banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 16:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2915 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 146  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Okt 2022, 17:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
danijell je napisao:
Mi, vi...


Sam sebe stavljaš u taj koš. Prvi si koji skače kao buldog, ako si legalista ne trebaš biti protiv ponovnog prebrojavanja. Ne kažem da je pokradeno, ali sigurno je bilo neregularnosti. I ovo sa ovim čičom nije uopšte problem, čovjek pogriješio, nek se ispravi.

Nek se pogleda Doboj i sl mjesta. Sjetimo se prije dvije godine šta je urađeno. Jel bilo neregularno? Jel žena dobila sve glasove svoje stranke? Gdje to ima??? Dobila 22000 glasova a na ponovljenim izborima dobila 5000 :lol: I niko za to nije odgovarao. Ne da nije odgovarao, nego nam ta ista uči djecu u školi. E to je ta mene problem našeg društva, da takvi haraju i vladaju a ko će biti predsjednik je manje bitno.

Što se mene tiče nek bude Dodik još 3 mandata ako će nešto popraviti i promjeniti, pogotovo takve stvari.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 17:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Ja nemam nista protiv ponovnog brojanja sumnjivih mjesta, gdje se ne slazu izvjestaji posmatraca. Ali ponavljanje izbora, to je vec teski diletanizam.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 17:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2251
Lokacija: Trn
skypostman je napisao:
Valjda ima neki propis kad se moze traziti ponovno glasanje, ali prvo se moraju vrece otvoriti i ustanoviti da li se stanje u tim vrecama slaze sa onim sto je napisano u izvjestaju. Prosto kao pasulj, ne vidim zasto bi neko bio protiv ponovnog brojanja, pozicija pogotovo ako je sve posteno kao sto kazu.
Član 2.10 Izbornog zakona

Centralna izborna komisija BiH će poništiti izbore u izbornoj jedinici ili na nekom biračkom mjestu, ako ustanovi da je za vrijeme glasanja ili brojanja glasačkih listića došlo do nepravilnosti koje mogu da utiču na rezultate izbora.

Znači osnovni preduslov je da se utvrde nepravilnosti pri brojanju, a to podrazumijeva ponovno brojanje.

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 17:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
wizzy_bl je napisao:
Ja nemam nista protiv ponovnog brojanja sumnjivih mjesta, gdje se ne slazu izvjestaji posmatraca. Ali ponavljanje izbora, to je vec teski diletanizam.


Izbore (ako je to moguće, a mislim da jeste) treba ponoviti samo na onim mjestima gdje se dokažu nepravilnosti i(li) eventualne krađe. Ako se dokažu. A da ponovo izlazimo na izbore jer je negdje neko svrnuo parsto glasova nema nikakvog smisla jer ne utiče na krajnji rezultat. Ja prvi ne bih izašao.

Čak ni opoziciji to nije u interesu, jer sam siguran da bi npr Jelena izgubila. Puno manje glasača bi izašlo nego prvi put, što im ne ide u prilog. Plus, pozicija ima jaču mašineriju za tjeranje na izbore nego opozicija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 17:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Bilo bi zanimljivo znati šta se desilo u Novom, u onom selu gdje su pohapsili 5 muslimana sa ispunjenim listićima. Čija imena su bila označena, to niko da kaže ?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 18:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Načuh da su bili glasovi za opoziciju, ali ne držite me za riječ. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 18:08 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Pa ne bi RTRS i ATV prestali pričati o tome da je tako....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 18:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7790
Lokacija: Mejdan
Zanimljiva izjava Stanivukovića, koji je imao jako dobar rezultat u BL.
Citiraj:
– Rezultati opozicije nisu zadovoljavajući. Čestitao bi mom saborcu Nebojši Vukanoviću koji je ostvario odličan rezultat. Ali svi naši rezultati nisu dovoljni za budućnost – rekao je Stanivuković.

https://srpskainfo.com/prvo-obracanje-s ... radu-foto/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 18:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1428
_зока je napisao:
Pa ne bi RTRS i ATV prestali pričati o tome da je tako....


:lol: Kao ni BN da nije pretpostavljam

Sad ne mora da znaci ali ...
Hozici 2018
02386 SALKIĆ RAMIZ - ZAJEDNO ZA BIH 108 40,15
01239 DURAKOVIĆ ĆAMIL - NEZAVISNI KANDIDAT 80 29,74
00515 CVIJANOVIĆ ŽELJKA - SAVEZ NEZAVISNIH SOCIJALDEMOKRATA - SNSD 52 19,33
02370 GOVEDARICA VUKOTA - SAVEZ ZA POBJEDU 14 5,20

HOZICI 2014
IVANIĆ MLADEN - SAVEZ ZA PROMJENE 221
CVIJANOVIĆ ŽELJKA - SNSD-DNS-SP 101
ZMIJANJAC GORAN - STRANKA PRAVEDNE POLITIKE 6


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 18:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
U Novom je Jelena pobijedila, dakle… Treba to sve preslušati :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 18:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Choban je napisao:
Zanimljiva izjava Stanivukovića, koji je imao jako dobar rezultat u BL.
Citiraj:
– Rezultati opozicije nisu zadovoljavajući. Čestitao bi mom saborcu Nebojši Vukanoviću koji je ostvario odličan rezultat. Ali svi naši rezultati nisu dovoljni za budućnost – rekao je Stanivuković.

https://srpskainfo.com/prvo-obracanje-s ... radu-foto/


Ma njemu savrseno odgovara sto su Borenovic i Crnadak povukli Jelenu sa sobom u blato. Vjerovatno nece Drale prstom mrdnuti ni oko brojanja, a ni oko novih izbora. Sto bi. Bukvalno kaze: "Sami pali, sami se ubili".

Imace "moralnu podrsku" od njega i to je plafon, ako i toliko.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 19:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2522
Rocker je napisao:
Bilo bi zanimljivo znati šta se desilo u Novom, u onom selu gdje su pohapsili 5 muslimana sa ispunjenim listićima. Čija imena su bila označena, to niko da kaže ?
Koliko znam neka njihova, muslimanska.
Nema veze sa Dodikom, Zeljkom, Mirkom i Jelenom.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 19:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Neko je po twitteru pisao da su u pitanju glasovi za Vojina Mijatovica

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 19:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Gledam ovo oko nepravilnosti sto su pronasli ovi iz opozicije do sada. Ovo je toliko glupo pokradeno, da se vidi da je odradjeno na brzinu u onoj noci kada je Dodik bio vidno nervozan. Nema mjesta gdje se nije muljalo. I to glupo muljalo! Ovo je samo za ponoviti izbore... i to napraviti neku "gradjansku patrolu" (ja cu prvi volontirati). Pa da mi koji nismo stranacki članovi, uzmemo neke palije, pa da malo regulisemo ove majmune sto se kurce i prijete po biralistima... Igraju se sa nama kao da im je to "ćaćevina". Zato mladi nemaju volje glasati, jer se ovi magarci prave pametni, pa ce prepravljati nakon glasanja, kako im se digne... Kao mi smo bitni, a vas ko je*e. Pa nece da moze tako rođaci. Jednako smo mi bitni svi...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 19:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Pfc88 je napisao:
Rocker je napisao:
Bilo bi zanimljivo znati šta se desilo u Novom, u onom selu gdje su pohapsili 5 muslimana sa ispunjenim listićima. Čija imena su bila označena, to niko da kaže ?
Koliko znam neka njihova, muslimanska.
Nema veze sa Dodikom, Zeljkom, Mirkom i Jelenom.


Ne. Čuo sam tu priču detaljno, od lokalca. Upravo ima veze sa Dodikom. I kažu da to nisu prvi izbori, da se ovo tamo dešava. Valjda su dva muslimanska sela u pitanju. Uglavnom tu valjda niko ne živi, ali imaju asfalt, optiku, sve tip top... dok sela oko njih ništa. Da ne pogađamo dvaput, od koga su to sve dobili. I onda, došli posmatrači opozicije (i to opozicija poslala neke rmpalije, valjda) i pitali prije glasanja "A da mi provjerimo malo te kutije?". Ovi se, razumljivo, pobunili i izbio incident, tuča, šta li.

I sad razmislite koliko ima takvih kutija širom RS...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 19:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5308
Lokacija: HEAVEN
Kao da prolazim kroz Orahovu :D Tacno je ovako kad ides preko M14 za Dubicu... jedno selo sve raskopano, sljedece full sredjeno :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 19:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Kad se uklopi sa pričom iz sela majke Jelene Trivić, gdje je Jelena imala 0 glasova, kad se pogleda nervoza Dodika i Radovana Kovačevića, koji samo što nije plakao u izbornoj noći... Miriše na možda i najveću krađu do sada.

Choban je napisao:
Zanimljiva izjava Stanivukovića, koji je imao jako dobar rezultat u BL.

Citiraj:
– Rezultati opozicije nisu zadovoljavajući. Čestitao bi mom saborcu Nebojši Vukanoviću koji je ostvario odličan rezultat. Ali svi naši rezultati nisu dovoljni za budućnost – rekao je Stanivuković.

https://srpskainfo.com/prvo-obracanje-s ... radu-foto/


Uz to, par sati prije kraja izbora, viđen kako trči uz Šehitluke, što je krajnje čudno pred kraj izbornog dana?! Da ga slučajno ne drži neko za... nečim?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 20:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Ti Hozići su glasali od izbora do izbora. Za Ivanića, Salkića, načelnika iz SNSD-a... Očito uigrana ekipa kako kome šta treba... Lokalan posla...

Dodik je prije bio ljut zbog burgijanja u koaliciji. Spomenuo je sinoć nešto vezano za to. Možeš koji glas da zavrneš, ali da preko 50k uz sve te koje prate... Onda stvarno i dalje radi za Amerikance...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 20:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Rivaldinho je napisao:
Kad se uklopi sa pričom iz sela majke Jelene Trivić, gdje je Jelena imala 0 glasova, kad se pogleda nervoza Dodika i Radovana Kovačevića, koji samo što nije plakao u izbornoj noći... Miriše na možda i najveću krađu do sada.

Choban je napisao:
Zanimljiva izjava Stanivukovića, koji je imao jako dobar rezultat u BL.

Citiraj:
– Rezultati opozicije nisu zadovoljavajući. Čestitao bi mom saborcu Nebojši Vukanoviću koji je ostvario odličan rezultat. Ali svi naši rezultati nisu dovoljni za budućnost – rekao je Stanivuković.

https://srpskainfo.com/prvo-obracanje-s ... radu-foto/


Uz to, par sati prije kraja izbora, viđen kako trči uz Šehitluke, što je krajnje čudno pred kraj izbornog dana?! Da ga slučajno ne drži neko za... nečim?
Druze, jel ti stvarno mislis da bi neko namjestao izbore na naci sto Jeleni upise 0?I ovo je vrh zakljucak... jer je Dodik bio nervozan :)


Pa od prvog obracanja Kovacevica, Dodik je u bio u prednosti. Svako iduce obracanje covjek. jedno te isto ponavlja da je trend dobar i da se ide ka pobjedi. Na kraju se CIK rezultati poklopili 99% sa tim trendom. Cemu onda nervoza ako radis dobro?

Jedino ako mislis da su u PDPu dobro radili, pa onako progalisli pobjedu.. a nista nisu dobro izracunali. Tj Bog zna sta su unosili u sistem i ko im je to uopste radio, jer su i na proslim izborima Ivanica proglasili za pobjednika.


Na kraju, SNSD procjenu su u izbornoj noci potvrdili i ostali, ukljucujuci i DNS. Svima se rezultati poklopili osim SDSu j PDPu....i yo mora biti da je kradja. Jer PDP i SDS ne lazu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2022, 20:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Ma pusti ti to, priznaj da ste krali, ko prizna pola mu se prašta.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2915 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 146  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs