banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 15:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Okt 2019, 20:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2361
V@nja je napisao:
U mojoj glavi je visak para otisao za neke rakete ugradjene u farovima.
Il' bar mitraljeze.
Ne neke pederske radio stanice.

Da li si čuo da je danas informacija medju najvrijednijim stvarima?
Kao što zoka reče, uopšte nije jeftino da se opremi takvo jedno auto. A i svi ovi bonusi sto ulaze u ovu nabavku su sasvim korektni
P. S. Jedino su se zeznuli sto prvo nisu tražili savjete na temi Pripreme za kupovinu auta :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2019, 20:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Aikus je napisao:
Npr jedan osnovni individualni radio uređaj koji se koristi na terenu u vojsci košta 10000KM.


Ok, ja sam ofrlje lupio 6000 KM za sve dodatke za policiju. Znači da sam promašio samo tako, ako je samo radio oko 10000 KM... :D

Dajte da ih prebacimo na Viber, Whatsapp, Telegram ili nešto. Taman sad imaju paketi sa mobilnim internetom... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

danijell je napisao:
Da li si opet propustio dio oko održavanja auta? Šta je uključeno u Hr, a šta ovdje? Imaš te informacije da možeš porediti cijene? I porediš koliko košta auto da neko uzme za sebe i ako je obezbijeđeno održavanje četiri godine. I to auto koje će gaziti policija četiri godine na terenu...


Kod Hrvata je isto operativni lizing, kao kod nas. Pretpostavljam da isto imaju kasko i ovo održavanje, naravno nemam nikakve konkretne informacije.
Sva poređenja sa kupovinom auta sam pravio sa cijenama auta za 1 komad za fizičko lice plus kasko, održavanje i sve ostalo što je išlo i za auta policije. Auta koja policija kupuje su civilna, sa naljepnicama, rotacijama i opremom za komunikacije i ostalim potrebštinama za policiju. Nije to nikakvo specijalno auto...

motozeljo je napisao:
Mislim da jesi jer u cijenu ulazi 4 X 100 registracija .....


Tamo se u članku spominje samo kasko osiguranje, a ne i registracija. Tako da nemam pojma da li je to uključeno ili ne, ja registraciju nisam računao, samo kasko...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2019, 21:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Castra je napisao:
Aikus je napisao:
Npr jedan osnovni individualni radio uređaj koji se koristi na terenu u vojsci košta 10000KM.


Ok, ja sam ofrlje lupio 6000 KM za sve dodatke za policiju. Znači da sam promašio samo tako, ako je samo radio oko 10000 KM... :D

Dajte da ih prebacimo na Viber, Whatsapp, Telegram ili nešto. Taman sad imaju paketi sa mobilnim internetom... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

danijell je napisao:
Da li si opet propustio dio oko održavanja auta? Šta je uključeno u Hr, a šta ovdje? Imaš te informacije da možeš porediti cijene? I porediš koliko košta auto da neko uzme za sebe i ako je obezbijeđeno održavanje četiri godine. I to auto koje će gaziti policija četiri godine na terenu...


Kod Hrvata je isto operativni lizing, kao kod nas. Pretpostavljam da isto imaju kasko i ovo održavanje, naravno nemam nikakve konkretne informacije.
Sva poređenja sa kupovinom auta sam pravio sa cijenama auta za 1 komad za fizičko lice plus kasko, održavanje i sve ostalo što je išlo i za auta policije. Auta koja policija kupuje su civilna, sa naljepnicama, rotacijama i opremom za komunikacije i ostalim potrebštinama za policiju. Nije to nikakvo specijalno auto...

motozeljo je napisao:
Mislim da jesi jer u cijenu ulazi 4 X 100 registracija .....


Tamo se u članku spominje samo kasko osiguranje, a ne i registracija. Tako da nemam pojma da li je to uključeno ili ne, ja registraciju nisam računao, samo kasko...


Ja na vijestima cuh i za registraciju....zato uracunaj.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2019, 21:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Pa ostavio sam ja citat gdje se računa i registracija. Vijest iz vremena kada je tender objavljen.
I da, ja mislio auto za policiju prave u posebnoj fabrici. Pišem o tome u kakvom stanju mogu ta auta biti za par godina. Ovako riješe problem održavanja. Da je ovo tolika lagana zarada, zar se onda ne bi pojavio neki proinautor...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2019, 21:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 05 Okt 2018, 19:23
Postovi: 513
Ова возила се малтене не гасе, биће ту више од једног сервиса годишње.
Познаник ми ради код Видовића, каже да су полицијске шкоде пуно израубоване, доста раде на леру уз разна дрндања и силовања мотора.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2019, 22:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Ko bi reko. A zamislite samo koliko košta kasko za policijsko auto,gdje je mogućnost štete 99%.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2019, 23:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5612
Lokacija: Banja Luka
Neko u komentarima na fb spomenu hitnu, cini mi se da se kod njih nista ne nabavlja.
Da li su i Golfovi bili na lizing?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2019, 23:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
shakal je napisao:
Zar nije najlakše banovati Castru?


:lol: :lol: :lol:
ne znam šta se više čeka.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs