banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2884 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 145  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Sep 2022, 18:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Da li sam dobro vidio ovo danas za Radovica? Moze gore i od one sprdacine sa Jelenom. Koje dno jebote

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 19:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Bliži se kraju kampanja....red je da se sumira.
Ovo je prva kampanja unazad 20 godina da gdje se vlast za duplo više bavila opozicijom.Nikad nije bilo više blaćenja,spinovanja,podlosti i plasiranja medijskih laži emitovanih sa Javnog tv servisa i ATV-a.Strah se uvukao u sve pore crvene sekte,jedino su im koalicioni prijatelji rasterećeni.US je dobila instrukcije da im članstvo glasa za Jelenu......zato trpe hapšenja i procesuiranja njihovih ljudi na pozicijama.
Pericu Đokića vidim u vlasti ma ko da pobjedi........stranka je to koja ne može omanuti.....zato je i bila privlačna ekipi preletača iz SDSa
Ostalo je još par dana do kraja,snimak Radovića kako nešto nerazumljivo mrmlla je stvarno očajan pokušaj.....baš podcjenjuju intelekt svojih glasača.Valjda se više neće valjati u blatu jer se tu malo šta može popraviti..

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 19:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Samo jos nisi predvidio, u slucaju da se ovo sve desi, koliko cemo onda tek najebati u BIH... i sta nam se priprema u Sarajevu. Hocemo li konacno dobiti gradjansku drzavu, jedan covjek jedan glas?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 19:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
I bez vazduha ostadosmo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 20:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
wizzy_bl je napisao:
Samo jos nisi predvidio, u slucaju da se ovo sve desi, koliko cemo onda tek najebati u BIH... i sta nam se priprema u Sarajevu. Hocemo li konacno dobiti gradjansku drzavu, jedan covjek jedan glas?

Mnogi esdeesovci su isto to predviđali kad je Dodik prvi put preuzimao vlast....zar je moguće da se od te glupe priče nismo odmakli ni pedlja evo već dvadeset i koja godina.Nevjerovatno

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 20:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
Čiča iz Rogače je napisao:
US je dobila instrukcije da im članstvo glasa za Jelenu......


odakle dolaze ove informacije, iz prve ruke ili je nešto tipa Vaskosvićev "dobro obavješeteni izvor"? ozbiljno pitam.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 20:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Čiča iz Rogače je napisao:
wizzy_bl je napisao:
Samo jos nisi predvidio, u slucaju da se ovo sve desi, koliko cemo onda tek najebati u BIH... i sta nam se priprema u Sarajevu. Hocemo li konacno dobiti gradjansku drzavu, jedan covjek jedan glas?

Mnogi esdeesovci su isto to predviđali kad je Dodik prvi put preuzimao vlast....zar je moguće da se od te glupe priče nismo odmakli ni pedlja evo već dvadeset i koja godina.Nevjerovatno
Nemam pojma sta su predvidjali, to je ipak davno bilo... a i Dodik je covjek sa harizmom, koji je bio lider i tada, kao i sada. Mozes li stvarno zamisliti da neke tvoje interese u Sarajevu brani Borenovic, Crnadak, Sarovic, ili Vukanovic... ili da neki ministar bude Stanic iz Prnjavora, ili neko od te nove ekipe SDSa (Sukalo), ostalih se ne mogu ovako sjetiti.... ja ne mogu to zamisliti i prilicno sam siguran da bi to bila propast epskih razmjena.

Cak i Milku Grmusu da posaljes u Sarajevo, rijetkog covjeka iz opozicije kojeg i ja gotivim...siguran sma da bi ga tamo pojeli, jer ne pali kod njih zakon i pravo. Samo hoce da te sjebu i to im je glavni nacionalni interes.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 21:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ma da,nema nam spasa bez Špirića i Dušanke Majkić :lol:
de ne prosipaj se više :D

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 21:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Kakvk Spiric i Majkic... i kad sam ja njih uopste spominjao? Moje pitanje su kadrovi opozicije, ko ce ti sutra biti u vlasti, ako bi se ostvarilo tvoje predvidjanje i na sta bi to licilo, ali onako objektivno.

Iako je Trivic vec ispricana tema i 100 puta sam rekao svoje misljenje, ali recimo da je to najjaca karika u redovima opozicije, kao kadar (pored Grmuse) . Ako zanemarimo i ove vjecne opozicionare (stare prdonje) : Borenovic, Crnadak, Sarovic, Vukanovic, Mektic, itd.. koji bi se uvalili u neku od fotelja i nista ne radili, koga bi ti tu nasao da ga postavis na neke bitne funkcije i sta mislis kako bi to sve funkcionisalo u praksi? PDP Drinic, SDS Sukalo, koje su to jos mlade nade u opozicij?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 21:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Koga to snsd i sateliti imaju na pozicijama?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 21:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Wizzy jel te plaćaju ti tvoji išta? Ako ne dobijaš ništa evo ja ih pozivam da ti dadnu neku crkavicu, zaslužio si. Strastveniji si u tome nego Gorica, sve pohvale. Prosipaš se a i dalje nastavljaš.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 21:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Što reče Tadić....nemoj da mračiš,popij svetlo....ništa se u Sarajevu ne brani....to se radi u institucijama RSa.Mlade snage.....tu su prije svih Šumar iz N-Grada,Marinko Božović iz Sarajeva,Vidić iz Broda,ne znam odkud izvlačiš Šukala....to je što se tiče SDSa...PDP -Dragan Milanović,Grmuša,gospođa Olivera Nedić iz Doboja....svi relativno mladi i reprezentativni.Driniću nebi dao dvije nacrtane ovce

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 21:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
I ovo sad vec postaje standard, kad god kazem da je u opoziciji 100 prozapadni kadar, dobijem odgovor da se ne prosipam.

Jel vi stvarno vidite Jelenu Trivic kao veceg Srbina od Dodika i veceg patriotu, koji ce nas vise vratiti tradicionalnim vrijednostima i vise udaljiti od vrijednosti Zapada? Opet izdavajam Jelenu kao najbolju kadrovsku opciju u opoziciju, a ove ostale je tesko i spominjati.


Bila je prica i sa Draskom, promjenice se sad ovo ono, napravice se ne znam sta... ama bas nista se nije promjenilo, sta vise jeste, ali na gore. Cak je opao i taj neki entuzijazam u razvoju grada.
Sad ce neko reci, uradio ovo ono... jbg, jeste... ali za 2 godine je prilicno nemoguce bas nista ne uraditi na toj poziciji, ali sam ubjedjen da bi Igor uradio daleko vise i smatram da svi ispastamo i dalje zbog proslih izbora.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 21:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
wizzy_bl je napisao:
ali za 2 godine je prilicno nemoguce bas nista ne uraditi na toj poziciji, ali sam ubjedjen da bi Igor uradio daleko vise i smatram da svi ispastamo i dalje zbog proslih izbora.




Skupštinska većina koja koči gradonačelnika (i obrnuto)?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 21:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Е мој wizzy, ти или стварно немаш два грама мозга, па вјерујеш још у ово што прича Додик. Или радиш у некој државној фирми, па ти је у опису посла да ботујеш за странку. Тачно ме је срамота, твоје срамоте.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 21:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Čiča iz Rogače je napisao:
Što reče Tadić....nemoj da mračiš,popij svetlo....ništa se u Sarajevu ne brani....to se radi u institucijama RSa.Mlade snage.....tu su prije svih Šumar iz N-Grada,Marinko Božović iz Sarajeva,Vidić iz Broda,ne znam odkud izvlačiš Šukala....to je što se tiče SDSa...PDP -Dragan Milanović,Grmuša,gospođa Olivera Nedić iz Doboja....svi relativno mladi i reprezentativni.Driniću nebi dao dvije nacrtane ovce
Za vecinu nabrojanih prvi put cujem.
O Grmusi sam se izjasnio. Ovaj REMAX Dragan mi je sve ono sto mrzim kod politicara, kao nesto. fin, a prvom prilikom kad mu das sansu da upravlja ce sjebati vise od najgorih galamdzija.
Sukalo se spominje po FB i na BN, pa. rekoh da i on nije mlada nada. Za Drinica se mozemo sloziti.

Ovog Vidica sam prestao pratiti od kada je otisao iz Skupstine. Jel sta napravio u Brodu, ili i dalje prica i kritikuje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 21:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
wizzy_bl je napisao:
I ovo sad vec postaje standard, kad god kazem da je u opoziciji 100 prozapadni kadar, dobijem odgovor da se ne prosipam.

Jel vi stvarno vidite Jelenu Trivic kao veceg Srbina od Dodika i veceg patriotu, koji ce nas vise vratiti tradicionalnim vrijednostima i vise udaljiti od vrijednosti Zapada? Opet izdavajam Jelenu kao najbolju kadrovsku opciju u opoziciju, a ove ostale je tesko i spominjati.


Bila je prica i sa Draskom, promjenice se sad ovo ono, napravice se ne znam sta... ama bas nista se nije promjenilo, sta vise jeste, ali na gore. Cak je opao i taj neki entuzijazam u razvoju grada.
Sad ce neko reci, uradio ovo ono... jbg, jeste... ali za 2 godine je prilicno nemoguce bas nista ne uraditi na toj poziciji, ali sam ubjedjen da bi Igor uradio daleko vise i smatram da svi ispastamo i dalje zbog proslih izbora.
:lol:
Vidim čita se Faktor....on je presudan za izliv gluposti u mozak 8)

https://faktormagazin.ba/vijesti-dana/s ... om-trivic/

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 22:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1539
Čuj Mile patriota, jadna majko. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 22:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Daky je napisao:
wizzy_bl je napisao:
ali za 2 godine je prilicno nemoguce bas nista ne uraditi na toj poziciji, ali sam ubjedjen da bi Igor uradio daleko vise i smatram da svi ispastamo i dalje zbog proslih izbora.




Skupštinska većina koja koči gradonačelnika (i obrnuto)?
Vise njega koci to sto nema skim raditi, jer nema kadra. Kresojevic ne moze sam, a i njemu je ovo prvi pravi posao. Da ima dobre projekte i ideje, ne bi ga se moglo kociti. Jednostavno ne zna...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 22:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
ББЛ je napisao:
Е мој wizzy, ти или стварно немаш два грама мозга, па вјерујеш још у ово што прича Додик. Или радиш у некој државној фирми, па ти је у опису посла да ботујеш за странку. Тачно ме је срамота, твоје срамоте.
Jbg... mozda je sve to sto ti kazes, a mozda je da ti nemas gram mozga. Vrijeme ce pokazati.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2884 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 145  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs