banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 03:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5854 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 293  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Sep 2020, 19:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
U petak.

Slika

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2020, 22:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1673
Lokacija: banja luka
Da li je Drasko otisao u CG zbog svoje promocije kako mnogi kazu ne znam, moguce i da jeste ali je bar otisao.

S druge strane znam da je on pokusao organizovati 1-2 "litije" u nasem gradu pre mjesec dana mozda nesto vise i na skupstini je kritikovao Jefrema,Igora i SNSD koji imaju te instrumente u svojim vladajucim rukama a nosta ne cine povodom toga.

Da li zbog covida ili sto Mile nece na Milu ne znam.

Opet gledam pre neki dan vijesti ATV i kenjam na solji jer jedino ih tako mogu gledati jelte... Oni posvete Drasku 5 minuta i daju 3-4 lika iz SNSD-a koji kazu okvirno "Otisao je tamo sto nije dobro za RS,za ovo za ono....al 3 puta ponovise, mi podrzavamo Srpski narod,crkvu,mi smo za ovo za ono...".

E sad se ja kontam kako su crveni mundiri sad toliko jaki kad je Milo "pao" i sad ih svi podrzavaju, a mjesecima ćute o tome bez bilo kakve podrske? Ok ja znam odgovor, tata im nije dao sendvič i odobrenje,al mi idu ti mudraci na onu stvar svakako...a uzgred da ponovim, vlast si i imas sve instrumente da pokazes nezadovoljstvo ...

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2020, 22:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
još da objasniš kako se u sve ovo uklapa Dodijev veto na Milovu zvaničnu posjetu BiH, i sve ćeš biti u pravu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2020, 22:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1673
Lokacija: banja luka
To ne kazem, stoji samo nisam siguran da li je Vučićev ili Dodin veto.

S druge strane nevezano za Stanivukovica i ovu pricu,Milo i vlast ovde u RS nisu napravili nikakvu kampanju, nisu pruzili neku podrsku tom nasem da kazem svom narodu koji se mjesecima borio za neko ocuvanje crkve,tradicije i znamo vec svi cega...

Evo mozda nisam u pravu ne pratim toliko ATV i RTRS volio bih da grijesim.

I da paradoks bude veci,sad se rade bilbordi, sad ide prilog RTRS o podrsci pozicije iz toplih udobnih fotelja.

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2020, 22:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Pa pametno se čekalo da se vidi ko će pobijediti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2020, 22:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
@baki
poštujem ja tvoje opredeljnje da Draska kuješ u zvijezde ali to da je neko od značajnijih faca u RS držao stranu Milu je promašena strategija i ko to tvrdi prosto ispada smiješan.
Draško i njegovi foloveri moraju tražiti poene na nekoj drugoj temi, ova je definitivno truba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2020, 23:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
kosta je napisao:
@baki
poštujem ja tvoje opredeljnje da Draska kuješ u zvijezde ali to da je neko od značajnijih faca u RS držao stranu Milu je promašena strategija i ko to tvrdi prosto ispada smiješan.
Draško i njegovi foloveri moraju tražiti poene na nekoj drugoj temi, ova je definitivno truba.

Zaspravo je bas suprotno od trube. Odlicno iskoristen trenutak u predizbornoj kampanji, a to da li je stvarno neko iz RS drzao stranu Milu je zaista manje bitno.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2020, 23:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3641
Dukke je napisao:
Mene buni ovo Milo i Mile. To mora preciznije da znamo jel se pise o crnogorskom ili o ljevcanskom lopovu.



Milo:

Milo, Mila, Milu, Milovo, sa Milom...

Mile:

Mile, Mileta, Miletu, Miletovo, sa Miletom...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2020, 00:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Nepostojano a i prelazak l u o

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2020, 14:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1673
Lokacija: banja luka
@kosta

Škljoca se meni za Draška, al Mile, Špirića, Dušanke Majkić i ostalih ne mogu više oca mi. A pišemo na temu Draška jer je on sad jedini opozicionar koji možda, kažem možda ima neke šanse u narednom periodu (teško u ovoj godini). Dakle ja sam vječita opozicija, al stvarno ovih crvenih mundira je svima preko glave, makar došli i drugi 3x gori al daj neke promjene, daj nešto...

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2020, 14:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1553
skeva je napisao:
kosta je napisao:
@baki
poštujem ja tvoje opredeljnje da Draska kuješ u zvijezde ali to da je neko od značajnijih faca u RS držao stranu Milu je promašena strategija i ko to tvrdi prosto ispada smiješan.
Draško i njegovi foloveri moraju tražiti poene na nekoj drugoj temi, ova je definitivno truba.

Zaspravo je bas suprotno od trube. Odlicno iskoristen trenutak u predizbornoj kampanji, a to da li je stvarno neko iz RS drzao stranu Milu je zaista manje bitno.


https://www.nezavisne.com/novosti/drust ... ina/171907

Zar nije Milo bio ličnost godine po izboru Milinih novina ? :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2020, 17:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Apsolutna vladavina jednog covjeka i jedne stranke na Balkanu odgovara "zapadnim silama". To im pojednostavljuje kontrolu nad ovim prostorom. Samo opozicija koja ne promijeni vanjsku politiku (kao crnogorska), koja je jedinstvena, ima isto tako dominatnog vladara i jaku, podanicku, strogo hijerarhijsku, stranacku strukturu (sto crnogorska opozicija zasad bas i nema, ali imace ili je nece biti, bar na vlasti) ima sanse da dodje na vlast uz podrsku i cestitke "medjunardne zajednice".

Hocu reci, sustinski, sto se tice onoga kako ce to sve direktno uticati na zivot i funkcionisanje sveukupnog drustva, se nista ne mijenja.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2020, 17:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Sustinski se ne slazem sa Vama mlada damo jer kontrola jednog ne mora biti laksa od kontrole nekoliko njih. I obratno, naravno.

Malo je to kompleksnije rekao bih onako laicki.

Btw. svidja mi nacin na koji dosadasnja opozicija komunicira sa politickom Vaseljenom. Vidi se da su se pripremili kako treba i vidi se da to nije SNS-ovski pink sund. Za sada - lajk kao kuca!

Ponasaju se bas onako kako treba, ozbiljno, odmjereno i sa dozom optimizma. Bas onako kako smo godinama (decenijama?) pisali na ovom forumu kako treba da se ponasa SDS i ostatk opozicije u RS. Medjutim, dobili smo Farmu od Vukote, Stanivukovica, Mektica...

A zna se ko je gazda na Farmi. To sasvim sigurno nije deprimirajuci Bosic.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2020, 17:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
The_new_Statesman je napisao:
Sustinski se ne slazem sa Vama mlada damo jer kontrola jednog ne mora biti laksa od kontrole nekoliko njih. I obratno, naravno.

Malo je to kompleksnije rekao bih onako laicki.


Koje je tacno obrazlozenje? Kako kazu jednom liku da bude- tako i bude...kud ces bolje...da cekas da se usaglasi ovaj i onaj? I onaj tamo jos, a i onaj cetvrti? Mozda i peti?

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2020, 17:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Zamisli samo uciteljicu prvi dan u prvom osnovne. Uciteljicu kojoj to nije ni prvo odjeljenje, a ni prvi radni dan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2020, 18:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Da zatvorim oci dok zamisljam?
Dobro...i?

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2020, 19:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Pa nista, zamisli kakva su bila djeca iz nekog sela tamo oko Sane negdje osamdestih godina proslog vijeka. Meni licno bi bilo to teze staviti pod konac nego tri odrasla covjeka zeljna vlasti. Fun fact, Che Guevara nije rasirena sorta.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2020, 21:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Vrludas jer znas da sam u pravu, ali ti se to ne uklapa u semu.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2020, 05:17 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39421
Lokacija: Месечева икра
Ne pratiš dovoljno forum, on tako piše.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2020, 08:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
skitnica je napisao:
Vrludas jer znas da sam u pravu, ali ti se to ne uklapa u semu.


Naravno da nisi u pravu :)
Stvar je u resursima i znanju. Uciteljica ima znanje, ima roditelje, ima skolu kao instituciju, motku... Amerika ima ljude koji su citali Konfucija, iskustvo, novac, operativce na licu mjesta...
Zasto bi im tri Djetica bili opipljiv problem, odnosno, znatno veci problem od jednog Djetica?

Eto ja ne znam.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5854 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 293  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs