banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 175 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Mar 2023, 08:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
GialloRosso je napisao:
OK. Vidim svi bjeze na istok u potrazi za poslom, ono bas je primjetno da ljudi odavde mahom odlaze da rade u Rusiju, Iran, Siriju, Sjevernu Koreju, i ostale zemlje koje nas nisu bombardovaile i/ili priznale Kosovo. :lol:

...


Pjesnik je rekao: "...sjaj Zapada i pohlepa" :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2023, 17:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Nesreca...pa onda sve drugo.
Sa nesretnim covjekom mozes sve...!!

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2023, 20:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
Nema kralja, nema Tita, sad se ođe Jakov pita!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2023, 09:30 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1237
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Rekao sam ja da je on mućak. https://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu ... ova/766281

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2023, 11:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
I prosla vlada, tj krivokapiceva koju je podrzao DF je rekla u startu da se odluke iz proslosti nece mijenjati i povlaciti. Vezano za kosovo, nato... To zaboravite da ce bilo ko da uradi. To ostaje isto i sada.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2023, 12:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ništa se bitnije neće promjeniti osim prihvatanja Otvorenog Balkana koji je trajna zamjena za članstvo u Eu Milo je i pao zbog ne prihvatanja Z. Balkana i narativa da je to tzv Srpski svijet

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2023, 12:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
Bukvalno niko ne očekuje povlačenje iz NATO-a i priznanja Kosova, to ni Mandić ne bi uradio.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2023, 21:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Od kud ti znaš da to niko ne očekuje? Jesi li sve stanovnike Crne Gore pitao? Jesu li bili referendumi za ulazak u NATO i priznanja nezavisnosti Kosova?
To možda ti i takvi kao ti ne očekujete! Ali dolaze i malo drugačija vremena...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2023, 21:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ma da,samo što nisu stigla

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2023, 21:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Ne mrači Čiča :D
Isto viču i ovi zapadnjaci, koristim njihovu metodu :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2023, 22:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
despot777 je napisao:
Od kud ti znaš da to niko ne očekuje? Jesi li sve stanovnike Crne Gore pitao? Jesu li bili referendumi za ulazak u NATO i priznanja nezavisnosti Kosova?
To možda ti i takvi kao ti ne očekujete! Ali dolaze i malo drugačija vremena...


eto ja sam pitao, ne sve do duse. ljudi koji tamo zive ipak malo realnije gledaju situaciju u svojoj zemlji nego mi koji tamo provedemo po par mjeseci godisnje. a neki cak i manje, ako uopste i idu tamo.

emocije su jedno a realnost je drugo. ovo sto cica kaze, zapadni balakan je nesto prema cemu ce se okrenuti.

i da bude sad referendum, da li stvarno mislis da bi se npr izaslo iz NATO? pogledaj rezultate prvog kruga izbora i za izlazak ce biti glasaci DF. ove proevropske partije, pokreti, ura, demokrate, koji su zajedno sa DF srusili dps... niko nece glasati za to. o dps da ne govorim i tu bi se sva prica zavrsila. zato od potezanja tih i takvih pitanja nema nista jer bi se mozda pokazalo da srba ipak (nazalost) nema toliko koliko se misli.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2023, 22:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Pa ako je tako, neka bude referendum i o NATO-U i o Kosovu...zašto se onda bježi od toga kad svi kao znaju kakvi će biti rezultati?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2023, 22:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Pa ušli su u NATO bez referenduma, tako da neće ni izaći iz njega referendumom :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2023, 11:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
despot777 je napisao:
Pa ako je tako, neka bude referendum i o NATO-U i o Kosovu...zašto se onda bježi od toga kad svi kao znaju kakvi će biti rezultati?


Ja ponavljam,da li si cuo sada mandica da spominje izlazak iz nato? Referendum ili potezanje pitanja kosova?

On bi sada trebao da trazi referendum a zna koliko ima ljudi koji bi glasali za? Isti onaj broj koji je glasao za njega na izborima! I sta je postigao? Pa nije glup, zasto da talasa kad je svjestan da je najbitnije izaci jako na izbore u junu i postati bitan igrac za izbor nove vlade na ljeto. Onda mozes da trazis i mjesto mandatara i diktiras u odredjenoj mjeri(ne sve) u kom pravcu ce CG da ide.
Ali,ni u tom slucaju ne treba ocekivati da ce se povuci priznanje a i zasto bi? Ili izasli iz nato?

Nije realno a ni isplativo. Previse zavise od zapada da bi isli kontra njih a sa druge strane strane sta bi postigli sa tim? Kosovo bi se vratilo u sastav srbije,sta?

Ne treba se zamajavati sa tim, ima i vaznijih stvari za srbe tamo. Kao sto rekoh,od izbora da izadju u sto vecem broju u junu pa onda i popis stanovnistva da se uradi.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2023, 17:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Gdje sam ja spominjao Mandića? Kakav je on faktor osim što je Vučićeva marioneta? A to mu baš i ne ide u prilog, naprotiv!
Generalno, i u Crnoj Gori kao i u Srbiji nema patriotskih političkih subjekata koji nemaju hipoteku pa onda i ako javno govore jedno, rade sasvim suprotno. Više smo Kosova izgubili za Vučićeve vlasti nego za sve prije njega, a puna mu usta patriotskih izjava. Zadnja mu je da neće u Ohrid, pa ne ode ...
Dakle, neka pitaju narod da li podržavaju to što je Crna Gora ušla u NATO i što je priznala nezavisnost Kosova, pa ako većina to podržava onda da se zatvara ta priča.
Da je tako kako ti pričaš, druga strana bi jedva dočekala da potvrdi takvu prozapadnu orjentaciju naroda a time pokopa svaku priču o tome...a to što takav narativ ima i Mandić, nikakvo čudo...

Edit: a ovo drugo, šta bi se postiglo, pa postiglo bi se da se više na manipuliše sa tim šta narod misli...naravno, ne bi to vratilo Kosovo, ali bi vratilo Crnu Goru. Zavisi i BiH od zapadnih kredita i više imaju stranci uticaja ovdje, pa nismo u NATO-u i nismo priznali nezavisnost Kosova. Mislim na BiH kao cjelinu!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 175 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Castra i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs