banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 13:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Jan 2019, 22:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4063
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Brale001 je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Znamo kako ce proci, zato samo moliti boga da nikada ni jedam nas politicar ne dodje u sferu ovakvog Americkog interesovanja, ni price da nekog ruse Ameri ili Britanci jer onda, jadna nam majka svima zajedno...


RBA,to je pogresno rezonovanje, bazirano ne na cinjenicama vec na utopiji da smo mi "van" necega.

Pa u cijoj si ti sferi Brale? Da nismo mi u "Vakumu" ili ipak gravitacija djeluje i cija?
Da nisi u Kineskoj ili Ruskoj sferi "interesovanja"? Interesovanje je uvijek potkovano sa ekonomskom koristi ili ti po naski deranjem i otimacinom.
Gdje ti ides na kasu svako malo? Jel kod Kineza ili Rusa ili MMF i Svjetske banke? :)
btw, nisi od juce pa ne ide Sorry za tebe!!

Kazem van interesovanja onakvog kakvo iskazuju za neke politicare u svijetu...


Ehh kad si se uhvatio politicara ko da su oni kao likovi neko i nesto ili biti u igri.
Prvo i osnovno, nije Mile koka koja lezi na zlatnim jajima, pa da je interesantan kao ptica koja cuva i neda!!
Mile je svorc i duplo golo (kao nas predstavnik) da ne moze gore bit posteno govoreci, covjek i to nekrije svi znaju sta je RS ili BiH.

Istine radi imaju jaja ovde ali nisu zlatna i pod tim jajima je sirotinja i opustjela zemlja. Nema sta za otet i ogulit vise, jbg nema sto jest jest zna to bagra a kod Madura ima i jaja i crnog zlata, ukratko covjek(i ono ispod njega) je zlatna koka.

U tome je velika razlika izmedju Mile i Madura, inace Maduro je bio vozac autobusa(prigradskog) i nije los lik. :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2019, 22:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Slika

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2019, 23:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Slika

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2019, 09:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
hm, Moraću se ovaj put složiti sa Braletom...Za Venecuelu je spremljen scenario kao i za Libiju i Siriju... Libiju su završili, Siriju umalo, a Venecuelu ??? ....ali ja bih ipak bio malo optimističniji, neće ni druga strana nijemo gledati... u ostalom, nije se ta nafta u Venecueli juče pojavila, pa i oni prije Trampa nikad nisu uspjeli završiti posao... Doduše, Čavez je bio daleko sposobniji vođa od Madura...će vidimo...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2019, 11:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Наравно да постоји сценарио. Е сад, колико ће режија да успије да сценарио преточи у дјело, бумо видели, јер...

Russia will defend its interests in Venezuela within the international law using “all mechanisms available to us,” Dmitry Peskov, spokesman for Russia’s President Vladimir Putin, told Russian media on Tuesday.

Russia has kept close ties with Venezuelan President Nicolas Maduro and has extended loans to Venezuela, including oil firm Rosneft lending money to Venezuela’s state-held firm PDVSA. Rosneft has extended $6 billion of loans to PDVSA, which needs to be fully redeemed in crude oil supplies by the end of this year.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2019, 15:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5611
Lokacija: Banja Luka
Zasto onda ne otvoriti novu temu? :D

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2019, 20:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4063
sinip je napisao:
Наравно да постоји сценарио. Е сад, колико ће режија да успије да сценарио преточи у дјело, бумо видели, јер...

Russia will defend its interests in Venezuela within the international law using “all mechanisms available to us,” Dmitry Peskov, spokesman for Russia’s President Vladimir Putin, told Russian media on Tuesday.

Russia has kept close ties with Venezuelan President Nicolas Maduro and has extended loans to Venezuela, including oil firm Rosneft lending money to Venezuela’s state-held firm PDVSA. Rosneft has extended $6 billion of loans to PDVSA, which needs to be fully redeemed in crude oil supplies by the end of this year.


Nije samo u pitanju zajam - kredit, Rusija je kao bekap postala suvlasniki u djelu Venecuelanskog vlasnistva 49.9 % Citgo, dio naftne kompanije PDVSA’s. Plus ulaganja u rudnike zlata i drugih minerala kojim Venecuela obiluje.

Medjutim situacija se iskomplikovala jer je Tram otvoreno priznao Juan Guaida i sta sad?
Ne moze se reci sorry i promjenit misljenje tako lako.

Njemacka i Francuska nebi tako lako slijedile Trampa (ne bi se blamirale nisu neke banana drzave) da nisu sigurne da ce Tram uspjeti da promjeniti rezim u Venecueli i napraviti ono sto im je obecao.


Plus ako bi ovo bio Trampov fijasko(Naravno da Tramp licno nema veze sa ovim niti se razumije u to) to bi bio jako los primjer u pokazivanju snage Amerike Kini i Rusiji i ostalom svijetu.
Mogli bi se i drugi odvazit, suprostavit i trazit svoje.

Otezavajuca okolnost za Amere je sto nije sredina tipa : Hrvati, Srbi, Bosnjaci, Slovenci... ili Hriscani Muslimani i ostali .....baci kost i hajmo tango.
Vidjet cemo koliko je Chavez otavio traga.... :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Poslednji put menjao Brale001 dana 30 Jan 2019, 20:25, izmenjena 3 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2019, 20:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Може неко од модератора да исијече све од viewtopic.php?f=50&t=46539&start=3800#p2774977 па на даље и пребаци у нову тему. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2019, 20:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4063
sinip je napisao:
Може неко од модератора да исијече све од viewtopic.php?f=50&t=46539&start=3800#p2774977 па на даље и пребаци у нову тему. :)

+

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2019, 00:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Елем, Мадуро се још држи а Гаидо добио 15 година забране "бављења политиком". :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2019, 13:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Maduro srbine ne daj se

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs