banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Apr 2024, 01:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5854 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 293  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Apr 2021, 17:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4388
Castra je napisao:
Ako Draško bude kandidat za predsjednika RS, Šarović za predsjedništvo BiH i Nešić za premijera, svi trebamo kolektivno da se samoubijemo... Majke mi...

Nek Draško ne bude pička i nek ostane gradonačelnik do kraja, da vidimo šta će to uraditi i koja će to obećanja ostvariti...
Ne vidim logiku da Draško ide za predsjednika i izgubi BL u kojoj još uvijek dominira. Neko pominje Trivićku za predsjednicu, a Milićevića za predsjedništvo što su realno i dva najjača kandidata iz te dvije stranke. Ipak i to mi se više čini kao nečije dobre želje jer ih neće isturiti Šarović i Sraško i ugroziti svoje prijestolja. Uglavnom Dns-u bi tome slučaju morali obećati premijersko mjesto ako se stranka ne raspadne dotad i Nešić ostane sam.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 17:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
Nesic bi mogao proci kao Cavic za prosle izbore i sa Cavom su se bili dogovorili. Ispalili li ga nakon izbora pa ovaj okrenuo curak.

Ako Drasko sad pusti Jelen za predsjednika u perspektivi sve su prilike da on duze vrijeme nece moci dobacit dalje od gradonacelnika, tesko ce to proci.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 18:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
Drasko je najbolji kandidat opozicije, ako zele pobjedu.
I tu se svaka prica zavrsava.
Jedini koji ima sigurnu pobjedu protiv bilo kog SNSD kandidata i vjerujem da je na 50% sa glavnim Bajom.
Plus sto bi u direktnom duelu imao priliku da to predstavi kao borbu necega novog protiv uspostavljenog sistema.
Medijski bi mu najvise odgovarao direktan duel, a ne sumnjam da je dovoljno lud da zaigra na sve ili nista.
I naravno da su Milan i Jelena kvalitetniji kadar, ali znamo gdje zivimo i da to vec godinama nije uopste bitno.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 18:22 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17153
Lokacija: Q5HW+6W
Pfc88 je napisao:
Medijski bi mu najvise odgovarao direktan duel, a ne sumnjam da je dovoljno lud da zaigra na sve ili nista.

Nije on kadar da izađe ko pobjednik iz tog duela, bojim se da bi prošao ko Tadić.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 18:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
Takvo je "vecinsko" misljenje bilo i u duelu sa Igorom. Svi znamo rezultat.
A pri tome sada je na poziciji da duplo vise moze biti zastupljen medijski, a i kroz rad u Gradu.
I prica ce ici birate izmedju buducnosti i proslosti.
Pred nama je.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 18:40 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17153
Lokacija: Q5HW+6W
Kad si rekao medijski, direktan duel, mislio sam na debatu 1 na 1... mislim da tu ne bi dobro prošao.
A što se tiče medijske eksponacije, tu je na najvišem levelu :D Trenutno je tu svjetlosnu godinu ispred SNSD-a, skontao je kako se to radi, dok se ovi, jadni, koprcaju u tome.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 18:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Ja nemam pojma ali ako neko može Lemija izbaciti iz takta, to je mali. Moglo bi u sudaru biti svega.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 18:45 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17153
Lokacija: Q5HW+6W
Ajd da se nadamo da će se i to desiti, pa kom opanci, kom obojci.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 18:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5788
Lokacija: Banja Luka
Draško pokušao snimiti razgovor sa Vučićem
https://www.atvbl.com/vijesti/banja-luk ... a-razgovor

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 18:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5788
Lokacija: Banja Luka
<Enter_name> je napisao:
Pfc88 je napisao:
Medijski bi mu najvise odgovarao direktan duel, a ne sumnjam da je dovoljno lud da zaigra na sve ili nista.

Nije on kadar da izađe ko pobjednik iz tog duela, bojim se da bi prošao ko Tadić.

Ma zelen je on za Milu i duel sa njim.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 18:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5623
Lokacija: Banja Luka
The_new_Statesman je napisao:
Cija je ideja kva bijela mantija u stilu Franje Tudjmana i jos nekih diktatora iz Juzne Amerike?
I cemu para krseva ispred crvenog tepiha. Nije Banja Luka ni Wolfsbrug, ni Detroit.


Moze li vise postovanja za oldtajmere...

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 19:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
<Enter_name> je napisao:
Kad si rekao medijski, direktan duel, mislio sam na debatu 1 na 1... mislim da tu ne bi dobro prošao.
A što se tiče medijske eksponacije, tu je na najvišem levelu :D Trenutno je tu svjetlosnu godinu ispred SNSD-a, skontao je kako se to radi, dok se ovi, jadni, koprcaju u tome.
To je to. Navukao ih je na domaci teren.
Na duel sam mislio u smislu da se kandiduju za istu poziciju.
Debata manje vise, svako bi tjerao svoju pricu, isao bi Drasko vjerovatno na taj neki pokusaj da isprovocira reakciju, da zna pogoditi zicu zna. Ali nije ni Lemi travu pasao, iskontrolisao bi se, pa bi ga na reklamama izrokao :)

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 19:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Pozicija predsjednika je prakticno beznacajna i idealna za draska, dakle mjesto odakle moze da laje i upire prstom, ponekad odlozi potpisivanje nekog zakona i to je to.
Licno mislim da za njega u politickom smislu to ne bi bilo dobro, dugorocno gledajuci.

Stvarna moc je u kontroli parlamenta, tamo gdje se imenuje vlada i izglasavaju zakoni, onaj ko ostvari takvu kontrolu ce imati stvarnu moc, sto se vidi na primjeru Dodika a i Vucica.

Dakle, Drasku treba neka pozicija sa koje moze napraviti nesto korisno, i najbolje bi mu bilo da odradi mandat ili dva kao gradonacelnik i na djelu dokaze da to o cemu prica i sto propagira necemu vrijedi.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 20:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Rocker je napisao:

Dakle, Drasku treba neka pozicija sa koje moze napraviti nesto korisno...



Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 20:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
<Enter_name> je napisao:
Pfc88 je napisao:
Medijski bi mu najvise odgovarao direktan duel, a ne sumnjam da je dovoljno lud da zaigra na sve ili nista.

Nije on kadar da izađe ko pobjednik iz tog duela, bojim se da bi prošao ko Tadić.


Kad se Tadića sjeti, negdje nakon tog duela sam čuo da se Mile toliko derao na njega za reklama, da se ovaj bukvalno oduzeo od straha.

A ona "auta" za pripeti bicikle su mi pomalo deplasirano djelovala na slikama, ali uživo, kad sam prošao tuda, ima neki šarm. Ne djeluje mi seljački. Daje neku živost, ali ne izgleda kao pretjerivanje. Pretpostavljam da su maznuli ideju iz nekog evropskog grada. Ja opet mislim da Stanivukovića neko s' vana savjetuje, po nekim idejama prebacuje ta kampanja kapacitete ove naše provincijice. Sve to uglavnom šminka jeste, ali dobro ciljana i pretpostavljam da traži znalca posla.
Sad će biti zanimljivo oko mosta u Česmi, to mu je šansa za prvi "kapitalac", pa je nekako logično pretpostaviti da će SNSD gledati da mu tu pomrsi račune, ali sa ovim ubacivanjem Vučića u tu priču, i njima će se možda dosta vezati ruke po tom pitanju pa će morati popuštati.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 20:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23492
Kada Vučić napravi most u Česmi pa Koza postane SNS bot :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 20:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Već zamišljam Stanivukovića kako objašnjava da je most u Česmi značajniji od Zelenog i mosta u Docu zajedno. A Marin se znoji :D

A realno najvažnije od svega je da ljudi dobiju taj most, a oni neka pripisuju sebi zasluge kako hoće...

Samo ne djeluje mi nikako naivno ovaj ulazak Vučića. Ne vjerujem da je zaboravio Mili onu podršku Tadiću. Možda samo čeka priliku da ga pusti niz vodu, pa njuška teren oko Stanivukovića - ako upravo on nije taj koji potajno stoji iza Draška, jer rekoh, ti neki potezi koji se vuku mi dobro prebacuju poslovično nesposobnu RS opoziciju i Draškove gimnazijakle sekretarice.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 20:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Ma nego sta je nego on iza draska. Da nije igor bi glat dobio bluku. Vidjeli smo kako se to znalacki radi u doboju, ne vjerujem da bi kod nas bilo drugacije, pa je gotovo sigurno da su dobili po prstima.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 20:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1430
To da su ova dva sukobu vec stara teorija ali da stoji iza Draska je vec kreativno. :lol:

Nije Dodik podrzao Tadica tada vec predsjednika Srbije kao sto podrzava sadasnjeg predsjednika Srbije, a da Vucic stoji iz malog ama nema ni promil sanse. Nije Vucic budala da se u to uvlaci. Isto tako i ovde, Vucic ne pomaze i ne podrzava Milu licno vec RS, jer mu to koristi, a RS trenutno vodi Dodik isto tako ce Vucic podrzati sutra nekog drugog ukoliko se taj ne bude pravio pametan i bude htio da sradjuje sa Srbijom. Nema tu emocija, niti se oni vole niti ne vole to ti je realno stanje stvari.

Nego sad mi pade na pamet, posto nam se ne predstavi cijenjeni clan Draskovog kabineta, je li se povukao ili nas trola iz ugla zabrinutog gradjanina. Mislim da bi profesinalci trebali imati poseban tretman, zakupljen termin.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2021, 21:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Ne znam ko stoji, ali mislim da neko stoji. Možda MI6, ali to je tek fantazija... ne vjerujem u Stanivukovićeve sposobnosti da sam izvede što je izveo, njegova pobjeda je bila očekivana otprilike kao izlazak Britanije iz EU na referendumu (film o tome treba pogledati, otkriva vrlo zanimljivu metodologiju). Put od tupavog polumaratona po opasnoj cesti, bacanja u fontanu i kidanja asfalta rukama, puštanja gangsta repa po gradu u kampanji... što je možda neki njegov realan samostalan domet, pa do inteligentne vrste kampanje koju vodi sad je dug i predug i realno neko vrlo profesionalan i izverziran to radi za njega ili je momak u 27. ili kojoj već naprasno riješio da bude genije marketinga... a najbliži i geografski i interesno je upravo Vučić, koji je sam majstor samoreklamerstva (mada on već ima intelektualni kapacitiet da radi samostalno jer je bio fantastičan student, dugo u politici...), uz to pokušava da se nametne kao neki lider regiona...
I iza Vučića neko stoji (moje "kondenzovano" mišljenje je da ga je EU ili neko uglavnom sa Zapada doveo da legalno preda Kosovo, a on se vremenom počeo predomišljati, ili oklijeva, pa sad igra šah sa 4 strane svijeta, a jedan dan mu vjerujem, dva dana ne...).

U svakom slučaju ono što je najbitnije u svemu je da je neko malo stisnuo SNSD-u "pause button" na "pepeljare od 1000 maraka", pa bar na BL nivou, a može da bude i pomenuti Ognjen Tadić, svejedno ko je... ako i idemo u propast, a ono bar da više ne letimo, da malo usporimo. Da li je kasno, vidjećemo, ili da već prežalimo i Elektroprivredu na račun ovih novih zaduženja...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5854 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 293  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs