u UN u, blokiranje one rezolucije

Ulazi i dignuta ruka za sankcije Srbiji


Ma daj bre Cica. Ima li sad Srbija podrsku Rusije u UN u. Ima li povoljniju cijenu za plin. Sve cemo zaboraviti i ostale ruke koje su nametnule sankcije cemo zaboraviti, samo ruska ruka jos uvijek u zraku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2022, 09:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
munja.alex je napisao:
Čiča iz Rogače je napisao:
Tabako Pit je napisao:
Da li u to konkretno ulazi i podrska u UN u, blokiranje one rezolucije

Ulazi i dignuta ruka za sankcije Srbiji
Pamet zlatne ribice. I uz to klasika od argumenta , moj čiča. "Tad je bio onaj pijani idiot, sad je Putin! On ne dozvoljava na nas bla bla...."

Što ne znači da će Putina zamjeniti novi pijani idiot.Rusi će dizati i spuštati ruke u UN shodno svojim trenutnim interesima,nikako vođeni bratskom ljubavi.Jbt,ljubavi nema ni u braku a kamoli u meuđnarodnim odnosima :-?

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2022, 09:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Onda da kopamo još dublje. Malo nazad u prošlost. Nekih osam mjeseci prije glasanja za sankcije. Nešto se desilo u Moskvi. Kakva je bila reakcija iz Beograda? Istina, da je puč prošao možda bi i kod nas bila u druga situacija... Osim ako nije bio samo zlouptreba vojske da se neke stvari ubrzaju... Moskva je tih godina bila sebi najveći neprijatelj, a da se spominje nešto preko drugim državama...

Ako bi se gledalo ko je šta kome uradio, niko od naših političara ne bi trebao ni prići ambasadama Njemačke, SAD, VB...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2022, 09:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Mozemo i u sadasnjosti izmjeriti konkretnu korist od osiromasenog uranijuma da se ne zamaramo sa supljom oko iracionalnog odnosa prema Rusiji kad vec nema valute za pravoslavlje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2022, 13:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
danijell je napisao:
Onda da kopamo još dublje. Malo nazad u prošlost. Nekih osam mjeseci prije glasanja za sankcije. Nešto se desilo u Moskvi. Kakva je bila reakcija iz Beograda? Istina, da je puč prošao možda bi i kod nas bila u druga situacija... Osim ako nije bio samo zlouptreba vojske da se neke stvari ubrzaju... Moskva je tih godina bila sebi najveći neprijatelj, a da se spominje nešto preko drugim državama...

Ako bi se gledalo ko je šta kome uradio, niko od naših političara ne bi trebao ni prići ambasadama Njemačke, SAD, VB...

Šta bi bilo kad bi bilo....ja pričam o onome šta je stvarno bilo,kroz koji pakao ekonomskih sankcija je prošao Srpski narod možda je veća šteta od posledica osiromašenog uranijuma.Sankcije su fakat i ne može se amnestirati niko.Jbg,međunarodni ugovori i dogovori tome i služe....da se poštuju jer su na papiru potpisi svih aktera.Zar sam ja kriv što ludi Gorbačov NIJE stavio na papir dogovor o neširenju NATO pakta prema Rusiji zbog čega danas tonemo u inflaciju i recesiju....ne samo mi već čitav svijet.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2022, 13:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
Čiča iz Rogače je napisao:
Rusi će dizati i spuštati ruke u UN shodno svojim trenutnim interesima,nikako vođeni bratskom ljubavi.

Čiča je jedan prirodni gospodin.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2887 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 145  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs