banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2884 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 145  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Sep 2022, 22:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
https://youtu.be/t5kdl8ASd_Y

Ко ће нас бранити кад њега више не буде?

"Nemam pojma sta su predvidjali, to je ipak davno bilo... a i Dodik je covjek sa harizmom, koji je bio lider i tada, kao i sada." By Wizzy.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 22:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Pečenko je napisao:
Čuj Mile patriota, jadna majko.
Pa jel nije? Sto bi ga toliko mrzili u Sarajevu da nije patriota. Pogledaj samo komentare koje muslimani pisu o Dodiku i ono sto pisu npr. o opozicionarima, pa reci zasto je njima drazi Sarovic, nego Dodik.

Ja idem logikom da su nama i Bosnjacima nacionalni interesi dijametralno suprotno. Ono sto je dobro za nas, lose je za njih i obratno. Mali je tu prostor gdje ss moze pronaci bar mali zajednicki interes i to je iskljucivo ekonomija. Medjutim ni ekonomija ne ide bez politike, tako da se brzo dodje do problema.

Njima je interes ulazak u NATO, nama je interes da NE UDJEMO.
Njima je interes jacanje drzave BiH, nama je nacionalni interes slabljenje te iste drzave (jacanje entiteta) . Jel trebam i dalje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 22:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
ja bih ljubezno zamolio moderaciju da sankcioniše neprimjereni rječnik koji pojedinci koriste u opštenju sa forumašima čije im mišljenje ide na ganglije.
budimo ljudi, iako smo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 22:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Pfc88 je napisao:
https://youtu.be/t5kdl8ASd_Y

Ко ће нас бранити кад њега више не буде?

"Nemam pojma sta su predvidjali, to je ipak davno bilo... a i Dodik je covjek sa harizmom, koji je bio lider i tada, kao i sada." By Wizzy.
Ajd pronadji citav intervju,ovdje je isjecena samo 1 recenica... pravna cinjenica.A cesto pravo i pravicnost nisu ista stvar.

Drugo... . zamisli kakvi su ti onda bili SDS, PDP, kada i pored ovakve izjave pobjedis na izborima.Sta mislis zasto mu narod nikad ovo nije zamjerio, pa jer ljudi instiktivno znaju da u politici nekada moras i govno pojesti. Nazalost, mislim da su sadasnji PDP i SDS jos losiji, jer oni ne pojedu govno ponekad, vec jedu konstantno. Prisjeti se Sarovica kao ministra u SA, kada par godina niti jednom nije spomenuo Republika Srpska, vec koristio termine entiteti (da se slucajno neko u SA ne uvrijedi).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 22:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Čiča iz Rogače je napisao:
wizzy_bl je napisao:
I ovo sad vec postaje standard, kad god kazem da je u opoziciji 100 prozapadni kadar, dobijem odgovor da se ne prosipam.

Jel vi stvarno vidite Jelenu Trivic kao veceg Srbina od Dodika i veceg patriotu, koji ce nas vise vratiti tradicionalnim vrijednostima i vise udaljiti od vrijednosti Zapada? Opet izdavajam Jelenu kao najbolju kadrovsku opciju u opoziciju, a ove ostale je tesko i spominjati.


Bila je prica i sa Draskom, promjenice se sad ovo ono, napravice se ne znam sta... ama bas nista se nije promjenilo, sta vise jeste, ali na gore. Cak je opao i taj neki entuzijazam u razvoju grada.
Sad ce neko reci, uradio ovo ono... jbg, jeste... ali za 2 godine je prilicno nemoguce bas nista ne uraditi na toj poziciji, ali sam ubjedjen da bi Igor uradio daleko vise i smatram da svi ispastamo i dalje zbog proslih izbora.

Vidim čita se Faktor....on je presudan za izliv gluposti u mozak 8)

https://faktormagazin.ba/vijesti-dana/s ... om-trivic/
Ne kontam kakve veze ima sa mojim postom? Da Zapad placa opoziciju, misljenja sam da placa i to zestoko, jer im oni vise odgovaraju od Dodika, a ti izvedi zakljucak zbog cega.

Da li je ovo pravi snimak, nemam pojma... ja iskreno nista ne cujem, a ne mogu vjerovati necijem titlu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 22:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
Ti nas malo j*beš ili stvarno vjeruješ u to što pišeš?

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 22:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
wizzy_bl je napisao:
Jel vi stvarno vidite Jelenu Trivic kao veceg Srbina od Dodika i veceg patriotu, koji ce nas vise vratiti tradicionalnim vrijednostima i vise udaljiti od vrijednosti Zapada?


Jelena poštuje Dražu, a Mile priča da su četnici na Kozari gurali srpsku djecu pod nož ustašama. Iako četnici nikad nisu bili na Kozari. Još se hvali kako je on iz partizanske porodice.

Za mene dovoljno da glasam za Jelenu. 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 22:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
mirdza je napisao:
Ti nas malo j*beš ili stvarno vjeruješ u to što pišeš?
Najiskrenije vjerujem, ali ne znam na sta tacno mislis....

1)Da je Dodik patriota

2)Da ova danasnja opozicija politikama sa zapada vise odgovara i da ce im oni pomoci (na ovaj onaj nacin) da dodju na vlast

3) Da imamo dijametralno suprotne nacionalne interese u odnosu na Bosnjake

4) Da opozicija u svojim redovima nema kvalitetnog kadra i postoji mogucnost (ako bi dosli do vlasti) da radikalno ugorze nase nacionalne interese. Nema nazalost ni SNSD dovoljno dobrog kadra i oni ugrozavaju svakodnevno te interese, ali sam misljenja da opet imaju vise od opozicije

5) Da bi nama u BL svima bilo bolje da je Igor pobjedio na proslim izborima

Mozda sam nesto preskocio...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 22:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Моријентес je napisao:
wizzy_bl je napisao:
Jel vi stvarno vidite Jelenu Trivic kao veceg Srbina od Dodika i veceg patriotu, koji ce nas vise vratiti tradicionalnim vrijednostima i vise udaljiti od vrijednosti Zapada?


Jelena poštuje Dražu, a Mile priča da su četnici na Kozari gurali srpsku djecu pod nož ustašama. Iako četnici nikad nisu bili na Kozari. Još se hvali kako je on iz partizanske porodice.

Za mene dovoljno da glasam za Jelenu. 8)
Pusti te Vaskovic-Dodik price i par FB postova o Drazi. Pitaj Jelenu kako vidi buducnost sto se tice svjetske ekonomije i da li trebamo odmah poceti kupovati plin od Amera?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 22:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
A sad znamo pozadinu cijele priče. Ameri nemaju kome prodavati plin pa hoće da dovedu Trivićku na vlast pa da ona kupuje od njih...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 23:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
To je to. Milion ipo potrošača im je cilj bez kojeg ne mogu da ostvare prodajni plan...

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 23:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Danchi je napisao:
A sad znamo pozadinu cijele priče. Ameri nemaju kome prodavati plin pa hoće da dovedu Trivićku na vlast pa da ona kupuje od njih...
Vidim da sve ovdje moras crtati. Ajd da preformulisem, pitaj Jelenu jel vidi bilo kakav drugi svjetski poredak osim ovog sadasnjeg. Da li vjeruje bar malo da se zapadna dominacija moze smanjiti u svijetu...bar kad je rijec o ekonomiji, tj njena oblast. I gdje vidi onda nas. Da li da prihvatamo aktuelni poredak i njemu se prilagodjavamo sto brze, ili bolje te reforme koje nam namecu sprovoditi sto sporije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 23:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Dodik je iznio jasan stav po tom pitanju sa odlaskom kod Putina neki dan. Bilo to. 3min,5min,10min.. ..nebitno.Uspio je doci u ovim teskim vremenima. Za mene je to dovoljno... da covjek vjeruje da postoji alternativa ovom sistemu sa zapada. Najiskrenije, mislim da Jelena nije u stanju u to povjerovati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 23:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1539
A jel nosio ikonu ? 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2022, 23:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Vi budžetlije ste totalno zastranili, nemate dodira sa realnom ekonomijom. Da radite u privredi svaki dan i da imate kontakte s ljudima, vidjeli biste koliko smo mi uvezani sa zapadom. 90% firmi u BL je, posredno ili neposredno zavisno od EU ekonomije. Isključi samo 4 zemlje, DE, AT, SLO, ITA i gotov si. Niko ne izvozi u Rusiju, shvati to! I neće zadugo. To je sistem koji je uspostavljan nekoliko vijekova unazad, od prvih manufaktura do ovoga što imamo danas, i oni će uvijek biti napredniji od nas u ekonomskom smislu, sviđalo se to tebi ili ne. Naravno da treba održavati prijateljske odnose sa nama bratskim narodima, ali ne treba biti ni njihov vazal. Niti bilo koje zemlje. A ne javno voljeti Rusiju a blatiti zapad, dok istovremeno uzimaš kredit od MMF-a. Stani rođače.

Sve u svemu pričaš gluposti, dotičeš se globalnih procesa, koje kao prvo ne shvataš, a kao drugo, u tim procesima mi smo samo posmatrači. Otišao si na globalne teme na koje mala zemlja kao što smo mi ne može uticati. Nacionalni interes Putin vs Zapad? Meni je nacionalni interes da me moja vlast ne laže, ne krade i da radi u interesu građana. Za početak dovoljno.

Reci brate javno šta je u pitanju, voliš Dodika, pališ se na njega, dobro pjeva, šta li, nemoj širiti priču i zamarati nas s glupostima.

wizzy_bl je napisao:
pitaj Jelenu jel vidi bilo kakav drugi svjetski poredak osim ovog sadasnjeg.



Evo sad ću je pitati....samo da je probudim...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2022, 05:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Danchi je napisao:
... ali ne treba biti ni njihov vazal. Niti bilo koje zemlje. .


Pa ovo to je sustina problema zasto sam protiv tih zapadnih politika aktuelnog sistem. Zato sto se radi da postanes njihov vazal. A ja sam misljenja da bi sa opozicijom to sve puno bolje islo.

Zelis jos da te vlast ne laze, ne krade... valjda shvatas da to nikada i niko nije imao, pocev od tog zapada kojem mi stotinama godina kao tezimo. Interes zapada za ove prostore ima puno vise dodirnih tacaka sa nacionalnim interesima Bosnjaka, nego Srba i to nam je glavni problem.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2022, 06:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Evo ti BL kao primjer. Ako iskljucimo to da su neki veci projekti stali (neko ce reci koci skupstina, ja cu reci nesposoban gradonacelnik Drale), na koji nacin ti osjecas da te vlast manje laze, da se manje krade i da se radi vise u tvom interesu kao gradjanina ovog grada, u odnosu na mandat Igora Radojicica.?


Jel prestalo stranacko zaposljavanje? Jel prestalo uzimanje reketa, ili lobiranje unutar grada? Jel prestalo ugradjavanje u javnim nabavkama, itd...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2022, 06:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Troluje nas lik, ako nije onda ga banujte samo zato sto je glup.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2022, 06:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
wizzy_bl je napisao:
Danchi je napisao:
A sad znamo pozadinu cijele priče. Ameri nemaju kome prodavati plin pa hoće da dovedu Trivićku na vlast pa da ona kupuje od njih...
Vidim da sve ovdje moras crtati. Ajd da preformulisem, pitaj Jelenu jel vidi bilo kakav drugi svjetski poredak osim ovog sadasnjeg. Da li vjeruje bar malo da se zapadna dominacija moze smanjiti u svijetu...bar kad je rijec o ekonomiji, tj njena oblast. I gdje vidi onda nas. Da li da prihvatamo aktuelni poredak i njemu se prilagodjavamo sto brze, ili bolje te reforme koje nam namecu sprovoditi sto sporije.

Na plavoj kugli ne postoji drugi poredak osim kapitalizma......istina,postoji par njegovih varijanti ali generalno njegova odlika je surovost,bila ona pro zapadna,ruska ili kineska.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2022, 06:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
skypostman je napisao:
Troluje nas lik, ako nije onda ga banujte samo zato sto je glup.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk
Zbog ovakvih stvari se treba boriti protiv opozicije.Jako agresivno ponasanje, kao neka sekta.

Ako ne mislis kao oni, onda si glup, idiot, trolujes, nemas gram mozga, pises zbog licnog interesa, ili sta vec...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2884 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 145  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs