banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 02:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 88 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Jun 2019, 06:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
sinip je napisao:
ERROR je napisao:
Možda si u pravu, možda ne, ja sam se naučio da je kod nas sve relativno, ma o čemu pričali i zavisno s kim pričaš.

Па Маниту, џеботе, кога ти убјеђујеш. Лик није у стању да каже да су "његови" починили икакве злочине јер "није био тамо". Па нисам ни ја био у Сребреници али их као што видиш, генерално узевши нисмо довољно побили.

А лик је неки "мулти-култи-толерантни-qрац-палац". Мо'ш мислит' какви су остали... :evil3:


Ma moze lik svasta nesto, ne poznajes ti lika. Za razliku od tebe, lik nikad ne bi napisao da negdje nisu ljudi dovoljno pobili. Takodje, izvlacis citat (lijepo od tebe da pratis moj rad) gdje se od mene izricito trazi da kazem je li starija kokos ili jaje i to kao dokaz neceg? Inteligentno, nema sta. Ja sam zadnja osoba koja se voli baviti omiljenim sportom nasih naroda - takozvanim "whataboutizmom", a to ti je ono kad se jedna stvar opravdava drugom, jedan zlocin s nekim drugim otprije.

Sto se zlocina nad Srbima tice, uvjeren sam da su cinjeni i najsretniji bi bio da su svi koji su ih cinili trunu iza resetaka, pa makar to bio moj otac ili brat. Ja se perem i kupam prvo zbog sebe , a drugi nek smrde koliko god vole i hoce. Vec odavno ne pusim foru o "finoci" jednih i zlu i pokvarenosti drugih, o genetskim kodovima itd. Ljudi vremenom sve vise i bolje dokazuju da medju nama svima ima dovoljo govana za sva zla svijeta, nebitno koje se ime nosi, samo je pitanje trenutka , prilike i ko je kad "gornji".

A o temi, kakvo crno pravedno drustvo, nema tu selameta vec odavno. Zemlja ima sjajnu buducnost da postane ogroman sanatorijum za sve one koji su ostavili mladost i zdravlje po zapadnim "baustelama". Jedino te cifre su u porastu. Oni koji ne odu ce da budu u sistemu koji opsluzuje ove navedene i upravljajucu kastu uhljeba koji sami sebe lazu da je ovo sve necija tudja greska ili namjera.

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2019, 06:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Gdje sam ovakvu priču vidio...a da kod svih multietnićara....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2019, 06:59 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39418
Lokacija: Месечева икра
zimnica je napisao:
[ Time bi se umjesto jednog Bošnjaka i jednog "Hrvata" bez problema mogla izabrati dva Bošnjaka, budući da Bošnjaka ima tri puta više nego Hrvata...
.

I to se da riješiti, naprave se dve izborne jednice, jedna sa hrvatskom i druga sa muslimanskom većinom i one daju po jednog predstavnika.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2019, 07:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
ERROR je napisao:

A o temi, kakvo crno pravedno drustvo, nema tu selameta vec odavno. Zemlja ima sjajnu buducnost da postane ogroman sanatorijum za sve one koji su ostavili mladost i zdravlje po zapadnim "baustelama". Jedino te cifre su u porastu. Oni koji ne odu ce da budu u sistemu koji opsluzuje ove navedene i upravljajucu kastu uhljeba koji sami sebe lazu da je ovo sve necija tudja greska ili namjera.


Ja sam upravo postavio temu na nacin da se izbjegne relativizacija.
Znaci, ukoliko bosnjacka politika ne prihvati odgovornost i ne napusti matriks nevinih branilaca gradjanske republike, ostaje samo jedan nacin da se takvo stanje svijesti zadrži, ukljucujuci i opstanak BiH kroz opsluzivanje koje ti spominjes - RAT.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2019, 07:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
manitu uci da svira je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
Mislim da trosis neke tablete koje od tebe proizvode Braleta.


Ne, Brale ladi jaja u Kanadi, njega ne doticu ove vrucine. I Bralac nema prilike da po Frajlasinzima gleda gomile dupke punih autobusa omladine koja je digla ruke i od nezavisne Republike Srpske i od nezavisne BiH.

Tablete trebaju da ne vidis sta se desava.


Hehe, opet ti o jednoj tvorevini nastaloj na nepravdi pricas s nostalgijom? Ako je cijena nestanka Bosne i moj licni nestanak - ja sam saglasan.


Pretjerujes.

Administrativni poluprotektorat u meni ne izaziva nikakvu emociju. Ne znam odakle ti to.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2019, 07:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
The_new_Statesman je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
Mislim da trosis neke tablete koje od tebe proizvode Braleta.


Ne, Brale ladi jaja u Kanadi, njega ne doticu ove vrucine. I Bralac nema prilike da po Frajlasinzima gleda gomile dupke punih autobusa omladine koja je digla ruke i od nezavisne Republike Srpske i od nezavisne BiH.

Tablete trebaju da ne vidis sta se desava.


Hehe, opet ti o jednoj tvorevini nastaloj na nepravdi pricas s nostalgijom? Ako je cijena nestanka Bosne i moj licni nestanak - ja sam saglasan.


Pretjerujes.

Administrativni poluprotektorat u meni ne izaziva nikakvu emociju. Ne znam odakle ti to.


Tako zvuci, no ovaj odgovor je ok, ponovo smo fallin in love :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2019, 08:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
ERROR je napisao:
sinip je napisao:
ERROR je napisao:
Možda si u pravu, možda ne, ja sam se naučio da je kod nas sve relativno, ma o čemu pričali i zavisno s kim pričaš.

Па Маниту, џеботе, кога ти убјеђујеш. Лик није у стању да каже да су "његови" починили икакве злочине јер "није био тамо". Па нисам ни ја био у Сребреници али их као што видиш, генерално узевши нисмо довољно побили.

А лик је неки "мулти-култи-толерантни-qрац-палац". Мо'ш мислит' какви су остали... :evil3:


Ma moze lik svasta nesto, ne poznajes ti lika. Za razliku od tebe, lik nikad ne bi napisao da negdje nisu ljudi dovoljno pobili. Takodje, izvlacis citat (lijepo od tebe da pratis moj rad) gdje se od mene izricito trazi da kazem je li starija kokos ili jaje i to kao dokaz neceg? Inteligentno, nema sta. Ja sam zadnja osoba koja se voli baviti omiljenim sportom nasih naroda - takozvanim "whataboutizmom", a to ti je ono kad se jedna stvar opravdava drugom, jedan zlocin s nekim drugim otprije.

Па можда лик не би то написао, али питање је шта мисли. Са мном макар увијк знаш на чему си. :) Ја сам политички некоректан и џебено сам поносан на то. И што се тиче линка, може свако да види шта је "тражено" а шта си ти написао, тако да џаба кречиш.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2019, 08:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
manitu uci da svira je napisao:
ERROR je napisao:

A o temi, kakvo crno pravedno drustvo, nema tu selameta vec odavno. Zemlja ima sjajnu buducnost da postane ogroman sanatorijum za sve one koji su ostavili mladost i zdravlje po zapadnim "baustelama". Jedino te cifre su u porastu. Oni koji ne odu ce da budu u sistemu koji opsluzuje ove navedene i upravljajucu kastu uhljeba koji sami sebe lazu da je ovo sve necija tudja greska ili namjera.


Ja sam upravo postavio temu na nacin da se izbjegne relativizacija.
Znaci, ukoliko bosnjacka politika ne prihvati odgovornost i ne napusti matriks nevinih branilaca gradjanske republike, ostaje samo jedan nacin da se takvo stanje svijesti zadrži, ukljucujuci i opstanak BiH kroz opsluzivanje koje ti spominjes - RAT.


Ne razumijem. Po vec vidjenom, ovo kako jeste tece 20 i kusur godina i teci ce u nedogled. Zasto bi bio potreban rat za to? Moje misljenje je da teoretske sanse nema da neko nekog na nesto natjera, na bilo kakav zaokret ili reviziju. Zaglibio je narod previse u sve te price, a svako voli da projicira stvari onako kako bas on voli.

Evo jedan fin primjer covjeka koji je nesto pokusao, da bar mrvu natjera na razmisljanje i da sve nije crno i bijelo, medjutim nema pomaka u masi, vec mozda samo neki promil.

Prije par godina, prilikom obiljezavanja godisnjice raspustanja jednog od logora u okolici Prijedora... pogledati na 4.50

https://www.youtube.com/watch?v=BVkbXVWbbmk

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2019, 09:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
ERROR je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
ERROR je napisao:

A o temi, kakvo crno pravedno drustvo, nema tu selameta vec odavno. Zemlja ima sjajnu buducnost da postane ogroman sanatorijum za sve one koji su ostavili mladost i zdravlje po zapadnim "baustelama". Jedino te cifre su u porastu. Oni koji ne odu ce da budu u sistemu koji opsluzuje ove navedene i upravljajucu kastu uhljeba koji sami sebe lazu da je ovo sve necija tudja greska ili namjera.


Ja sam upravo postavio temu na nacin da se izbjegne relativizacija.
Znaci, ukoliko bosnjacka politika ne prihvati odgovornost i ne napusti matriks nevinih branilaca gradjanske republike, ostaje samo jedan nacin da se takvo stanje svijesti zadrži, ukljucujuci i opstanak BiH kroz opsluzivanje koje ti spominjes - RAT.


Ne razumijem. Po vec vidjenom, ovo kako jeste tece 20 i kusur godina i teci ce u nedogled. Zasto bi bio potreban rat za to? Moje misljenje je da teoretske sanse nema da neko nekog na nesto natjera, na bilo kakav zaokret ili reviziju. Zaglibio je narod previse u sve te price, a svako voli da projicira stvari onako kako bas on voli.

Evo jedan fin primjer covjeka koji je nesto pokusao, da bar mrvu natjera na razmisljanje i da sve nije crno i bijelo, medjutim nema pomaka u masi, vec mozda samo neki promil.

Prije par godina, prilikom obiljezavanja godisnjice raspustanja jednog od logora u okolici Prijedora... pogledati na 4.50

https://www.youtube.com/watch?v=BVkbXVWbbmk

Znas kako, evo razmisli o generacijama mladih u Hrvatskoj koje patoloski mrze Srbe a sto je rezultat krivog narativa. Takva je situacija i kod nas, i u RS i u FBIH. Taj jednostrani narativ koji upravo ti ovim okacenim videom potvrdjujes vodi u sukob, ne u mononacionalnoj Hrvatskoj ali u visenacionalnoj BiH - da. Ovaj covjek sa klipa je pokusao samo da bude realan i to je jedini ispravan nacin, a o tome i pisem, je da se rat devedesetih ne moze posmatrati izolovano. On je nastavak drugog svjetskog rata.
Npr, da nije bilo genocida nad Srbima u NDH, a obzirom na statistike i popise i demografiju, da li bi uopste bilo referenduma 92? Naravno da ne bi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2019, 09:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Neće ljudi to da vide. Lakše je biti kao neke kolege, “politički nekorektan i ponositi se s time”.


Skickat från min iPhone med Tapatalk

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2019, 18:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Ја макар не муљам људе око себе... :evil3:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2019, 19:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
ERROR je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
ERROR je napisao:

A o temi, kakvo crno pravedno drustvo, nema tu selameta vec odavno. Zemlja ima sjajnu buducnost da postane ogroman sanatorijum za sve one koji su ostavili mladost i zdravlje po zapadnim "baustelama". Jedino te cifre su u porastu. Oni koji ne odu ce da budu u sistemu koji opsluzuje ove navedene i upravljajucu kastu uhljeba koji sami sebe lazu da je ovo sve necija tudja greska ili namjera.


Ja sam upravo postavio temu na nacin da se izbjegne relativizacija.
Znaci, ukoliko bosnjacka politika ne prihvati odgovornost i ne napusti matriks nevinih branilaca gradjanske republike, ostaje samo jedan nacin da se takvo stanje svijesti zadrži, ukljucujuci i opstanak BiH kroz opsluzivanje koje ti spominjes - RAT.


Ne razumijem. Po vec vidjenom, ovo kako jeste tece 20 i kusur godina i teci ce u nedogled. Zasto bi bio potreban rat za to? Moje misljenje je da teoretske sanse nema da neko nekog na nesto natjera, na bilo kakav zaokret ili reviziju. Zaglibio je narod previse u sve te price, a svako voli da projicira stvari onako kako bas on voli.

Evo jedan fin primjer covjeka koji je nesto pokusao, da bar mrvu natjera na razmisljanje i da sve nije crno i bijelo, medjutim nema pomaka u masi, vec mozda samo neki promil.

Prije par godina, prilikom obiljezavanja godisnjice raspustanja jednog od logora u okolici Prijedora... pogledati na 4.50

https://www.youtube.com/watch?v=BVkbXVWbbmk


Kap u moru, odgledah to na 4:50..... zasto svi ostali cute dok mu sa strane nekolicina govori da prekine....e tu je problem! A zasto je tako, jer su za sve lose optuzeni srbi a muslimani i hrvati su sebe proglasili zrtvama. Onog momenta kad muslimani i hrvati (njihove vodje i lideri) budu priznali da za rat snose a bar onoliku krivicu kao i srbi mozda i bude napretka ....ovako tesko.
Uostalom sjecam se ko je i kako zakuvao u Prijedoru, da bi danas , opet na lazi i mitu, muslimani sebe nazvali zrtvama i izmislili pricu o obiljezavanju sa bijelim trakama oko ruke, a dobro se zna ko je opalio prvi metak i ko je prvi ubijen i gdje ...

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2019, 07:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Citiraj:
Uostalom sjecam se ko je i kako zakuvao u Prijedoru, da bi danas , opet na lazi i mitu, muslimani sebe nazvali zrtvama i izmislili pricu o obiljezavanju sa bijelim trakama oko ruke, a dobro se zna ko je opalio prvi metak i ko je prvi ubijen i gdje ...


Kako bi ja volio da ti pises istinu. Bijela traka, prvi metak, prvi ubijen, naravno mozemo se "pregoniti" oko tih prebitnih cinjenica 2-3 dana ako treba , vec vidjeno malo svukud po internetu. Ono sto bi ja volio da ja lazem a ti pises istinu je preko 3000 ljudi kojih nema, i koje neko pobi u i oko Prijedora. Samo usporedbe radi , pogledati npr cifre oko "ciscenja" Krajine u akciji Oluja, srazmjerno velicini teritorije , protjeranog stanovnistva i pobijenih, uporedi i pametnom dosta. O tome ko je "kriv", prvi balvan, metak itd. mozemo 3 dana, opet isto sve.

Za rat(ove) su po meni otprilike podjednako krivi vodje svih nas, kako lokalno, tako i na sirem planu. Sto se vec zlocina nad civilima i zarobljenim tice, cifre ne lazu, bez obzira sto neki bezobrazno izmisljaju price o mrtvima da sebe operu.

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2019, 07:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ženeidjecaba the post takođe poznat i pod imenom "alo e četvrta vojna sila Evrope na goloruk narod krenula"...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2019, 08:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Džontra je napisao:
Ženeidjecaba the post takođe poznat i pod imenom "alo e četvrta vojna sila Evrope na goloruk narod krenula"...


Pricas o Oluji?

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2019, 08:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ne nego o narativu koje mošnje konstantno guraju...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2019, 08:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Skide Željo masku sa greške...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2019, 08:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
despot777 je napisao:
Skide Željo masku sa greške...


Kakvu masku? Po tebi ja kao mrzim nekog ako pisem nesto sto se tebi ili vecini ovdje ne svidja?

Džontra je napisao:
Ne nego o narativu koje mošnje konstantno guraju...


Pobij mi narativ onda ako si toliko u pravu?

Ako ja od 10 pobijenih koje sam poznavao 100% znam da nijedno nije poginulo s puskom u ruci vec je ili ubijeno u logoru, konvoju ili pred kucom, koji narativ da koristim?

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2019, 08:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Evo ja nemam razlog da mislim da lažeš...kao pas...od mog prijatelja, stari radio ta BeoSoft, i on zna da 100% ima seksualiti u Mortal Kombat...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2019, 10:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
ERROR je napisao:
despot777 je napisao:
Skide Željo masku sa greške...


Kakvu masku? Po tebi ja kao mrzim nekog ako pisem nesto sto se tebi ili vecini ovdje ne svidja?

Džontra je napisao:
Ne nego o narativu koje mošnje konstantno guraju...


Pobij mi narativ onda ako si toliko u pravu?

Ako ja od 10 pobijenih koje sam poznavao 100% znam da nijedno nije poginulo s puskom u ruci vec je ili ubijeno u logoru, konvoju ili pred kucom, koji narativ da koristim?


Opet si upao u zamku "nas ovoliko njih onoliko"
Ne pricamo o tome, vec o odgovornosti i kaznjavanju odgovornih, o pravdi.
Jer ako krenemo o nekrofiliji, na moju i srpsku nesrecu, to je prestrasno. Da li si svjestan da je na podrucju Krajine u WW2 ubijeno vise civila nego sto je u oba rata poginulo Bosnjaka? Shvatas? Oko 150.000 civila, a u WW2 je od cetnika poginulo 34.000 Bosnjaka i jos toliko ih je stradalo u partizanima, u ovom 65.000 vojnika i civila? Bez ikakve mitologije i po popisu Kocovica, samo u NDH, i to pola u BiH a pola u Cro je ubijeno 380.000 srpskih civila. Tome treba dodati oko 90.000 Srba partizana. Jesi li ikada bio na Kozari? Pa kacio si klip druze, tamo od 10.000 imena ima 9600 Srba, nisi to znao? Ili nisi znao da je iz potkozarja prvi vojnik otisao u JNA 1963? Sta bi sa tom srpskom djecom tamo?
Znaci, ako budemo brojali necemo nigdje stici, nego, za Prijedor je kaznjeno xx Srba na xxx godina, ko je od Bosnjaka kaznjen za izazivanje sukoba, za izvlacenje rezervista iz autobzsa u Kozarcu i ubijanje?
Evo pominje se Sarajevo i Dobrovoljacka gore...cak i najsugavija verzija ARBiH i Kukanjca vele da je 6 oficira ubijeno, mučki likvidirano jer im se htjelo oteti trofejno oruzje oko pojasa, jebeni pistolji. Ko su ti ljudi koji su pucali, je l im sudjeno, da li je to ratni zločin?
Svakim danom sve vise odlazimo od mogucnosti bilo kakvog suživota, i vjeruj mi, Srbi su za to najmanje krivi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 88 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs