banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 01:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 289 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Dec 2019, 22:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
I sta bi na kraju? Jel bilo kakvih protesta?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2019, 23:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Bilo je buseva sa narodom.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2019, 09:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Jel samo meni sumnjiv tajming parlamentarnog nasilja u okruženju?

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2019, 09:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Nije nego.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2019, 09:23 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1077
kutak je napisao:
Bilo je buseva sa narodom.


Krmacice, stvarno nemam ništa protiv tebe, ali da li ka treba da povjerujem, da ni opozicija, ni pozicija, ne mogu u ovolikom gradu da skupe par stotina ljudi za pisljive skupove, nego navlace iz pripuzdina i drugih opština?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2019, 09:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Da, povjeruj. Stranacke obaveze u malim mjestima su ipak rigoroznije. A i vidjela sam par buseva svojim ocima, dok sam se vukla u koloni kuci s posla taj dan, taman negdje u to vrijeme. Sve "vanredni prevoz".

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2019, 09:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
ZidaR, cime da privuku? Drasko sa Amarokom od 50+ hiljada evra ili Dodik sa milion puta prezvakanom pricom?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2019, 10:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
zidarR je napisao:
kutak je napisao:
Bilo je buseva sa narodom.


Krmacice, stvarno nemam ništa protiv tebe, ali da li ka treba da povjerujem, da ni opozicija, ni pozicija, ne mogu u ovolikom gradu da skupe par stotina ljudi za pisljive skupove, nego navlace iz pripuzdina i drugih opština?

Ispade da je BL metropola prepuna politički nezavisnih građana :D pa se sendvičari moraju dovlačiti iz pripizdina.U Bl treba sijalicom tražiti uhljebljene u javne institucije i zavisna preduzeća.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2019, 10:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Krmačice :lol:
Još ja čitam: Krčmarice.

Vidjela sam 5-6 autobusa, bili parkirani na onom parkingu preko puta Delte.
Ko ih je organizovao, ne znam.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2019, 20:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
Brale, ispade cijela guzva sad.

Kazu da je Kusta reko Mili:"Mile, Putin mi dade orden a ti se popisa covjeku po cipelama...!!"

Nisam siguran izvor nije pouzdan provjerti cu je li doslovce ovako receno.

To nisam siguran al sam siguran da se Rusima nece svidjet potez slanja papira u Brisel u NATO sjediste.
Ko zna sta mu je receno i koju verziju je cito i ambassador Ivancov.

Jedno je sigurno da ce se Rusi pitat pa sa koga smo skidali pokusaj Amera da zigosu taj narod pred cijelim svijetom za vjeka vjekova.
A ovamo ovaj dovodi te iste Amere i NATO pred ocima sviju

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2019, 20:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Fazon je u tome da je Mile uradio isto Sarovic. Delegirao je problem NATO nekoj buducoj generaciji politicara. Svakako nema automatskog ulaska bez poziva i pozitivnog odgovora BiH. A to znaci da stvar mora ponovo proci kroz Parlament/Predsjednistvo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2019, 21:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
TNS ozbiljan si forumas i cijenim te.

Mislis da NATO ili citaj Ameri kad na nesto krenu lako se zaustave i odustanu. Negdje mogu da ih osujete mozda Kina i Rusija recimo u nekim potezima i regionima, manje zemlje vrlo vrlo tesko. Do sad se nije desio slucaj da im se izmakne nesto nasto NATO baci oko iz razno raznih razloga citaj (kolonijalnih).

Za raliku od Ukrajine,Venecuele i drugih manjih zemalja gdje rovare u BiH NATO ima svoje prisustvo od zadnjeg rata ucestvovao je aktivno i vojno dijelovao na strani protiv Srba.

NATO citaj Ameri su vec zagazili u BiH duboko, mislis da ce ju tako ispustit iz ruku (neutralnost i sl...).

Kako Komsic to rece Srbi su stalno bili za NATO, kaze covjek od pocetka. Bosnjaci su bili na startu za jer im je NATO bio podrska u ratu protiv Srba a Srbi su uvije bili u semi: Ubaci kosku ..pozicija... opozicija nije vazno al guraj NATO ko god je u poziciji.
Brale, stari dobri Rimljani...

Nije to sto popisase skupstinu i "neutralnost" vec covjek se pita zasto izginu onolika mladost, ostase toliki invalidi kad smo mogli odmah uz Bakirovog tatu i Amere.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2019, 22:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Nato zeli da ozvanici svoje prisustvo ovdje, ne zato sto smo mi kao nesto vazni nego da na svaki nacin osujete uticaj drugih (Rusije)...
Na ovim prostorima nema politicara koji je u stanju da se suprotstavi njihovim teznjama, oni ruku zavrcu nekad suptilno, a nekad bez ustezanja...
Uopste je nebitno sta pise u dokumentu, bitno je da je dokument otisao u Brisel, taman na njemu bio nacrtan cica glisa...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2019, 22:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
The_new_Statesman je napisao:
Fazon je u tome da je Mile uradio isto Sarovic. Delegirao je problem NATO nekoj buducoj generaciji politicara. Svakako nema automatskog ulaska bez poziva i pozitivnog odgovora BiH. A to znaci da stvar mora ponovo proci kroz Parlament/Predsjednistvo.

A Šarovića i Dodika se po tom pitanju pita taman koliko i mene.
Milion puta je rečeno i ponovljeno da se za članstvo BiH u NATO pita Srbija što znači da ćemo u NATO ući u paketu onda kad se za to steknu uslovi tj kad Srbija definiše svoje granice po zapadnom modelu.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2019, 22:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Nato zeli da ozvanici svoje prisustvo ovdje, ne zato sto smo mi kao nesto vazni nego da na svaki nacin osujete uticaj drugih (Rusije)...
Na ovim prostorima nema politicara koji je u stanju da se suprotstavi njihovim teznjama, oni ruku zavrcu nekad suptilno, a nekad bez ustezanja...
Uopste je nebitno sta pise u dokumentu, bitno je da je dokument otisao u Brisel, taman na njemu bio nacrtan cica glisa...


Taj plan ili program reformi kako se zove nije otiso u Savjet Evrope ili Evropskoj komisiji ili nekom slicnom tjelu u EU.On je otiso u NATO sjediste.

Dejton najverovatnije vise nece postojat onako kako je zacrtan bit ce reformisan i on. Sta ce se promjenit prvo i kad ...?

Reforme, samo ime kaze one nesto mjenjaju.
A to nesto nisu sigurno samo uniforme i kalibar municije i sl...oko toga je najmanje u tim papirima, te reforme mjenjaju nesto bitno.
Sta je to i koja su sve obecanja koja su poslata u NATO i nasto je sve RS pristala to zna vrlo mali broj ljudi.
Mislis da je to ne bitno i ne vazno?

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2019, 22:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
Čiča iz Rogače je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Fazon je u tome da je Mile uradio isto Sarovic. Delegirao je problem NATO nekoj buducoj generaciji politicara. Svakako nema automatskog ulaska bez poziva i pozitivnog odgovora BiH. A to znaci da stvar mora ponovo proci kroz Parlament/Predsjednistvo.

A Šarovića i Dodika se po tom pitanju pita taman koliko i mene.
Milion puta je rečeno i ponovljeno da se za članstvo BiH u NATO pita Srbija što znači da ćemo u NATO ući u paketu onda kad se za to steknu uslovi tj kad Srbija definiše svoje granice po zapadnom modelu.


Amerima - NATO treba vjerovat!!! Oni su tako rekli ...pita se Srbija.
Jednog Gorbacova na celu tadasnjeg SSSR us izdigli i prevaril, jednu Ukrajinu sa Rusima koji zive u dobrom dijelu i dobrim brojem tu pred Ruskim vratima guze vec godinama a ti pricas pricu ......Milion puta je ponovljeno....

Da te ne poznam pito bi jel ti nas zajebavas ili se onako salis malo usput i jos plus bi bilo za koga ti radis? :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2019, 22:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Brale001 je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Nato zeli da ozvanici svoje prisustvo ovdje, ne zato sto smo mi kao nesto vazni nego da na svaki nacin osujete uticaj drugih (Rusije)...
Na ovim prostorima nema politicara koji je u stanju da se suprotstavi njihovim teznjama, oni ruku zavrcu nekad suptilno, a nekad bez ustezanja...
Uopste je nebitno sta pise u dokumentu, bitno je da je dokument otisao u Brisel, taman na njemu bio nacrtan cica glisa...


Taj plan ili program reformi kako se zove nije otiso u Savjet Evrope ili Evropskoj komisiji ili nekom slicnom tjelu u EU.On je otiso u NATO sjediste.

Dejton najverovatnije vise nece postojat onako kako je zacrtan bit ce reformisan i on. Sta ce se promjenit prvo i kad ...?

Reforme, samo ime kaze one nesto mjenjaju.
A to nesto nisu sigurno samo uniforme i kalibar municije i sl...oko toga je najmanje u tim papirima, te reforme mjenjaju nesto bitno.
Sta je to i koja su sve obecanja koja su poslata u NATO i nasto je sve RS pristala to zna vrlo mali broj ljudi.
Mislis da je to ne bitno i ne vazno?

Naravno da je bitno, upravo to sam i napisao, skk imas bilo sta slati u sjediste natoa, ne saljes nista, ovdje je problem da si pislao i prazan papir, a pogotovo nekakav program nekih reformi... koliko ce nas to kostati i kada stize racun, to cemo tek da vidimo... sacekacemo odgovor ambasadora clanica nato pakta, tada ce sve biti jasnije, ali ako je neko gledao sarovica prije neko vece, on bgm rece da je tu ukalkulisano i rjesenje oko vojne imovine, za koje znamo da se vec 25 godina lome koplja...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2019, 23:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
Jedina reforma koja bi koristila svima bi bilo potpuno ukidanje vojske u BiH. Za novac koji potroše na godišnjem nivou bi se mogle opremiti sve ostale službe koje nam zaista trebaju, a čije poslove povremeno obavljaju (vatrogasci, helikopterski servis i civilna zaštita).

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2019, 23:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Brale001 je napisao:
Čiča iz Rogače je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Fazon je u tome da je Mile uradio isto Sarovic. Delegirao je problem NATO nekoj buducoj generaciji politicara. Svakako nema automatskog ulaska bez poziva i pozitivnog odgovora BiH. A to znaci da stvar mora ponovo proci kroz Parlament/Predsjednistvo.

A Šarovića i Dodika se po tom pitanju pita taman koliko i mene.
Milion puta je rečeno i ponovljeno da se za članstvo BiH u NATO pita Srbija što znači da ćemo u NATO ući u paketu onda kad se za to steknu uslovi tj kad Srbija definiše svoje granice po zapadnom modelu.


Amerima - NATO treba vjerovat!!! Oni su tako rekli ...pita se Srbija.

Opet letiš pred rudu...ko pominje Ameriku?
Citiraj:
"Srpska prati politiku Srbije kada je riječ o NATO integracijama", naglašava Karan.


https://www.atvbl.com/vijesti/republika ... 20-11-2019

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2019, 23:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ako bi gledali unaprijed, svrha postojanja NATO vise nije Rusija. Svrha postojanja jedne takve alijanse je odrzavanje bjelacke globalne vojne supremacije sto je duze moguce.

Zbog Kine danas, a sutra Afrike NATO nema luksuz da od Rusije pravi stvarnog neprijatelja. Cak ni Rusija vise nije u poziciji da se prevsi kurci prema Kinezima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 289 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs