banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 661 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 34  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 09:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Sinoc sam opet preslusao cijeli snimak, moram reci da se Jelena tu malo prosrala, govoreci onom idiotu da bi prakticno bio ubijen samo da ona nije raja i “dobar coek”.

U kakvom to ona okruzenju zivi i funkcionise, i odakle uopste takav stav da bi ga neko “ukopao” zbog verbalnih uvreda? Odakle uopste takav stav nekoj dami, koja je uz to i profesor, univerzitetski, ergo intelektualna krema ovog naseg drustva?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 09:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
skeva je napisao:
Slika

:lol:
ko če narodu ugoditi

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 09:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Rocker je napisao:
Sinoc sam opet preslusao cijeli snimak, moram reci da se Jelena tu malo prosrala, govoreci onom idiotu da bi prakticno bio ubijen samo da ona nije raja i “dobar coek”.

U kakvom to ona okruzenju zivi i funkcionise, i odakle uopste takav stav da bi ga neko “ukopao” zbog verbalnih uvreda? Odakle uopste takav stav nekoj dami, koja je uz to i profesor, univerzitetski, ergo intelektualna krema ovog naseg drustva?

U svakoj interesnoj zajednici a to politička stranka svakako jeste,gdje gradiš sebe i svoju političku karijeru moraš u prvom redu graditi svoj ugled i dignitet.Pederčić je Jelenu u par navrata nazvao kurvom i jedini ispravan potez je bio da mu se pred svima u stranci natrlja nos.Ne znam šta tu nije jasno.Ne možeš Jelenu smjestiti u poziciju misice koja želi mir u svijetu dok je idioti nazivaju kurvom....alo?!!!!
Jelena je u konkretnom slučaju svakako ispala dobar čovjek

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 10:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Pa dobro... ne znam bas da sam bio prisutan u nekim svadjama (gdje bude vrijedjanja) a da neka od strana prijeti ukopavanjem zbog toga sto ju je neko drugi nazvao pogrdnim imenom.

Rocker ima dobro zapazanje... malo glupo zvuci da nekom zaprijetis ukopavanjem zbog toga sto te nazvao pogrdnim imenom. Istina, rekla je da to nije prijetnja i da samo zeli pomoci, ali je zvucalo da jeste...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 10:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Čiča iz Rogače je napisao:
Rocker je napisao:
Sinoc sam opet preslusao cijeli snimak, moram reci da se Jelena tu malo prosrala, govoreci onom idiotu da bi prakticno bio ubijen samo da ona nije raja i “dobar coek”.

U kakvom to ona okruzenju zivi i funkcionise, i odakle uopste takav stav da bi ga neko “ukopao” zbog verbalnih uvreda? Odakle uopste takav stav nekoj dami, koja je uz to i profesor, univerzitetski, ergo intelektualna krema ovog naseg drustva?

U svakoj interesnoj zajednici a to politička stranka svakako jeste,gdje gradiš sebe i svoju političku karijeru moraš u prvom redu graditi svoj ugled i dignitet.Pederčić je Jelenu u par navrata nazvao kurvom i jedini ispravan potez je bio da mu se pred svima u stranci natrlja nos.Ne znam šta tu nije jasno.Ne možeš Jelenu smjestiti u poziciju misice koja želi mir u svijetu dok je idioti nazivaju kurvom....alo?!!!!
Jelena je u konkretnom slučaju svakako ispala dobar čovjek


Čiča, ne napadam ja nju, samo se čudim jer sam u stvari razočaran. Jelena mi je uvijek bila simpatična u svakom pogledu, bez obzira na tanke usne i skromno oblačenje. U stvari zbog toga je i gotivim, u odnosu na onu morsku kokoš Nataliju koja izgledom i držanjem više liči na tiktok influenserku nego na ministarku.

U PDP-u su ona i Draško magnet za birače, frljavi Crnadak i Rumeni to svakako nisu. Bez njih dvoje pedepe bi se vratio na svojih redovnih pet-šest hiljada u BL.

Ona puno gubi time što je u PDP-u, i ako misli graditi političku karijeru bolje da je gradi sama, a ne kao prirepak tim barabama i nesposobnjakovićima.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 10:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2014, 19:41
Postovi: 705
Rocker je napisao:
Čiča, ne napadam ja nju, samo se čudim jer sam u stvari razočaran.


Ne zna se šta je još tu bilo osim ovog što se čuje na snimku, evo jutros u novinama neko piše kako je ovaj mali baraba bacio televizor na nju i Draška.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 12:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
na stranu to oko qrve ali na snimku se u više navrata čuje otprilike "jel' znaš ti šta si ti njemu sad ovim uradio?", "ovo ti ni najveći neprijatelj Draško ne bi uradio".
ima li neko, buraz, predstavu o čemu pričaju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 12:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
Gurnuo mu nešto negdje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 17:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Rocker je napisao:
Ona puno gubi time što je u PDP-u, i ako misli graditi političku karijeru bolje da je gradi sama, a ne kao prirepak tim barabama i nesposobnjakovićima.

Ja je vrlo skoro vidim na čelu stranke.....niko mi se ne čini ozbiljnim konkurentom.Ove ili sledeće godine su unutarstranački predsjednički izbori a rumeni više nema pravo kandidature.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 17:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
e moj Čiča, ti stvarno misliš da će to proći tako pored Crnatka?

apropo Jeleninog samostalnog izlaska na izbore - čista utopija: bez stranačke infrastrukture ( love ), svaki indijanac je osuđen da prdne u čabar.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 18:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
kosta je napisao:
e moj Čiča, ti stvarno misliš da će to proći tako pored Crnatka?

Crnatka?
Misliš "počasnog" predsjednika Mlađe ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 20:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
kosta je napisao:
e moj Čiča, ti stvarno misliš da će to proći tako pored Crnatka?

apropo Jeleninog samostalnog izlaska na izbore - čista utopija: bez stranačke infrastrukture ( love ), svaki indijanac je osuđen da prdne u čabar.

Crnadak nije pangla,zna svoje limite....neka funkcija u Sa i svi sretni

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 20:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
kosta je napisao:
e moj Čiča, ti stvarno misliš da će to proći tako pored Crnatka?

apropo Jeleninog samostalnog izlaska na izbore - čista utopija: bez stranačke infrastrukture ( love ), svaki indijanac je osuđen da prdne u čabar.


Gdje to pedepe ima infrastrukturu boga ti?

Ovo sto imaju u BL je najvise zahvaljujuci PZD pa Drasku i Jeleni pa onda samoj stranci.
Bez Draska i Jelene bili bi na istom nivou kao ezdes.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 20:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
wizzy_bl je napisao:
Pa dobro... ne znam bas da sam bio prisutan u nekim svadjama (gdje bude vrijedjanja) a da neka od strana prijeti ukopavanjem zbog toga sto ju je neko drugi nazvao pogrdnim imenom.

Rocker ima dobro zapazanje... malo glupo zvuci da nekom zaprijetis ukopavanjem zbog toga sto te nazvao pogrdnim imenom. Istina, rekla je da to nije prijetnja i da samo zeli pomoci, ali je zvucalo da jeste...
Obozavam te.
Samo toliko.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 21:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Rocker je napisao:
Bez Draska i Jelene bili bi na istom nivou kao ezdes.

Ili još bolje....šta je SNSD bez Dodika.....nebi mogli ni cenzus preći

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 21:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
To ja odavno tvrdim.
Census da ali neki ozbiljan rezultat sigurno ne.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 21:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
ipak vi potcjenjujete stranke, stranačke šeme i strukture. PDP je postojao i prije Jelene, Draška i PZD. bio je slabiji? pa jeste. prije 3-4 godine.
ali prije toga je pravio i vlade (Ivanićeva, Mikerevićeva, Bukejlovićeva). stranke, pogotovo parlamentarne, imaju resurse koje pojedinac u izbornom ciklusu nema šanse samostalno da iznese pa makar on bio i Draškov stari.
to su shvatili i Jelena i Draško inače bi - umjesto što gaje (nerealne) ambicije da u vrlo skorom periodu preuzmu PDP - odavno istupili i krenuli individualno.
jedino još nije shvatio Vukan ali njemu je valjda potrebno da se razbije o zid bar dva-tri puta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 22:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Rocker je napisao:
kosta je napisao:
e moj Čiča, ti stvarno misliš da će to proći tako pored Crnatka?

apropo Jeleninog samostalnog izlaska na izbore - čista utopija: bez stranačke infrastrukture ( love ), svaki indijanac je osuđen da prdne u čabar.


Gdje to pedepe ima infrastrukturu boga ti?

Ovo sto imaju u BL je najvise zahvaljujuci PZD pa Drasku i Jeleni pa onda samoj stranci.
Bez Draska i Jelene bili bi na istom nivou kao ezdes.

BL, Dub'ca (Bundalo &co), Bijeljina (onaj "obrvan"), TB (doduše u TB manje odlaskom nekih ljudi), KV...
Nije mnogo, ali imaju neku ekipu koja se vrti i infrastrukturu u par izbornih jedinica. I zanimljivo, neki ljudi su kod njih godinama i ne mijenjaju dres.

Da mogu sami napraviti nešto epohalno ne mogu, ali imaju sigurno za prelazak cenzusa za NSRS i bar klub poslanika.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 22:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Zaboravio si KV.

@kosta

Sta mislis ko bi osvojio vise direktnih glasova, Mikerevic ili Viskovic? :D
Sve te pedepe vlade su bile Ivanoviceve vlade, bez njega nista od toga ne bi postojalo.
Jedina stranka koja ne visi na jednom konopcu je SDS, donekle i DNS.
Sve ostalo je kaputt istog momenta kad osnivac nedje “ode”.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jelena Trivic
PostPoslato: 14 Apr 2022, 22:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Rocker je napisao:
Zaboravio si KV.

Nisam. Piše. Samo nisam napisao ništa o imenima u KV.
Na pomen politike u KV ja se odmah sjetim "Samprasa" iz druge stranke (klopao jednom sa dotičnim, majkemi i nije bilo u vezi sa njegovom strankom), klope i ogladnim.
Eto, sad sam gladan.
Odoh jesti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 661 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 34  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs